Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11481 Hozzászólás Szerző: Chester »

Buluska írta:Komolyan nem értem ezt a fickót. :D

"Contrary to what a puppet says about my age, I am still physically fit,"

http://www1.skysports.com/football/news ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;
Úgy sem lesz már itt jövőre, így mondhat amit akar.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#11482 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Komolyan nem értem ezt a fickót. :D

"Contrary to what a puppet says about my age, I am still physically fit,"

http://www1.skysports.com/football/news ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11483 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bubi írta:Ha majd Oscar, Hazard vagy Matic itt focizik már 6-8 éve a hátuk mögött sok sok sikerrel, őket is imádni fogjátok, rajtuk is fel fog nőni egy újabb generáció.
Én nem látom így. Akkora kedvencek nálam sosem lesznek mint Lampard, hiába imádom mindhárom játékos játékát. Ez a modernizált világ kihat a focira is, és nekem baromira nem tetszik, noha a mai élethez szinte elengedhetetlen. Amikor még kisebb voltam és elkezdtem megszeretni a Chelsea-t, nem volt sem twitter, sem facebook, a Sport1-en voltak a meccsek és az összefoglalók, a Sztár és Képes Sportban meg sok-sok interjú [mivel angolul nem tudtam akkor így az angol oldalak kimaradtak], így sokkal "izgalmasabb" volt ez az egész drukkolás. Ma már velem egy idős, sőt nálam fiatalabb játékosok is játszanak a felnőtt csapatban, akik orrba-szájba twittereznek meg stb, mindent lehet róluk tudni, és néha azt érzem hogy ez inkább káros mintsem hasznos. Cech-ben és Lampardban azt szeretem hogy full egyszerű emberek, nincsenek sztáralűrök meg bulvár hisztijük, teszik a dolgukat, végtelenül szerényen és profi módon, ha meg ránézek Hazard-ra egy nagykápű suhancot látok. :D Biztos szeretni fogom az új generáció játékosait is, de nem lesz az mint a régiekkel. :)

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#11484 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

kiskacsa08 írta:
blackjack04 írta:Kezdjük ott, hogy az angolok egy angol ligában azért prioritást élveznek, és ez hozzájárult a legenda státusz kialakulásához, hiszen a sajtó pozitív véleménye sokat jelent.
Terry, Cole és a pozitív sajtó vélemény? Lemaradtam valamiről?
Ha nem adnak rá okot... :D És azért, hiába a bulvármédia lehúzása, az angol közvélemény kedveli őket, az angol Chelsea szurkolók pedig különösen.
One ball to rule them all!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#11485 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

blackjack04 írta:Kezdjük ott, hogy az angolok egy angol ligában azért prioritást élveznek, és ez hozzájárult a legenda státusz kialakulásához, hiszen a sajtó pozitív véleménye sokat jelent.
Terry, Cole és a pozitív sajtó vélemény? Lemaradtam valamiről?
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Játékosok

#11486 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Nagyon nehéz lesz ezeket a játékosokat pótolni Lampard és Terry azért mindenképp kiemelkedik, a legenda, örök kapitányunk és chelsea legjobb góllövője, egyik legnagyobb egyénisége őket mint vezéralakokat, angol játékosokként pótolni nem is lehet talán csak helyettesíteni.
Utánok jön Drogba, Cech és Cole akik az elmúlt évtized meghatározó szereplői a legfontosabb sikerek kovácsai, rekorddöntők.
Ők öten azok akik egyértelműen meghatározták az elmúlt egy évtizedet ezt az oly sikeres időszakot de elkerülhetetlen, hogy az idő múlásával kezdjenek lemorzsolódni. Először Drogba aki a csúcson fejezte be nálunk karrierjét most minden bizonnyal Cole, jövőre pedig lehet a nagy megmaradó 3-as is elhagyja a klubot :(
A klub biztos gondoskodni fog az utánpótlásukról és remélhetőleg néhány meglévő játékosunk ill. újoncok is hasonló legendákká válhatnak mint nagy elődeik akik nagyon magasra tették a lécet!

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#11487 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Bubi írta:Ha majd Oscar, Hazard vagy Matic itt focizik már 6-8 éve a hátuk mögött sok sok sikerrel, őket is imádni fogjátok, rajtuk is fel fog nőni egy újabb generáció.
Szerintem azért, főleg nekünk, nem lesz ugyanaz az érzés. Kezdjük ott, hogy az angolok egy angol ligában azért prioritást élveznek, és ez hozzájárult a legenda státusz kialakulásához, hiszen a sajtó pozitív véleménye sokat jelent. A másik dolog az, hogy ma már a focit még jobban körülveszi a pénz világa mint 10 éve, és nehéz olyan embereket találni akik a klubhűség szimbólumaivá válhatnak. Semmi garancia nincs, hogy a mai keretből, bárki itt maradna, míg egy Lampardnál 2006os ügye után nem volt pletyka sem erről.
One ball to rule them all!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9402
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#11488 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha majd Oscar, Hazard vagy Matic itt focizik már 6-8 éve a hátuk mögött sok sok sikerrel, őket is imádni fogjátok, rajtuk is fel fog nőni egy újabb generáció.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11489 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mindenki helyett jöhet egy jobb játékos, de mégis velük szeretted meg a klubbot, a szívedhez nőttek. :) A korszakváltás része
a focinak, mert elengedhetetlen a fejlődés szempontjából, de baromi nehéz elviselni, hiába tudod hogy muszáj. Cech-et is nagyon fogom sajnálni ha távozik Courtois miatt, hiába preferálom én is inkább a belgát, az a végtelen szerénység és profizmus nagyon fog hiányozni, és ráadásul rocker, micsoda érték! Ha Lampard már nem lesz Chelsea játékos én baromira össze leszek törve, jobban mint a MU-sok Giggs miatt, egy játékos sem nagyobb a klubnál, de ő nálam kivétel, nekem ő a futball.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#11490 Hozzászólás Szerző: laczze »

zzzzz írta:Azt hiszem, hogy ha Mata és Cole után Cech is távozni fog idén, akkor ezt az évet rossznak fogom elkönyvelni, akármilyen jók is leszünk ősszel.
Cole még oké hogy nagy veszteség bár mint láttuk magának a csapat előrelépésében már nem tud segíteni de egy legenda megy el és így tényleg nagy kár, de nekem Terry , Lampard és Cech azok a játékosok akiket igazán sajnálnék úgy mint Drogbát. Mata azért nem gáz hogy elment nem volt itt senki csak egy jó játékos akire nekünk nem volt szükségünk, nem szerettem meg úgy igazából.
De ha Cech is távozna azért nem ásnék magamnak sírt, hiszen jön helyette a jövő egy jobb kapus.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#11491 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Sky Sports News ‏@SkySportsNews 2h

Ashley Cole will decide on his future when he returns from holiday - but we understand there is still a chance he could stay at Chelsea #SSN

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Játékosok

#11492 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Azt hiszem, hogy ha Mata és Cole után Cech is távozni fog idén, akkor ezt az évet rossznak fogom elkönyvelni, akármilyen jók is leszünk ősszel.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4833
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#11493 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

frenszisz42 írta:...
Jah, a csóró PL most olyan ócska játékosokkal van tele, mint Yaya, Aguero, Suarez, Silva, Mata, RvP, Rooney, Hazard, Matics, Cahill, Iva, J.Rodriguez, Ozil, S.Cazorla, Giroud, Wilshere, Ramsey, Mirallas... micsoda tragédia :roll: ...

frenszisz42
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2014. május 1., csütörtök 13:09
Kedvenc játékos: Nincsen sajnos
Kedvenc exjátékos: Desailly

Re: Játékosok

#11494 Hozzászólás Szerző: frenszisz42 »

Én is sajnálom hogy elmegy. Ő az a játékos, akire azt lehet mondani hogy igazán jó játékos volt. Élt a futballpályán abban az időben, amikor még a PL-ben olyan Isteni nagyságot futballoztak mint:
Shearer, a még Liverpoolos korszakában lévő Owen, Nicky Butt, Gilberto Silva, Vieira, Carragher, Ljungberg, fiatal Giggs, Scholes, Neville, Henry, Bergkamp, Van Nistelrooy, stb. Hatalmas balhátvéd volt Angliában, a posztján az egyik legjobb volt azt lehet rá mondani. Így hogy Ashley Cole is már öregszik kifelé, nem sok van már neki vissza, sajnos ezeket a nagyszerű játékosokat látva, haladnak pályafutásuk vége felé, egyre aggasztóbb hogy még 1 világklasszissal kevesebb, s nincs ezeknek a régi nagyszerű játékosoknak megfelelő, (hozzájuk méltó) utánpótlás.
Sajnálhatjuk hogy nem a mi saját nevelt játékosunk volt, ha nem a városi rivális Arsenal-é.
Ezúton is kívánok neki sok sikert az új kenyéradójánál, s köszönöm a többiek nevében azt, amit értünk, a klubbért tett!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Játékosok

#11495 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Hiányozni fog Cash, José nagyon akarta akkoriban és nem véletlenül tényleg az elmúlt évtized legjobb balhátvédje Angliában és egyik legjobb a világon mindent megnyert nálunk és hosszú ideig kirobbanthatatlan volt és bár már nem alapember így 34-hez közel számos csapatot érdekelni fog a lehetőség, hogy ingyen megszerezzék...
Sokat köszönhetünk Cole-nak meghatározó játékos volt most minden erővel azon kell dolgozni, hogy méltón pótoljuk és bízzunk benn, hogy nem fog közvetlen riválishoz igazolni!

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#11496 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Nagy karaktere volt ennek a generációnak, amivel mi is felnőttünk, nagyon fog hiányozni. Egyelőre nehéz ezt szavakba önteni, szóval inkább csak ennyit mondok:

KépKép
KépKép
They do now.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#11497 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Николаевич írta:https://twitter.com/TheRealAC3

Érdemes elolvasni, az utolsó 5-6 üzenetét :)

Szóbahozták Cole-t a City-vel, a Liverpool-al és az MU-val is, remélem nem megy riválishoz.. Sturridge-ot és Mata-t is rossz egy rivális mezében látni, őt meg még rosszabb lenne 8 év után.
elso tweet - "stfu nigger" :D lol. hany tucat goltol mentett meg minket amikor a golvonalrol kiszedte a labdakat. habar mindig csak Cashley-nek titulaltam, igazi alapember es az elmult 15 ev legjobb balbekkje Angliaban, talan a vilagon is.
miss u Cash
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#11498 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

https://twitter.com/TheRealAC3" onclick="window.open(this.href);return false;

Érdemes elolvasni, az utolsó 5-6 üzenetét :)

Szóbahozták Cole-t a City-vel, a Liverpool-al és az MU-val is, remélem nem megy riválishoz.. Sturridge-ot és Mata-t is rossz egy rivális mezében látni, őt meg még rosszabb lenne 8 év után.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#11499 Hozzászólás Szerző: Spring »

easy írta::roll: :(
Kép
Szinte hihetetlen, hogy nagyon rövid időn belül elveszik annak a csapatnak a gerince, amibe beleszerettem. Lampard, Cech és Terry távozása után hatalmas űr fog maradni számomra szurkolás szempontjából, persze lesznek, akik átvegyék a helyüket, de az már nem ugyanaz a Chelsea lesz, mint régen. Ha Mourinho nem jött volna vissza a nyáron, végképp szar lenne az egész, nagyon jók a Hazardok, Oscarok, de soha nem fogom őket úgy szeretni, mint a régi keretből akárkit is... Hiányozni fog/hiányzik az az érzés, amikor a meccseinket szinte állva néztem végig, minden egyes gólunkat őrülten ünnepeltem, együtt sírtam és nevettem a srácokkal... Ezt soha nem fogom visszakapni, legyen már itt akármilyen szuper játékos. Mennyit megadnék, ha megnézhetném mégegyszer a Ballack, Makelele, Lampard, Essien középpályát, Drogba-nak Joey adja a gólpasszt, Cole a vonalról vágja ki a labdát, Terry vetődjön be fejjel 10 méterről, Carvalho meg mögötte, aki biztosítson...
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#11500 Hozzászólás Szerző: almos »

easy írta::roll: :(
Kép
Sokakkal ellentétben én imádtam, az idei évet kivéve alapember volt és rá is szolgált erre, hiányozni fog. Az utóbbi 10 évben kevés ilyen jó balhátvéd volt. :cry:
LAMPARD#8

Válasz küldése