Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok

#15901 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

DomiTheNoob írta:A PL magazinban a kommentátor azt mondta hogy Torres letiltotta eltiltásét a ligakupában, viszont Ivanovicnak még 2 meccse van. Akkor most hogy van ez?
Ha jól tudom, ha rögtön kapsz pirosat, akkor 3 meccs, ha második sárga, akkor 1 meccs eltiltás jár.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#15902 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

A PL magazinban a kommentátor azt mondta hogy Torres letöltötte eltiltását a ligakupában, viszont Ivanovicnak még 2 meccse van. Akkor most hogy van ez?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DomiTheNoob 2012. november 3., szombat 14:23-kor.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#15903 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Azért is írtam, amit miller, hogy ez nagyon sok oldalú hülyeség. Mint z Aranylabda. Nettó hátrányban van a kapus, védő (talán kpályás is) mert gólra adják (jó, meg nem árt ha az UEFA köcsöge vagy Messiként). 50-es években 6 csatár volt, meg 10 gól egy meccsen. Pelé nem értem mire veri magát a brazil karrierjével, Maradona 30 évvel utána Európában is bizonyított
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#15904 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Blueflag írta:Egy mai Swansea szétcsapná az Aranycsapatot.
Bármelyik angol harmadosztályú csapat szétcsapna az aranycsapatot..

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#15905 Hozzászólás Szerző: miller »

Blueflag írta:
Osgood rúgott egy csomó gólt a bajnokságban hogy hatodikok lehessünk, Drogba pedig eldöntött a javunkra fél tucat kupadöntőt, és ennél is több elődöntőt. Estig vitázhatunk, de nem igazán fogsz meggyőzni... arról nem is beszélve, hogy manapság profi labdarúgónak lenni sokkal nagyobb teljesítmény, rohadtul felgyorsult a játék és nagyobb fizikumot igényel. Egy mai Swansea szétcsapná az Aranycsapatot.

Tévedés, én nem szeretnélek meggyőzni. Pusztán felvetek olyan gondolatokat, amiket érdemes átrágni szerintem egy ilyen szavazás előtt :) Elfogadom a véleményed, és van benne igazság rendesen, de én mégsem tudnék nyugodt szívvel Drogbára nyomni, amikor nem tudok objektívan mérlegelni. Pedig szívem szerint én is JT, Lamps és Drogba, sőt talán még Zola között (őt is láttam 1-2 meccsen játszani a 2000-es évek elején) döntenék, de valahol bennem van az, hogy mi van ha az egyik régi legenda játéka akkor sokkal jobban tetszett volna? Na mindegy ez az én dilemmám marad :)
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15906 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

miller írta:
Blueflag írta:Szerintem meg nem mindegy, hogy egy középcsapatban emelkedsz ki, vagy egy európai élcsapatban. Minden tiszteletem Osgoodé, de Drogba jobb.
de egy élcsapatban sokkal könnyebb kiemelkedni, mint egy középcsapatban. :D akkor melyik a nagyobb teljesítmény? szerintem azért ennél árnyaltabb a kép Blueflag :)
Osgood rúgott egy csomó gólt a bajnokságban hogy hatodikok lehessünk, Drogba pedig eldöntött a javunkra fél tucat kupadöntőt, és ennél is több elődöntőt. Estig vitázhatunk, de nem igazán fogsz meggyőzni... arról nem is beszélve, hogy manapság profi labdarúgónak lenni sokkal nagyobb teljesítmény, rohadtul felgyorsult a játék és nagyobb fizikumot igényel. Egy mai Swansea szétcsapná az Aranycsapatot.

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#15907 Hozzászólás Szerző: miller »

Blueflag írta:Szerintem meg nem mindegy, hogy egy középcsapatban emelkedsz ki, vagy egy európai élcsapatban. Minden tiszteletem Osgoodé, de Drogba jobb.
de egy élcsapatban sokkal könnyebb kiemelkedni, mint egy középcsapatban. :D akkor melyik a nagyobb teljesítmény? szerintem azért ennél árnyaltabb a kép Blueflag :)
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15908 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Szerintem meg nem mindegy, hogy egy középcsapatban emelkedsz ki, vagy egy európai élcsapatban. Minden tiszteletem Osgoodé, de Drogba jobb.

Avatar
miller
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2009. október 21., szerda 17:21
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola Drogba
Tartózkodási hely: Vác; Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#15909 Hozzászólás Szerző: miller »

jkopfner írta:
chiedis írta:Szerintem Frank, de hogy lehet Osgood-ot összehasonlítani Drogbával teljesítmény alapján ? A játék, iram, minden változik 10 év, nem hogy 50 év alatt. Feleslegesnek érzem az ilyen szavazásokat
Az ilyen szavazás teljesen szubjektív. Minden szurkoló eltudja dönteni, hogy melyik játékos áll a szívéhez a legközelebb. Éppen ezért nincs is értelme semmilyen vitába belekezdeni, hogy kit kellett volna választani.
Amúgy az ilyen szavazásokat sajnos erőteljesen befolyásolja a szurkolók átlagéletkora. Lehet, hogy egy 60 éves simán Osgood-ra nyomna, egy 13 éves meg egyértelmű, hogy Drogbára. Vagy akár én is. Ennek az az oka, hogy nem láttuk Osgood-ot játszani sajnos, Drogba viszont rengeteg örömteli pillanatot adott nekünk. És lássuk be az sem mellékes, hogy sokkal több fiatalhoz ér el egy ilyen szavazás a neten keresztül, mint pl. öreghez. Nagyon torzít így az eredmény szerintem.
http://www.youtube.com/watch?v=XG4ATQHt708" onclick="window.open(this.href);return false; - 25!

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15910 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

chiedis írta:Szerintem Frank, de hogy lehet Osgood-ot összehasonlítani Drogbával teljesítmény alapján ? A játék, iram, minden változik 10 év, nem hogy 50 év alatt. Feleslegesnek érzem az ilyen szavazásokat
Az ilyen szavazás teljesen szubjektív. Minden szurkoló eltudja dönteni, hogy melyik játékos áll a szívéhez a legközelebb. Éppen ezért nincs is értelme semmilyen vitába belekezdeni, hogy kit kellett volna választani.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#15911 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Szerintem Frank, de hogy lehet Osgood-ot összehasonlítani Drogbával teljesítmény alapján ? A játék, iram, minden változik 10 év, nem hogy 50 év alatt. Feleslegesnek érzem az ilyen szavazásokat
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15912 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Minden időszaknak vannak nagy egyéniségei, kiváló játékosai. Nem szabad és nem is kell őket összehasonlítani. Lehet dobálózni itt a nevekkel, nagyon sok játékos megérdemelné ezt a címet. Az sem elhanyagolható, hogy többségében melyik generáció vette a fáradtságot, hogy szavazzon. Én Zola miatt lettem chelsea drukker, nálam Ő nyert volna, szorosan követi JFH. A legnagyobb játékos csalódásom meg Joe Cole. Nagyon sajnálom, hogy így alakultak a dolgai.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#15913 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Aki meg Zola idejében nézte a Chelsea-t, az Zolat mondja a legjobbnak.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#15914 Hozzászólás Szerző: béla »

White írta:Drogba volt (és még most is ) a kedvencem,de én inkább Terry-t vagy Lampardot mondanám..
Így van,a legnagyobb szerepe a körülményeknek volt Drogba elsőségében :DD

Avatar
White
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#15915 Hozzászólás Szerző: White »

Drogba volt (és még most is ) a kedvencem,de én inkább Terry-t vagy Lampardot mondanám..
#OnceABlueAlwaysABlue

becus
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 19:23
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: deco

Re: Játékosok

#15916 Hozzászólás Szerző: becus »

Big Cap írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ja-2187657 A szurkolók Drogbát választották a klub történetének legjobb játékosának.
nem alaptalanul.

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok

#15917 Hozzászólás Szerző: adee93 »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ja-2187657" onclick="window.open(this.href);return false; A szurkolók Drogbát választották a klub történetének legjobb játékosának.
Blue is the Colour

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#15918 Hozzászólás Szerző: langidave »

http://sulia.com/channel/chelsea-fc/f/0 ... ce=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

jó írás Danyről. Én is ezt érzem vele szemben. Lefordítani nem fogom.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Játékosok

#15919 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Nem értem, hogy miért kénének 50 milliós szuper átigazolások csatár posztra, mikor ott van Lukaku.
Egyre biztatóbb a játéka, gólokat lő, stb. Egyszerűbb lenne neki megadni a lehetőséget, és ha tud vele élni akkor 10 évre nincsen csatárproblémánk.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15920 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

pulci03 írta:Megvan már hány meccset kapott Nando meg Iva???
1-et és azt le is töltötték a ligakupában, következő meccstől bevethetőek.

Válasz küldése