Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27401 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Chelsea striker Didier Drogba is poised to commit his future to the Stamford Bridge club by signing a new four-year deal, according to reports in the Sunday Mirror.

Jó lenne, ha végre valami konkrétum lenne. :D Remélem ez az.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27402 Hozzászólás Szerző: Anti »

Shevchenko nem lép pályára a Portsmouth ellen!

Luiz Felipe Scolari mondta ezt egy interjúban hogy az ukrán labdarúgó biztos nem lép pályára a Portsmouth ellen. A 30 millióért érkező játékos után már két sikertelen szezon van. Tegnap csereként állt be a Lokomotiv Moskva ellen és kihagyott egy büntetőt. Holnap játszák a "bronzmeccset" a Milan ellen, és az aranylabdás biztos nem lesz a kezdőben.

Scolari a meccs után nyilatkozott a médiának:

"Azért jelentkeztünk erre a tornára, hogy feltérképezzem a játékosaim és felkészítsem a ligarajtra."

"Ha lesz lehetőségem beállítani 3-4 játékost biztos megteszem. Ha nem a Portsmouth elleni meccs taktikájára koncentrálok."

"Nem hiszem hogy Sheva az első meccsen pályára lép. Ha be kell állítanom őt vagy Di Santo-t, megteszem. De első a Portsmouth. Már 75%-ban ismerem a csapatomat, talán 85%"

Forrás: http://chelsea-portal.com" onclick="window.open(this.href);return false; (cseh és szlovák honlap)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27403 Hozzászólás Szerző: Daniel »

dobos1992 írta:
ZenZo írta:Több helyen már tényként kezelik, hogy TBH 5 milláért a Citehet választotta.
azt jól tenné ha elmenne
Már megtette :D
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
dobos1992
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 13:40
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Eger

Re: Játékosok

#27404 Hozzászólás Szerző: dobos1992 »

ZenZo írta:Több helyen már tényként kezelik, hogy TBH 5 milláért a Citehet választotta.
azt jól tenné ha elmenne
I believe Chelsea.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#27405 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Több helyen már tényként kezelik, hogy TBH 5 milláért a Citehet választotta.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Játékosok

#27406 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zsoca87 írta:
Oziris írta:
Kiegészítő embernek tökéletes SWP...
A kinaiak ellen egész jól nyomta a bari meccseken
Azok ellen a kínaiak ellen még Illés Béla is jó lett volna. :D
Hát azért mindenki nem játszott jól:)
SWP nem rinyál ha padozni kell legalább...
Amugy meg nemvágom kit akarnátok jobb szélre?
Majd biztos egy Quaresma kussolva leül a padra vagy Silva vagy akármilyen nagy név mert az alap h Joey fog játszani!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27407 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Chelseafan írta:Drogba happy at Chelsea
Ha marad, akkor én aláíratnék vele egy új szerződést, mert ha marad ez a kétéves, akkor jövő nyáron megint jönnek majd keményen a pletykák. Még 2 évet rádobnánk, és jól leszünk. :D

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Játékosok

#27408 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »


Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#27409 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Túlzottan sok "hír" nincs ma velünk kapcsolatban, az egyedüli minket érintő dolog az Ben Haim Citehbe történő távozása 5M font ellenében. Robinhoról semmi hír. Kicsit gyanus a dolog, hogy nem lesz ebből semmi. Legfeljebb a végén mint AC esetében...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27410 Hozzászólás Szerző: kdako »

A két Aston Villa-játékos, Young és Agbonlahor körül nagy csend van, pedig biztos voltam, hogy valamelyiküket elviszi a 4nagy egyike. Különösen utóbbit látnám szívesen kékben.
GO BLUES!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27411 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Az a nagy baj hogy régen igazoltunk jót és jól :? Pl; Ballack mostmár jó, na de amikor megvettük :shock: és szerintem lehet sorolni az embereket...Scolari max jövőre fog úgy igazolni, hogy az nekünk is tetszen, hisz portugál és brazilon kívül nem nagyon ismer mást sajnos...
(Legjobb lenne ha VDV jövőre jöne ingyen :) )
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Játékosok

#27412 Hozzászólás Szerző: Mendez »

Antifiu írta:És honnan tudod hogy Robinho biztosan beválik? Tény, más az edző, más a taktika, és lehet Maloudának jobban fog feküdni ez a taktika. Oké, hogy szar csapat ellen játszottunk, de Malouda nagyon elemében volt ám.
félreértés elkerülése miatt:nekem nagy kedvencem volt a srác a06-os vb óta ezrét duplán fájt a tavalyi szereplése:(
jobban örülnék egy tündöklő Maludának mint egy nyeszlet cselgépnek :nekedlegyenigazad:

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27413 Hozzászólás Szerző: Anti »

És honnan tudod hogy Robinho biztosan beválik? Tény, más az edző, más a taktika, és lehet Maloudának jobban fog feküdni ez a taktika. Oké, hogy szar csapat ellen játszottunk, de Malouda nagyon elemében volt ám.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Játékosok

#27414 Hozzászólás Szerző: Mendez »

Antifiu írta:Malouda kap még egy lehetőséget. Érdeklődik iránta az AS roma és még 1-2 klub is, ő viszont elbeszélt Kenyonnal és Scolarival, és utóbbi megnyugtatta, hogy számol még vele.

