Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4041 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... 6xfSP46ynE" onclick="window.open(this.href);return false;

Chilwell kikerült az angolok keretéből. Tud valaki valamit? Sérülés vagy azért mert multkor megszegték a szabályt Tammyvel?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#4042 Hozzászólás Szerző: Anti »

Érdekes, mennyi mellőzött játékosunk kezdő hazája válogatottjában.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4043 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mount vert egy gólt a belgáknak, igaz megpattanó volt, de kapura szánta.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4044 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Kép

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4045 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Akkor viszont ha ez a vonal van Alonsot meg Jorginhot se szapulja senki, mert ők is hajtanak.

Őket se kell gyűlölni. Alonso nálam annyival más, hogy szerintem ő sose ütötte meg a szintet. Belőle hiányzik a tehetség Kepával ellentétben. Amikor elhoztuk, Conte 3 védős rendszerében mint szárny lőtte a gólokat ami két dolognak volt köszönhető, egyik, hogy Hazard mögött 100 x 10 méteres szabad területe volt, másik meg hogy jó a bal lába. Gyakorlatilag szerintem BÁRKI a keretünkből képes lenne jó teljesítményt hozni abban a rendszerben a szárnyon.

Jorginho egy nagy kérdőjel számomra, de egy biztos, nem hozzánk való.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4046 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Akkor viszont ha ez a vonal van Alonsot meg Jorginhot se szapulja senki, mert ők is hajtanak. Mikozben mindketten kepessegekben es teljesitmenyben is szarok, akár csak Kepa.

Én mint embert nem gyúlolom még az ára se erdekel csak nehezen fogadom el hogy gyakorlatilag a liga legszarabb kapusa lett a mutatók alapjan és még évekig épitgessuk őt. Nem lepne meg ha a Soton ellen Caballerro kezdene.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4047 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Bubi írta:Legalább mi ne alázzuk szét szerencsétlent. Fiatal, mocsok drága volt és nagy tehetség rejlik benne, egyszerűen csak borzasztóan önbizalom hiányos. Fog lehetőséget kapni tőlünk és ezek szerint a válogatottól is, ami szerintem szuper, örülök neki.

Nem kéne őt nevetség tárgyává tenni, önmagában az hogy nem hozza az elvártat még nem nevetséges. Ez nem ezeknek a postoknak szól kizárólag, hanem annak a folyamatnak ami tavaly kezdődött és idén már ott tart, hogy szerencsétlenből lassan mém lesz és rajta röhög a világ pedig nem szolgált rá.
Bubi a harmadik szezonjat kezdte nalunk. Mennyi lehetoseg kell még?? Egy 50 eves kapus kiszoritja.

Az hogy mém lett azt csak magának koszonheti. A liga legszarabb mutatoit hozza. Attol hogy kapus nalam ugyanugy Alonso vagy Jorginho kategoria, hasznalhatatlan.

No de bízni kell Mendyben es akkor nem kell tobbet hasznalni. Sorry en hoztam föl megint a valogagtott kapcsan mert nem hittem el hogy ott még beallitjak.
Nem a teljesítményét firtatom. Nyilván nem hozza az elvártat, viszont Én csak akkor kezdeném ki, ha azt látnám, hogy mint Malouda űl a babérjain, felveszi a zsírt és szarik bele mindenbe, tehát ha baj lenne a hozzáállásával. Én ilyesmit nem tapasztalok, tehát amíg akar, küzd és nem hisztizik, hanem elfogadja a helyzetét és megpróbálja újra felépíteni magát, addig nem kell szídni mint a bokrot, nem kell gyűlölködni.

Néha úgy meg tudtok gyűlölni egy játékost csak azért mert nem elég jó, hogy már - már meglincselnétek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4048 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Hawaii írta:
broduer írta:
Hawaii írta: 2 olyan meccs után már kulcsjátékos lett, ahol konkrétan védeni valója sem volt... Értem. :D
Első számú kapusnak jött ez nem is kérdés. Lehet lovagolni a szavakon, de a lényeg, hogy elvesztettük az egyik kezdő játékosunkat. Ráadásul azon a poszton, ahol a legnagyobb gondok voltak az elmúlt időszakban, és amely poszton (Kepa) meccsek mentek el.
Szerintem azt majd az idő eldönti, hogy ki lesz az elsőszámú kapus. Én még nem írnám le Kepat, láthattuk, hogy mire képes, amikor fejben rendben van, és nyilván fog ő még lehetőséget kapni a bizonyításra. Mendy meg egyelőre még semmi olyat nem tett le az asztalra, amitől egyértelműen kijelenthető lenne, hogy előrébb lesz majd a sorban (nyilván ennyi idő alatt nehéz is lett volna). Persze ez idővel változhat, ugyanakkor Mendy két meccse alapján kár bárminemű következtetést levonni úgy, hogy abból az egyiken az ellenfélnek kaput eltaláló lövése sem volt.
Lehúzott kb 2 beadást, tehát többet csinált mint Kepa az elmúlt 1 évben. A leggyengébb kapus volt tavaly a spanyol a PL-ben, ennek ellenére megkapta idén is a lehetőséget, tiszta lappal indulhatott volna, ennek ellenére sem tud továbbra se védést bemutatni, szerintem ennyi elég volt belőle. Sajnos ezzel a sérüléssel lehet hogy megint nem lesz más választása Lampard-nak, bár én a helyében Caballero-n is elgondolkoznék.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#4049 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

