Sunderland-Chelsea

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
nobster
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011. szeptember 11., vasárnap 15:53
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Sunderland-Chelsea

#1 Hozzászólás Szerző: nobster »

Szerintem ez a Sturidge lesz a következő nagyon nagy emblematikus alakja a Chelsea-nek.Mata játékat màr most imadom sok kicsi rövid passz ez az amit már régota hianyoltam a közeppalyarol.Tudjuk mindannyian mit tett a csapatert Lamps de nincs mese padra kell ultetni amig a csapat hasznara nem lesz!Torrest meg kölcsön kell adni valami spanyol csapatnak hogy magara talaljon..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9411
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Sunderland-Chelsea

#2 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: Lampard tényleg kútban van, csak nagyon nehéz kirakni edzőként egy ilyen embert. Azért neki sztem még mindig elég komoly tekintélye van az öltözőben, meg a pályán belül is. Gondoljunk csak bele, egy teljesen új játékos, Meireles és egy légiós Ramires (azért még ő is "csak" 1 év van a csapatnál) mellé beraknál a középpálya közepére egy tini Josh-t vagy egy tapasztalt, premier league-be sztárnak mondható rutinos tagot. Szerintem Lamps, ha nem is a megoldásaival jelenleg, azért még a pályán belül (főleg ezeknek az újaknak) sokat tud segíteni. De lassan lehet eljön az ideje, amikor Scholes-hoz hasonlóan 20 percekre beszáll...
Az biztos, hogy komoly szerepe van az oltozoben, viszont eleg nehez lehet hitelesnek lenni, amikor magadnal sokkal jobban teljesito jatekosoktol veszed el a lehetoseget, raadasul ugy, hogy magasan Te vagy a leggyengebb a csapatban, Hatarozottan gyengited a csapatot...

Ramires Lamparddal egyszerre is siman kezdo lehet, Mikel szinten kezdo, neki Meireles a csereje, ill. Josh is tud ott jatszani. Essienrol meg kar egyelore beszelni, az se biztos, hogy tud-e meg focizni. Josh ismeri a PLt es az angol stilust, ebben nott fol, szvsz be kellene dobni a melyvizbe.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sunderland-Chelsea

#3 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:
Egyetertek, valoban meccsrol meccsre latszik a javulas, viszont attol felek, hogy meg ezzel a lassu iramu fejlodessel is pikk-pakk el fogjuk erni a hatarainkat.

Amig Lampardot jatszatja, es nem latja be, hogy az oreg -1 embert jelent a palyan, addig doglassuak leszunk. Megalszik a tej a szajaban... A labdat se tudja mar nagy szazalekban lekezelni, de ha meg is sikerul, le megy a nap mire kitalalja, hogy mit kezdjen vele.. Regen se volt az a fajta jatekos, aki a pillanat tort resze alatt tudta hogy hova kell passzolni ahhoz hogy megcsinalja a helyzetet (ezert se volt jo sose a gyemant elen), vagy fogalmazhatnek szimpatikusabban ugy, hogy mindig a megfontoltabb jatekosok koze tartozott, de ennyire nem volt lassu. Lekezelte a labdat, felnezett es tudta hogy mit akar.. Most mar ez sem megy, siralmas.. Josht raknam a kezdobe helyette, stabilan. Ennyi tapasztalt jatekos koze befer egy tapasztalatlanabb ellenben pengesebb jatekos..

A masik Anelka. Szinte minden megoldasa pocsek... Egyszeruen rossz otletei vannak, nem jon be neki semmi. 3-4 meccsenkent van egy meccse, ahol bejonnek a dolgai. Padra tokeletes, viszont ha o jatszik, Drogba pedig serult, akkor nehogymar Kalou uljon a padon Lukaku helyett...

Ivanovic is pocsek kozepen, DL-t a helyere, egyertelmuen. Sturridge-ot jatszatnam, hatha kinovi magat. Nagyjabol ennyi.

