Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#4001 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Elvileg Tomori és Gilmour megy kölcsönbe télen, úgyhogy Tomori nak is remélhetőleg jut majd Játék idő, én is benne látom az egyik leendő kh-t

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4002 Hozzászólás Szerző: broduer »

Én nem tudom elképzelni, hogy Zouma hosszú távon stabil ember maradjon. Egész egyszerűen egy időzített bomba az ember, még ha vannak is komoly erősségei. Szerintem előbb vagy utóbb lesz egy (vagy több) olyan fontos meccs, amin majd a nulla labdaérzéke miatt rendesen megszívjuk. Számomra ilyen jellegű hiba volt Christensen Barca elleni eladott labdája, amin aztán elment a párharc. A lényeg, hogy Zouma jó srác, és alapvetően az erényei tudják kompenzálni a hiányosságait, de pl Tomoriban én is többet látok. Meg remélem az is világos, hogy a következő két évben muszáj lesz még vásárolni legalább 1 (de inkább 2) új középhátvédet. Chris és Rüdi kuka, Silva kiöregszik, marad Tomori (bár ha Lampard továbbra is így fog bánni vele, akkor a helyében én lelépnék) és Zouma.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4003 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Sajnos vagy nem sajnos, kell hátra egy nagydarab, romboló hátvéd. Nem vagyunk ellátva magas, erős emberekkel, és amikor mondjuk Zouma helyett Christensen van hátul, na akkor meg pláne semmi esélyünk a levegőben. Zouma jól fejel, tisztáz, néha kamikaze módjára, de nagy átlagban sikeresen.
Én kifejezetten győlölöm, amikor a hátvédnél a labda és ott kezdenek el a kapunknál tiki takázni. Agyfaszt kapok tőle, ki kell baszni a picsába, hányszor megszívtuk már ezt. Zouma ezt siman megoldja, még ha nem is kell hozzá sok ész.
Aki utálja, az az első hibájánál a kispadra száműzné, de aki kicsit objektíven nézni a dolgot az belátja, hogy ő a szükséges rossz, egyenlőre.

Tomorit viszont szigorúan mögé helyezném a sorba, nem tudom miért de én nagyon sokat látok benne. A gyorsasága védő létére létfontosságú a mai modern fociban.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4004 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi, ennek nem fogsz örülni;
https://www.goal.com/en-gb/amp/news/che ... ssion=true

Dióhéjban; Lampard nagyon elégedett a Zouma - Silva kettős jelenlegi formájával, teljesítményével.

Megértem azokat, akiknek nem tetszik, hogy Zouma jött ki győztesen a hátvédkeringőből, megvannak a hiányosságai. Bár a személyisége elleni utálatra kevés indokot látok, marhára idegesítő tud lenni amikor valaki olyan kapja meg a bizalmat, akit nem kedvel az ember.

Személy szerint nagyon örülök, hogy van még egy esélye nálunk játszani. A Saint-Étienne-es időszaka alatt is követtem és nagyon sokra tartottam a sérülése előtti teljesítménye alapján. Száz szónak is egy a vége; én úgy látom hogy most talán megkérdőjelezhetetlen, hogy a rendelkezésre álló legjobb formában lévő emberekből áll a védelem. Remélhetőleg Zouma tovább fejlődik és meggyőzi a kritikusait is és Tomori-t sem herdálnánk el.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4005 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Havertz covidos lett.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#4006 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Pityee írta:Lampard: "Jorginho nagy hatékonysággal rúgja a tizenegyeseket. Ennek ellenére lehetnek olyan időszakok, amikor a játékos kihagy 1-2 tizenegyest. Nekem is voltak ilyen periódusaim, de nincs problémám Jorginho büntetőinek stílusával. Werner is jól rúgja a tizenegyeseket, és meg fogjuk beszélni a játékosokkal, hogy ki fogja a következőt elvégezni."

Szerintem simán át lehetne engedni Wernernek a 11eseket. Igaz, hogy Jorginho eddig többet rúgott be, mint amit kihagyott, de lassan az összes kapus kiismeri a 11es rúgó technikáját. Nekem személy szerint sokkal jobban tetszik, amikor valaki magabiztosan odaáll és bebikázza védhetetlenül a 11est, Werner általában igy rúgja. Jorginho jól helyezi, de rendkívül gyengén és ha eltalálja a kapus az irányt, akkor tuti kivédi.
Nem csípem Jorginhot (sőt) de ezzel nem feltétlenül értek egyet.

Vegyük mondjuk pont Lampard példáját: 90%-ban tudni lehetett, hogy vagy laposan a neki bal alsóba lövi, vagy középre bikázza a léc alá, a kapus azonban mégis tehetett semmit a kivitelezés minősége miatt. Most ez egy paradoxnak tűnhet, mert éppen az erő hiányát kritizáltad, de Jorgi ellen a kapusnak csak akkor van esélye, ha az elrúgás pillanata előtt elindul az egyik sarok felé, es Hazardhoz hasonlóan ő is az utolsó pillanatig kivár az irányzékkal. A legutóbbi tizenegyesénél is verve volt a kapus, a kapufáért pedig nem hibáztatnám, a legjobbak is kihagyják nèha.

Ellenben én sem bánnám, ha Werner lenne az ítéletvégrehajtó, de nem Jorgi szankcionálása, hamem a német önbizalmának növelésének érdekében.
211! NEW RECORD!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4007 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Rüdigert (a teljesítményét, a hozzáállását, az edzésmunkáját és a profizmusát) is magasztalta Lampard a BL-meccs után és a tegnapi sajtótájékoztatón egyaránt, könnyen elképzelhető, hogy gyakrabban látjuk majd a következő meccseken a kezdőben a németet.
Sikerül visszaépíteni az összes már kirakott ballasztot. (Nem Rudiger a legnagyobb gond, illetve nem egyértelműen jobbak a többiek, de van vele bőven gond)

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#4008 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Szabi írta:Ez a nyilatkozat szerintem burkoltan egyébként azt jelenti, hogy innentől Werner fogja rúgni őket.

Rüdigert (a teljesítményét, a hozzáállását, az edzésmunkáját és a profizmusát) is magasztalta Lampard a BL-meccs után és a tegnapi sajtótájékoztatón egyaránt, könnyen elképzelhető, hogy gyakrabban látjuk majd a következő meccseken a kezdőben a németet.
ahogy megfigyeltem Lampard nál, ha valakit sokáig mellőz és utána visszakerül a csapatba akkor kirobbanthatatlan lesz onnan :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4009 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ez a nyilatkozat szerintem burkoltan egyébként azt jelenti, hogy innentől Werner fogja rúgni őket.

Rüdigert (a teljesítményét, a hozzáállását, az edzésmunkáját és a profizmusát) is magasztalta Lampard a BL-meccs után és a tegnapi sajtótájékoztatón egyaránt, könnyen elképzelhető, hogy gyakrabban látjuk majd a következő meccseken a kezdőben a németet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4010 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Meg alljon oda a csatar ha mar jol rugja. Neki onbizalom szempontjabol is jobb. Jorginhonak teljesen mindegy hany golt rug.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4011 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Lampard: "Jorginho nagy hatékonysággal rúgja a tizenegyeseket. Ennek ellenére lehetnek olyan időszakok, amikor a játékos kihagy 1-2 tizenegyest. Nekem is voltak ilyen periódusaim, de nincs problémám Jorginho büntetőinek stílusával. Werner is jól rúgja a tizenegyeseket, és meg fogjuk beszélni a játékosokkal, hogy ki fogja a következőt elvégezni."

Szerintem simán át lehetne engedni Wernernek a 11eseket. Igaz, hogy Jorginho eddig többet rúgott be, mint amit kihagyott, de lassan az összes kapus kiismeri a 11es rúgó technikáját. Nekem személy szerint sokkal jobban tetszik, amikor valaki magabiztosan odaáll és bebikázza védhetetlenül a 11est, Werner általában igy rúgja. Jorginho jól helyezi, de rendkívül gyengén és ha eltalálja a kapus az irányt, akkor tuti kivédi.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4012 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Silva kimaradt az utazó keretből, szval valszeg ma Rüdi vissza is kerül a kezdőbe.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4013 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta:Frank Lampard is ready to re-integrate Antonio Rudiger into his first-team plans following heart-to-heart talks with the central defender (Mail) #CFC #UCL
Nem tudtam mi hiányzik még :roll:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4014 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta:Frank Lampard is ready to re-integrate Antonio Rudiger into his first-team plans following heart-to-heart talks with the central defender (Mail) #CFC #UCL
Ha ez igaz, akkor meg ideje Christenset és Zoumát parkolópályára állítani, és megpróbálni a Silva-Rüdi-Tomori hármast, hogyan működnek együtt. De persze Tomoriból semmi nem lesz.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4015 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Frank Lampard is ready to re-integrate Antonio Rudiger into his first-team plans following heart-to-heart talks with the central defender (Mail) #CFC #UCL

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4016 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Asked if Mendy is already Chelsea's number-one 'keeper, Lampard said:

"At the moment yes; he's shown his quality. The way he's played, he's played very well, that's two clean sheets for him already.”

Lampstól megkérdezték, hogy ki a csapat elsőszámú kapusa és Mendyt válaszolta.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#4017 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Dízel írta:Azért ez mekkora égés a többi kapusunknak. :lol:
Egyébként 38évesen totál nem idős, kapusoknál ez nem kor. Nem is értem miért vonult vissza ilyen hamar.
A világon minden tiszteletem ezé az emberé, de az utolsó pár évében már nem tudta azt a (világklasszis) színvonalat hozni a gúnároknál, mint nálunk. Minden nyilatkozatából süt, hogy intelligens ember, gondolom ezt ő is belátta, plusz ugye a Chelsea sportigazgatói pozíciója sem egy rossz állás, sőt...
211! NEW RECORD!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4018 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azért ez mekkora égés a többi kapusunknak. :lol:
Egyébként 38évesen totál nem idős, kapusoknál ez nem kor. Nem is értem miért vonult vissza ilyen hamar.


Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4020 Hozzászólás Szerző: broduer »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... LHC3LmkiSY" onclick="window.open(this.href);return false;

Tudom, NSO... de azért is kérdezem, hogy erről ki tud valamit? :D Gyanítom amúgy, hogy a Kepa-Caba összteljesítmény szintet csukott szemmel is hozná. Sőt...:D

Válasz küldése