Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#8441 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

dankodavid írta:
Hawaii írta:
Megyó írta: ... Elképesztő, és nem csak egy passzt dobott a kis srácnak, végig fogócskáztak. Nem akarok ugyanolyan primitív lenni azzal, hogy ilyen következtetéseket vonok le, de remélem eladjuk a francba...
Szerintem kicsit túlreagáljátok. ;)
Természetesen, mi vagyunk a hülyék és reagáljuk túl, hogy elvárjuk, a csapatkapitányt a beszéde alatt ugyan tisztelje már meg annyival, hogy figyel, ne adj' isten még esetleg, mint a keret elvileg legnagyobb sztárja és legjobban túlfizetett embere, álljon mellé és kérjen bocsánatot ezért az évért. Nem gondolná komolyan és senki se hinné, hogy ez így van, de a gesztus valószínűleg nem egy embernek jólesett volna, akik egy rakás pénzt kiadtak azért, hogy a szemükbe fossak egy évig.
Ez tiszta sor, nem is mondtam, hogy nem tiszteletlen, csak arra reagáltam, hogy azért ez nem olyan égbekiáltó bűn, amiért el kéne adni.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8442 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Hawaii írta:
Megyó írta:
dankodavid írta:[
Azért Hazard hozza a formáját a háttérben, vígan elfocizgat, ahelyett, hogy mondjuk egy pillanatra figyelne, ha a csapatkapitánya beszél.
... Elképesztő, és nem csak egy passzt dobott a kis srácnak, végig fogócskáztak. Nem akarok ugyanolyan primitív lenni azzal, hogy ilyen következtetéseket vonok le, de remélem eladjuk a francba...
Szerintem kicsit túlreagáljátok. ;)
Természetesen, mi vagyunk a hülyék és reagáljuk túl, hogy elvárjuk, a csapatkapitányt a beszéde alatt ugyan tisztelje már meg annyival, hogy figyel, ne adj' isten még esetleg, mint a keret elvileg legnagyobb sztárja és legjobban túlfizetett embere, álljon mellé és kérjen bocsánatot ezért az évért. Nem gondolná komolyan és senki se hinné, hogy ez így van, de a gesztus valószínűleg nem egy embernek jólesett volna, akik egy rakás pénzt kiadtak azért, hogy a szemükbe fossak egy évig.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#8443 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Megyó írta:
dankodavid írta:
kazomester írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... ester-draw Ez azért ellent mond ennek.
Azért Hazard hozza a formáját a háttérben, vígan elfocizgat, ahelyett, hogy mondjuk egy pillanatra figyelne, ha a csapatkapitánya beszél.
... Elképesztő, és nem csak egy passzt dobott a kis srácnak, végig fogócskáztak. Nem akarok ugyanolyan primitív lenni azzal, hogy ilyen következtetéseket vonok le, de remélem eladjuk a francba...
Szerintem kicsit túlreagáljátok. ;)

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#8444 Hozzászólás Szerző: almos »

Cahill termesztesen ott van az angol eb keretben, sot o a csk is!
LAMPARD#8

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8445 Hozzászólás Szerző: Megyó »

dankodavid írta:
kazomester írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... ester-draw Ez azért ellent mond ennek.
Azért Hazard hozza a formáját a háttérben, vígan elfocizgat, ahelyett, hogy mondjuk egy pillanatra figyelne, ha a csapatkapitánya beszél.
... Elképesztő, és nem csak egy passzt dobott a kis srácnak, végig fogócskáztak. Nem akarok ugyanolyan primitív lenni azzal, hogy ilyen következtetéseket vonok le, de remélem eladjuk a francba...

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#8446 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

dankodavid írta:
kazomester írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... ester-draw Ez azért ellent mond ennek.
Azért Hazard hozza a formáját a háttérben, vígan elfocizgat, ahelyett, hogy mondjuk egy pillanatra figyelne, ha a csapatkapitánya beszél.

Idióta barom... Remélem az EB-n a belga játékosok is ennyire leszarják majd őt..

Terry tehát maradni akar, a klub pedig hivatalosan is ajánlott neki szerződést, akkor most el van döntve a dolog? Vagy mi van?

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#8447 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

kazomester írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... ester-draw Ez azért ellent mond ennek.
Abra hogy tapsol a végén :)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8448 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

kazomester írta:http://www.skysports.com/football/news/ ... ester-draw Ez azért ellent mond ennek.
Azért Hazard hozza a formáját a háttérben, vígan elfocizgat, ahelyett, hogy mondjuk egy pillanatra figyelne, ha a csapatkapitánya beszél.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#8449 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#8450 Hozzászólás Szerző: Chester »

Terry-vel nagyon úgy bánnak a klubnál mint akinek ennyi volt, a játékosok is dobálták őt a meccs után, nem éppen arra utaló jelek hogy maradna.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#8451 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem akarok előre ítélkezni, de ha vmi faszfej szerződést adtak neki és ezért nem fogadja el, akkor most már tényleg eltakarodhat a vezetőség az annyukba :evil: Nagyon felbasz ez az egész történet.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#8452 Hozzászólás Szerző: almos »

LAMPARD#8

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#8453 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Róla el is feledkeztem hirtelen... Benne én is látom a potenciált (nem beszélve a tehetségéről), habár nagyon fiatal még, helyettesnek már alkalmas lehet. Ha már szóba jött, nagyon remélem, hogy teljesen rendbe jön a sérülése és folytatódik a töretlen fejlődése.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4829
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#8454 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta:Na igen, mutass még 1 embert aki képes lenne helyettesíteni Terry-t. (Iva-t ne mondd, mert a szőr feláll a hátamon). Keresni kell neki egy helyettest, amíg T padozik ő a csk, ellenkező esetben marad a régi rendszer.
Zümi. Iva leüvöltésénél engem megvett kilóra.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#8455 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Na igen, mutass még 1 embert aki képes lenne helyettesíteni Terry-t. (Iva-t ne mondd, mert a szőr feláll a hátamon). Keresni kell neki egy helyettest, amíg T padozik ő a csk, ellenkező esetben marad a régi rendszer.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#8456 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Blueflag írta:
kazomester írta:Az, hogy nem lesz állandó kezdő sztem tiszta sor(nak kellene lennie), de elvenni a karszalagot a legnagyobb faszság lenne. Mondjuk ettől a vezetőségtől aztán bármi kitelik... De én is azt gondolom, hogy elfogadja, legyen benne bármekkora fizetés/szerepkör csökkentés.
Egyreszt faszsag elvenni a szalagot, masreszt a csapatkapitanynak a palyan a helye, nem pedig a padon. Ha Terry 15 meccset jatszik jovore, sajnos indokolt olyat valasztani, aki ott van vegig. Nem tudsz jo dontest hozni ilyen helyzetekben.
Akkor tessék csak karizmatikus embereket igazolni.. :|

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#8457 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Kép
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8458 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

kazomester írta:Az, hogy nem lesz állandó kezdő sztem tiszta sor(nak kellene lennie), de elvenni a karszalagot a legnagyobb faszság lenne. Mondjuk ettől a vezetőségtől aztán bármi kitelik... De én is azt gondolom, hogy elfogadja, legyen benne bármekkora fizetés/szerepkör csökkentés.
Egyreszt faszsag elvenni a szalagot, masreszt a csapatkapitanynak a palyan a helye, nem pedig a padon. Ha Terry 15 meccset jatszik jovore, sajnos indokolt olyat valasztani, aki ott van vegig. Nem tudsz jo dontest hozni ilyen helyzetekben.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#8459 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Az, hogy nem lesz állandó kezdő sztem tiszta sor(nak kellene lennie), de elvenni a karszalagot a legnagyobb faszság lenne. Mondjuk ettől a vezetőségtől aztán bármi kitelik... De én is azt gondolom, hogy elfogadja, legyen benne bármekkora fizetés/szerepkör csökkentés.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#8460 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Николаевич írta:Terry Instagramjáról:

johnterry.26
Thanks to everyone for the kind wishes. The contract extension the club has offered me is a different role and I hope everyone will understand I want to take the time to consider it carefully before making a decision.


Na ez mi a tökömet jelenthet? Different role.. Azt nem tudhatja senki előre hogy Conte mennyire fog számítani rá a kezdőben. Szerintetek ez a different role jelentheti azt hogy nem (csak) játékosként számítanánk rá, hanem esetleg játékos-edzőként? Ha maradt volna Hiddink nem lenne furcsa, de tök új manager és stáb jön, lehet hogy ennek a része lesz Terry?
En inkabb arra gondolok different role cimen, hogy megmondtak neki, hogy nem lesz kezdo, es ezaltal mondjuk csapatkapitany sem. Szerintem a jatekos-edzo korai lenne, Conte egyebkent is hozza a bagazst magaval.

Egyebkent logikus, hogy mondjuk Zouma kezdjen helyette, ha felepul. Meg egy uj igazolas, mert kritikan aluli volt az idei vedelmunk. Szerintem egyebkent el fogja fogadni, es ebben is bizom.

Válasz küldése