broduer írta:
Hawaii írta:
broduer írta:De gyűlölöm én a válogatott szünetet... Állandóan ez van, mindig megsérül 1-2 kulcsjátékosunk. Hihetetlen peches csapat vagyunk ilyen téren. A kapusok egyébként sem szoktak sűrűn megsérülni. Erre ez a szerencsétlen 2 meccs után kidől.

Még az a szerencse, hogy 80 millás kapus a cseréje. :mrgreen: Jó móka lesz.
2 olyan meccs után már kulcsjátékos lett, ahol konkrétan védeni valója sem volt... Értem. :D
Első számú kapusnak jött ez nem is kérdés. Lehet lovagolni a szavakon, de a lényeg, hogy elvesztettük az egyik kezdő játékosunkat. Ráadásul azon a poszton, ahol a legnagyobb gondok voltak az elmúlt időszakban, és amely poszton (Kepa) meccsek mentek el.
Szerintem azt majd az idő eldönti, hogy ki lesz az elsőszámú kapus. Én még nem írnám le Kepat, láthattuk, hogy mire képes, amikor fejben rendben van, és nyilván fog ő még lehetőséget kapni a bizonyításra. Mendy meg egyelőre még semmi olyat nem tett le az asztalra, amitől egyértelműen kijelenthető lenne, hogy előrébb lesz majd a sorban (nyilván ennyi idő alatt nehéz is lett volna). Persze ez idővel változhat, ugyanakkor Mendy két meccse alapján kár bárminemű következtetést levonni úgy, hogy abból az egyiken az ellenfélnek kaput eltaláló lövése sem volt.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4050 Hozzászólás Szerző: broduer »

Hawaii írta:
broduer írta:De gyűlölöm én a válogatott szünetet... Állandóan ez van, mindig megsérül 1-2 kulcsjátékosunk. Hihetetlen peches csapat vagyunk ilyen téren. A kapusok egyébként sem szoktak sűrűn megsérülni. Erre ez a szerencsétlen 2 meccs után kidől.

Még az a szerencse, hogy 80 millás kapus a cseréje. :mrgreen: Jó móka lesz.
2 olyan meccs után már kulcsjátékos lett, ahol konkrétan védeni valója sem volt... Értem. :D
Első számú kapusnak jött ez nem is kérdés. Lehet lovagolni a szavakon, de a lényeg, hogy elvesztettük az egyik kezdő játékosunkat. Ráadásul azon a poszton, ahol a legnagyobb gondok voltak az elmúlt időszakban, és amely poszton (Kepa) meccsek mentek el.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#4051 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

broduer írta:De gyűlölöm én a válogatott szünetet... Állandóan ez van, mindig megsérül 1-2 kulcsjátékosunk. Hihetetlen peches csapat vagyunk ilyen téren. A kapusok egyébként sem szoktak sűrűn megsérülni. Erre ez a szerencsétlen 2 meccs után kidől.

Még az a szerencse, hogy 80 millás kapus a cseréje. :mrgreen: Jó móka lesz.
2 olyan meccs után már kulcsjátékos lett, ahol konkrétan védeni valója sem volt... Értem. :D

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4052 Hozzászólás Szerző: broduer »

De gyűlölöm én a válogatott szünetet... Állandóan ez van, mindig megsérül 1-2 kulcsjátékosunk. Hihetetlen peches csapat vagyunk ilyen téren. A kapusok egyébként sem szoktak sűrűn megsérülni. Erre ez a szerencsétlen 2 meccs után kidől.

