Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#10741 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ramires kihagyja a következő három meccsünket - Aston Villa, Sporting, Arsenal.. Hiányozni fog, főleg a jövő hétvégén..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#10742 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ramires biztos nem játszik holnap, egy kisebb sérülése van, valamint sok változtatás lesz a kezdőben. Holland Drogbaról is beszélt a sajtótájékoztatón, szóval lehet ő fog kezdeni.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#10743 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sheenka írta:Willian utcalány gyors, jól vezeti a labdát és jól védekezik. Aki nem látja be, hogy miért itt játszik és miért kezdett ma az egyszerűen nem ért a focihoz. De hát aki niggerezik 2014ben attól nem is várok mást. Nyomorék.
Hogy a magam nevében beszéljek, én kedvelem a stílusát ahogyan itt játszik/játszatja Mourinho, és igen, valóban rengeteget melózott tegnap, de máskor legalább jönnek a cselei vagy pontosabban passzol, tegnap viszont semmi nem jött össze neki, én ezért húztam le az osztályzatát. Az egyetlen esélyünk a győzelemre és a gólszerzésre a kontrák voltak, és ezek rendre elhaltak a City térfelén, többek között Williannál is.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Játékosok

#10744 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Nem tudom én azt láttam, hogy rengeteg labdát eladott Willian és sokszor ész nélkül belevezette ellenfélbe tény nagyon gyors és kivette részét a védekezésből de nem tartom extrának de lehet Josénak pont ez kell!

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#10745 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Willian utcalány gyors, jól vezeti a labdát és jól védekezik. Aki nem látja be, hogy miért itt játszik és miért kezdett ma az egyszerűen nem ért a focihoz. De hát aki niggerezik 2014ben attól nem is várok mást. Nyomorék.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#10746 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Miert niggerezel plane egy chelsea jatekost, te proszto ?
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#10747 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Willian játéka nem látványos, de baromi hasznos. Korábban, még a donyeckben gólerősebb is volt, de tény, akkor még előrébb játszott egy sorral. Ezt lehetne rajta számon kérni, a kifizetett összeg miatt...

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#10748 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

marknagy írta:
lazaac írta:A mai meccstől független,ezen már régóta gondolkodom,szóval az lenne a kérdésem,hogy Willian tulajdonképpen miért Chelsea játékos?
Úgy értem,akárhányszor láttam játszani,soha nem láttam jobb teljesítményt tőle,mint egy Championship béli játékostól.
Oké felszokták neki hozni,hogy jól védekezik (ami utcalány fontos egy szélsőnél ugye),de ezen kívül semmi többet nem mutatott még a nigger. Szvsz hihetetlenül pocsék igazolás.
Willian a leggyorsabb a keretben (cfc.com szerint legalábbis), jól lát a pályán, technikás, tehát elég jó kis kontrairányító. Azért játszik rangadókon főleg, mert jól tartja a labdát, és nagyon erős a mezőnymunkája. Ha több támadófeladatot kapna vagy szabadkezet mint Hazard, akkor ő is ki tudna teljesedni.
Így viszont van egy tkp-nk, aki nem lő gólt és nem ad gólpasszokat.
211! NEW RECORD!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#10749 Hozzászólás Szerző: marknagy »

lazaac írta:A mai meccstől független,ezen már régóta gondolkodom,szóval az lenne a kérdésem,hogy Willian tulajdonképpen miért Chelsea játékos?
Úgy értem,akárhányszor láttam játszani,soha nem láttam jobb teljesítményt tőle,mint egy Championship béli játékostól.
Oké felszokták neki hozni,hogy jól védekezik (ami utcalány fontos egy szélsőnél ugye),de ezen kívül semmi többet nem mutatott még a nigger. Szvsz hihetetlenül pocsék igazolás.
Willian a leggyorsabb a keretben (cfc.com szerint legalábbis), jól lát a pályán, technikás, tehát elég jó kis kontrairányító. Azért játszik rangadókon főleg, mert jól tartja a labdát, és nagyon erős a mezőnymunkája. Ha több támadófeladatot kapna vagy szabadkezet mint Hazard, akkor ő is ki tudna teljesedni.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#10750 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

lazaac írta:A mai meccstől független,ezen már régóta gondolkodom,szóval az lenne a kérdésem,hogy Willian tulajdonképpen miért Chelsea játékos?
Úgy értem,akárhányszor láttam játszani,soha nem láttam jobb teljesítményt tőle,mint egy Championship béli játékostól.
Oké felszokták neki hozni,hogy jól védekezik (ami utcalány fontos egy szélsőnél ugye),de ezen kívül semmi többet nem mutatott még a nigger. Szvsz hihetetlenül pocsék igazolás.
Egyelőre keresi a helyét (azért az elején sok meccsen meg is találta), de nyilván nem kell megmagyarázni, hogy miért igazoltuk le, miután szanaszét szopatott minket az összes csapatában. Schürrlének jobban fekszik az a poszt, amit Mourinho szánt nekik, ez tény.

lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Játékosok

#10751 Hozzászólás Szerző: lazaac »

A mai meccstől független,ezen már régóta gondolkodom,szóval az lenne a kérdésem,hogy Willian tulajdonképpen miért Chelsea játékos?
Úgy értem,akárhányszor láttam játszani,soha nem láttam jobb teljesítményt tőle,mint egy Championship béli játékostól.
Oké felszokták neki hozni,hogy jól védekezik (ami utcalány fontos egy szélsőnél ugye),de ezen kívül semmi többet nem mutatott még a nigger. Szvsz hihetetlenül pocsék igazolás.

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#10752 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Dante írta:http://www.chelseafc.com/news/blogs/boi ... 0_31945656
Luís elfelejtette hogy Ramires is a keret tagja.
Salah? :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#10753 Hozzászólás Szerző: Dante »

http://www.chelseafc.com/news/blogs/boi ... 0_31945656
Luís elfelejtette hogy Ramires is a keret tagja.

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Játékosok

#10754 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Iva szerint:Jót tesz 1 védő magabiztosságának, ha gólt szerez, de sokkal jobban szeretem, ha nem kapunk gólt. Na, akkor uccu neki, már mától.

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Játékosok

#10755 Hozzászólás Szerző: royston »

100% hogy aki vinné tőlünk,ennél többet is adna neki.Eddig is jól bántunk a fizukkal,ennyi belefér :)
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Játékosok

#10756 Hozzászólás Szerző: Ricco »

Meg kell adni neki, nincs mese. Foggal-körömmel ragaszkodni kell hozzá. Ez még annyira nem is vészes, és akkor 4-5 évre hátha levan tudva ez az egész.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#10757 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Dante írta:http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... ID=HP_BN_1
Nem örülnék, így is baszik futni a meccsek 3/4-én. Amúgy a PSG-s hírek után nem hosszabbított? Vagy akkor a mezcsere történt és az új szerződésről csak szó esett?

Hazard egy topjátékos, ha elégedetlen a fizujával és távozni akar rögtön ugrik vagy 5-6 klub akik boldogan megfizetik, ezért komoly fizetést kell neki adni. 250 ezer euró(ennyiről van szó a cikkben) az durván kerekítve is 200 ezer font/hét, ami nem olyan vészes.. Rooney fizuja heti 300 k, Falcao-é 265 k, van Perise-é 250 k, Agüero-é 200 k, Yaya Touré-é 220 k, Bale-é 300 k, tehát a 200 k kínált fizu teljesen reális Hazard-nak, az ilyen kaliberű játékosoknak ennyit kell adni. Ha a helyére hozni akarnánk egy ekkora nevet (akkor a leperkált 60-80 misi mellé) úgy is ennyit kéne adni, vagy hozni megint egy fiatal játékost mint anno őt vagy Oscar-t aztán vagy beválik vagy nem.
ChesterB írta:Így is ő keresi a legtöbbet, a saját rekordját döntené meg.

A cikk szerint Fabre keresi a legtöbbet.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#10758 Hozzászólás Szerző: Chester »

Így is ő keresi a legtöbbet, a saját rekordját döntené meg.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#10759 Hozzászólás Szerző: Dante »

http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... ID=HP_BN_1
Nem örülnék, így is baszik futni a meccsek 3/4-én. Amúgy a PSG-s hírek után nem hosszabbított? Vagy akkor a mezcsere történt és az új szerződésről csak szó esett?

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#10760 Hozzászólás Szerző: easy »

Kép

Válasz küldése