Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#5181 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
emsanya írta:
kazomester írta:Chelsea and a few players contract negotiations are progressing very well! Lassan már aludni sem tudok, annyira várom Willian új szerződését :oops:
Willian, Barkley, Zappa stb mehetnek a 3 éves szerződések.
Egyébként Ruben és CHO is köztük lesz sztem, Ruben-éhez nem fért kétség eddig sem, CHO-nak persze örülök, kár, hogy Willian és még ki tudja ki beárnyékolja majd... Mert legyünk őszinték, a 2 fiatalon kívül bárki új szerződést kap, csalódás lesz.
Hát igen. És igazi szopás hogy pont mindketten achilles szakadással szenvednek, ki tudja hogy térnek vissza ha kapnak szerződést. Luzer FC...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5182 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:
kazomester írta:Chelsea and a few players contract negotiations are progressing very well! Lassan már aludni sem tudok, annyira várom Willian új szerződését :oops:
Willian, Barkley, Zappa stb mehetnek a 3 éves szerződések.
Egyébként Ruben és CHO is köztük lesz sztem, Ruben-éhez nem fért kétség eddig sem, CHO-nak persze örülök, kár, hogy Willian és még ki tudja ki beárnyékolja majd... Mert legyünk őszinték, a 2 fiatalon kívül bárki új szerződést kap, csalódás lesz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#5183 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Chelsea and a few players contract negotiations are progressing very well! Lassan már aludni sem tudok, annyira várom Willian új szerződését :oops:
Willian, Barkley, Zappa stb mehetnek a 3 éves szerződések.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5184 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chelsea and a few players contract negotiations are progressing very well! Lassan már aludni sem tudok, annyira várom Willian új szerződését :oops:

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#5185 Hozzászólás Szerző: fst200 »

adrian1989 írta:
Moldván írta:Legyen szó facebookról, instagramról vagy twitterről, nem talàlkoztam eddig olyan hozzászólással ahol bántanák Hazard-t, mindenki megköszöni neki amit a csapatért tett. Jó látni és olvasni ezt, mert valóban csak köszönettel tartozunk neki.

Ui: van néhány reálos ismerősöm és felvannak háborodva, hogy mért egy 28-29 éves játékost vesznek miért nem xy-t. Én csak mosolyogtam rajta és mondtam, hogy majd meglátjátok miért. :)
sok real-os szerint Hazard csak egy felhypolt játékos.
akik így gondolják elég ostobák, körülötte nincs semmi hype csak a tiszta statisztika.
múltkor láttam egy olyan statot, hogy Hazard CR és Messi után a 3. legtöbbet megválasztott MOTM azért az nem szar.
a PL-ben évek óta neki van a legtöbb SIKERES csele.
a real-osok nem értik mekkora érték Hazard, de mi tudjuk, hogy ő nekünk tényleg olyan mint Messi a barca-nak.
nagyon fog hiányozni. :cry:

sajnos én is ezt tapasztaltam, hogy nagyon nem akarták a szurkolók Hazardot ,de pár hónap és majd csak nézni fognak :D

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#5186 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Moldván írta:Legyen szó facebookról, instagramról vagy twitterről, nem talàlkoztam eddig olyan hozzászólással ahol bántanák Hazard-t, mindenki megköszöni neki amit a csapatért tett. Jó látni és olvasni ezt, mert valóban csak köszönettel tartozunk neki.

Ui: van néhány reálos ismerősöm és felvannak háborodva, hogy mért egy 28-29 éves játékost vesznek miért nem xy-t. Én csak mosolyogtam rajta és mondtam, hogy majd meglátjátok miért. :)
sok real-os szerint Hazard csak egy felhypolt játékos.
akik így gondolják elég ostobák, körülötte nincs semmi hype csak a tiszta statisztika.
múltkor láttam egy olyan statot, hogy Hazard CR és Messi után a 3. legtöbbet megválasztott MOTM azért az nem szar.
a PL-ben évek óta neki van a legtöbb SIKERES csele.
a real-osok nem értik mekkora érték Hazard, de mi tudjuk, hogy ő nekünk tényleg olyan mint Messi a barca-nak.
nagyon fog hiányozni. :cry:

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#5187 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Legyen szó facebookról, instagramról vagy twitterről, nem talàlkoztam eddig olyan hozzászólással ahol bántanák Hazard-t, mindenki megköszöni neki amit a csapatért tett. Jó látni és olvasni ezt, mert valóban csak köszönettel tartozunk neki.

Ui: van néhány reálos ismerősöm és felvannak háborodva, hogy mért egy 28-29 éves játékost vesznek miért nem xy-t. Én csak mosolyogtam rajta és mondtam, hogy majd meglátjátok miért. :)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#5188 Hozzászólás Szerző: laczze »

cech19960320 írta:
Pityee írta:https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5D59CB3F

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5D5859C7" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha esetleg még valaki reménykedett... Mondjuk elég gusztustalan húzásnak tartom, hogy már most más csapat mezével fotózkodik, miközben még élő szerződés köti őt ide...
Elbúcsúzott. elbúcsúztak Abráék tőle.. sztem ezek után már nyugodtan fotózkodhat, hiszen már csak formalitások vannak hátra.
Főleg, hogy egy gyerek mezzel fotózzák le.
Szerintem ez jedves gesztus volt tőle, most már oda tartozik, de mint mondta mindig is egy része kék marad neki! Sok sikert!!
Drogba,Lampard,Terry <3

cech19960320
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#5189 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5D59CB3F

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5D5859C7" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha esetleg még valaki reménykedett... Mondjuk elég gusztustalan húzásnak tartom, hogy már most más csapat mezével fotózkodik, miközben még élő szerződés köti őt ide...
Elbúcsúzott. elbúcsúztak Abráék tőle.. sztem ezek után már nyugodtan fotózkodhat, hiszen már csak formalitások vannak hátra.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6805
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5190 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5D59CB3F" onclick="window.open(this.href);return false;

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5D5859C7" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha esetleg még valaki reménykedett... Mondjuk elég gusztustalan húzásnak tartom, hogy már most más csapat mezével fotózkodik, miközben még élő szerződés köti őt ide...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5191 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Srácok nem is tudom hol kezdjem..... Egy abszolút legenda ma bejelentette visszavonulását... Tanár, mester, zseni... Minden jót Rob Green :cry: :cry: :cry:

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5192 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://m.facebook.com/groups/648929295 ... 8583516379" onclick="window.open(this.href);return false;

Az utolsó buli! :( :(

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#5193 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

rolandcfcfan írta:Hazard távozik.
https://youtu.be/JtZ1jHuTZ_U" onclick="window.open(this.href);return false;
tudtam, hogy eljön ez a nap, de valahogy nem tudom elhinni, hogy jövőre már nem Chelsea mezben fog varázsolni.
köszönjük ezt a 7 csodálatos évet, kár, hogy nem kapta meg a megfelelő játszótársakat akikkel még többre vihette volna.
ha nem jönnek be a számításai madridba remélem hozzánk szívesen visszatér majd.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#5194 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Utoljára Lampard távozásakor voltam ilyen letargikus állapotban. Hiába volt nyilvánvaló már hónapok óta, erre az érzésre nem tudtam felkészíteni magam, hogy élőben látom nyilatkozni, ahogy elköszön a Chelsea-től. Nem tudom, hogy lesz-e még valaha ekkora játékosunk és egyben fantasztikus emberünk a csapatban. B*szki, mennyire fog hiányozni. :cry: :cry:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6805
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5195 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tegnap Abra és fia is külön-külön gratuláltak majd elbúcsúztak a játékoskijáróban Hazardtól :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#5196 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nehéz megbirkózni a gondolattal még úgy is, hogy pár hónapja (egy éve) ez már nyílt titok és igazából réges rég eldőlt a sorsa. Ahogy az interjúban is utal rá, ő szíve szerint már a vb után ment volna Madridba, de a dolgok nem úgy alakultak. Most már tényleg nincs visszaút, fájó búcsút kell tőle vennünk. :cry:

A vágyával nyilván fölösleges lenne szembe menni és mindenképp ide láncolni még egy évig, de azért nagyon pofátlan összegért se kéne elengedni. Meg lehetne persze kockáztatni, hogy még egy évig itt tartják, bízva abban, hogy jövő nyáron már nem fog kelleni nekik bármi történhet addig alapon (pl. Vinícius a világ egyik legjobbjává fejlődik, esetleg megveszik Neymar-t, Mbappé-t, Sancho-t vagy Félixet), de azt a bánásmódot már lehet Eden gyomra se venné be ha idén se engedik el, hiába tekinti a klubot a családjának.

Tegyék le minimum azt a 100-ast és akkor mindkét fél viszonylag elégedetten csaphat egymás tenyerébe. Én még azt is nagyon keveslem és sajnálom, hogy ha már vált, nem az értékéhez (200 körül) mérten teszi, de sajnos a szerződése miatt ez lehet a maximum (esetleg az a 130 m, amit állítólag szeretnénk), amit ki lehet hozni ebből.

Köszönünk neki mindent, a BL-ben jövőre akár találkozhatunk is velük és akkor idejekorán visszatérhetne a Bridge-re, nagy sztori lenne. :)

Az új 10-esünk pedig a pletyik szerint CHO lehet, reméljük hasonló minőséget képvisel majd idővel, mint az elődje.
6+8+5+4+1+1+2+1

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#5197 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »

Hazard távozik.
https://youtu.be/JtZ1jHuTZ_U" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5198 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Végre kimondhatta, megkönnyebbült. Sok sikert!

És gyerünk Puli, Amerika Kapitánya! Reméljük jól tudod pótolni majd Hazardt! #Captain America
Ha a felét hozza már elégedettek lehetünk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#5199 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Végre kimondhatta, megkönnyebbült. Sok sikert!

És gyerünk Puli, Amerika Kapitánya! Reméljük jól tudod pótolni majd Hazardt! #Captain America

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9403
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#5200 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tovább volt itt mint azt reálisan elvárhattuk. Örülnék ha úgy járna mint Robben és visszajönne...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése