Newcastle United - Chelsea (Premier League)

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#1 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hegeee írta:Nem értem Kalounál hogy jönnek ezek a 6-os osztályzatok, beállt rúgott egy gólt, adott egy forintos labdát Sturridgenak.. Többet nem nagyon tehetett volna, másnál már röpködnének a 8-as osztályzatok. Az is érdekes hogy Studge kihagyott 6 100%-os ziccert, és mégse szidja miatta senki, ha ezt Kalou csinálta volna már mindenki elküldené ( nem mintha most nem ez lenne ), legtöbször már azért is mindenki őt szidja ha elad egy labdát. Ez nem korrekt szvsz, persze mindenkinek szíve joga eldönteni, de azért mert átlagban szarul játszik, attól még nem kéne ennyire lefelé osztályozni.. :roll:

Ez szerintem azért van, mert Kalou mindig a mások által kialakított ziccereket hagyta ki, Sturridge meg magának csinálta meg a helyzetet., olyan módon, ahogy a kis elefánt sosem tudta. Ennek ellenére csere/tartalék embernek szerintem elmegy Kalou.

Avatar
Hegeee
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2011. július 19., kedd 18:41
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#2 Hozzászólás Szerző: Hegeee »

Nem értem Kalounál hogy jönnek ezek a 6-os osztályzatok, beállt rúgott egy gólt, adott egy forintos labdát Sturridgenak.. Többet nem nagyon tehetett volna, másnál már röpködnének a 8-as osztályzatok. Az is érdekes hogy Studge kihagyott 6 100%-os ziccert, és mégse szidja miatta senki, ha ezt Kalou csinálta volna már mindenki elküldené ( nem mintha most nem ez lenne ), legtöbször már azért is mindenki őt szidja ha elad egy labdát. Ez nem korrekt szvsz, persze mindenkinek szíve joga eldönteni, de azért mert átlagban szarul játszik, attól még nem kéne ennyire lefelé osztályozni.. :roll:
John Terry: Captain, leader, legend.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#3 Hozzászólás Szerző: focimark »

Cech-7
Iva-6
Luiz-6
JT-7
Cole-6
Romeu-7 Maradjon a kezdőbe
Lamps-5
Ramires-6
Sturridge-7 kb 8 helyzetből azért 1 bement :D
Drogba-5 gól, de azon kívül semmi
Mata-9 Hihetetlen, milyen passzokat ad, és a csele is szép volt, újabb gólpassz.. MOTM

Meireles-6
Kalou-6 Nehogy maradjon azért mert gólt lött :D
Torres-6

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#4 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én mindent a Malouda-Anelka féle szélső páros szemszögből nézek. És akkor Sturridge egy kincs. Malouda olyan mint ha hátra fele futna (nincs sebessége az embernek), Anelka meg sose tudta mit kell szélen csinálni. Studge legalább le tud futni pár embert és le tud menni az alapig...

chelseafan88
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011. augusztus 19., péntek 12:13
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#5 Hozzászólás Szerző: chelseafan88 »

Cech:7
Ivanovic:7
Luiz:6-Tud ennél ő többet is.
Terry:8-Igazi kapitányként viselkedett.
Cole:6-Szintén mint DL.
Romeu:7
Lamps:6-Kihagyott egy tizit sajnos,de adott pár szép labdát Sturridgenak.
Ramires:7-Szokásos
Mata:8
Drogba:6
Sturridge:8-Sok helyzetet kihagyott,de legalább megtudja verni az emberét 1v1ben.A végén azért lőtt egy szép gólt.

Meireles:6
Kalou:6-Szokásos makker gól :)
Torres:6-Nem akarom fikázni de kicsit kiábrándító ,hogy a N'castle védője hátrányból lefutja a frissen beállt Torres...De egy gólpaszt kiosztott ezért 6os.

berkoalbert
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2011. november 28., hétfő 22:31
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#6 Hozzászólás Szerző: berkoalbert »

Cech:7 Nagyon jól védett ! De egy kicsit lehetne határozottab.
Ivanovic:6
Dvid Luiz:6 De oda kéne figyelnie mert rengeteg sárgát kap! (Én szerintem nem volt kiállítás a 4. percben a szabálytalansága angliában ez elmegy :D
Terry:7 Stabil mint mindig!
A.Cole:6 Nem volt vele gond!
Romeu:7 Jövő chelsea egyik alapembere lehet ha így teljesít!
Ramires:6 Én úgy érzem volt már neki ennél jobb meccse is de tuti mindenki másképp beszélne róla ha berúgta volna a ziccerét!
Lampard:6 Színtelen volt a játéka :(
Mata:8 Mint mindig most is remekül játszott én szerintem a cfc-nek hozzá hasonló játékosokat kellene kinevelnie vagy vásárolni mert az ilyen játékosokba van jövő.MOTM
Sturridge:7 Mindenki érzi, hogy belőle mekkora csatár lehet de ha a befejezésekre oda figyel 4-5 nullára is nyerhettünk volna.
Drogba:7 Végre fontos gólt szerzett megtörte a jeget és ez szerintem kellett neki!


Torres:6
Kalu:6
Meireles:5

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#7 Hozzászólás Szerző: misakd »

Cech - 8
Ivanovic - 7
Luiz - 7
Terry - 9 imádom ezt a Terryt
Cole - 6
Romeu - 7
Ramires - 5
Lampard - 5
Mata - 9 - MOTM
Sturridge - 9
Drogba - 7

Kalou - 7
Meireles - 6
Torres - x

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#8 Hozzászólás Szerző: Kicker »

Cech 6 nem kapott gólt, de..
Ivanovics 7 Bosingwanal hasznosabbnak érzem valamiért
Luiz 7 megint eszetlenkedett egy sort, de aztán tanárian mozgott
Terry 7 megdolgozott a pénzéért...
Cole 6
Romeu 7 jó ez a srác, jobban ütközik mint mikel, és nem rest futni
Ramires 6 jól mozgott
Lampard 6 se jó, se rossz
Sturridge 7 ennyi helyzetből biztosabb lábbal kéne dolgozni, elmehetett volna a meccs ezeken
Mata 8 bravúros
Drogba 7 küzdött, gólt szerzett, elfáradt

Az egész meccsen idegbajos voltam, a végére megynugodott az ember, de a játékunkhoz kellett a peches newcastle.
GO BLUES!!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#9 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:
tibi71 írta:Azért a 2004-es vagy a körüli chelseabe nem hogy húzóember,de még csak kezdő sem lett volna ! Most elég visszafogott a támadó szekció
Igy van, igy joggal gondolhatjuk, hogy egy jobb formaju csapatban meg magasabb szinten tudna jatszani.:)
Azt meg alaptalanul gondolod, hogy meg fog allni a fejlodesben. Persze minden jatekos paklijaban benne van, de o annyira szepen, fokozatosan, szemmel lathatoan fejlodik 1 eve mar meccsrol meccsre, hogy en ilyet meg nem is lattam. Tokeletes uton halad.

Bár Carlo alatt is nagyon jól teljesített, csak ő nem nagyon akarta használni. Az első szezonjában csak hét meccsen kezdett, és öt gólig jutott. Tavaly a fél év alatt négyszer kezdett, és négy gólig jutott. Ezután ment kölcsönbe a Boltonba, ahol meg is kapta a lehetőséget, és élt vele, ahogy Wilshere is tette. Jó ugródeszkának tűnik a Bolton, csak Kakuta-nak nem jött be.

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#10 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

Bubi írta:
Atthilleus írta: Sturridge - 6 - túlzottan nem voltam elájulva tőle. Ugyan sok helyzetet alakított ki, de azt rendre eltöketlenkedte, és csak az utolsó percekben teljesen összezavarodó Newcastle-nek tudott gólt lőni a 10. helyzetéből... :roll:
Igy lefikazni az egyetlen olyan jatekosunkat, aki kepes egymaga helyzetbehozni magat.
Elismerem, hogy képes (írtam is az osztályozásomnál), de hiába alakít ki helyzeteket, ha ilyenkor rendre rossz megoldást választ: amikor passzolni kéne, akkor elönzőzi, és sorra kihagyja a helyzeteket, belelövi a kapusba, vagy még a kaput se találja el... Amikor pedig kapura kéne lőnie, akkor vagy kisodródik, és szinte nullszögből akarja ellőni, vagy pontatlanul passzol középre. Tény, hogy nem mindig helyezkedtek a legjobban a csatárok, és nem mindig lehetett nekik passzolni, de sok esetben akkor sem passzolt, amikor lehetett volna kinek.
Ha meg is tudta tartani a labdát, akkor is több ígéretes kontra vagy szimpla gólhelyzet amiatt maradt ki vagy halt el, mert
a) elönzőzte, hiába futottak előtte/mellette a jobb helyzetben lévő csapattársai, nem passzolta oda neki. Közben pedig rengeteg tiszta ziccert hagyott ki.
b) ha mégis előfordult az a ritka pillanat, hogy odapasszolta nekik, azt vagy pontatlanul vagy későn tette (tisztelet annak a néhány kivételnek, pl. amikor Ramirest indította).

Elismerem, hogy jó játékos, de sztem főleg a kapu előtti szituációknál elég gyenge volt ma. Tőle azért többet vártam ettől. Természetesen a többiektől is, mert elő lehetne venni a védelmet is, hisz az se muzsikált tökéletesen, lásd kapufák. Meg még néhány játékost...
Ezt az önzőséget azonban minél hamarabb ki kéne nevelni belőle! Boas-nak és segítőinek adott a feladat! :wink:

Ugyanakkor látom rajta a fejlődést (ami a helyzetkialakításokat illeti), ha ebben az irányban halad tovább, és a helyzetei is nagyobb arányban mennek be (ahogy a korábbi meccsein), akkor abszolút sztárjátékossá válhat. Ha most még nem is tekintenénk annak... :wink:

Ami a meccset illeti, nagy szerencsénk volt Coloccini sérülésével, ugyanis sztem a csereként beálló Perch jóval gyengébb teljesítményt nyújtott. Coloccini mellett sokkal nehezebben lehetett elmenni, amíg pályán volt.
De ez mit sem von le a csapat érdemeiből: utcalány jól játszottunk ma! :lol: (Legalábbis a korábbi meccsekhez képest...) Boas végre jól cserélt, Kalou-t ugyan alapból nem bírom, de azért meglőtte a maga gólját... Torres is hozta a szokásos gólpasszát, reméljük a Valencia vagy akár a City ellen a gólját is! :lol:

Szerk.:
Persze lehet ez a velemenyed, elfogadom.
Köszönöm szépen! Úgy vélem, ez kölcsönös, mivel én is tárgyilagosan írtam le a véleményemet, nem pedig személyeskedő stílusban, remélem, hogy ez továbbra is megmarad mindkettőnk részéről! :wink:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9404
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#11 Hozzászólás Szerző: Bubi »

tibi71 írta:Azért a 2004-es vagy a körüli chelseabe nem hogy húzóember,de még csak kezdő sem lett volna ! Most elég visszafogott a támadó szekció
Igy van, igy joggal gondolhatjuk, hogy egy jobb formaju csapatban meg magasabb szinten tudna jatszani.:)
Azt meg alaptalanul gondolod, hogy meg fog allni a fejlodesben. Persze minden jatekos paklijaban benne van, de o annyira szepen, fokozatosan, szemmel lathatoan fejlodik 1 eve mar meccsrol meccsre, hogy en ilyet meg nem is lattam. Tokeletes uton halad.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#12 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Azért a 2004-es vagy a körüli chelseabe nem hogy húzóember,de még csak kezdő sem lett volna ! Most elég visszafogott a támadó szekció

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#13 Hozzászólás Szerző: béla »

