Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4481 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Fejben dol el. Nyilvan, ha ilyen fos elotted a vedelem akkor sokkal nehezebb magabiztosan vedeni, mert tudod ugyis cumi lesz elobb vagy utobb.

Lacika19
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 19:55
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#4482 Hozzászólás Szerző: Lacika19 »

Nekem megvan, ahogy az is ki a 20 csapatos bajnokság leggyengébb védési hatékonyságú kapusa. Ez pedig teljesen független azoktól az indokoktól, hogy "de milyen védelem van előtte"... Milyen védelem van a többi 19 csapat előtt? Van épp elég rossz, tegnap például túl jó védelem volt előtte, mert mindössze 2 (!!!) lövést tudtak leadni az egész meccs alatt, mi pedig 18-at.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#4483 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dízel írta:Kepaba az a jo, hogy ha kaput eltalalo loves van akkor nem kell izgulni, mert ugyis bemegy. Nem igaz neha nem tud egy egy ziccert haritani, hol vannak a reflexei...
3 hete a Brighton ellen az utolsó perces bravúrja megvan?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4484 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Kepaba az a jo, hogy ha kaput eltalalo loves van akkor nem kell izgulni, mert ugyis bemegy. Nem igaz neha nem tud egy egy ziccert haritani, hol vannak a reflexei...

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#4485 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta:Melyik golrol tehetett tegnap?
A második szerintem, annyira volt az övé mint amennyire Emerson meg Abraham nem tudott blokkolni.
Lampard kétszer is megismételte az interjúban, hogy az egy gyenge lövés volt a 16-on kívülről. Nem mutogatott senkire, de szerintem erősen Kepara célzott ezzel, hogy védenie kellet volna.

Bocsánat srácok, de szerintem a gyenge védelem se kifogás már. A kapuból szinte sohase jön ki, lábbal idén még nem is védett, kézzel meg nem tud le érni (A valencia gólja volt az egyik legszebb példa erre). Nem tudom mi van vele, mert tavaly abszolút beast volt néha, de idén totál offon van az ember. Szerintem ő is érzi és full nem tudja kezelni már a nyomást. Tavaly ha mutatták a kapuban, egy eltökélt határozott fasza gyereket láttál. Most néha ordibál egyet, de inkább olyan kisugárzása van mint aki konstans megvan ijedve.

Persze nem lehet eladni, meg még mindig rohadt fiatal és bármikor visszatérhet a formája, de jelenleg nagyon nagyon ráférne egy kis padozás szerintem.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4486 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Melyik golrol tehetett tegnap?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#4487 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Nem Kepa védelmében írom, de ennek a statisztikának én továbbra sem látom sok értelmét, nem épp a legjobb mérőszám egy kapus valós teljesítményének megítélésére, még akkor sem, ha a kapus legfontosabb feladatát méri. Egyrészt potyagólokat nem nagyon szokott kapni, másrészt az esetek 90%-ában borzasztóan ki van szolgáltatva (tegnap sem tehetett egyik gólról sem, talán a másodikat nagy bravúrral védhette volna). Mindenesetre én egészen biztos vagyok benne, hogy Kepa statisztikája egy szervezettebb védelemmel sokat javulhatna (pl 16-oson belülről nem kéne engedni senkinek se, hogy teljesen szabadon lőhessen).

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#4488 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ezt csak így itt hagyom. Ez azért elég kemény sajnos :(

Kép

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#4489 Hozzászólás Szerző: Bandi »

James sérülése úgy tűnik nem komoly, szóval valószínűleg nem hagy ki sokat.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4490 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Akkor remélem meg is hosszabbítják a szerződését 8)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4491 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

koni0725 írta:
kazomester írta:Lampard reports that Christian Pulisic is likely to injured up to the winter break but should be fit after it. Ruben Loftus-Cheek has been making good progress training with the Academy sides. He hopes he can training with the main squad after the break.

Jóóó :)
Szuper, nagyon remelem, hogy Ruben visszateresevel Barkleyt a kezdo kozeleben sem fogjuk latni tobbet.
Burnley ellen jol tolta pedig.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#4492 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

kazomester írta:Lampard reports that Christian Pulisic is likely to injured up to the winter break but should be fit after it. Ruben Loftus-Cheek has been making good progress training with the Academy sides. He hopes he can training with the main squad after the break.

Jóóó :)
Szuper, nagyon remelem, hogy Ruben visszateresevel Barkleyt a kezdo kozeleben sem fogjuk latni tobbet.
211! NEW RECORD!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4493 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Lampard reports that Christian Pulisic is likely to injured up to the winter break but should be fit after it. Ruben Loftus-Cheek has been making good progress training with the Academy sides. He hopes he can training with the main squad after the break.

Jóóó :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4494 Hozzászólás Szerző: kazomester »

cech19960320 írta:
vigh92 írta:1-2 éve még azt mondogattuk, hogy Terry után az akadémia nem adott egy valamire való játékost, hát most beérett egy rakás.
James különösen kiemelkedő az inteligenciájával, gyorsaságával, technikájával. Ha a következőkben elkerülik a komoly sérülések, abszolut világszinvonal lehet.
a gyorsasága mondjuk pont nem mondható kiemelkedőnek, főleg nem a szélsőhátvédek közt.
inkább a határozottságát, ütemérzékét és beadásait emelném ki
Meg egy kiba.. tank :)

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4495 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

vigh92 írta:1-2 éve még azt mondogattuk, hogy Terry után az akadémia nem adott egy valamire való játékost, hát most beérett egy rakás.
James különösen kiemelkedő az inteligenciájával, gyorsaságával, technikájával. Ha a következőkben elkerülik a komoly sérülések, abszolut világszinvonal lehet.
a gyorsasága mondjuk pont nem mondható kiemelkedőnek, főleg nem a szélsőhátvédek közt.
inkább a határozottságát, ütemérzékét és beadásait emelném ki

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Játékosok

#4496 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

1-2 éve még azt mondogattuk, hogy Terry után az akadémia nem adott egy valamire való játékost, hát most beérett egy rakás.
James különösen kiemelkedő az inteligenciájával, gyorsaságával, technikájával. Ha a következőkben elkerülik a komoly sérülések, abszolut világszinvonal lehet.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#4497 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

zoli0415 írta:Reece James has signed a new long-term contract at Chelsea Football Club that commits him to Stamford Bridge until at least the summer of 2025.
https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... elsea-deal" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez borzasztoan kellett, foleg ugy, hogy meglepne, ha a jovo szezonban mar nem a PL egyik legjobb jobbhatvedjekent tartanak szamon. Minden adottsaga megvan hozza.
211! NEW RECORD!

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Játékosok

#4498 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Reece James has signed a new long-term contract at Chelsea Football Club that commits him to Stamford Bridge until at least the summer of 2025.
https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... elsea-deal" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#4499 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Pityee írta:https://www.skysports.com/football/news ... is-capture

Állítólag Soumaré érkezhet még a télen. Elvileg döntenie kell köztünk és az mu között. Újabb Mikel-szindróma? :D Egyébként tud valaki róla valamit? Én bevallom soha nem láttam őt játszani, de még az ellenünk levő idei két BL meccsen sem emlékszem rá :mrgreen:
Nem sokat tudok róla, de Bakayoko 2.0 érzésem van vele kapcsolatban.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#4500 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.skysports.com/football/news ... is-capture" onclick="window.open(this.href);return false;

Állítólag Soumaré érkezhet még a télen. Elvileg döntenie kell köztünk és az mu között. Újabb Mikel-szindróma? :D Egyébként tud valaki róla valamit? Én bevallom soha nem láttam őt játszani, de még az ellenünk levő idei két BL meccsen sem emlékszem rá :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése