Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4161 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Ziyech hó végén játszhat, Pulisic is inkább visszalépett egy lépést sajna. Nagy kár mert igy Barkley, RLC kezdő lehet. Csak az egyikük rendbe jöhetne már hogy ezek kiszoruljanak. De talán hogy Kova játszhat átalakul a rendszer is.

Ezen a pool meccsen még nem kéne sokat kockáztatni, Mendy sincs még egyelőre, Kepaval szívunk alapbol, sok jo amugy se várhato.
Már megfigyeltem, hogy Barkley csak akkor képes elfogadható teljesítményt nyújtani, ha csereként küldik be. Amikor a kezdőbe van nevezve, akkor általában hulladék és végig alibizi a meccset. Viszont ez a Kepa elleni közutálat, számomra már kezd unalmas lenni. Lassan ha védhetetlen bombagólt kap a kapu legsarkába, az is az ő hibája lesz. Várjunk legalább egy fél szezont az idei megítélésével. Arról nem is beszélve, hogy Mendy sem egy top csapatból érkezik, konkrétan amíg nem hozták szóba velünk, szerintem senki se hallott még róla, szóval vele azért ne biztos ponttal, hanem nagy kérdőjellel számoljunk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4162 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ziyech hó végén játszhat, Pulisic is inkább visszalépett egy lépést sajna. Nagy kár mert igy Barkley, RLC kezdő lehet. Csak az egyikük rendbe jöhetne már hogy ezek kiszoruljanak. De talán hogy Kova játszhat átalakul a rendszer is.

Ezen a pool meccsen még nem kéne sokat kockáztatni, Mendy sincs még egyelőre, Kepaval szívunk alapbol, sok jo amugy se várhato.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4163 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:
edeskeves írta:
Pityee írta:A héten már a többiekkel együtt edzett Silva és Chilwell is. Jó lenne ha bevethetőek lennének már a pool ellen... Vagy legalább Chilwell, hogy ne kelljen azt nézni, ahogy a bongyor Salah bohócot csinál a bűn lassú Alonsoból.
Elvileg tegnap kezdtek el edzeni a csapattal, nem tudom milyen allapotban vannak, ha nem a Poolrol lenne szo, nyugodtabb lennek...
Nem tudom melyikuk lehet jobb allapotban, Chilwell akk serult volt egy ideje vagy Silva egy par edzessel a hata mogott. Ha 3-5-2 lenne a felallas, akkor Alonso kezdhetne gond nelkul, mert ebben a felllasban az egyik legjobb, viszont 4 vedovel eletveszely.
Christensent meg kell dicsernem a multkori teljesitmenye miatt, elegge rendben volt. Viszont mint tudjuk nem igazan stabil es most nagyobb lesz rajta a nyomas is, jo lett volna ha Silva hamarabb tud csatlakozni a kerethez, talan adna neki nemi magabiztossagot.
Ziyechrol valami hir? Pulisic?
Azért Silva pár hete még BL döntőt játszott, szóval nem hiszem hogy akkora gond lenne neki beállni.
Azert irtam, hogy nem tudom milyen allapotban lehet. De ha koveted instan elotte egy kb mezon edzett a fiaival, nem tunt tul profinak es nem tudom mennyire allt le elotte. Na mindegy majd kiderul, de 3-4 edzes utan a tavalyi bajnok ellen amugy is kicsit meleg lenne, igy meg plane. Ha jo allapotban van akkor gondolom bedobja Lamps.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4164 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta:
Pityee írta:A héten már a többiekkel együtt edzett Silva és Chilwell is. Jó lenne ha bevethetőek lennének már a pool ellen... Vagy legalább Chilwell, hogy ne kelljen azt nézni, ahogy a bongyor Salah bohócot csinál a bűn lassú Alonsoból.
Elvileg tegnap kezdtek el edzeni a csapattal, nem tudom milyen allapotban vannak, ha nem a Poolrol lenne szo, nyugodtabb lennek...
Nem tudom melyikuk lehet jobb allapotban, Chilwell akk serult volt egy ideje vagy Silva egy par edzessel a hata mogott. Ha 3-5-2 lenne a felallas, akkor Alonso kezdhetne gond nelkul, mert ebben a felllasban az egyik legjobb, viszont 4 vedovel eletveszely.
Christensent meg kell dicsernem a multkori teljesitmenye miatt, elegge rendben volt. Viszont mint tudjuk nem igazan stabil es most nagyobb lesz rajta a nyomas is, jo lett volna ha Silva hamarabb tud csatlakozni a kerethez, talan adna neki nemi magabiztossagot.
Ziyechrol valami hir? Pulisic?
Azért Silva pár hete még BL döntőt játszott, szóval nem hiszem hogy akkora gond lenne neki beállni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4165 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:A héten már a többiekkel együtt edzett Silva és Chilwell is. Jó lenne ha bevethetőek lennének már a pool ellen... Vagy legalább Chilwell, hogy ne kelljen azt nézni, ahogy a bongyor Salah bohócot csinál a bűn lassú Alonsoból.
Elvileg tegnap kezdtek el edzeni a csapattal, nem tudom milyen allapotban vannak, ha nem a Poolrol lenne szo, nyugodtabb lennek...
Nem tudom melyikuk lehet jobb allapotban, Chilwell akk serult volt egy ideje vagy Silva egy par edzessel a hata mogott. Ha 3-5-2 lenne a felallas, akkor Alonso kezdhetne gond nelkul, mert ebben a felllasban az egyik legjobb, viszont 4 vedovel eletveszely.
Christensent meg kell dicsernem a multkori teljesitmenye miatt, elegge rendben volt. Viszont mint tudjuk nem igazan stabil es most nagyobb lesz rajta a nyomas is, jo lett volna ha Silva hamarabb tud csatlakozni a kerethez, talan adna neki nemi magabiztossagot.
Ziyechrol valami hir? Pulisic?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4166 Hozzászólás Szerző: Pityee »

A héten már a többiekkel együtt edzett Silva és Chilwell is. Jó lenne ha bevethetőek lennének már a pool ellen... Vagy legalább Chilwell, hogy ne kelljen azt nézni, ahogy a bongyor Salah bohócot csinál a bűn lassú Alonsoból.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4167 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Willian gólmutatoi is szarok, Havertzhez képest is pláne. Nem húzoember és jött egy több mint 10 évvel fiatalabb jobb. Inkább várok 1 évet míg beépül, mint 2 év vergődés Williannel aztán meg nincsenek jol elérhetö játékosok a piacon.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4168 Hozzászólás Szerző: Szabi »

broduer írta:Salec szerint idióták vagyunk, hogy elengedtük Williant, aki 2 évig még világklasszis és a helyére veszünk egy Havertzet, akinek kell pár év míg az lesz. Ja meg amúgy is túl sok a fiatal tehetségünk, túl sok a perspektíva és nem fognak elférni a csapatban ennyien :lol: . (Nagyon ráálltam az emberre tudom :D, de miért kell nagypofával ostobaságokat beszélni?)
Williannel amúgy ez a baj, hogy sok futballszerető vagy akár futballt értő ember szemében úgy él, hogy mennyire egy jó játékos. Mivel ők nem Chelsea-szurkolók, mint mi, nem látják minden meccsét, hanem esetleg csak rangadókat, BL-meccseket, ahol éppenséggel mondjuk pont jól teljest, akkor nekik az ragad meg, hogy mennyire fontos láncszem és mekkora veszteség, hogy már nincs itt. Viszont akik követik heti szinten a meccseit, lerakott produktumait, azok pontosan tisztában vannak vele, hogy egy alibikirály az ember és hosszabb távon nem lehet tőle konstans jó formát várni.

Megszámolni nem tudom, én hány embert tettem helyre a Barca elleni meccs után mikor Willianről kezdtek nekem áradozni, hogy mégis mi bajom van vele nekem, mikor ő a csapat legjobbja. :D

Kíváncsi leszek mit mond majd akkor Salec, ha Havertz végre a posztján szerepel, nem Loftus-Cheek és Mount fognak körülette posztidegenként rohangálni, hanem a hozzá hasonló gyors és penge Pulisic, illetve osztogatni sem a középszer Jorginho fog, hanem Ziyech szélről. Bitang lesz és akkor majd visszaszívja, amit mondott.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4169 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem az igazolásokkal abszolút meg van a balance a tapasztalatlan fiatalság és a tapasztalt, rutinos játékosok között. A kezdőcsapatunkban összesen 2 olyan srác játszik akik újoncnak nevezhetők, Mount és James. Pulisic és Havertz is fiatalok, de mindketten tapasztaltak már eleget.

17-20: Hudson Odoi, Gilmour
20-25: James, Zouma, Christensen, Chilwell - Ampadu, Mount, Havertz, RLC, Pulisic, Abraham, Werner
25-30: Rüdiger, Emerson, Alonso, Kanté, Kovacic, Barkley, Jorginho, Zijes
30 + : Azpilicueta, Thiago, Giroud
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4170 Hozzászólás Szerző: broduer »

Salec szerint idióták vagyunk, hogy elengedtük Williant, aki 2 évig még világklasszis és a helyére veszünk egy Havertzet, akinek kell pár év míg az lesz. Ja meg amúgy is túl sok a fiatal tehetségünk, túl sok a perspektíva és nem fognak elférni a csapatban ennyien :lol: . (Nagyon ráálltam az emberre tudom :D, de miért kell nagypofával ostobaságokat beszélni?)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#4171 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:Kai Havertz a szerződésében szereplő záradék szerint meg kellett volna, hogy kapja az átigazolási díja 10 százalékát.

Ez a Chelsea Football Clubba igazolásánál most 8 millió euró, azaz átszámolva közel 3 milliárd forint lett volna.

A német azonban lemondott erről az összegről, hogy ennyivel kevesebbet fizethessen új csapata, és így könnyebben összejöhessen az átigazolás.

NSO, szóval nem tudom mennyire igaz, de ha igen akkor ez szép volt.
Majd megkapja ilyen-olyan ajándékként közvetetten Abra-tól. A Havertz-menedzsment és a Chelsea képviselők sem hülyék, mindenkinek jobb így.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4172 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kai Havertz a szerződésében szereplő záradék szerint meg kellett volna, hogy kapja az átigazolási díja 10 százalékát.

Ez a Chelsea Football Clubba igazolásánál most 8 millió euró, azaz átszámolva közel 3 milliárd forint lett volna.

A német azonban lemondott erről az összegről, hogy ennyivel kevesebbet fizethessen új csapata, és így könnyebben összejöhessen az átigazolás.

NSO, szóval nem tudom mennyire igaz, de ha igen akkor ez szép volt.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Játékosok

#4173 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Hivatalos mezszámok.
1 Kepa Arrizabalaga
2 Antonio Rudiger
3 Marcos Alonso
4 Andreas Christensen
5 Jorginho
6 Thiago Silva
7 N’Golo Kante
8 Ross Barkley
9 Tammy Abraham
10 Christian Pulisic
11 Timo Werner
12 Ruben Loftus-Cheek
13 Willy Caballero
14 Fikayo Tomori
15 Kurt Zouma
17 Mateo Kovacic
18 Olivier Giroud
19 Mason Mount
20 Callum Hudson-Odoi
21 Ben Chilwell
22 Hakim Ziyech
23 Michy Batshuayi
24 Reece James
28 Cesar Azpilicueta
29 Kai Havertz
33 Emerson
47 Billy Gilmour
https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... dIndex=0-0" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4174 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta:Pulisic az új 10-es!
Bezony :mrgreen: Ziyech 22, Kai 29.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4175 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pulisic az új 10-es!
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4176 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

The Athletic understands that both Ziyech and Chilwell have already been ruled out with injury, but Chelsea have been boosted by the news that Christian Pulisic is in contention to feature against Brighton. #CFC

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#4177 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

broduer írta:
emsanya írta:Drinkwater is visszatért, megkezdte a csapattal az edzéseket.
Hány éves szerződést kötöttünk ezzel a ...remek emberrel?
Még 2 év...

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Játékosok

#4178 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta:Drinkwater is visszatért, megkezdte a csapattal az edzéseket.
Hány éves szerződést kötöttünk ezzel a ...remek emberrel?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#4179 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Mikor derül ki hányas mezbe játszik jövőre,csak mert hétfőn már bajnoki van.
Szeretnék rendelni egy Ziyech mezt,de a shop-ba még nincs ilyen lehetőség gondolom azért mert nem lett hivatalos ki hányas mezbe nyomja idén.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4180 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Drinkwater is visszatért, megkezdte a csapattal az edzéseket.
Ő maga írta ki, hogy csak az előszezonra tért vissza és még fogalma sincs, hogy hol fogja eltölteni a szezont. Szóval a lényeg, hogy itt biztosan nem marad az idei szezonban :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése