CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

Meccsek utáni osztályozások
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#1 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Cech -10 MOTM
Bosingwa - 8
DL -9
Cahill - 9
AC - 9
Bertrand - 7
Mikel - 10
Lamps - 10
Mata - 8
Kalou - 7
Drogba -10

Torres - 9
Malouda - 7
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#2 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Nem értem mi a problémátok Bosingwa döntőbeli játékával. Nekem nagyon tetszett, odarúgott ha kellet, kemény volt, sőt jól hozta ki a labdákat. Ne pontozzuk már le azért mert ő Bosingwa, és érzelmi hatás nélkül már nem is tudunk objektíven osztályozni.

Nálam jobb volt mint Kalou meg Bertrand.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Pety95
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010. július 6., kedd 9:09
Kedvenc játékos: Terry Lamps
Kedvenc exjátékos: Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#3 Hozzászólás Szerző: Pety95 »

Megpróbálom hideg fejjel értékelni :)
Cech -10 MOTM
Bosingwa - 7
A. Cole - 8
Cahill - 8
Luiz - 7
Bertrand - 7
Mikel - 9
Mata - 8
Kalou - 7
Drogba -10

Torres - 8
Malouda - 6

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#4 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Bertrand, Kalou, Bosingwa 9, többiek 10.
MOTM-Drogba
Why always me?

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#5 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Eszem szerint:

Cech - 10
Bosingwa - 6
Cahill - 7
Luiz - 6
Cole - 8
Bertrand - 7
Mikel - 10
Lampard - 9
Mata - 7
Kalou - 6
Drogba - 9

Torres - 8
Malouda - 6


Szívem szerint:

Cech - 10 - MotM1
Bosingwa - 9
Cahill - 10 - MotM2
Luiz - 10 - MotM3
Cole - 10 - MotM4
Bertrand - 10 - MotM5
Mikel - 10 - MotM6
Lampard - 10 - MotM7
Mata - 10 - MotM8
Kalou - 9 - MotM9
Drogba - 10 - MotM10

Torres - 10 - MotM11
Malouda - 9
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#6 Hozzászólás Szerző: almos »

Cech-10, de most komolyan 6-ból 6 irányt eltalált!!! Hihetetlen ez a fickó,boldog születésnapot,te vagy a legjobb! MOTY(men of the year!)
Bosingwa-9,tökéletes voltál ma.
Cahill-10, világklasszis,szivvel-lélekkel küzdött.
DL-10,hibátlan munka!
Cole-9,csak mert a gólnál hibázott,de a büntetőjét gyönyörűen értékesitette.
Mikel-10, hibátlan játék, nagyon kellett.
Lamps-10,újra a régi Frankie,védekezésben hihetetlen mutatott az utolsó 3 BL meccsen.
Bertrand-7,hozta a minimumot.
Kalou-9,kezd önmagára találni, szép játék.
Mata-9,minden támadás rajta keresztül ment,veszélyes volt,csak az a fránya büntetőrúgás még mindig nem megy neki...
Drogba-10 MOTM

Malouda-8,elfogadható.
Torres-9,szint,lendületet vitt a játékba.

RDM-10* köszönjük!

Gratuláció az egész csapatnak, fantasztikusan vagytok fiúk, 8 éve erre várunk és már megérdemeltük!
LAMPARD#8

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#7 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

Cech: 10, megmutatta hogy miért is még mindig a világ legjobb kapusainak egyike!! Bravúrokat mutatott be, kifogta Robben 11esét a hosszabbításba és a bűntetőpárbajban is brillírozott! Isten éltesse születésnapja alkalmából!! :)
Bosingwa:9, először megijedtem hogy "Ó Jézus mi lesz velünk?" Aztán bizonyította, hogy egy döntőre nagyon összeszedte magát!!
Cahill: 10, nagyon jó párost alakítottak Luizzal középen. Egy szó illeti az ő munkáját: TÖKÉLETES!!
Luiz: 10, imádom ezt a nagy bohócot! ahogy bevágta a büntetőjét... :D
Cole:10, maximum Müller gólja miatt járna neki egy "ejnye-bejnye", de azt leszámítva világklasszis teljesítmény!!
Mikel: 10, tanítani kellene azt ahogy ő játszott tegnap
Lampard: 10, LEGENDA! Egy eladott labdára sem emlékszem tőle, minden passza célhoz ért, hatalmasat játszott!!
Kalou:9, nincs bennem tüske ő miatta, ahogy már emlegették itt Di Matteo alatt "kivirágzott" a srác!! magára talált és hasznosan hajtott. Le a kalappal Solomon!
Mata:10, hatalmas hajtás!! baromi jó helyen volt nála is a labda!! a tizenegyesét nem rúgta be de emiatt nem adok neki 9est, mert a 10est megérdemli!!
Bertrand:8, először játszott a bal szélen, de a rá bízott feladatát tökéletesen megoldotta! szerintem jó volt :)
Drogba: 10, a döntők embere!!!! :D

Cserék:
Torres: 10, fantasztikus volt mikor nála volt a labda és ahogy néhány Bayern játékost beetetett az gyönyörű volt! ha előbb beáll akkor simán gólt rúghatott volna... :)
Malouda:8, kellett a jó játéka!! :)

Di Matteo:10, ennek az embernek szerződést kell adni!! Nem, hangsúlyozom NEM szabad elküldeni ezután!!! :) Ha Abra megteszi, akkor egy hatalmas nagy idióta az orosz boss...

MOTM? AZ EGÉSZ CSAPAT kivétel nélkül!!!
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#8 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Cech - 10 hihetetlen kapus... ha ö nincs... de van <3 amit a 11es pàrbajnàl is lejàtszott, csak lestem... az összes!!! tizenegyes irànyàt eltalàlta MOTM
Bosingwa - 10 hiba nélkül, néha csak lestem milyen megoldàsokat vàlasztott(és sikerült meg is csinàlnia) :D jol sikerült a valoszinüleg utolso meccse :)
Cahill - 10 amit ez az ember jàtszott... védömunkàja hibàtlan, és hànyszor futott fel.. nagyon nagy üzlet volt öt leigazolni :$
Luiz - 10 szintén hibàtlan védömunka, meg az a 11es... szépen bevarrta :D
Cole - 10 ö is fantasztikus volt, talàn a gol az ö lelkén szàrad, de ebbe se vagyok biztos, majd ujra kell néznem :D
Mikel - 10 nincsenek szavak, amit ö lemüvelt VKPként... :)
Lampard - 10 csucsforma, mindenhol ott volt, igazi kapitàny volt a pàlyàn :$ MOTM
Kalou - 10 semmi hiba, igazi küzdés, amit Matteo alatt lejàtszott itt tavasszal, nem volt semmi... :)
Mata - 10 a kihagyott büntetöje sziv megàllàst eredményezett, de sebaj, ö is mindenhol ott volt, szépen jàtszott
Bertrand - 10 hàt talàn ö még kevés ehhez, de nem volt végzetes hibàja
Drogba - 10 hàt egyszerüen csak egy ISTEN!! :D mondjuk tizi összehozàsa nem tetszett, de Petr megmentette :D de mikor belötte az utolsot hàt... nem tudom szavakba önteni az érzést :$ remélem megkapja azt a 2 éves szerzödést, tett annyit a csapatért h itt vonulhasson vissza :) MOTM

Torres - 10 igy volt jo, h csak csereként jött, mikor nàla volt a labda a bayernesek csak lestek, amiket megcsinàlt... szép volt
Malouda - 10 küzdött, daràlt, megtette amit kellett

MATTEO - 11 <3 <3 <3


ui.: bocsànat, ha kicsit irreàlis vagyok, de egyszerüen nem tudtam 10nél rosszabbat senkinek se adni, + nem tudtam a 3 ember közül kivàlasztani a MOTMot :$

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6491
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#9 Hozzászólás Szerző: Dante »

Cech - 10 : hihetetlen amit az egész BL szezonban csinált, magabiztos, gyors, tökéletes döntések
Bosingwa - 7 : igaz, hogy Ribery szopatta, de szerintem ő a saját maximumát hozta, így is volt egy csomó helyzet az ő oldaláról
Cahill - 9,5 : ha Bos lemaradt, kiment a helyére, átlőni nem lehetett, ahogy lefejelni sem, kis JT
Luiz - 9,5 : jól védekezett, fontosakat szerelt, de megint hebrencs volt, ebből kéne kikúrálni és világklasszis lehetne
Cole - 9,5 : amíg Ryan a pályán volt, a Bayern nem is mert az ő oldalán támadni, de Malouda már nem zárt vissza és nehéz egyszerre két embert figyelni
Mikel - 10 : Szürke Eminenciás, megint a 2009/10-es önmagát hozza, tanári
Lampard - 10 : szerel, passzol, becsúszik, sprintel, tökéletesen helyettesítette Terry-t
Kalou - 8 : nyugodt volt, és megjegyezte, ha a pirosaknál van a labda, rohanjon vissza Bosingwa-hoz, ügyes volt a Fafejű
Mata - 9 : végig jól játszott, gólpasszt adott Drogba-nak a legfontosabb pillanatban, de a 11-est kihagyta, szerenCech-re nem lett belőle gond
Bertrand - 9 : látszólag nem volt fontos szerepe, de mikor a Bayern-nél volt a labda jól fogott embert és elvonta Lahm figyelmét is, fontos volt ő
Drogba - 10 : nagyon szép volt, hogy ő lőtte az utolsó 11-est, és a legfontosabb pillanatban is koncentrált volt, nem hibázott. csak jobb egy BL arany, mint egy ANK győzelem :)

Malouda - 7 : próbálta tartani a labdát, de nem segítettek neki, a Müller-gólnál valahol a félpályánál bóklászott, vissza kellett volna lépnie véfekezni
Torres - 8,5 : szép cselek, látszólag magabiztos játék, megérdemelte az a pár percet, feldobta a játékunkat

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#10 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Bosingwa, Bertrand 7, többiek 10.
Mikel első félidőben olyan elegánsan játszott és jól, mint szerintem sosem, Cech a világ legjobb kapusa Neuer a második hála égnek, Lampard az elmúlt 2 hónapban ugyanakkora idol lett, mint volt. A hátán vitte a csapatot, irányította szavakkal, hittel. Fantaszitusan játszott, nem volt elvesztett labda számára, csúszott, kelt minden. Azt hittem h benne van a pakliban a tizi hibázása a tét miatt, de beverte mint az állat. Drogba és Cech a hős, de Drogba nagy hülyeségei piszkos nagy mákra nem okoztak gondot (tizi felrúgása). És ő is beverte Áhhhh.
Nálam döntő legjobbja nincsen, mindenki hős.
A BL kiírás legjobbja viszont egyértelműen Frank James Lampard.
Pat segített az égből...
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#11 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Cech - 10 - Fantasztikus és magabiztos védések.
Bosingwa - 7 - ez az ember alkalmatlan erre a posztra, még akkor is, ha ma (főleg a meccs utolsó szakaszában) voltak is jó megmozdulásai. De amit az első félidőben művelt... Nem tudom ti milyen fantasztikusat láttatok benne.
Cahill - 9 - ez világklasszis teljesítmény volt pajti! Az előrefutásainál bevillant Carvalho...
Luiz - 9 - Remek volt, bár tényleg látványosabb volt Cahill... De ez nem von le semmit Luiz érdemeiből.
Cole - 9 - Csak a gól miatt nem 10-es. Fantasztikus volt. De Bertrand segítsége nélkül lehet, hogy nem lett volna ilyen "egyszerű"
Bertrand - 8 - Sokan a támadók közé írtátok, pedig Ő elsősorban left-wing volt ma. Kicsit előrébb, mint Cole. Támadott, de nem lehet rá haragudni, ami miatt, nem volt tökéletes támadásban. Meg kellett állítani a Robben-Lahm kettőst, Cole-lal megtették. Zseniális!
Mikel - 10 - MotM Eszméletlen, elegáns, a meccs kulcsembere. Nincs mit mondani
Lampard - 9 - Mikellel nagyon jól kiegészítették egymást, remek volt
Mata - 8 - gyengébb meccse a vártnál, a tizenegyest is kihagyta, de lesz még ő jobb.
Kalou - 7 - Csak a győzelem miatt kap 7est... hozta a szokásos useless formáját.
Drogba - 10 - Ez az ember zseniális. Emberileg, játékosként, mindenhogy. Legenda.

Torres - 9 - küzdött, nagyon kellett a beállása
Malouda - 8 - Én még hagytam volta Bertrand-ot, de jó volt.
Only one Di Matteo!

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#12 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

CECH-10 Úristen... Tizikiller :D És persze boldog szülinapot!!!
BOSINGWA-9 Csak egy nagy hibája volt, de amúgy tényleg isteinen tolta, nagyon meglepődtem rajta.
CAHILL-10 Imádom. Ahogy néha támadó középpályásként tolta, az valami elképesztő volt, a védőmunkája tényleg hibátlan. ("Robben... Robben lő...! Cahill blokkol!")
LUIZ-10 Nem volt annyira látványos, mint Gary (hahaha, pont ő :D ), de teljesen hibátlan ő is, a 11 rúgott büntetőből az övé volt a legjobb 8)
COLE-10 Nem tudom, hogy a régebbi Chelsea-drukkerek hogy voltak vele 2006-ban az arsenalos múltja miatt, de én abban az évben ősszel részben miatta is szerettem bele a csapatba, és azóta is az egyik legnagyobb kedvencem :) Hihetetlen, hogy hogy bír ilyen királyul játszani ennyi éven át, imádom!!! Szintén pazar büntető!
MIKEL-10 MOTM Ó, hogy hogy utáltam a piros lapjai miatt még anno... És most meg már ez lett belőle.... A középpálya koronázatlan királya.
LAMPARD-10 Köszönöm!!
KALOU-9
MATA-10 Na, hát EZÉRT kellett őt pihentetni! :) Felszántotta a pályát, mindenhol ott volt, rajta ment keresztül az összes épkézláb támadáskezdeményünk :) Tiziket hanyagoljuk/rúgjuk a kapu szélébe.
BERTRAND-6 Nekem sajna nagyon kilógott, de sebaj, valahol el kell kezdeni, 1 év múlva már nem fog kilógni!
DROGBA-10 Hát... A tiziért ejnye, de amúgy... Ha elmegy, akkor :cry: Biztos voltam a góljában.

MALOUDA-9 Szerintem tök jól tolta.
TORRES-10 Hihetetlen volt, vérbeli szélső :lol:

DI MATTEO-10 Maradj!!!! [amúgy legalább másodedzőként nem biztos a maradása? Grant azért lett kirúgva, mert kapott szerződést, de ő nem...] Visszahoztad az imádnivaló csapatot, egy tökéletesen elcseszett szezonból tökéleteset csináltál... Lehetett itt akármilyen edző, végül mégis az nyerte meg a trófeát, akinek a legchelseasebb volt a szíve. A kedvencem tőle az a wtf-fej volt, amikor azt az ismeretlen rendeltetésű uefás cuccot nézte :D

Bocsi, nem lettem túl összeszedett, csak leírtam, ami eszembe jutott :)

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1589
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#13 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Cech - 10 Hatalmas játék, bravúros védések. Happy birthday! :) MOTM
Bosingwa - 8 Rendesen összeszedte magát, már csak a szemöldökével kéne valamit kezdeni.
Cahill - 9 Csak a "szokásos", remek vétel volt.
Luiz - 9 Szerintem remekül pótolta Terryt, rengeteg mentés, felszabadítás.
A. Cole - 10 Rengeteget segített a támadásoknál, pontos játék.
Mikel - 9 Kikúrt jól játszott, rosszabbra számítottam.
Lampard - 10 Neki is csak a "szokásos" :)
Kalou - 7 Ha megtanulna többet és pontosabban passzolni, az jó lenne. Ennek ellenére meglepően szépen játszott.
Mata - 9 Kár, hogy kihagyta azt a büntetőt, majdnem bokán fostam magam.
Bertrand - 6 Nemigazán csinált semmit, látszott hogy izgult, a védők mellett nem tudta elvinni.
Drogba - 9 Először gólt lő, aztán a Bayern kezébe nyom egy büntetőt... Neki is csak a "szokásos" :)

Torres - 9 Egyre jobban játszik, már engem is meggyőzött a játéka.
Malouda - 7 Az aktuális formájához képest nagyon jó volt.

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#14 Hozzászólás Szerző: redrum »

10
I'm goin' down down down down

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#15 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Cech- 10 Világklasszis teljesítmény! :D
Bosingwa- 9 Jó lenne ha még több meccsen tudna így játszani. :)
Cahill- 9 Sérülésből tért vissza, de ez meg se látszott rajta. Remek volt!
Luiz- 8,5 Volt pár rossz megmozdulása, de ő is sérülésből tért vissza, és összességében jó volt! :)
A. Cole- 9 A gólban benne volt sajnos, de berúgta a maga büntetőjét és jól játszott.
Mikel- 10 Zseniális volt! :D
Lampard- 10 Ő is legalább olyan zseniálisan játszott mint Mikel. :)
Kalou- 8 Jól lehozta! :)
Mata- 8,5 Szép volt, szép volt. :)
Bertrand- 7,5 Ahhoz képest hogy egyenest bekerült a mély vízbe remek volt. :)
Drogba- 10 MOTM Nem találok rá szavakat..

Torres- 9 Látszott rajta hogy nagyon akar, és amint bejött fellendült a játékunk. :)
Malouda- 8 Jól lehozta! :)

Di Matteo- 10 Ha Abra nem tartja meg őt akkor egy utcalány.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
White
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#16 Hozzászólás Szerző: White »

Nincs ezen mit osztályozni mert még a Bosingwa,Kalou játékosok is kitették a szivuk,hát még a Drogba-Cech-Lampard páros...

10 MINDENKINEK!!
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#17 Hozzászólás Szerző: misakd »

Cech-10 MOTM *1
Bosingwa-9
Cahill-9
Luíz-9
Cole-10
Mikel-10
Lampard-10
Kalou-7
Mata-10
Bertrand-7
Drogba-10 MOTM *2

Torres-9
Malouda-7

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#18 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Cech - 10 - Igazi legenda! Sok jó védés, három kifogott büntető, lenyűgőző!

Ash - 9 - Kemény védekezés, nem lankadt egy percre sem, és berúgta a tizenegyest! Szuper Cole!!

Cahill - 9 - Sérüléséből visszatérve fantasztikusan játszott, mintha Terryt láttam volna. Óriási fordulat az ő pályájában is, januárban még a kiesés ellen küzdött a Boltonnal. Szenzációs igazolás, szeretünk Gary!

DL - 8 - Azért rajta elmehetett volna a meccs, de a berúgott 11-es felbecsülhetetlen.

Bos - 8 - Ribery szopatta keményen, de ellenált amennyire lehetett, Olic meg már nem sok sót evett meg mellette.

Mikel - 9 - Zseniális! Rengeteg szerzett labda, szokásos 95% körüli passzolás, élete meccse volt!

Lamps - 9 - Super Frankie! Nagyon-nagyon fekszik neki ez a mélységi irányítás. Nagyon megérdemelte a serleget!!


Ryan - 7 - Egész ügyes volt, de vegyük figyelembe, hogy az első BL meccse volt, nem a saját posztján játszott, és nagyon rutintalan még. Így is klassz labdái voltak.

Mata - 8 - A szezon végére kipukkadt, újabb tizenegyest hagyott ki, hanyagolnia kéne a jövőben.

Kalou - 8 - Meglepően jól játszott, nagy sprintek, jó cselek.

Drogba - 10 - HIHETETLEN!!! Gól a 88. percben, értékesített mindent eldöntő 11-es!! Tökéletes utolsó meccs, nagyon fog hiányozni. :(

Cserék:

Malouda - 7 - Hát ő főleg darált. :D
Torres - 8 - Rögtön kiharcolta azt a szögletet, amiből egyenlítettünk, a hosszabbításban pedig elképesztő cselei és megmozdulásai voltak.

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#19 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Mindenkinek 10-es osztályzatot szeretnék adni!!
CECH-10 MOTM/1
Bosingwa-10 megérdemli ..most leszarom ,h egy fos
Cahill-10 Hősies
DL-10 Önfeláldozó
AC-10-Átverhetetlen
MIKEL-10 MOTM/2
LAMPS-10 MOTM/3 tényleg LEGENDA
Bertrand-10 nem annyi nigazából de elvesztettem a realitás talajomat
MATA-10 MOTM/4 Zseni
Kalou-10 ez se annyi de eész jó volt
DROGBA-10 MOTM/5 A SPÍLER


Torres-10 cselezgetett rendesen
Malouda-10 tűrhető

Köszönöm,hogy átélhettem ezt az érzést!!!
Stone haxleader!

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: CHELSEA - Bayern München (CHAMPION LEAGUE FINAL)

#20 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Cech 10 - legenda MOTM
Bosingwa 10 - meglepően jó volt :D
Luiz 10
Cahill 10
Cole 10
Lampard 10 - legenda, eszméletlen játékos
Mata 10 - de kár a kihagyott tiziért, majdnem szívrohamot kaptam :D
Kalou 10 - valljuk be, nem volt rossz 8)
Bertrand 10 - meglepő volt a kezdése, szvsz kevés volt ő ide, de hajtott!!
Drogba 10 - ISTEN

Malouda 10
Torres 10 - nagyon megkedveltem az elmúlt hónapokban, El Nino :wink:

Di Matteo - 10 - melyik edző volt képes erre nálunk? Maradj!!!

Ezt lehetetlen felfogni, ma még nem tudom. :D CHELSEA
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KenderJ 2012. május 20., vasárnap 0:11-kor.
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Válasz küldése