Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#11561 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Én is Dave-re szavaztam, de Cahill is nagyon megérdemelné. Mindjárt kiderül.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11562 Hozzászólás Szerző: Chester »

ChesterB írta:Honlapon lehet szavazni az év játékosára.

http://www.chelseafc.com/player-of-the- ... 9_22863444" onclick="window.open(this.href);return false;

Én Dave-re tettem a voksom.
A játékosoknál ő nyert. :)

A Legjobb Fiatal Játékos díjat Baker húzta be.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#11563 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Luiz szerintem zseniális VKP poszton, KHként tök átlagos, viszont 27 éves, legjobb korban van ahhoz, hogy keressünk rajta. 40ért én is odaadnám, a pénzen felül azért is, hogy gyengítse a Barca védelmét középvédőként...

40-el nem kaszálnánk valami nagyot.. 30-ért vettük 3 és fél éve, szerintem nem valami nagy üzlet.

Amúgy sem értem hogy miért van ennyi pletyka hogy eladjuk. Sokat volt sérült idén, de amikor egészséges volt rendszeresen helyet kapott a kezdőben, kiváló teljesítményt nyújtott a legtöbb rangadón. A BL-ben végigjátszotta a negyed- és az elődöntőket, tehát nem arról van szó mint Mata esetében.

Elég sok a kérdőjel a védelemmel kapcsolatban.. Ashley-ről nem tudunk semmit(Terry szerződése is lejár de 99 hogy hosszabbít), Bertrand Kalas, Zouma, van Aanholt és Omeruo nem tudni hogy kerettagok lesznek-e, bal- vagy jobb oldalon fog-e játszani Azpi, ha igen hozunk-e mögé valakit, ha Luiz eladjuk veszünk-e valakit vagy Iva lesz a középhátvéd, ha igen akkor ki jön a jobb oldalra?

Nekem az tetszene a legjobban ha Cole elé vennénk egy balhátvédet(Shaw jó lenne, de Rodriguez vagy Alex Sandro miatt sem duzzognék), Azpi lenne az első számú jobbhátvéd, Iva, Cahill és Terry maradna középre, Luiz meg középpályán maradna.

SZERK: Baker-é a szezon gólja

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... the-season" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9396
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#11564 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Luiz szerintem zseniális VKP poszton, KHként tök átlagos, viszont 27 éves, legjobb korban van ahhoz, hogy keressünk rajta. 40ért én is odaadnám, a pénzen felül azért is, hogy gyengítse a Barca védelmét középvédőként...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Játékosok

#11565 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Pilgrim írta:Számomra csalódás volt Willian. Persze a hozzáállásával és az akaratával nem volt baj, de sokkal többet vártam tőle előrejátékban. Remélem jövőre gólerősebb és kreatívabb szezont fut.

Aki szintén csalódást keltett az Oscar. Novemberig egészen jól játszott, azóta viszont semmi pluszt nem tudott adni a csapatnak. Sajnálom, hogy Matának többek között miatta kellett távoznia, mert ég és föld a két játékos.

A legnagyobb csalódást pedig Ramires játéka okozta nekem. Értékelhetetlen volt ez a szezonja és egyre hülyébb. Nagy változáson kell átesnie nyáron, ha a következő szezonban kezdőkként akar szerepelni.

Cech kapussal sem vagyok megelegédve, a "csatárokról" meg inkább szót se ejtek. A védőknek jár a pacsi, Cahill,Terry,Azpi és Ivára sem lehet panasz. Jövőre ugyan ezt a teljesítményt várom el tőlük.

Mourinhonak fel van adva a lecke a nyárra, új igazolások kellennek és néhány játékost helyre kell tenni fejben. Bízok a mesterben, jövőre egy eredményesebb szezont fogunk futni, efelől nincs kétségem.
Én hozzácsapnám ehhez még Luizt, csak hogy teljes legyen a brazil légió. Látszik hogy sok van a srácban, de az érettség nagyon hiányzik a játékából. Így nálam jövőre is előnyt élvezne a Cahill-Terry és a Matic-valamifullextrásújbtb kombó, akkor meg már lehet jobb lenne 40 milliót kaszálni belőle.
Why always me?

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#11566 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Számomra csalódás volt Willian. Persze a hozzáállásával és az akaratával nem volt baj, de sokkal többet vártam tőle előrejátékban. Remélem jövőre gólerősebb és kreatívabb szezont fut.

Aki szintén csalódást keltett az Oscar. Novemberig egészen jól játszott, azóta viszont semmi pluszt nem tudott adni a csapatnak. Sajnálom, hogy Matának többek között miatta kellett távoznia, mert ég és föld a két játékos.

A legnagyobb csalódást pedig Ramires játéka okozta nekem. Értékelhetetlen volt ez a szezonja és egyre hülyébb. Nagy változáson kell átesnie nyáron, ha a következő szezonban kezdőkként akar szerepelni.

Cech kapussal sem vagyok megelegédve, a "csatárokról" meg inkább szót se ejtek. A védőknek jár a pacsi, Cahill,Terry,Azpi és Ivára sem lehet panasz. Jövőre ugyan ezt a teljesítményt várom el tőlük.

Mourinhonak fel van adva a lecke a nyárra, új igazolások kellennek és néhány játékost helyre kell tenni fejben. Bízzok a mesterben, jövőre egy eredményesebb szezont fogunk futni, efelől nincs kétségem.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#11567 Hozzászólás Szerző: gerawba »

:D Persze, majd egy Arsenal kapus lemond az aranykesztyűről, csak mert a városi rivális kapusa sérülés miatt nem tud védeni, és ő mondja meg Wengernek, hogy ki lesz a kezdő a kapuban... :D :D Felesleges is vesztegetni több szót erre.

Cechnek grat, bár szerintem idén nem volt egy nagy szám, és most jött el az idő, hogy Kurti felváltsa őt.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#11568 Hozzászólás Szerző: béla »

Hawaii írta:
kdako írta: Ezt már olvastam máshol is, és nem tudom, hogy vicc vagy komoly. El tudjátok képzelni, hogy Szczesny azt mondja Wengernek, á, én inkább ma nem játszanék, hadd legyen Cech-é a díj?
Szvsz ez egy szép gesztus inkább, neki még bőven lesz rá lehetősége, hogy megnyerje, Cech-nek meg ki tudja, főleg, ha visszajön Courtois. Egyébként vedd azt is figyelembe, hogy ha védett volna, és teszem azt kap egy gólt, akkor is ugyanott tartana, mintha így jelképesen felajánlotta volna Cech-nek. Akkor lenne más a helyzet, ha Cech nem lenne sérült, szerintem a lengyel portás így, hogy Cech sérült, nem érezte volna túl fairnek a díjat. Akárhogy is, az én szememben most sokat nőtt Szczesny, jó tudni azért, hogy vannak még fair sportemberek.
Reméljük,hogy Thibaut érkezésével a leírhatatlan nevűnek se lesz lehetősége ;) Jó helyen lesz az a belgánál :D

Nóbádi
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2013. augusztus 15., csütörtök 19:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#11569 Hozzászólás Szerző: Nóbádi »

Николаевич írta:Szerintem pont hogy azért védett Fabianski mert a döntőben Szczesny fog. Nyilván nem akart kimaradni, profi csapatnál elég vicces is lenne hogy "légyszi edző bá hadd ne játszak hogy a városi riválisunk kapusa legyen az aranykesztűs ne én" :D
A további viták eloszlatása végett: május 5.
http://www.express.co.uk/sport/football ... love-award" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#11570 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szerintem pont hogy azért védett Fabianski mert a döntőben Szczesny fog. Nyilván nem akart kimaradni, profi csapatnál elég vicces is lenne hogy "légyszi edző bá hadd ne játszak hogy a városi riválisunk kapusa legyen az aranykesztűs ne én" :D

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#11571 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta: Nem értem az indokot, de ezt az offot lezárnám azzal, hogy ha tényleg Cseresznye mondta vissza Cech miatt [semmi valószínűságet nem látok benne], akkor az nem respect, hanem a versenyszellem megcsúfolása, feladása. De mint írtam, ha ő is mondta vissza a játékot, azt biztos nem cech, hanem sokkal inkább Fabianski miatt - mert hogy ő biztos távozik a nyáron, és nincs több bajnokija Arsenal mezben.
Nem érted... Az hol versenyszellem, ha nincs kivel versenyezned? Most nem azért, de egy sérült kapussal szemben nem nehéz jobban védeni. Akkor lenne a versenyszellem megcsúfolása, feladása, ha mindketten védhettek volna, de nem erről volt szó. Ez olyan, mintha a 100m-es futást egyedül lefutnád, és büszke lennél rá, hogy első lettél.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11572 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Na olyat te nem fogsz tőlem hallani, hogy Ancelotti-t vagy Wenger-t megdicsérem... :D
Tehát, Cseresznye, a sportember, aki tényleg karnyújtásnyira volt az aranykesztyűtől, azt mondja Wengernek [ha mondta...], hogy "bocs főnök, én ezt annak a vén fasznak adom, nekem úgy is lesz még 10 szezonom megnyerni", az sportemberi gesztus, de ha Wenger mondta [ha mondta...] hogy "bocs fiam, de mivel az FA Kupa a másik poláké, és nem volt egy ideje meccsben, ezért neki kell védenie, nem neked, ráadásul ő úgy is távozik a nyáron" akkor már balf*sz.

Nem értem az indokot, de ezt az offot lezárnám azzal, hogy ha tényleg Cseresznye mondta vissza Cech miatt [semmi valószínűságet nem látok benne], akkor az nem respect, hanem a versenyszellem megcsúfolása, feladása. De mint írtam, ha ő is mondta vissza a játékot, azt biztos nem cech, hanem sokkal inkább Fabianski miatt - mert hogy ő biztos távozik a nyáron, és nincs több bajnokija Arsenal mezben.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#11573 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:Szerintem csak az FA Kupa miatt védett Fabianski, hogy ne legyen meccshiányos, szvsz ehhez semmi köze cseresznyének. Ha valakit meg akarsz dicsérni az Wenger, mert ő nem rakta be a csapatba, de lehet összeszedett egy kisebb sérülést.
Na olyat te nem fogsz tőlem hallani, hogy Ancelotti-t vagy Wenger-t megdicsérem... :D
Amúgy angol portálokon is olvastam ezt a történetet.
Meccshiányos Fabianski az addig oké, de egyrészt közel sem biztos, hogy ő fog védeni a döntőben ("100" év óta először nyerhetnek egy kupát, szvsz nem kockáztathatnak), másrészt meg baromi sokat érhet, hogy egy olyan csapat (Norwich) ellen játszik egy meccset, amelyik azért 20 évente egyszer el is találja a kaput, ettől aztán tényleg meccsben lesz.
Ha meg Wenger nem engedte védeni, és ezzel elvett tőle egy díjat, akkor az csak tovább erősíti azon véleményemet, ami szerint Wenger egy balf@sz...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11574 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerintem csak az FA Kupa miatt védett Fabianski, hogy ne legyen meccshiányos, szvsz ehhez semmi köze cseresznyének. Ha valakit meg akarsz dicsérni az Wenger, mert ő nem rakta be a csapatba, de lehet összeszedett egy kisebb sérülést.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#11575 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

kdako írta: Ezt már olvastam máshol is, és nem tudom, hogy vicc vagy komoly. El tudjátok képzelni, hogy Szczesny azt mondja Wengernek, á, én inkább ma nem játszanék, hadd legyen Cech-é a díj?
Szvsz ez egy szép gesztus inkább, neki még bőven lesz rá lehetősége, hogy megnyerje, Cech-nek meg ki tudja, főleg, ha visszajön Courtois. Egyébként vedd azt is figyelembe, hogy ha védett volna, és teszem azt kap egy gólt, akkor is ugyanott tartana, mintha így jelképesen felajánlotta volna Cech-nek. Akkor lenne más a helyzet, ha Cech nem lenne sérült, szerintem a lengyel portás így, hogy Cech sérült, nem érezte volna túl fairnek a díjat. Akárhogy is, az én szememben most sokat nőtt Szczesny, jó tudni azért, hogy vannak még fair sportemberek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hawaii 2014. május 12., hétfő 11:03-kor.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#11576 Hozzászólás Szerző: kdako »

Hawaii írta:A tegnapi napon a mellett, hogy a City megnyerte a bajnokságot, és megőriztük a gólrekordunkat, történt egy másik fontos esemény is: hivatalosan is Cech-é lett idén az aranykesztyű. A történethez hozzátartozik az is, hogy Szczesny-vel azonos clean sheet-jük (16-16) volt az utolsó forduló előtt, ami annyit jelentett, hogy ha a - kimondhatatlan nevű - lengyel kapus az utolsó fordulóban sem kap gólt, akkor övé az aranykesztyű, de ő ehelyett tiszteletből felajánlotta Cech-nek (vagyis direkt Fabianski védett az Arsenal-ban), tehát így a kevesebb meccsen elért teljesítménye (értsd: jobb %-os aránya) alapján Cech kapta meg ezt az elismerést. Azért bőven kijár a tisztelet Szczesny-nek (hangsúlyoznám, hogy csak és kizárólag neki, nem pedig az Arsenal-nak)... :)
CONGRAT CECH, RESPECT SZCZESNY!
Ezt már olvastam máshol is, és nem tudom, hogy vicc vagy komoly. El tudjátok képzelni, hogy Szczesny azt mondja Wengernek, á, én inkább ma nem játszanék, hadd legyen Cech-é a díj?
GO BLUES!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#11577 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

A tegnapi napon a mellett, hogy a City megnyerte a bajnokságot, és megőriztük a gólrekordunkat, történt egy másik fontos esemény is: hivatalosan is Cech-é lett idén az aranykesztyű. A történethez hozzátartozik az is, hogy Szczesny-vel azonos clean sheet-jük (16-16) volt az utolsó forduló előtt, ami annyit jelentett, hogy ha a - kimondhatatlan nevű - lengyel kapus az utolsó fordulóban sem kap gólt, akkor övé az aranykesztyű, de ő ehelyett tiszteletből felajánlotta Cech-nek (vagyis direkt Fabianski védett az Arsenal-ban), tehát így a kevesebb meccsen elért teljesítménye (értsd: jobb %-os aránya) alapján Cech kapta meg ezt az elismerést. Azért bőven kijár a tisztelet Szczesny-nek (hangsúlyoznám, hogy csak és kizárólag neki, nem pedig az Arsenal-nak)... :)
CONGRAT CECH, RESPECT SZCZESNY!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Játékosok

#11578 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Николаевич írta:Kiszivárgott, hogy Cole kimarad a VB-keretből, amit pár perccel ezelőtt meg is erősített és bejelentette hogy többet nem játszik címeres mezben:

Ashley Cole ‏@TheRealAC3 7m

I got the call from Roy and agree England team should be about the young players. I think it best I retire from England team now.

We have a great manager and team and I wish them only success. I will be supporting them like a true fan. Thanks to everyone for everything

#Baines and #shaw are great players, proved this season, and are the future of this country, it was a pleasure to get #107 caps #eng #


Nem igazán értem Woy-t.. Shaw-nak kemény egy meccse van a válogatottban(az is egy barátságos meccs). Ash jól ismeri az egész csapatot, bármikor be tud szállni ha kell. Nyilvánvaló, hogy Baines lesz az elsőszámú balbekk, de nem hiszem hogy cserének ne lenne jobb Cole mint Shaw.
Igazából teljesen mindegy kivel esnek ki max. nyolcaddöntőig jutnak el, sajnálom Colet de az ő ideje lejárt azt mondanám ha lenne esélyük bármit is elérni akkor megérdemelné Cole, hogy részese legyen de úgy is kiesnek így elkerül még egy leégést...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#11579 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Szerintem hülyeség volt kihagyni... Utolsó VB-je lett volna, utána úgyis visszavonul, ilyen meccseken világklasszis teljesítményre képes még most is, ez egyértelmű...
Az meg, hogy egy új, fiatal csapatot akarnak felépíteni.. Oké, rendben van, de mi a f*sz, a VB-n akarják építeni? :D :D Nem szaroznak... :D
Ha így döntöttek, akkor vagy az egész selejtezősorozatot ennek szellemében kellett volna letolni, a rutinos sztárokat mellőzve, vagy a VB után húzni egy vonalat, ez a döntés a lehető legnagyobb balf*szság... Mondjuk Woy húzta meg, nincs mit csodálkozni.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11580 Hozzászólás Szerző: Chester »

Walcott-ot is kivitték anno 0 tapasztalattal, örülhetnek az angolok ha egyáltalán a csoportkört túlélik. Fájó de jogos döntés hogy kihagyták, ha olyan csapat lenne akiknek reális esélye van a VB-re, de már ez az utolsó tornájuk, akkor mindenképp ott lenne a helye, de így fölösleges, meccshiányos, és a két riválisa nagyon jó szezont futott.

Mondjuk nálam egy csapatépítés ott kezdődik hogy megfelelő edzőket alkalmaznak, és ez Woy személyében hatalmasat bukott, de hát ők tudják.

Válasz küldése