Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#6321 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Николаевич írta:
kazomester írta:
focimark írta:Eden Hazard: “After 6 wonderful years at Chelsea it might be time to discover something different. Certainly after this World Cup. I can decide if I want to stay or go, but Chelsea will make the final decision - if they want to let me go. You know my preferred destination.”
:cry: Ezt az évet még megvárhatná, most van esély rá, hogy felfrissüljön a keret és számára is élvezetes focit játsszunk. De nem haragszom meg rá, ha nem. 150et simán legombolhatunk a Real-ról, abból 2 minőségi szélsőt is vehetünk. Persze tudom, Hazard csak egy van..... :(
Szerintem ez nem feltétlenül arról szól hogy most gyenge a Chelsea.. Itt van már 6 éve, közeledik lassan a 30-hoz és nem játszott még csak Franciaországban és Angliában. Ki hibáztatná hogy szeretne a Realban vagy a Barcában játszani? Meg később mondjuk a Bayern-ben vagy a PSG-ben? Angliában mindent megnyert amit csak lehetett, kupák, bajnokságok, egyéni elismerések. Két olyan alkalom is volt amikor nagyon ócska szezont zártunk de ő itt maradt, nem hagyta itt a süllyedő hajót, nem lehet rá egy rossz szavunk se.
én nem haragudnék rá, de nem értem minek menne épp pont most Madridba, ide lett hozva Sarri aki egyértelmű támadófocit fog játszatni, a Real meg most jó ideig nem fog semmit nyerni mert ők most kezdik majd keresni a csapatukat elment a siker edző elment Ronaldo és már Marcelo-t is vinné a Juve aki nem mellesleg Ronaldo egyik legnagyobb haverja és ott a nem épp fiatal Modric Ramos páros,de ami nekem szemet szúr a Real-nal az az, hogy Isco a válogatottban ennél az edzőnél balszélsőt szokott játszani ami ugye Hazard posztja és Iscot Lopetegu biztos nem fogja padoztatni.
Hazard ide tartozik minden szurkoló imádja ő olyan nekünk mint a Barca-nak Messi és ezt neki is éreznie kell.
én nagyon bízom, hogy ennek az edzőváltásnak meglesz az a pozitívuma, hogy Hazard és Kante is maradnak.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6322 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:Szerintem ez nem feltétlenül arról szól hogy most gyenge a Chelsea.. Itt van már 6 éve, közeledik lassan a 30-hoz és nem játszott még csak Franciaországban és Angliában. Ki hibáztatná hogy szeretne a Realban vagy a Barcában játszani? Meg később mondjuk a Bayern-ben vagy a PSG-ben? Angliában mindent megnyert amit csak lehetett, kupák, bajnokságok, egyéni elismerések. Két olyan alkalom is volt amikor nagyon ócska szezont zártunk de ő itt maradt, nem hagyta itt a süllyedő hajót, nem lehet rá egy rossz szavunk se.
Engem nem kell meggyőznöd, elég sokszor elmondtam év közben is, hogy megérdemelné a Real-t. Egyszerűen jó lenne megnézni, mire mennénk vele az új taktikával/csapattársakkal. 28 évesen se késne el a váltással.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#6323 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:
focimark írta:Eden Hazard: “After 6 wonderful years at Chelsea it might be time to discover something different. Certainly after this World Cup. I can decide if I want to stay or go, but Chelsea will make the final decision - if they want to let me go. You know my preferred destination.”
:cry: Ezt az évet még megvárhatná, most van esély rá, hogy felfrissüljön a keret és számára is élvezetes focit játsszunk. De nem haragszom meg rá, ha nem. 150et simán legombolhatunk a Real-ról, abból 2 minőségi szélsőt is vehetünk. Persze tudom, Hazard csak egy van..... :(
Szerintem ez nem feltétlenül arról szól hogy most gyenge a Chelsea.. Itt van már 6 éve, közeledik lassan a 30-hoz és nem játszott még csak Franciaországban és Angliában. Ki hibáztatná hogy szeretne a Realban vagy a Barcában játszani? Meg később mondjuk a Bayern-ben vagy a PSG-ben? Angliában mindent megnyert amit csak lehetett, kupák, bajnokságok, egyéni elismerések. Két olyan alkalom is volt amikor nagyon ócska szezont zártunk de ő itt maradt, nem hagyta itt a süllyedő hajót, nem lehet rá egy rossz szavunk se.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6324 Hozzászólás Szerző: kazomester »

focimark írta:Eden Hazard: “After 6 wonderful years at Chelsea it might be time to discover something different. Certainly after this World Cup. I can decide if I want to stay or go, but Chelsea will make the final decision - if they want to let me go. You know my preferred destination.”
:cry: Ezt az évet még megvárhatná, most van esély rá, hogy felfrissüljön a keret és számára is élvezetes focit játsszunk. De nem haragszom meg rá, ha nem. 150et simán legombolhatunk a Real-ról, abból 2 minőségi szélsőt is vehetünk. Persze tudom, Hazard csak egy van..... :(

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#6325 Hozzászólás Szerző: focimark »

Eden Hazard: “After 6 wonderful years at Chelsea it might be time to discover something different. Certainly after this World Cup. I can decide if I want to stay or go, but Chelsea will make the final decision - if they want to let me go. You know my preferred destination.”

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#6326 Hozzászólás Szerző: béla »

Dízel írta:Ugy lesz, hogy uj edzo van, bizonyitani kell, a fiatalokat kibaszkodjuk kolcsonbe zoumastol, rlcstol, kenedystol es csak kesz jatekosakkal ugrunk neki a szezonnak.
De ne vicceljunk már, Zouma bizonyított az első csapatban, azt rohad a loan grouppal, míg Ampadu meg Kalas Fabregasekkal készülnek.

Zouma bőven nem a tucat loan kategória.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#6327 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ugy lesz, hogy uj edzo van, bizonyitani kell, a fiatalokat kibaszkodjuk kolcsonbe zoumastol, rlcstol, kenedystol es csak kesz jatekosakkal ugrunk neki a szezonnak.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#6328 Hozzászólás Szerző: béla »

Zouma a loan grouppal tolja eddig a felkészülést. Ennek mi a fasz értelme van?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6329 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Fab nem szarozik :lol:

Cesc Fàbregas Soler @cesc4official

29 perccel ezelőtt

Thank you Mister for another Premier League title and FA Cup. It wasn’t easy for me to convince you in the beginning but in the end I hope I did you proud! Good luck for the future. #CFC

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6330 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:
Itt mi a helyzet nem tudom megnézni.
Fabregas kedvelt egy tweetet amiben az áll hogy "yes conte gonnnn"

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#6331 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Itt mi a helyzet nem tudom megnézni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6332 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#6333 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Chelsea have opened talks with N'Golo Kante over a proposed new £200,000-a-week contract. (Daily Express)
Remélem elfogadja és marad.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6285
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#6334 Hozzászólás Szerző: Szabi »

The rise of N’Golo Kante is something special: At the time of the last World Cup he was 23 but was preparing for his first season as a Ligue 1 player. Today he’s a 2 time Premier League winner, an FA Cup winner, has 29 international caps & will start in a World Cup semi-final. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6974
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#6335 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Eletkedve meg van.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#6336 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Pityee írta:Szerintem meg ezáltal lett biztos Conte távozása, mert ha maradna akk gondolom ő tartotta volna ezt az első edzést. Egyébként észrevehető, hogy Morata is hiányzik a képekről. Vajon ő merre lehet?
Nem hiányzik a képekről ;) :)
Kép

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6800
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#6337 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szerintem meg ezáltal lett biztos Conte távozása, mert ha maradna akk gondolom ő tartotta volna ezt az első edzést. Egyébként észrevehető, hogy Morata is hiányzik a képekről. Vajon ő merre lehet?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#6338 Hozzászólás Szerző: kazomester »

mikel12 írta:
kazomester írta:
mikel12 írta:Instan mar lehet latni, hogy a jatekosok a Cobhamben vannak. Nem lesz itt edzovaltas.
Ha edzőváltás lenne, akkor nem lennének? Vagy miből jutottál erre a következtetésre? :D Nekik az a dolguk, hogy ott legyenek, gyúrjanak, fussanak, tegyék a dolgukat. Conte is meg fog jelenni hétfőn, ha addig nem basszák ki, mert szerződés köti.
Gondolod, hogy eloszezon kozben kirugjak? Volt ra idonk szerzodtetni Sarrit, de a vezetoseg megint megmutatta a szokasos formajat. Valahogy nem tudom azt elkepzelni, hogyha mar o kezdi meg a felkeszulest a csapattal, akkor egy-ket het mulva elkuldjek.
Itt a lényeg. Bármi történhet még. :)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#6339 Hozzászólás Szerző: focimark »

https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... back-boys-" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem nagyon latni Contet a kepeken. De mostmar eldonthetnek mit akarnak, 1 honap es zarul a piac.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#6340 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

kazomester írta:
mikel12 írta:Instan mar lehet latni, hogy a jatekosok a Cobhamben vannak. Nem lesz itt edzovaltas.
Ha edzőváltás lenne, akkor nem lennének? Vagy miből jutottál erre a következtetésre? :D Nekik az a dolguk, hogy ott legyenek, gyúrjanak, fussanak, tegyék a dolgukat. Conte is meg fog jelenni hétfőn, ha addig nem basszák ki, mert szerződés köti.
Gondolod, hogy eloszezon kozben kirugjak? Volt ra idonk szerzodtetni Sarrit, de a vezetoseg megint megmutatta a szokasos formajat. Valahogy nem tudom azt elkepzelni, hogyha mar o kezdi meg a felkeszulest a csapattal, akkor egy-ket het mulva elkuldjek.
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése