Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11881 Hozzászólás Szerző: Chester »

Szerintem ennyit számít hogy nincs konkurenciája. Sokkal jobb volt amikor vagy csak a jobb oldalra fért be, vagy amikor egy Mata-val kellett megküzdenie a kedvenc posztjáért. Az utóbbi meccseken még az általam szimpatikusnak vélt védekezés sem megy neki úgy mint idáig bármikor, szinte teljesen használhatatlan a mostani csapatban.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#11882 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

almos írta:Oscarral kéne valamit kezdenie Mourinhónak, 2 hónapja nem volt kb. értékelhető teljesitménye...
Ilyenkor sajnálom még jobban, hogy Mata elment. Mi lett volna, ha most itt lenne?!
Én tippre azt gondolnám, hogy az egésznek a hátterében a bulik meg a nők állnak, twitter-en és fb-on is rengeteg ilyen jellegű képet oszt meg, talán többet is, mint amennyit kellene. Mondjuk, ha jól tudom, Oscar-nak van felesége, szóval így még érdekesebb, de nem akarok belefolyni a bulvár részébe, mert egyébként nagyon nem szeretem az ilyesmit... Csak azt nem értem, hogy ha tényleg ez a helyzet, akkor Mourinho miért nem próbálja meg fegyelmezni? Nem akarom, hogy Pato, Robinho vagy épp Ronaldinho sorsára jusson, kár lenne érte, hiszen hatalmas tehetség.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#11883 Hozzászólás Szerző: almos »

Oscarral kéne valamit kezdenie Mourinhónak, 2 hónapja nem volt kb. értékelhető teljesitménye...
Ilyenkor sajnálom még jobban, hogy Mata elment. Mi lett volna, ha most itt lenne?!
LAMPARD#8

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Játékosok

#11884 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Kép
Szép volt srác,odadurrantottál rendesen! :)
Stone haxleader!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11885 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hazard 100. tétmeccsére készül Chelsea mezben, azért másfél év alatt ez elég kemény. :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#11886 Hozzászólás Szerző: Chester »

Persze hogy nem villog, sokkal több taktikai utasítást kell ellátnia, főleg a védekezés terén, amit nagyon jól csinál. Mondjuk azt tényleg nem értem, hogy néhány játékos csak azért, mert új szerepkörbe került, mintha a régit teljesen elfelejtette volna. Williant továbbra is nagyon jó igazolásnak tartom, de úgy néz ki Matic lesz az év igazolása ebben a szezonban.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#11887 Hozzászólás Szerző: chiedis »

marknagy írta:
kecske01 írta:Amúgy szeretem williant meg minden ,de a Shaktarban jobban nyomta ,ha jól emlékszem nem?
Sokkal látványosabban játszott és többet lott kapura (több távoli gólja is volt).
Igaz. Nyilvan a taktika olte ki vagy a pozicioja, de en azt mondom fel evet mindenki erdemel bizonyitasra. Mekkora nulla volt Ramires az elso fel szezonjaban ? Amugy nem Willianen mulik, a kovetkezo eveket elbasszuk ha nem jon Costa nyaron es Lukaku vissza kolcsonbol. A harmasunknak meg lottek, plane latszik Mou nyilatkozata alapjan (ha en lennek Eto'o ezt totalis tiszteletlensegnek vennem a helyeben es lelepnek biztosan). Bar nem ertem, hogyan lehet h Falcao-t emlitette, lehetetlen lenne elhozni es nem is tudom miben jobb jelenleg, mint az atletico-s spanyol

Falcao 28 eves, Ligue 1: 16(1) meccs - 9 gol - 5 sarga (O assist, shots per game: 2.9 , successful passes: 84.7%, legiparbaj megnyerese: 0.9 - Ratings: 6.91)

Costa 25 eves, Primera: 24(1) meccs - 21 gol - 3 assist - 4 sarga - shots per game 3.2, successful passes: 75.5, legiparbaj megnyerese: 1.5/meccs, 4MOTM a szezonban, ratings: 7.57)
BL - 4 meccs 5 gol 1 assist 1 yellow card - 3.8 78.8 0.8 1MOTM Ratings: 8.3

Fizetese minimum harmada...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára chiedis 2014. február 28., péntek 10:16-kor.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#11888 Hozzászólás Szerző: marknagy »

kecske01 írta:Amúgy szeretem williant meg minden ,de a Shaktarban jobban nyomta ,ha jól emlékszem nem?
Sokkal látványosabban játszott és többet lott kapura (több távoli gólja is volt).
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6983
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#11889 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amúgy szeretem williant meg minden ,de a Shaktarban jobban nyomta ,ha jól emlékszem nem?

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#11890 Hozzászólás Szerző: chiedis »

dankodavid írta:Nagyon remélem, hogy JT után pár évig még marad a védelem közepén, a sebessége visszaesésével többet fogja ott nyomni szerintem, és majd a karszalaggal is láthatom, ha csak 2-3 évig, akkor is imádnám.
Az egyik legjobb igazolas volt, remek ember is. Szidjak mert kemeny de ez nem a Mennyei Baj oksag. Itt biszembaszom modon kell vedekezni
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Játékosok

#11891 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Az első félidő után még jobban sajnálom, hogy Azpi nem a saját posztján játszik. Volt két nagyon szép elfutása, az egyikből gólpassz is lett, de a másodiknál nem tudta jól megoldani a bal lába miatt. Egy gyengébb csapat ellen már igazán megnézném Cole-t a bal oldalon és Azpit a jobbon, annyira az angol sem rossz, sőt.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#11892 Hozzászólás Szerző: putthelime »

A mai nappal Lamps lesz az első Chelsea-játékos, aki 100 alkalommal szerepel a BL-ben.
They do now.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#11893 Hozzászólás Szerző: béla »

White írta:39 évesen rúgna hármat a Manchester United-nek? Ez azért elég meredeken hangzik,bár ha így van akkor még nagyobb az érdeme. :mrgreen:
Mért lenne nagyobb?

Avatar
White
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#11894 Hozzászólás Szerző: White »

39 évesen rúgna hármat a Manchester United-nek? Ez azért elég meredeken hangzik,bár ha így van akkor még nagyobb az érdeme. :mrgreen:
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#11895 Hozzászólás Szerző: béla »

A vicc az,hogy Falcaoról is voltak ilyen hírek,hogy idősebb :D

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#11896 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Szerintetek kamu?

Volt nője vallott Eto'o valódi koráról! Gyermekének anyja szerint Samuel Eto'o, a Chelsea labdarúgócsapatának kameruni csatára nem 32, hanem 39 éves.

Kedden napvilágot látott az a felvétel, amelyen José Mourinho, a Chelsea menedzsere arról beszél, hogy csatárgondjai vannak. "Nincs góllövő támadónk. Van egy Eto'óm, de ő már 32 éves, vagy 35, ki tudja?" - fogalmazott a portugál szakember, majd hozzátette, hogy Radamel Falcao lenne a megfelelő megoldás, aki jobb csapatot érdemel a Monacónál. Mourinho szavait a Canal+ francia tévécsatorna felvette, és világgá is kürtölte, amely nagy botrányt kavart.

Olyannyira, hogy Eto'o gyermekének anyja, a csatár korábbi barátnője, Anna Baranca is megszólalt az ügyben, a Sun angol napilapnak elmondta, hogy a focista valóban idősebb, sőt, jóval idősebb annál, mint amennyit gondolnak róla.

"Samuel 1974-ben született, tehát 39 éves. Nyilvánvaló, hogy sokkal idősebb annál, mint amit akkor állított, amikor először átjött Európába" - nyilatkozta az Olaszországban fodrászként dolgozó 43 éves nő. Az információt Eto'o egyik egyerekkori barátjától kapta, aki együtt nőtt fel a Chelsea csatárával.

Nemrég a Lazio afrikai focistájáról, Joseph Minaláról terjedt el, hogy jóval idősebb annál, mint amilyen születési dátum az útlevelében szerepel. A szintén kameruni játékos elvileg 17 éves, a róla megjelent fotón (kép a Facbeook-oldalunkon) azonban inkább 37-nek néz ki.
We are the famous, the famous Chelsea!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#11897 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nagyon remélem, hogy JT után pár évig még marad a védelem közepén, a sebessége visszaesésével többet fogja ott nyomni szerintem, és majd a karszalaggal is láthatom, ha csak 2-3 évig, akkor is imádnám.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékosok

#11898 Hozzászólás Szerző: almos »

Szerintem az egyik legjobb igazolásunk volt, nagyon underrated player.
LAMPARD#8

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#11899 Hozzászólás Szerző: béla »

Durva,hogy milyen gyorsan telik az idő. Szar szembesülni azzal,hogy olyan szerethető játékosok öregszenek meg,mint Iva,Lampard vagy épp Ferreira

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#11900 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nem semmi hogy már 30 éves. 23 volt amikor leigazoltuk :) Remélhetőleg szülinapja alkalmából szétrúg egy-két segget ma is.

Itt írja alá az első szerződését, ami 2011 nyaráig szólt. Kicsit megkopaszodott az évek alatt.
Kép

Válasz küldése