Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#4201 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

cech19960320 írta: Am rüdinél jobb volt tegnap, Antonio barátunk tegnap mustafit idézte.
Sajnos, mint a hosszú kihagyása óta kb bármikor :roll:

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4202 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

AwayRoller írta:
James Lee írta:Bevallom férfiasan, a meccsig nem csengett ismerősen Clarke-Salter neve. Sajnos magát a meccset csak az első 10 percig láttam, így a játékát sem tudtam megfigyelni.
Mit kell róla tudni? Erősségek/gyengeségek, esetleg számok?
Ifiben csk volt ha jól rémlik. Egy időben a legigéretesebb védőnk volt, még JT is mondta róla, hogy Jake a nyomdokaiba léphet. Aztán Conte alatt valahova elment kölcsönbe, azóta nem igazán hallottam róla, többnyire kölcsönben volt. Ja és ballábas.

Szerk. Itt egy cikk a tegnapi teljesítményéről és más szurkolók véleményéről https://www.thechelseachronicle.com/clu ... rformance/" onclick="window.open(this.href);return false;
Am rüdinél jobb volt tegnap, Antonio barátunk tegnap mustafit idézte.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#4203 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

James Lee írta:Bevallom férfiasan, a meccsig nem csengett ismerősen Clarke-Salter neve. Sajnos magát a meccset csak az első 10 percig láttam, így a játékát sem tudtam megfigyelni.
Mit kell róla tudni? Erősségek/gyengeségek, esetleg számok?
Ifiben csk volt ha jól rémlik. Egy időben a legigéretesebb védőnk volt, még JT is mondta róla, hogy Jake a nyomdokaiba léphet. Aztán Conte alatt valahova elment kölcsönbe, azóta nem igazán hallottam róla, többnyire kölcsönben volt. Ja és ballábas.

Szerk. Itt egy cikk a tegnapi teljesítményéről és más szurkolók véleményéről https://www.thechelseachronicle.com/clu ... rformance/" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4204 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

saját nevelés, eddig kölcsönbe dobáltuk ide-oda. Nem elég tehetséges az első csapathoz. Erős, jól fejel, de sokszor rosszul helyezkedik, passzájtékban nem a legerősebb, illetve hajlamos ütemet téveszteni illetve durvulni, ezért már többször volt kiállítva.

22 éves, nem értem mért nem lett még eladva Bakerrel és Izzy Brownnal csomagban, legalább keresnénk rajtuk ha már sosem lesznek kerettagok nálunk

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4205 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bevallom férfiasan, a meccsig nem csengett ismerősen Clarke-Salter neve. Sajnos magát a meccset csak az első 10 percig láttam, így a játékát sem tudtam megfigyelni.
Mit kell róla tudni? Erősségek/gyengeségek, esetleg számok?

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#4206 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Bubi írta:
Norbertoo írta: Január 10-én született, az Instagram handle-je is "masonmount10", ráadásul felszabadult a 10-es szám. Nekem ebből következne a váltás arra a számra. Illetve Barkley még mindig a csapat tagja, aki nem hinném, hogy csak úgy feladná a mezszámát - hacsak meg nem válunk tőle.
Na az aztán egy 10-es, a Barkley...
Rosszabb
Kép

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4207 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Minőségi játékos, az aztán tuti 8)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4208 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Norbertoo írta: Január 10-én született, az Instagram handle-je is "masonmount10", ráadásul felszabadult a 10-es szám. Nekem ebből következne a váltás arra a számra. Illetve Barkley még mindig a csapat tagja, aki nem hinném, hogy csak úgy feladná a mezszámát - hacsak meg nem válunk tőle.
Na az aztán egy 10-es, a Barkley...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#4209 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Bubi írta:
kazomester írta:
Norbertoo írta: Arra leszek kíváncsi, hogy Mountnak lesz-e arca elvinni a 10-es mezt, vagy sem. Werner majdnem biztosan a 11-es lesz.
Neki inkább a 8as dukálna, a 10eshez meg talán Pulisic áll a legközelebb.
Mount a Derbyben is 8-as volt, szerintem azt választaná.
Január 10-én született, az Instagram handle-je is "masonmount10", ráadásul felszabadult a 10-es szám. Nekem ebből következne a váltás arra a számra. Illetve Barkley még mindig a csapat tagja, aki nem hinném, hogy csak úgy feladná a mezszámát - hacsak meg nem válunk tőle.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4210 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:
Norbertoo írta:
cech19960320 írta:abból ne vonj le következtetéseket. név nélküli volt mind

am a tavalyiak a szokásosban, ziyech 22, werner 11,
de pl gallagher 10, baker 8, maatsen 5
Arra leszek kíváncsi, hogy Mountnak lesz-e arca elvinni a 10-es mezt, vagy sem. Werner majdnem biztosan a 11-es lesz.
Neki inkább a 8as dukálna, a 10eshez meg talán Pulisic áll a legközelebb.
Mount a Derbyben is 8-as volt, szerintem azt választaná.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4211 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Norbertoo írta:
cech19960320 írta:abból ne vonj le következtetéseket. név nélküli volt mind

am a tavalyiak a szokásosban, ziyech 22, werner 11,
de pl gallagher 10, baker 8, maatsen 5
Arra leszek kíváncsi, hogy Mountnak lesz-e arca elvinni a 10-es mezt, vagy sem. Werner majdnem biztosan a 11-es lesz.
Neki inkább a 8as dukálna, a 10eshez meg talán Pulisic áll a legközelebb.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#4212 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

cech19960320 írta:abból ne vonj le következtetéseket. név nélküli volt mind

am a tavalyiak a szokásosban, ziyech 22, werner 11,
de pl gallagher 10, baker 8, maatsen 5
Arra leszek kíváncsi, hogy Mountnak lesz-e arca elvinni a 10-es mezt, vagy sem. Werner majdnem biztosan a 11-es lesz.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4213 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

abból ne vonj le következtetéseket. név nélküli volt mind

am a tavalyiak a szokásosban, ziyech 22, werner 11,
de pl gallagher 10, baker 8, maatsen 5

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#4214 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Ki melyik mezszámban játszott?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4215 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Botond9797 írta:
fst200 írta:szerintetek lesz nagy távozó?
Kante pl?
néhány cikkben megemlítik, hogy eladják a nagy kapus igazolás előtt, hogy fedezze a kiadást
Christensen, Emerson, Jorginho, Barkley, Batshuayi. Ha összedobjuk az értük befolyt összeget, már egész szép summa kijön, kérdés, hogy kapusra költjük-e, Kepa maradása napról napra valószínűbb, mellé szerintem egy olcsóbb nevet fogunk igazolni. Nagy távozó szerintem nem lesz, CHO pedig szvsz kell a keretbe, hasznos csereember lehet, rengeteg meccs lesz, bőven kaphat lehetőséget, vérbeli szélsőkből még mindig nem állunk olyan fényesen.
Jorginho sztem nem fog menni, így hogy Sarrit kivágták a juveból. Helyette inkább Bakayoko lesz eladva. Barkleyt viszont kedveli Lamps, úgyh sztem ő is marad és mivel a frissen igazolt Sarr is kölcsönbe lesz adva, ezért sajnos Christensen is marad a nyakunkon. (Viszont remélem a pálya közelébe nem lesz engedve) Tehát az általad felsorolt listából sztem Emerson és Batshuayi lesz a tényleges távozó. +Bakayoko
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4216 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A közép és a kiscsapatoknak valszeg nem kedvez az 5 csere, nincs olyan mély keretük, hogy ebből profitálhassanak. A legjobbakat csak tovább erősítené a dolog.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4217 Hozzászólás Szerző: Bandi »

AwayRoller írta:Egyetértek Danteval, jobb a CHO-t itt tartjuk. Ráadásul a sűrű szezon mellett, gyakorlatilag se pihenő-, se felkészülési időszak nem volt, valószínűleg lesznek sérülések dögivel, ahogy azt a szezonzáró dömpingen is láthattuk. Emellett a pöcs FA nem hagyta jóvá az 5 cserét sem.... A felsorolt játékosok mellett még Barkley-t is megtartanám a következő szezonra.
Nem az FA nem engedte, a klubok szavazták le. Főleg a kisebbek, akiknek nem olyan bő a keretük, nekik ez hátrány lenne nagyobb csapatokkal szemben. De egyébként szavazni fognak még egyszer, bár nem tudom miért lenne más az eredmény...

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#4218 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

fst200 írta:szerintetek lesz nagy távozó?
Kante pl?
néhány cikkben megemlítik, hogy eladják a nagy kapus igazolás előtt, hogy fedezze a kiadást
Christensen, Emerson, Jorginho, Barkley, Batshuayi. Ha összedobjuk az értük befolyt összeget, már egész szép summa kijön, kérdés, hogy kapusra költjük-e, Kepa maradása napról napra valószínűbb, mellé szerintem egy olcsóbb nevet fogunk igazolni. Nagy távozó szerintem nem lesz, CHO pedig szvsz kell a keretbe, hasznos csereember lehet, rengeteg meccs lesz, bőven kaphat lehetőséget, vérbeli szélsőkből még mindig nem állunk olyan fényesen.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4219 Hozzászólás Szerző: James Lee »

AwayRoller írta:Egyetértek Danteval, jobb a CHO-t itt tartjuk. Ráadásul a sűrű szezon mellett, gyakorlatilag se pihenő-, se felkészülési időszak nem volt, valószínűleg lesznek sérülések dögivel, ahogy azt a szezonzáró dömpingen is láthattuk. Emellett a pöcs FA nem hagyta jóvá az 5 cserét sem.... A felsorolt játékosok mellett még Barkley-t is megtartanám a következő szezonra.
Meggyőztetek, ennek tükrében tényleg jobb, ha marad. Remélem, az előző szezon pofonjai elegek voltak neki. Mindenesetre van még ideje, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem az a türelmes fajta. Ne legyen igazam.

Egyébként anno Kantét többször is szóba hozták a reallal. Állítólag szóbeli megállapodás is volt, miszerint előnyt élveznek, ha verseny alakulna ki Kantéért.
Sok hitelt nem adok ennek és óriási baklövés lenne eladni még úgy is, hogy valószínűleg később nem kapnánk már érte nagyobb összeget.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4220 Hozzászólás Szerző: emsanya »

fst200 írta:szerintetek lesz nagy távozó?
Kante pl?
néhány cikkben megemlítik, hogy eladják a nagy kapus igazolás előtt, hogy fedezze a kiadást
Komolyabb szinten nem kerül elő Kanté eladása. Conte nagyon szeretné, de ajánlatig se jutottak. Meg néha a realt bedobják.

Van egy csomó más játékos aki távozhatna és reméljük fognak is.

Válasz küldése