Sport a Chelsea-n kívül

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5641 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Én meg remélem TOP csapat lesz a Monacobol. Kell ellenfél a PSG-nek, amúgy sem szeretem őket. Remélem még igazolnak és jövőre bajnokok lesznek. :D
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5642 Hozzászólás Szerző: Chester »

Most jutottak fel a másodosztályból, azért sok focista még mindig előrébb helyezi a karriert a pénznél. Különben én bármikor elfogadnék egy Moutinho-Rodriguez duót a Chelseabe, még most is. :roll: Ezen kívül ingyen szerződtettek egy rendkívül rutinos és a Ligue 1 szinten abszolút kiváló középhátvédet - azért már ő sem olyan, mint régen - valamint a világ jelenlegi leggólerősebb centerét is megszerezhetik napokon belül. Én nem a Monacot utálom ezért, hanem a játékosokat, Carvalhon kívül eddig mindegyik döntése érthetetlen számomra.

De nyugi, amíg nem lesz normális edzőjük, addig nem veszélyesek. :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6494
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5643 Hozzászólás Szerző: Dante »

White írta:Szerintem ez undorító.
Kiégett ,és pénzéhes sztárokat vesznek,motivált fiatalok helyett.Carvalho?Valdes? Nem is értem.Vannak jobb opciók is a piacon.Egyébként nincs gondom ezzel az elvel hogy /pénzem van,és vásárlok/ hisz Chelsea-s vagyok.De mi anno ezt okosabban csináltuk.
csak a Ligue 1 nem egy PL, a PSG-n kívül a régebbi nagyok csak vegetálnak. szerintem hamar meg lesz nekik a BL indulás.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5644 Hozzászólás Szerző: gerawba »

White írta:Szerintem ez undorító.
Kiégett ,és pénzéhes sztárokat vesznek,motivált fiatalok helyett.Carvalho?Valdes? Nem is értem.Vannak jobb opciók is a piacon.Egyébként nincs gondom ezzel az elvel hogy /pénzem van,és vásárlok/ hisz Chelsea-s vagyok.De mi anno ezt okosabban csináltuk.
???
Ezen a kettőn kívül (bár Valdes egyáltalán nem kiégett, 31 évesen még csak a pályafutása közepe felé jár) csak csúcsformában lévő, nagyon jó korban lévő motivált embereket vesznek... Szerintem egyáltalán nem csináltuk jobban, mi is összevásároltunk mindenkit, a fele baklövés volt.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
White
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5645 Hozzászólás Szerző: White »

Szerintem ez undorító.
Kiégett ,és pénzéhes sztárokat vesznek,motivált fiatalok helyett.Carvalho?Valdes? Nem is értem.Vannak jobb opciók is a piacon.Egyébként nincs gondom ezzel az elvel hogy /pénzem van,és vásárlok/ hisz Chelsea-s vagyok.De mi anno ezt okosabban csináltuk.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5646 Hozzászólás Szerző: Chester »

Lisandro amúgy is távozna Lyonból úgy hallottam, mivel ő is volt portoi ezért nem tartom kizártnak, hogy leigazolják. :D Óriási amit művelnek. :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6298
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5647 Hozzászólás Szerző: Szabi »

És még szó van néhány emberről pletyka szinten: Coentrao, Diego López, Valdés, Lisandro López, Kompany és Tévezt is lehetett hallani. Kíváncsi leszek, hogy kik kerülnek majd még elő az elkövetkező három hónapban...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5648 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Kicsit jobban belemélyülve a dolgokba, lehet nem véletlen, hogy a Monaco csupa Porto kötődésű játékost hoz el... Kezdték Moutinhoval és Rodriguezzel, jött Carvalho, Falcao a küszöbön van, a legújabb pletyka pedig Hulk. Így állnak bosszút 2004-ért? :D :D

Ricky egy kicsit kilóg a sorból, de nyilván nem véletlen, hogy megvették Moutinh-t, James Rodriguez-t, Falcaot, valamint próbálják megszerezni Hulkot(ezt csak zárójelesen írom, simán lehet hogy csak pletyka). Amíg ezek az emberek egy csapatban játszottak alig kapott ki a Porto, veretlenül lettek bajnokok, EL- és portugál kupa győztesek.