tibi71 írta:
Bubi írta:
tibi71 írta: Én is osztom (egy kicsit) Atthilleus véleményét ! Magam sem vagyok annira elájulva Sturridge játékától annak ellenére hogy ma húzóember volt ! Van benne egy jó adag SWP és Kalou ! Olyan agyatlanul rá tud tekeredni a labdára mint Wrong Phillips és tud olyan tanácstalan marhaságokat csinállni mint Kalou ! Elismerem,hogy perpillanat a leghasznavehetőbb csatárunk,de azért ez szomorú Torres és Drogbára nézve leginkább :roll: !
Ez a legtobb szelso, JO szelso jatekaban ottvan, altalanos dolog. Alapvetoen, amelyik jatekosnak feladata hozni az 1:1eket, annak be kell kalkulalni, hogy hibazik. De nezzuk csak meg napjaink klasszis szelsoit ilyen teren: Ronaldo, Messi, Robben... Meccsenkent bevallalnak mondjuk 10-15 1:1et, ebbol 6-7 db olyan, hogy helyzet lesz belole, es 1 olyan, hogy gol vagy golpassz. Szoval a jobbak is csak 50%os sikeresseggel tudjak ellatni a feladatukat. Az meg hogy onzozik neha, az egyszeruen kell! Minden nagycsapatban van egy onzobb, egyenileg kiemelkedobb klasszis, aki a hatan viszi a csapatot. Egy ilyen jatekosra legalabb szukseg van, az ilyenek tudnak varatlant huzni. En ezt Matabol is hianyolom, a Valenciaban kepes volt ra, most viszont tulzottan alarendeli magat a csapatnak, ami szvsz a remelem mar hatunk mogott tudhato rossz szeria egyik oka. Ha o bevallalosabb, akkor szerintem tobb golt lovunk.

Masik meg, hogy Sturridge nalunk lett jatekos! A Citynel csak egy olyan wonderkid volt, mint nalunk Sinclair. Meccsrol meccsre latni rajta a fejlodest, szoval az en, es szerintem sokak szemeben ez nagyot emel az "erzelmi erteken".
Én egy kicsit félek hogy ez a fejlődés hamar meg áll ! Messi,C.Ronaldo,Duff,Robben szintjét pedig sose éri el ! A Játék minden elemében el van tőlük maradva ! Esetleg Nani vagy valami hasonló ! DE én nagyon drukkolok a srácnak,viszont dűhitően bután játszik néha ! Ha bele gondolunk az elején Kalou is nagyon igéretes-nek tünt.... Fa cup gól a Tothamenek az utolsó percben,ami miatt lett,megismételt mérközés ! Pár gólocska mikor csak 10 percre jött be és rendre eredményes volt ! Asszem 10 gól fölött volt úgy hogy alig volt kezdő az első évében ! Tehát én még várnék a túlzott jelzőkkel,de remélem azoknak lesz igaza akikk benne látják az új Hasselbaink-et vagy Gudit !
Azért Kalou soha nem volt ilyen húzóember,mint most Studge.Studge ebben a szezonban már annyi gólt lőtt,mint Kalou az egész szezonjaiban. (1 kivétel,a tavalyi,amikor Kaluo 10-et lőtt)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#14 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Bubi írta:
tibi71 írta: Én is osztom (egy kicsit) Atthilleus véleményét ! Magam sem vagyok annira elájulva Sturridge játékától annak ellenére hogy ma húzóember volt ! Van benne egy jó adag SWP és Kalou ! Olyan agyatlanul rá tud tekeredni a labdára mint Wrong Phillips és tud olyan tanácstalan marhaságokat csinállni mint Kalou ! Elismerem,hogy perpillanat a leghasznavehetőbb csatárunk,de azért ez szomorú Torres és Drogbára nézve leginkább :roll: !
Ez a legtobb szelso, JO szelso jatekaban ottvan, altalanos dolog. Alapvetoen, amelyik jatekosnak feladata hozni az 1:1eket, annak be kell kalkulalni, hogy hibazik. De nezzuk csak meg napjaink klasszis szelsoit ilyen teren: Ronaldo, Messi, Robben... Meccsenkent bevallalnak mondjuk 10-15 1:1et, ebbol 6-7 db olyan, hogy helyzet lesz belole, es 1 olyan, hogy gol vagy golpassz. Szoval a jobbak is csak 50%os sikeresseggel tudjak ellatni a feladatukat. Az meg hogy onzozik neha, az egyszeruen kell! Minden nagycsapatban van egy onzobb, egyenileg kiemelkedobb klasszis, aki a hatan viszi a csapatot. Egy ilyen jatekosra legalabb szukseg van, az ilyenek tudnak varatlant huzni. En ezt Matabol is hianyolom, a Valenciaban kepes volt ra, most viszont tulzottan alarendeli magat a csapatnak, ami szvsz a remelem mar hatunk mogott tudhato rossz szeria egyik oka. Ha o bevallalosabb, akkor szerintem tobb golt lovunk.

Masik meg, hogy Sturridge nalunk lett jatekos! A Citynel csak egy olyan wonderkid volt, mint nalunk Sinclair. Meccsrol meccsre latni rajta a fejlodest, szoval az en, es szerintem sokak szemeben ez nagyot emel az "erzelmi erteken".
Én egy kicsit félek hogy ez a fejlődés hamar meg áll ! Messi,C.Ronaldo,Duff,Robben szintjét pedig sose éri el ! A Játék minden elemében el van tőlük maradva ! Esetleg Nani vagy valami hasonló ! DE én nagyon drukkolok a srácnak,viszont dűhitően bután játszik néha ! Ha bele gondolunk az elején Kalou is nagyon igéretes-nek tünt.... Fa cup gól a Tothamenek az utolsó percben,ami miatt lett,megismételt mérközés ! Pár gólocska mikor csak 10 percre jött be és rendre eredményes volt ! Asszem 10 gól fölött volt úgy hogy alig volt kezdő az első évében ! Tehát én még várnék a túlzott jelzőkkel,de remélem azoknak lesz igaza akikk benne látják az új Hasselbaink-et vagy Gudit !

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9404
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#15 Hozzászólás Szerző: Bubi »

tibi71 írta: Én is osztom (egy kicsit) Atthilleus véleményét ! Magam sem vagyok annira elájulva Sturridge játékától annak ellenére hogy ma húzóember volt ! Van benne egy jó adag SWP és Kalou ! Olyan agyatlanul rá tud tekeredni a labdára mint Wrong Phillips és tud olyan tanácstalan marhaságokat csinállni mint Kalou ! Elismerem,hogy perpillanat a leghasznavehetőbb csatárunk,de azért ez szomorú Torres és Drogbára nézve leginkább :roll: !
Ez a legtobb szelso, JO szelso jatekaban ottvan, altalanos dolog. Alapvetoen, amelyik jatekosnak feladata hozni az 1:1eket, annak be kell kalkulalni, hogy hibazik. De nezzuk csak meg napjaink klasszis szelsoit ilyen teren: Ronaldo, Messi, Robben... Meccsenkent bevallalnak mondjuk 10-15 1:1et, ebbol 6-7 db olyan, hogy helyzet lesz belole, es 1 olyan, hogy gol vagy golpassz. Szoval a jobbak is csak 50%os sikeresseggel tudjak ellatni a feladatukat. Az meg hogy onzozik neha, az egyszeruen kell! Minden nagycsapatban van egy onzobb, egyenileg kiemelkedobb klasszis, aki a hatan viszi a csapatot. Egy ilyen jatekosra legalabb szukseg van, az ilyenek tudnak varatlant huzni. En ezt Matabol is hianyolom, a Valenciaban kepes volt ra, most viszont tulzottan alarendeli magat a csapatnak, ami szvsz a remelem mar hatunk mogott tudhato rossz szeria egyik oka. Ha o bevallalosabb, akkor szerintem tobb golt lovunk.

Masik meg, hogy Sturridge nalunk lett jatekos! A Citynel csak egy olyan wonderkid volt, mint nalunk Sinclair. Meccsrol meccsre latni rajta a fejlodest, szoval az en, es szerintem sokak szemeben ez nagyot emel az "erzelmi erteken".
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#16 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Bubi írta:
Atthilleus írta: Sturridge - 6 - túlzottan nem voltam elájulva tőle. Ugyan sok helyzetet alakított ki, de azt rendre eltöketlenkedte, és csak az utolsó percekben teljesen összezavarodó Newcastle-nek tudott gólt lőni a 10. helyzetéből... :roll:
Na ilyenkor jo lenne, ha lenne egy Like-gombhoz hasonlo minuszolo. Ezt most pofatlanul leminuszoltam volna :P

Igy lefikazni az egyetlen olyan jatekosunkat, aki kepes egymaga helyzetbehozni magat. Arrol nem is beszelve, hogy milyen forintos passzokat, kiugratasokat osztogat.