Még az a szerencse, hogy 80 millás kapus a cseréje. :mrgreen: Jó móka lesz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4053 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... ezywtUtURk

Mendy vissza is tért Londonba a csapathoz, ahol újabb kivizsgálások várnak rá, úgyh várhatóan nem kis sérülésről van szó...
Még lehetőleg Zijes is pusztuljon meg a buzi unalmas fos hányadék válogatott meccseken amik a kutyát se érdekelnek.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4054 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... ezywtUtURk" onclick="window.open(this.href);return false;

Mendy vissza is tért Londonba a csapathoz, ahol újabb kivizsgálások várnak rá, úgyh várhatóan nem kis sérülésről van szó...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4055 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Chelsea goalkeeper Édouard Mendy is injured, according to @Mansour_Loum
- he will miss the friendly matches with Senegal at the very least. :roll:
A büdös kurv@ eletbe már. Remélem nem komoly.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4056 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Chelsea goalkeeper Édouard Mendy is injured, according to @Mansour_Loum
- he will miss the friendly matches with Senegal at the very least. :roll:
Mikor sérült le? Mert ha a válogatott meccsek alatt, akkor érdemes volt elengedni...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4057 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chelsea goalkeeper Édouard Mendy is injured, according to @Mansour_Loum
- he will miss the friendly matches with Senegal at the very least. :roll:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4058 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Skysportson volt egy nagyobb cikk rola, hogy Kepaval biztos nem fogunk címeket nyerni, a szakértők szerint. Pool is bohockodott Kariussal meg a city Bravoval aztán amikor igazoltak egy komolyabb kalibert onnantol kezdtek el nyerni. Mendy se ez a kategoria de azért egy upgrade lehet már most látszott a két meccsen amin védett. Nincs összefosott gatya a beadásoknál legalább.

Egyébként Mendy multja hogy honnan küzdötte fel magát meg hogy Chelsea drukker (ez nem kötelező kamu volt, afrikaiként nagyon szerette a Drogba, Essien féle csapatot) nekem szimpatikus.

Kepanal ha ennyire lelkizős az már rég rossz. Lampard is elég sokszor kezdőbe rakta, nem lehet mondani hogy nem volt bizalom. Szerintem probáljon meg egy valenciát, sevillát vagy ilyesmit hátha felépiti magát de a PL egyáltalán nem neki valo.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4059 Hozzászólás Szerző: broduer »

Mi a bajotok nektek Mendyvel? :lol: "Afrikai strandárus, meg inkább szurkolok Kepának mint neki..." Tudom, hogy emögött nem rasszizmus vagy előítélet van, meg, hogy tulajdonképpen nincs problémátok vele. Csak amit kiakarok ebből hozni: nekem meg végtelenül szimpatikus a srác mozgása. Ugrál, pörög, rugózik, látszik, hogy ezerrel koncentrál, bizonyítani akar. Ettől még lehet nagy betli lesz és egyébként én is szurkolok Kepának, de neki itt már vége. Menjen amerre lát, kezdjen új karriert valahol.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4060 Hozzászólás Szerző: Dante »

Aki figyeli a nemzetközi focit, az ismerte Kepa nevét ideérkezése előtt is. Korosztályában a legmagasabban jegyzett kapusnak számított. A tehetségére és az adottságaira nem lehet panasz. Az első évében a két brazil mögött ő volt a liga harmadik legjobbja. Szerintem nem megfelelő indok, de biztosan a magánéleti problémáiban keresendő a formahanyatlás oka. Az is biztos, hogy Lampard érkezésével romlott le a teljesítménye, rengeteg gólt kaptunk az első meccseken, ezek miatt pedig az egész csapat és a stáb is felelős, mégis legtöbbet a spanyolt vettek elő. Tavaly év elejére a sajtó és a szurkolók is megtalálták, kikerült a kapuból és még görcsösebben játszott. Ez egy nagyon nehezen visszafordítható folyamat, nem lehet összehasonlítani civil munkával és mindenkinek eltér a személyisége is, lehet hogy olyan dolgok is átfutnak a fején, amik korábban nem. (Pl az ára)

Nálunk ez már nem először fordul elő, szerintem az lett volna mindenkinek a legjobb, ha távozik, a kölcsön nem megoldás, a kötelék akkor is fennáll és nem csökken a nyomás. Engem egyelőre Mendy abszolút nem győzött meg, a csapat mindkét meccsén dominált, míg a korábbi alkalmakkor semmilyen ellenállás nem volt a középpályán, kapu előtt.

Egyszerűsítve; mostanra leépült annyira, hogy ne legyen visszaút nálunk, de szerintem máshol lenne esélye újrakezdeni. (Egyébként értelmes és tisztességes srácnak tűnik, semmi rosszat nem kívánnék neki és inkább neki szurkolok, mint Mendy-nek, de a csapat az elsődleges)

Válasz küldése