Osszegezve abszolut nem jatszatnam a kovetkezo jatekosokat: Anelka, Lampard, Ivanovic (a jobboldalon idonkent megkaphatja a lehetoseget), Kalou (padra se raknam, nem erdemli meg)
Lampard tényleg kútban van, csak nagyon nehéz kirakni edzőként egy ilyen embert. Azért neki sztem még mindig elég komoly tekintélye van az öltözőben, meg a pályán belül is. Gondoljunk csak bele, egy teljesen új játékos, Meireles és egy légiós Ramires (azért még ő is "csak" 1 év van a csapatnál) mellé beraknál a középpálya közepére egy tini Josh-t vagy egy tapasztalt, premier league-be sztárnak mondható rutinos tagot. Szerintem Lamps, ha nem is a megoldásaival jelenleg, azért még a pályán belül (főleg ezeknek az újaknak) sokat tud segíteni. De lassan lehet eljön az ideje, amikor Scholes-hoz hasonlóan 20 percekre beszáll...

Iva-t, meg a teljes védelmet, én nem éreztem rossznak tegnap. Helyzete sem volt a sunderland-nek. A góljuk az meg Bendtner rossz labdaátvételének volt köszönhető :D , ott is meg voltak a tolódások, balszerencsés gól volt. De Luiz fog játszani középen, ez biztos. JObban illik ebbe a játékba, jók a labda kihozatalai...

Anelka meg már 20 perces játékos :D . A végén beszállva mindig hozzá tud tenni a játékhoz, kezdőként már ez nem mindig sikerül...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sunderland-Chelsea

#4 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ha már pozitív dolgot írok, kiérdemlek egy "like"-ot :D .

De amúgy jah, tavaly elég borúsan láttam a helyzetet, idén több fantáziát látok a csapatban, akármennyire is akadozik még a gépezet...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9411
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Sunderland-Chelsea

#5 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Kezd egyre jobban tetszeni a játékunk, a sok kispassz, labdatartás, végre elindultuk a jó irányba. Mata tökéletes ehez a játékhoz (bár lenne még 4-5 ilyen szintű emberünk) és a Meireles - Ramires duó is nagyon erős.

És nem kellett sem Essien, sem Mikel, Ramires és Meireles megoldották a védekező részét a középpályának. Pedig sokatok szerint Ramires nem védekező kp. Sztem meg inkább labdát tud szerezni, Meireles-el jól kiegészítik egymást...

Az meg hogy ki kezd, vagy ki nem, teljesen mindegy jelenleg a támadó szekciónál. Bő a keret, most Anelka kapott elől lehetőséget, AVB rotálja az embereket. Persze Lukaku-t én is szívesen láttam volna a padon, de van még ideje.

Összeségében tetszett amit láttam, AVB-vel egyre jobbak leszünk.
Egyetertek, valoban meccsrol meccsre latszik a javulas, viszont attol felek, hogy meg ezzel a lassu iramu fejlodessel is pikk-pakk el fogjuk erni a hatarainkat.

Amig Lampardot jatszatja, es nem latja be, hogy az oreg -1 embert jelent a palyan, addig doglassuak leszunk. Megalszik a tej a szajaban... A labdat se tudja mar nagy szazalekban lekezelni, de ha meg is sikerul, le megy a nap mire kitalalja, hogy mit kezdjen vele.. Regen se volt az a fajta jatekos, aki a pillanat tort resze alatt tudta hogy hova kell passzolni ahhoz hogy megcsinalja a helyzetet (ezert se volt jo sose a gyemant elen), vagy fogalmazhatnek szimpatikusabban ugy, hogy mindig a megfontoltabb jatekosok koze tartozott, de ennyire nem volt lassu. Lekezelte a labdat, felnezett es tudta hogy mit akar.. Most mar ez sem megy, siralmas.. Josht raknam a kezdobe helyette, stabilan. Ennyi tapasztalt jatekos koze befer egy tapasztalatlanabb ellenben pengesebb jatekos..

A masik Anelka. Szinte minden megoldasa pocsek... Egyszeruen rossz otletei vannak, nem jon be neki semmi. 3-4 meccsenkent van egy meccse, ahol bejonnek a dolgai. Padra tokeletes, viszont ha o jatszik, Drogba pedig serult, akkor nehogymar Kalou uljon a padon Lukaku helyett...

Ivanovic is pocsek kozepen, DL-t a helyere, egyertelmuen. Sturridge-ot jatszatnam, hatha kinovi magat. Nagyjabol ennyi.

Osszegezve abszolut nem jatszatnam a kovetkezo jatekosokat: Anelka, Lampard, Ivanovic (a jobboldalon idonkent megkaphatja a lehetoseget), Kalou (padra se raknam, nem erdemli meg)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Sunderland-Chelsea

#6 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Николаевич írta:
Zsoca írta:
emsanya írta:...
...