Én is azt modom, hogy ha SWP is kapott lehetőséget, Maloudának is kell adni.
Ez mind szép és jó de nem látok semmi olyan jelet(más szélsö igazolása) arra az esetre ha ők neadjisten hozzák a tavalyi formájukat és nem hozzuk el Robikát. Ki lesz balszélen????Szegény Kalu kitolva megint?na mind1...

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27415 Hozzászólás Szerző: timoboll »

ja és mcgeady-vel se járnánk rosszul sztem,fiatal és fejlődőképes,viszont az arsenal már szemet vetett rá :?

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27416 Hozzászólás Szerző: Anti »

Malouda kap még egy lehetőséget. Érdeklődik iránta az AS roma és még 1-2 klub is, ő viszont elbeszélt Kenyonnal és Scolarival, és utóbbi megnyugtatta, hogy számol még vele.

Én is azt modom, hogy ha SWP is kapott lehetőséget, Maloudának is kell adni.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27417 Hozzászólás Szerző: timoboll »

meg ott van még turan és schweini ha nem jön robinho,más chelsea közeli szintűt nem tudok,egyébként ha a real megveszi van der vaartot akkor lehet h elengedik robinhot

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#27418 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ZenZo írta: Hát éppen ez az. Ott van a holland, aki alig játszott, elvileg simán elhozható. Ott van a másik holland, aki remekelt a német bajnokságban és az EB-n is, ráadásnak bizonyítottan olcsón is elhozható, már tavaly is el akarta hagyni a Hamburgot, de neeem, ő sem. Nekünk kell a pehelysúlyú brazil a Realból, akinek az árából akár mindkét holland simán megvehető. És sokkal nagyobb biztossággal eljött volna mindkét hollandus, de nem. Nekünk nem, nekünk Robinho kell. Mert csak. Valahogy hiányolom a józan gondolkodást és a következetességet Kenyonból és társaiból.
Én se mindig értem az igazolási politikát, de ha a posztokat nézem, én most egyet értek Kenyon-ékkal. Legalábbis látva a felkészülési meccseket, nagy valószínűséggel diamond szerű, 4 középső kp.-s játékot fogunk játszani, egy árnyék ékkel és egy középcsatárral. Klasszikus szélső lehet nem is lesz(mondom, ezt az első meccs alapján szűrtem le, a másodikon változott vmit a helyzet, de az az érzeésem, hogy Scolari a Deco-Lamps-Ballack-Essien négyest fogja játszatni). És sztem az árnyék ék pozícíóba szánják Robinho-t(amúgy Kalou is jól mozog, mozgott azon a helyen).
Tehát ha arra a posztra szánják, az sztem még belefér...
VDV-ről az a véleményem, hogy ő sem klasszikus szélső, inkább középen játszik, legalábbis amennyit láttam játszani. Drenthe meg nekem továbbra is inkább, amolyan balbekk, aki szeret följárni, mint gólerős, gólpassz erős szélső, őt se tudnám elképzelni.
Ezek a nevek(Capel, Quaresma, Silva), sztem is inkább beleférnek a szélső posztra, mondom ezt úgy hogy lehetséges tényleg nem fogunk klasszikus szélsővel játszani. És mostanában szóbe se kerülnek...

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Játékosok

#27419 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Zsoca87 írta:
Ricsi93 írta:Kicsit gondolkodtam Balle visszavonálásán. Van 3 tkp (Lamps, Balle, Deco) Balle és Deco 2010-ben valószínűleg abbahagyják, Lamps talán még 5 évig itt marad. Ki lesz az irányítónk 2010 környékén (Lampson kívűl?) Elhozzuk vajon Mutinho-t? Felhozunk vkit a tarcsiból? Ja és a 2010-es ANK. 2 vkp van (Essien, Mikel) Mindketten elmennek (elvben). Akkor Cork lesz vajon a vkp?
Sok víz lefolyik addig a Dunán meg a Temzén is. ;)
Azt gondoltam :D De azért ez is 1 újjab példa a keret korára.
Reach out touch blue (faith)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27420 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ricsi93 írta:Kicsit gondolkodtam Balle visszavonálásán. Van 3 tkp (Lamps, Balle, Deco) Balle és Deco 2010-ben valószínűleg abbahagyják, Lamps talán még 5 évig itt marad. Ki lesz az irányítónk 2010 környékén (Lampson kívűl?) Elhozzuk vajon Mutinho-t? Felhozunk vkit a tarcsiból? Ja és a 2010-es ANK. 2 vkp van (Essien, Mikel) Mindketten elmennek (elvben). Akkor Cork lesz vajon a vkp?
Én ezen nem rágodnék, 2010ig még két teljes nyár vissza van. Sok víz lefolyik addig a Dunán meg a Temzén is. ;)

Válasz küldése