Persze lehet ez a velemenyed, elfogadom.
Én is osztom (egy kicsit) Atthilleus véleményét ! Magam sem vagyok annira elájulva Sturridge játékától annak ellenére hogy ma húzóember volt ! Van benne egy jó adag SWP és Kalou ! Olyan agyatlanul rá tud tekeredni a labdára mint Wrong Phillips és tud olyan tanácstalan marhaságokat csinállni mint Kalou ! Elismerem,hogy perpillanat a leghasznavehetőbb csatárunk,de azért ez szomorú Torres és Drogbára nézve leginkább :roll: !

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#17 Hozzászólás Szerző: redrum »

Cech 7
Ivanovics 7
Luiz 6
Terry 8
Cole 7
Romeu 8
Ramires 7
Lampard 5
Sturridge 8
Mata 8 MOTM
Drogba 6
I'm goin' down down down down

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#18 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Cech-7-nagyon jól védett
Ivanovic-7-ez az igazi Iva
Luiz-6-Néhány hibája volt, de ettől függetlenül jó volt
Terry-7-jó volt
Cole-6
Ramires-6
Romeu-7-Nem számítottam arra, hogy ilyen jó játékos
Lampard-5- gyenge teljesítmény, egy kihagyott 11-es, nem tudom mi lesz vele
Sturridge-7-Jól játszott, de sok helyzetet kihagyott, de egy legalább beakadt
Mata-8-Jó passzokat adott, jól cselezett, öröm volt nézni(MOTM)
Drogba-6-egy gólt fejelt, mást nagyon nem is csinált a meccs további részében

Meireles-6- Jó csere volt
Kalou-6- nem szeretem, de most kellett a gólja
Torres-5-Keveset játszott, néha dadogott nála a labda, messze volt az "igazi" formájától
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andrewm93 2011. december 3., szombat 18:49-kor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9404
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#19 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Atthilleus írta: Sturridge - 6 - túlzottan nem voltam elájulva tőle. Ugyan sok helyzetet alakított ki, de azt rendre eltöketlenkedte, és csak az utolsó percekben teljesen összezavarodó Newcastle-nek tudott gólt lőni a 10. helyzetéből... :roll:
Na ilyenkor jo lenne, ha lenne egy Like-gombhoz hasonlo minuszolo. Ezt most pofatlanul leminuszoltam volna :P

Igy lefikazni az egyetlen olyan jatekosunkat, aki kepes egymaga helyzetbehozni magat. Arrol nem is beszelve, hogy milyen forintos passzokat, kiugratasokat osztogat.

Persze lehet ez a velemenyed, elfogadom.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
artaence
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 21:25
Kedvenc játékos: Romelu Menama Lukaku
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Newcastle United - Chelsea (Premier League)

#20 Hozzászólás Szerző: artaence »

Cech - 7 - szép védések, jó helyezkedés.
Ivanovic - 7 - tartottam tőle, hogy amint beáll a gyors szélsőjük, Ameobi, szét fogja őt futni, de gyönyörűen leszedte a pályáról.
Luiz - 6 - egyértelműen VKP a posztja, örülhet, hogy ma nem kapott pirosat, 2. félidőben lehiggadt, jól játszott.
Terry - 7 - stabil volt.
Cole - 6 - ma szürkébb volt a szokásosnál, mindenesetre nagy baj nem volt vele.
Romeu - 7 - élményszámba mentek a higgadt, okos megoldásai, bravó!
Ramires - 6 - futógép! Volt is néhány helyzete, bátrabban kellene lőnie.
Lampard - 5 - nagyon gyenge, következő meccsen a padra várom, vagy maximum egy félidőt adnék neki és szünetben csere.
Mata - 8 - MOTM - elképesztő, miket tud a labdával, és hogy a pálya minden részén fellelhető, ZSENI.
Sturridge - 8 - rengeteget futott ma, nagyon forrófejű még mindig, sokszor passzolhatott volna, azért a végén csak begyötört egyet
Drogba - 6 - a gólja miatt 6, egyébként semmit nem csinált.

Meireles - 6 - dinamikusabb lett a középpálya vele, kedden őt kezdetném Lampard helyett.
Kalou - 6 - gól WTF??? :D
Torres - 0 - túl keveset játszott / túl keveset JÁTSZIK, kedden őt kezdetném Drogba helyett

Válasz küldése