Zsoca írta:Új funkcióval bővült a fórum 2011.09.03-án. Ezentúl lehet likeolni a hozzászólásokat. Kérjük, használjátok, ha szükségesnek látjátok, így megspóroljuk a "Köszi!", "Igazad van!", "Egyetértek", "Aha" stb. típusú kommenteket, ezzel is elősegítve, hogy a hozzászólások tartalmasak és érdekesek legyenek. A jövőben az említett (és azokhoz hasonló, egyszerű és like-kal kiváltható) kommenteket a moderátorok törölni fogják.

:D Ne haragudj, nem akarok szemétkedni de ez... :D
Teljesen jogos, töröltem is a kommentemet. :) Igazából nem fejtettem ki, amit akartam, miszerint emsanya erősen pesszimista és negatív mindig, jó tőle ilyesmit olvasni. :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sunderland-Chelsea

#7 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Zsoca írta:
emsanya írta:Kezd egyre jobban tetszeni a játékunk, a sok kispassz, labdatartás, végre elindultuk a jó irányba. Mata tökéletes ehez a játékhoz (bár lenne még 4-5 ilyen szintű emberünk) és a Meireles - Ramires duó is nagyon erős.

És nem kellett sem Essien, sem Mikel, Ramires és Meireles megoldották a védekező részét a középpályának. Pedig sokatok szerint Ramires nem védekező kp. Sztem meg inkább labdát tud szerezni, Meireles-el jól kiegészítik egymást...

Az meg hogy ki kezd, vagy ki nem, teljesen mindegy jelenleg a támadó szekciónál. Bő a keret, most Anelka kapott elől lehetőséget, AVB rotálja az embereket. Persze Lukaku-t én is szívesen láttam volna a padon, de van még ideje.

Összeségében tetszett amit láttam, AVB-vel egyre jobbak leszünk.
Tetszik, hogy így gondolod, tökre egyetértek.

Zsoca írta:Új funkcióval bővült a fórum 2011.09.03-án. Ezentúl lehet likeolni a hozzászólásokat. Kérjük, használjátok, ha szükségesnek látjátok, így megspóroljuk a "Köszi!", "Igazad van!", "Egyetértek", "Aha" stb. típusú kommenteket, ezzel is elősegítve, hogy a hozzászólások tartalmasak és érdekesek legyenek. A jövőben az említett (és azokhoz hasonló, egyszerű és like-kal kiváltható) kommenteket a moderátorok törölni fogják.

:D Ne haragudj, nem akarok szemétkedni de ez... :D

Avatar
ThisIsChelsea
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2011. július 11., hétfő 22:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Sunderland-Chelsea

#8 Hozzászólás Szerző: ThisIsChelsea »

A játékunkról annyit, hogy az előző meccsekhez képest, sokkal jobban látszik mit akarunk, szépen pakolgattuk a labdát, volt elképzelésünk is, hogy ki merre....Persze nem volt egy hatalmas játék, de ügyes passzokkal, támadásokkal lehoztuk a meccset.
Keep the blue flag flying high

Avatar
ThisIsChelsea
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2011. július 11., hétfő 22:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Sunderland-Chelsea

#9 Hozzászólás Szerző: ThisIsChelsea »

Cech-6
Bosingwa-6-elmegy...nem tetszett, hogy ennyire vállalkozik, most hogy lőtt egy nagy gólt...semelyik nem ment kapura . Azon kívül persze semmi gond:)
Ivanovics-5,5 Szerintem nem rossz...De Luiz sokkal jobb nála, és ha jól emlékszem a gólban is szerepet vállalt(a kapottban)
Terry-7,5- A kapitányunk nagyon jól játszott, meg volt szervezve a védelem, nem úgy mint előző meccsen.Gólt is szerzett.
A.Cole-5.5- láttam már tőle jobbat is..
Meireles-6- jól el látta a feladatát, adott egy gólpasszt...grat raul jó lesz ez!
Ramires-6-néhány hibája volt, de egyébként nem találok kivetnivalót a játékában.
Lampard-2.5- lassú,körülményes, rossz passzok, stb...Volt egy szitu: Mata-tól kap egy labdát, tökéletesen, a régi Frankie eltolja és lövi (15 méter.) ő erre rossz levétel,nem tudta kezelni a labdát, felpattant lecsúszott, máris jöhetett a sun.land....Ilyenek miatt...2.5
Mata-8 Kiemelkedő teljesítmény, egy Adonisz, egy Gladiátor...És még meg is taposták:P nagyonnagyon nagy respect és MOTM!!
Sturridge-7.9:D Egy kicsit még benne van az önzőzés, de már nagyon nagy javulást látok ezen a téren.Illetve egy parádés gól, és gólpassz:)
Anelka-5-Gyenge....Lassu....very very very gyenge..:))

Torres-1- KÖZE NEM VOLT a játékhoz.A végén amit bemutatott...hát a mi Torghellénk is jobban csinálta volna!!! Meg buktatlak Fernando, és pótvizsgára nem vagy köteles, évet ismételsz a Hamburgnál (ha már viszik a játékosainkat, őt is adjuk oda :D)
Malouda-6- sokat nem játszott, de amit csinált az jó volt.
Romeu - 6-nem rossz, nemrossz, de szerintem Josh jobban megérdemelte volna, hogy beállítsák.
Keep the blue flag flying high

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Sunderland-Chelsea

#10 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kezd egyre jobban tetszeni a játékunk, a sok kispassz, labdatartás, végre elindultuk a jó irányba. Mata tökéletes ehez a játékhoz (bár lenne még 4-5 ilyen szintű emberünk) és a Meireles - Ramires duó is nagyon erős.

És nem kellett sem Essien, sem Mikel, Ramires és Meireles megoldották a védekező részét a középpályának. Pedig sokatok szerint Ramires nem védekező kp. Sztem meg inkább labdát tud szerezni, Meireles-el jól kiegészítik egymást...

Az meg hogy ki kezd, vagy ki nem, teljesen mindegy jelenleg a támadó szekciónál. Bő a keret, most Anelka kapott elől lehetőséget, AVB rotálja az embereket. Persze Lukaku-t én is szívesen láttam volna a padon, de van még ideje.

Összeségében tetszett amit láttam, AVB-vel egyre jobbak leszünk.

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sunderland-Chelsea

#11 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Cech: 6 - Nem sok dolga volt, egyszer rosszul jött ki, átlagos.
Bosingwa 6 - Eltűnt a mezőnyben. Kérem vissza Ivát a szélre!
Ivanovic: 6 - Nekem úgy tűnt, hogy nagyon nincsenek összhangban Terryvel, sok a helyezkedési hiba, a MU ellen ez katasztrófához vezethet, remélem DL visszatérése meghozza a stabilitást.
Terry: 7 - Harcolt, küzdött, voltak nagy mentései, gól is szép volt egy belső védőhöz képest.
Cole: 7 - Jól játszott előre játékban, párszor megzavarta az ellenfél védelmét, de védelemben megint nem hozta a kötelezőt.
Ramires: 6 - Sok felesleges dolgot csinált, nem nagyon jöttek össze a dolgai.
Meireles: 7 MOTM - Sok labdaszerzése volt, robotolt végig, a gólpassza pedig Lampard fénykorát idézi.
Lampard: 6 - Szinte mindenhol ott volt, ám ha megkapta a labdát körülményes volt, és sok labdát elszórt.
Sturridge: 7 - Kezdetnek nem rossz, látszott rajta, hogy nagyon akart, a gólja élményszámba ment.
Anelka: 7 - Nem játszott rosszul, az összjátékban jó volt, kevés gólhelyzete volt, de ezt lehet arra is fogni, hogy kevés labdát kapott a kapu előterében.
Mata: 7 - Kevesebbet nyújtott, mint a Norwich ellen, de nagyon jól mozgott, és a pálya minden szegletében feltűnt.
Malouda 6 - Nem hozott frissességet a becserélése a csapatnak, egy jó lövése volt, összességében kevés.
Torres: - Keveset játszott.
Romeu: - Szintén keveset játszott.

Franktamas
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2009. május 21., csütörtök 17:18
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Zinedine Jazid Zidane

Re: Sunderland-Chelsea

#12 Hozzászólás Szerző: Franktamas »

Amugy meg mi ez a felallas:

x---x-x--
----x----
----x---x
---------
x--x-x--x
----x----

Mert a beharangozo alapjan ez volt.
A szem. nemtettszest, szidalmazast, OFF-ot, pm-be.

Franktamas
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2009. május 21., csütörtök 17:18
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Zinedine Jazid Zidane

Re: Sunderland-Chelsea

#13 Hozzászólás Szerző: Franktamas »

Talmaszabi írta:
focimark írta:Goal.Com on 8.0 os osztályzatot kapott Lampard, sztem is jó volt.
Akkor gondolom az osztályzási plafon az 50, mert mást nem nagyon tudok elképzelni... :wink:
Ez meg nem a regi formaja volt, de a jateka biztos. Az egesz matchen 4 labdat vesztett miatta a csapat(nem tokeletes passz vagy szereles), de vagy 10-et szerzett, lusta vagyok megnezni hany labdat passzolt, de 50 legalabb van es 50-bol negy az tobb, mint 90%, es ez barmelyik kozeppalyasnak jo eredmeny. Tudom a lampard passzolasi rata 95% felett van, de remelem tovabb javul. Amugy meg sok szep csel es par veszelyes passz jellemezte a jo labdajaratason kivul a jatekat, ha nem Lampard lenne nem szidnank annyira. Teny ez meg nem az igazi Frank Lampard, de jo uton halad fele.
A szem. nemtettszest, szidalmazast, OFF-ot, pm-be.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Sunderland-Chelsea

#14 Hozzászólás Szerző: focimark »

Николаевич írta:
focimark írta:Goal.Com on 8.0 os osztályzatot kapott Lampard, sztem is jó volt.

A Sky Sports-on pedig mindenki 7-est kapott, egyedül Meireles 8-ast.
Meireles tényleg jó volt. De Lehet ezt Benayoun is hozta volna.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sunderland-Chelsea

#15 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

focimark írta:Goal.Com on 8.0 os osztályzatot kapott Lampard, sztem is jó volt.

A Sky Sports-on pedig mindenki 7-est kapott, egyedül Meireles 8-ast.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Sunderland-Chelsea

#16 Hozzászólás Szerző: focimark »

Talmaszabi írta:
focimark írta:Goal.Com on 8.0 os osztályzatot kapott Lampard, sztem is jó volt.
Akkor gondolom az osztályzási plafon az 50, mert mást nem nagyon tudok elképzelni... :wink:
Bár Anelka is 8-ast kapott. :D De szerintem Lampard jól játszott.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Sunderland-Chelsea

#17 Hozzászólás Szerző: Szabi »

focimark írta:Goal.Com on 8.0 os osztályzatot kapott Lampard, sztem is jó volt.
Akkor gondolom az osztályzási plafon az 50, mert mást nem nagyon tudok elképzelni... :wink:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Sunderland-Chelsea

#18 Hozzászólás Szerző: focimark »

Goal.Com on 8.0 os osztályzatot kapott Lampard, sztem is jó volt.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Sunderland-Chelsea

#19 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

dunyha írta:
Blueflag írta: Egyébként most mindenki azért szidja Oriolt, mert a Barcából jött? Mert szerintem egyáltalán nem mozgott rosszul, Mikel-stílusú játékos.
Én speciel nem, de ma nem csinált semmit, bejött és 2 középhátvéd előtt rohangált, nem nagyon találta a helyét, a támadásokhoz szinte fel sem ment, Josh ezerszer többet mutatott eddig, inkább őt "erőltetném", amúgy meg vkpk poszton Mikelt, Essient, Rault, Ramirest, (Luiz) is előbb tenném be mint őt, teljesen felesleges (kivéve, ha barka visszaveszi 3szor annyiért, vagy talán Mikel szintre felfejlődik), inkább tartottuk volna meg Cork-ot...

Tavaly ilyenkor Ramires is teljesen idegent testként mozgott a pályán, mára meg a csapat egyik legjobbja lett, úgyhogy adjatok neki időt!

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sunderland-Chelsea

#20 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Cech - 6
Bosingwa - 6
Ivanovic - 6
Terry - 7
Cole - 6
Ramires - 7
Meireles - 7 őt elnézném Lampard helyén
Lampard - 5 Voltak a régi önmagára emlékeztető megmozdulásai, de ez még mindig kevés
Sturridge - 6 Csak a gólja miatt 6 amúgy semmit nem csinált, és nem volt túl szimpatikus a gólja, felelőtlen volt mint CR7
Anelka - 5
Mata - 7 - MOTM Az 1. félidő parádés 8, 2. félidő kicsit gyengébb 6

Torres
Malouda
Romeu

Válasz küldése