Nyilván könnyebb csapatot faragni olyan játékosokból, akik ismerik egymást, mégsem 20 egymásnak teljesen idegen spíler lesz a keretben. Ahhoz több idő kéne. Így simán benne van egy BL-hely a Monaconak jövőre.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5649 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ChesterB írta:Kicsit jobban belemélyülve a dolgokba, lehet nem véletlen, hogy a Monaco csupa Porto kötődésű játékost hoz el... Kezdték Moutinhoval és Rodriguezzel, jött Carvalho, Falcao a küszöbön van, a legújabb pletyka pedig Hulk. Így állnak bosszút 2004-ért? :D :D
Ja, tiszta Porto All-Star csapat lesz ott a végén... :D
De Mourinho-t nem kapják meg :lol:
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5650 Hozzászólás Szerző: Chester »

Kicsit jobban belemélyülve a dolgokba, lehet nem véletlen, hogy a Monaco csupa Porto kötődésű játékost hoz el... Kezdték Moutinhoval és Rodriguezzel, jött Carvalho, Falcao a küszöbön van, a legújabb pletyka pedig Hulk. Így állnak bosszút 2004-ért? :D :D

edeskeves
Hozzászólások: 3141
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5651 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Hulk esetében a menedzsere intézkedik ő mondja meg meg az aktuális csapata hova mehet..a Zenitbe se akart menni mégis ott van. Simán kinézem, hogy ott köt ki.

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5652 Hozzászólás Szerző: kiki »

rafanadal írta:Nagyon úgy néz ki, hogy még Hulkra is rávetődnek.
Azt ne, ő nekünk kell :evil: Csatár és jobbszélső egy személyben. Szerencsére elég sokat cikkeznek róla velünk kapcsolatban :roll:
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5653 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nagyon úgy néz ki, hogy még Hulkra is rávetődnek.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3209
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5654 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

ChesterB írta:Bocs a dupláért, de ez más:

http://digisport.blog.nepsport.hu/archi ... ourne-nal/" onclick="window.open(this.href);return false;

Akit érdekel Neymar, annak ajánlom ezt az irományt, elég jóra sikerült. Én nem szeretem a palit, de hatalmas játékos már most, és még ennél is jobb lesz. Bár jobban járt volna egy angol vagy német csapattal, egy kis fegyelmet kéne tanulnia.
Én még mindig nem akarom elhinni, hogy képes volt a szarháziakhoz szerződni. Már csak annak drukkolhatok, hogy Messi kiskirályságát megdöntse, mert szimpatizálni többet nem fogok tudni vele.
211! NEW RECORD!

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5655 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Hát egyiket sem mondnám hulladéknak, főleg nem Contraot.
Valdes is lehet, hogy nem a legjobb kapus, meg lehet hülyülni vele a neten, de a való életben egy jó fogásnak számít, főleg a Monaconak.
Nem igazán ismerem a Monacot, de ha most nyáron még beszereznek 2-3 jobb játékost, akkor pár éven belül simán lehet BL szereplés is.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5656 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

GereZsolt írta:
mikel12 írta:Már most mekkora a mozgás..Félek, hogy nyáron szinte már alig lesz igazolás. Monaco meg remélem, hogy koppan egyet, és new QPR lesz.
Azért Moutinho meg Rodriguez és Falcao nem egy Rémy meg Bosingwa kaliber :) Túl nagyot nem tudnak koppanni a harmatgyenge francia bajnokságban szerintem.


Főleg úgy hogy Falcao is odaigazol(99%), valamint Valdez és Coentrao(jó, ők elég nagy hulladékok, de a Ligue 1-be jók :) ) Igazolnak még egy-két minőségi játékost és simán odaérhetnek. A PSG egy nagybevásárlás után majdnem bajnok lett(akkor a Montpellier lett a befutó), két év alatt viszont simán a legjobb csapat lettek.

A Lyon, az OM és a Lille nagyon szét vannak esve, ennyi pénzzel könnyen be lehet jutni a BL-be.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5657 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

mikel12 írta:Már most mekkora a mozgás..Félek, hogy nyáron szinte már alig lesz igazolás. Monaco meg remélem, hogy koppan egyet, és new QPR lesz.
Azért Moutinho meg Rodriguez és Falcao nem egy Rémy meg Bosingwa kaliber :) Túl nagyot nem tudnak koppanni a harmatgyenge francia bajnokságban szerintem.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5658 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Már most mekkora a mozgás..Félek, hogy nyáron szinte már alig lesz igazolás. Monaco meg remélem, hogy koppan egyet, és new QPR lesz.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5659 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Carvalho már hivatalos is a Monacónál!
Kép

Az azért durva hogy még nincs is átigazolási szezon, de már is 3 játékos hivatalos náluk!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DomiTheNoob 2013. május 28., kedd 21:18-kor.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Sport a Chelsea-n kívül

#5660 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Szerintem azért gyilok:D

http://www.youtube.com/watch?v=WYVeAFAZ0ac" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése