Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3981 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mount ma vert egy gólt Izlandnak. Nem volt nagy gól, de egy váratlan szituációban, kis területen higgadtan elhúzta a védő mellett és elhelyezte, ahogy azt kell. Más belebombázta volna a védőbe reflexből.

Nem láttam a meccset sajnos, nézte valaki? hogy játszott? Foden gyerek a két góljával és egy gólpasszával elég szépen odatette, a mutatott játéka is ilyen kimagasló?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#3982 Hozzászólás Szerző: Dante »

Zouma 96.3%-os rátával nyeri a fejpárbajokokat, amivel ő az európai topligák legjobbja ebben a tekintetben. Valószínűleg ezért is ő a párja Silva-nak.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#3983 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dízel írta:Idén ugyan ez lesz igaz Joginhora is. Mondjuk érthető, akik nem konfrontálódnak, azok kevésbé fognak megsérülni. :roll:
Igen, ma is Jorginho olyannyira nem tette oda magát, hogy épp csak a meccs embere lett, valamint 4 szereléssel, 2 labdaszerzéssel, 1 góllal és 1 kulcspasszal vette ki a részét a 2-0-s sikerből. :)
Még mielőtt bárki félreérti, ezt nem a védelmében írtam, illetve én sem szeretem az ő játékát különösebben, de azért neki is vannak jobb meccsei, többek közt a mai is egy ilyen volt.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#3984 Hozzászólás Szerző: Dízel »

broduer írta:
Pityee írta:
vigh92 írta:Chilwell megsérült a belgák ellen, reméljük nem súlyos...
Épp most nézem én is, hogy le kellett cserélni őt a 38.percben... Talán az ő kiesése jelentené a legnagyobb érvágást a csapatunknak. Mérföldekkel Alonso és Emerson előtt van.
Elmondhatatlan az a gyűlölet, amit ezek ellen a rákos válogatott szünetek ellen érzek... :roll: :lol: Mindig ez van.

Amúgy meg remélem az egyik fent említett kutyaütő sem kerül szóba a pótlása kapcsán. Akkor játsszon ott már Azpi.
Persze, senkinek se kívánok sérülést, de annak idején volt hogy a fél csapat lesérült, de Willian pl soha...
Idén ugyan ez lesz igaz Joginhora is. Mondjuk érthető, akik nem konfrontálódnak, azok kevésbé fognak megsérülni. :roll:

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#3985 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta:
vigh92 írta:Chilwell megsérült a belgák ellen, reméljük nem súlyos...
Épp most nézem én is, hogy le kellett cserélni őt a 38.percben... Talán az ő kiesése jelentené a legnagyobb érvágást a csapatunknak. Mérföldekkel Alonso és Emerson előtt van.
Elmondhatatlan az a gyűlölet, amit ezek ellen a rákos válogatott szünetek ellen érzek... :roll: :lol: Mindig ez van.

Amúgy meg remélem az egyik fent említett kutyaütő sem kerül szóba a pótlása kapcsán. Akkor játsszon ott már Azpi.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#3986 Hozzászólás Szerző: Pityee »

vigh92 írta:Chilwell megsérült a belgák ellen, reméljük nem súlyos...
Épp most nézem én is, hogy le kellett cserélni őt a 38.percben... Talán az ő kiesése jelentené a legnagyobb érvágást a csapatunknak. Mérföldekkel Alonso és Emerson előtt van.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Játékosok

#3987 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Chilwell megsérült a belgák ellen, reméljük nem súlyos...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3988 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Egyszerűen brutalis ez az ember, egy szörnyeteg...

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#3989 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

211! NEW RECORD!

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#3990 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bandi írta:
Pityee írta:
Bandi írta:Gilmour visszatért a skót U21-ben. A félidőben becserélték aztán a 63. percben (kicsit érthetetlen módon) ki is állították úgyhogy nem kapott nagy terhelést. :mrgreen: De lassan vele is számolhatunk, Jorginho perceit igazán megkaphatná :D
Jorginho még Kova perceit is megkapja az ő percein kívül, a csk szalagról nem is beszélve... Olyan opció nincs, hogy ő legyen a rangsorban a harmadik Kova és Gilmour után.
Tavaly is bekerült a kezdőbe Jorginho helyett pár meccsre még a leállás előtt úgyhogy szerintem bízik benne Lampard. Ha formába tud lendülni akkor azért én bízom benne hogy megcsappannak az olaszunk percei.
szerintem nagyobb esély van egy kölcsönre
főleg ha érkezik Rice

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#3991 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta:
Bandi írta:Gilmour visszatért a skót U21-ben. A félidőben becserélték aztán a 63. percben (kicsit érthetetlen módon) ki is állították úgyhogy nem kapott nagy terhelést. :mrgreen: De lassan vele is számolhatunk, Jorginho perceit igazán megkaphatná :D
Jorginho még Kova perceit is megkapja az ő percein kívül, a csk szalagról nem is beszélve... Olyan opció nincs, hogy ő legyen a rangsorban a harmadik Kova és Gilmour után.
Tavaly is bekerült a kezdőbe Jorginho helyett pár meccsre még a leállás előtt úgyhogy szerintem bízik benne Lampard. Ha formába tud lendülni akkor azért én bízom benne hogy megcsappannak az olaszunk percei.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#3992 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta:Gilmour visszatért a skót U21-ben. A félidőben becserélték aztán a 63. percben (kicsit érthetetlen módon) ki is állították úgyhogy nem kapott nagy terhelést. :mrgreen: De lassan vele is számolhatunk, Jorginho perceit igazán megkaphatná :D
Jorginho még Kova perceit is megkapja az ő percein kívül, a csk szalagról nem is beszélve... Olyan opció nincs, hogy ő legyen a rangsorban a harmadik Kova és Gilmour után.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#3993 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Gilmour visszatért a skót U21-ben. A félidőben becserélték aztán a 63. percben (kicsit érthetetlen módon) ki is állították úgyhogy nem kapott nagy terhelést. :mrgreen: De lassan vele is számolhatunk, Jorginho perceit igazán megkaphatná :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3994 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:
emsanya írta:
Pityee írta:Pulisic visszatért a csapathoz, mondjuk nem is értem, hogy mit keresett az amerikai válogatott keretében, hiszen sérült volt...
Beprobálkoztak az amcsik hátha beállhat pár percre. Minden válogatott ilyen erőszakos, a senkit nem érdeklő fos válogatott meccseik miatt. Utazott egy jót Pulisic a semmiért...
Csak Swansea-ig. Még jó hogy Wales ellen lett volna a meccs és nem valami közép-, vagy dél-amerikai válogatott ellen.
Hálistennek...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#3995 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:
Pityee írta:Pulisic visszatért a csapathoz, mondjuk nem is értem, hogy mit keresett az amerikai válogatott keretében, hiszen sérült volt...
Beprobálkoztak az amcsik hátha beállhat pár percre. Minden válogatott ilyen erőszakos, a senkit nem érdeklő fos válogatott meccseik miatt. Utazott egy jót Pulisic a semmiért...
Csak Swansea-ig. Még jó hogy Wales ellen lett volna a meccs és nem valami közép-, vagy dél-amerikai válogatott ellen.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3996 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Pulisic visszatért a csapathoz, mondjuk nem is értem, hogy mit keresett az amerikai válogatott keretében, hiszen sérült volt...
Beprobálkoztak az amcsik hátha beállhat pár percre. Minden válogatott ilyen erőszakos, a senkit nem érdeklő fos válogatott meccseik miatt. Utazott egy jót Pulisic a semmiért...

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#3997 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Pityee írta:Pulisic visszatért a csapathoz, mondjuk nem is értem, hogy mit keresett az amerikai válogatott keretében, hiszen sérült volt...
Ő lesz az új Robben-ünk, már eddig is figyelemre méltó a párhuzam közöttük potenciál és sérülékenység tekintetében. :lol:
211! NEW RECORD!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#3998 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pulisic visszatért a csapathoz, mondjuk nem is értem, hogy mit keresett az amerikai válogatott keretében, hiszen sérült volt...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#3999 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:Nem igazán értem azokat, akik utálják Zoumat. Nagyon szimpatikus, szerény játékos, akárcsak Kanté. Amikor pár éve az Mu elleni meccsen súlyosan megsérült, akkor az nagy törés volt számára, és szomorú volt mindenki, én konkrétan azóta reménykedtem benne, hogy egyszer újra lesz itt lehetősége bizonyítani és visszaküzdi magát. Nem egy labdabiztos játékos, nem való tikitakába, de nálam sokkal inkább testesíti meg egy Zouma kaliberű kettesszekrény a hàtvéd fogalmát, mint a puhapöcs Christensen. Ráadásul Silva mellett úgy néz ki eltörpülnek a kamikaze megoldásai, hiszen ha kell, akkor a brazil javít helyette. Sőt idén már nem egy gólt fejelt Zouma, fejjátéka még mindig top a PL vèdők közőtt.
Jorginho-t sem azért utálom, mert a személyiségével bármi bajom lenne, egyszerűen egy szar játékosnak tartom, és akármikor meglátom a kezdőben, egyszerűen idegesít a tudat, hogy egy másodvonalas, gyenge játékos futkos azon a középpályán, ahol korábban egy Lampard vagy egy Fabregas játékához szoktam, másrészt a jelenlegi keretből is vannak olyanok, akiket ezerszer szívesebben nézek.

Zouma is aranyos srác, emberileg semmi gondom vele, de ettől még egy közepes védőnek tartom. Zavar, hogy nem tud labdát kezelni, nincs esze a játékhoz, nem tudja olvasni azt, buta és bármikor benne van bárki ellen a fatal error. Kicsit a kosaras centerekkel tudnám párhuzamba állítani, akik arra jók, hogy berántsák az alley-oop-ot és szedegessék a pattanót, de a festéken kívül inkább labdához se érjenek, mert abból sok köszönet tutira nem lesz.

Most persze lehet dicsérni a franciát, mert jó párost alkot Silvával, de ameddig a többi kutyaütő meg se kapja az esélyt, hogy a brazil mellett ők is a szebb arcukat mutassák, addig nem tartom teljesen fairnek a dolgot. Én Rüdigert játszatnám egyébként, szerintem ő a "best of the rest", most úgy tűnik ő az első számú csere.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4000 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem igazán értem azokat, akik utálják Zoumat. Nagyon szimpatikus, szerény játékos, akárcsak Kanté. Amikor pár éve az Mu elleni meccsen súlyosan megsérült, akkor az nagy törés volt számára, és szomorú volt mindenki, én konkrétan azóta reménykedtem benne, hogy egyszer újra lesz itt lehetősége bizonyítani és visszaküzdi magát. Nem egy labdabiztos játékos, nem való tikitakába, de nálam sokkal inkább testesíti meg egy Zouma kaliberű kettesszekrény a hàtvéd fogalmát, mint a puhapöcs Christensen. Ráadásul Silva mellett úgy néz ki eltörpülnek a kamikaze megoldásai, hiszen ha kell, akkor a brazil javít helyette. Sőt idén már nem egy gólt fejelt Zouma, fejjátéka még mindig top a PL vèdők közőtt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése