Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#23961 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Csak és kizárólag magam nevében szólva :
Nekem speciel sokkal jobban esik egy szép játékkal lejátszott meccs mégha ki is kapunk, mint a szenvedős de szerencsés győzelem.Sajnos utóbbiból volt jó pár az idei szezonban.
A számomra fontosabb a mutatott játék mint a különböző kupák.Persze én is örülök ha megnyerünk mindent, de ha ezt borzalmas játékkal tesszük arra nem lehet büszke az ember.
Speciel az sem zavarna ha kiesnénk a PL-ből. :D
Szóval ha tudunk szépen játszani nagyjából folyamatosan (ami az idei évről nagyon nem mondható el) akkor majd örülök és azt mondom, hogy ez egy sikeres évad volt.
Játékosokról inkább nem irok mert az már megvolt. :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#23962 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Persze en is nagyon buszke leszek, ha zsebrarakjuk a PL-t es az FA-t, viszont mar ideje lenne BLt nyerni! A keretunk megvan hozza, jo edzonk van, es minden tamogatast megkapnak hozza a jatekosok. Minden evben sulyos milliokat kolt a klub jatekosok igazolasara, es megsincs meg.

Nalam ez mar nem csak a CFCrol szol, ez az egesz kezdi azt a latszatot kelteni, mint pl a Holland bajnoksag, Belga bajnoksag, Nemet bajnoksag... Ezekben van par darab nagycsapat, akik a bajnoksagban ellentmondast nem turoen magukmoge utasitanak mindenkit, viszont a nemzetkozi porondon nem jutnak sokra. Ezt nem tamasztja ala a Bayern, akinek nagyon drukkolok!

Korubelul ez megy Angliaban is. Igazabol, ha matematikailag nem is, de tudni lehetett hogy iden a Manu es a Chlesea viheti el kizarolag a bajnoki cimet, mostanra mar ez biztossa is valt, viszont a BLben nem maradt szigetorszagi csapat! Nagyon csunya... Es az olyan porcelanlabu, primadonna, szogoracipellos latinokat tartjak, hozzateszem jogosan - bajnokaspiransnak, mint a Barcelona vagy az Inter. Szerintem ott lenne a helyunk, sott, tisztaban vagyok a csapat multjaval, es az Abra era elotti korulmenyekkel, de ennek ellenere en elvarom, hogy minimum a 4ed dontoig ottlegyunk. Onnan is csak akkor eshetunk ki, ha elotte vert izzadtunk az eredmenyert.

Angliat tartom a legerosebb, legnivosabb bajnoksagnak. Itt jatszak a legszebb es legkemenyebb focit, es ehhez meltatlan amit mi iden nyujtottunk nemzetkozileg, akarcsak a manu teljesitmenye.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#23963 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Egyetértek Geri! Ha el is vesztjük mindkét trófeát, ez egy sikeres, jó szezon.
Senki nem nyújtott kiemelkedőt, végre igazán csapatként funkcionáltunk.
Azért ezt nem mondanám. Ivanovics, Drogba és Ashley Cole szerintem mind kiemelkedőt nyújtottak, és annak ellenére, hogy Lampard sokszor észrevehetetlen és gyér játékkal rukkolt elő, ismét meglőtte a 20 gólt... eszméletlen, nincs rá jobb szó, ami minimum kiemelkedő.

Nálam a nagy csalódás Anelka és Malouda fél szezonnyi visszaesése, és Joe Cole szenvedése. Egyébként tényleg minden rendben, fiatalok, PF, Ballack, Mikel, Kalou, mindenki letette a magáét az asztalra.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#23964 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Wisey írta:
ToreAndre írta:Egyetértek Geri! Ha el is vesztjük mindkét trófeát, ez egy sikeres, jó szezon.
Senki nem nyújtott kiemelkedőt, végre igazán csapatként funkcionáltunk.
egy "sikeres" szezonhoz legalább egy kupára szükségünk lenne azért ;)
Én valahogy úgy vagyok vele, hogy az FA kupa már nem lenne olyan nagy értékű, mert már tavaly vigasztalódtunk vele és akkor örültem is neki, de idén már nem tudná betölteni ezt a szerepet.
A PL-t innen már meg kell nyerni, mert szép szezon ide, lőtt gólok oda, mindenkinek keserű lenne a szája íze, ha 1-2 fordulóval a vége előtt buknánk el azt, amiért majd' 1 éven át küzdött a csapat. (Sőt, papíron mindenképpen az utolsó fordulóban buknánk el, ha úgy alakulna). Szóval ez azért nagyon rossz lenne.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Játékosok

#23965 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ToreAndre írta:Egyetértek Geri! Ha el is vesztjük mindkét trófeát, ez egy sikeres, jó szezon.
Senki nem nyújtott kiemelkedőt, végre igazán csapatként funkcionáltunk.
egy "sikeres" szezonhoz legalább egy kupára szükségünk lenne azért ;)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#23966 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Egyetértek Geri! Ha el is vesztjük mindkét trófeát, ez egy sikeres, jó szezon.
Senki nem nyújtott kiemelkedőt, végre igazán csapatként funkcionáltunk.
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#23967 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Etelkozi írta:Érthető, hogy úgy tekintünk vissza erre a szezonra, hogy sikeres. Most.
Én azonban nagyon félek tőle, hogy a puklinál könnyen romba dőlhet ez az egész.

És szerintem, ez után a szezon után, ahol tényleg végig ott voltunk elől, szarta a csapat gólokat, szépen, jól és eredményesen játszott, ha mégis csak 2. leszünk, fel fogunk mérgünkben, dühünkben robbani.

Látni, ahogy a veresek csókolgatják a kupát...

Brrr....

Szóval várjuk meg a vasárnapot, hogy első helyről fussunk a pukli meccs után neki a Wigannak.
még ha el is szúrjuk ezt a bajnokságot, igazából az sem fog zavarni. Tetszett a csapat idei játéka és tudom hogy lesz még bajnok a Chelsea. Jövőre lehet hogy még több fiatal lesz a csapatban és ez is jó hír. Az meg főleg hogy ancelottit nem piszkálgatják a padon és úgy tünik hosszú idő után ismét van olyan edző aki 1 évnél tovább van a padon.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Játékosok

#23968 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Érthető, hogy úgy tekintünk vissza erre a szezonra, hogy sikeres. Most.
Én azonban nagyon félek tőle, hogy a puklinál könnyen romba dőlhet ez az egész.

És szerintem, ez után a szezon után, ahol tényleg végig ott voltunk elől, szarta a csapat gólokat, szépen, jól és eredményesen játszott, ha mégis csak 2. leszünk, fel fogunk mérgünkben, dühünkben robbani.

Látni, ahogy a veresek csókolgatják a kupát...

Brrr....

Szóval várjuk meg a vasárnapot, hogy első helyről fussunk a pukli meccs után neki a Wigannak.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#23969 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Azért én gondolkodás nélkül aláírnék két 1-0ás győzelmet a maradék két bajnokin. :D

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#23970 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én is egyetértek.
Szerintem meglesz a bajnokság és a kupa is. Remek szezon volt, remek teljesítmények.
Malouda feltámadt, Lampard és Drogba hozta a szokásosat, Iva berobbant, a fiatalok sosem látott esélyt kaptak. Carlo első évében eddig jutott. Nagy szó szerintem. 3szor lőttünk 7 gólt, már önmagában is hihetetlen.
7 gól kell a 100-hoz, szerintem összejöhet. Kellő önbizalommal ütjük a Pool-t az Anfield-en és szórunk egy ötöst a Wigan-nek. Ennyi.:-)
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#23971 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

szpecnaz írta:Szerintem nem volt rossz idény. A csapat fosta a gólokat...ennyi gólt bajnokságban szerintem még sohasem lőttünk. A csapat egy kupát biztos bezsebel, sőt talán 2-t is, az meg hogy kiscsapatok ellen meccseket elbuktunk...és?...Ha azokat behúzzuk akkor veretlenül vagyunk bajnokok, ami meg lehetetlen(anno az arsenalnak nem kis szerencséje volt)...a nagyokat eddig oda-vissza vertük, ami még murival sem volt meg....na és a bl kudarc...azt elcseszte carlo, de jövőre majd okosabb lesz...naivság azt gondolni hogy minden évben megnyerünk mindent mert mi vagyunk a chelsea...
Teljesen egyetértek. Én sem értem a fanyalgókat, rendben, voltak mélypontok a szezonban, de melyikben nincs? És miért van az hogy azt gondoljátok, minden meccset meg kell és lehet nyerni?
Néha olyan érzésem van, hogy a MU-nak csak a győzelmeit veszitek számításba amikor a szezonról filóztok, a Chelsea-nél pedig csak azokat a meccseket, amikor nem nyertünk.

(apropó gólrekord: 2 meccs alatt 5öt kéne lőni, hogy PL rekordot döntsünk)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#23972 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Szerintem nem volt rossz idény. A csapat fosta a gólokat...ennyi gólt bajnokságban szerintem még sohasem lőttünk. A csapat egy kupát biztos bezsebel, sőt talán 2-t is, az meg hogy kiscsapatok ellen meccseket elbuktunk...és?...Ha azokat behúzzuk akkor veretlenül vagyunk bajnokok, ami meg lehetetlen(anno az arsenalnak nem kis szerencséje volt)...a nagyokat eddig oda-vissza vertük, ami még murival sem volt meg....na és a bl kudarc...azt elcseszte carlo, de jövőre majd okosabb lesz...naivság azt gondolni hogy minden évben megnyerünk mindent mert mi vagyunk a chelsea...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#23973 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Kis érdekesség. Bár még nincs 21 éves, de Jack Cork másodjára esett ki valamelyik bajnokságból. 2 éve a Scunthorpe-pal a Championshipből, idén a Burlney-vel a Premier League-ből. (Sőt, egészen tavaly januárig tagja volt a később kieső S'oton-nak is)
Pedig mindenhol csapata egyik legjobbja volt...:-)
Only one Di Matteo!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#23974 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Speedie írta:Ahogy elnézem Alex nagyon sokat tanul Ricky-től mer lassan már ő is olyan elegánsan fog játszani..:) Hutcie meg amit művelt káprázatos..de viszont Iva nem volt az igazi középen..:) :roll:
Az hogy hutchie kaprazatos volt, enyhe tulzas. Az hogy Hutchie magabiztos volt, igaz. Ivanovics meg sztem pazarul jatszott, Alexel egyetemben!

Blueflag írta:Valaki elmondaná, miért volt ez egy csúnya idény? Majd utána én is leírom, miért nem volt az, most nincs időm rá.
Reszemrol a korai BL kieses elegge bearnyekolja az egesz szezont, tovabba; A szezonban par meccset kiveve- koztuk a mait - nem ereztem azt a 2005-os magabiztossagot (2005 ota folyamatosan eltunik). Pontokat veszitettunk olyan csapatoktol, akiket
ha megvertunk volna, marpedig megkellett volna, akkor mar elozo elotti meccsen unnepelhettuk volna a bajnoki cimet... Sott..
Nagyon hianyzott a jatekunkbol valami, ami pl a mai napon megvolt.
Es hat kikaptunk a Citytol otthon, ami nekem nagyon fajt!
Viszont az ideny pozitivumai szerintem Zsirkov es Ivanovic, nekik nagyon orulok.
Plusz persze remelem visszuk a PL-t es az FA-t ami egyaltalan nem rossz!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#23975 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Blueflag írta:Valaki elmondaná, miért volt ez egy csúnya idény? Majd utána én is leírom, miért nem volt az, most nincs időm rá.
Szerinted a játékunk milyen volt?Ezen felül CA balfaszkodásai (bocs Bubi :D ) a cserékkel és a kezdővel (legfőképp Deco-val).
Tömören ennyi.

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#23976 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Ahogy elnézem Alex nagyon sokat tanul Ricky-től mer lassan már ő is olyan elegánsan fog játszani..:) Hutcie meg amit művelt káprázatos..de viszont Iva nem volt az igazi középen..:) :roll:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#23977 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Valaki elmondaná, miért volt ez egy csúnya idény? Majd utána én is leírom, miért nem volt az, most nincs időm rá.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#23978 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Bubi írta:szvsz ez egy csunya ideny volt.
Úgy fest csak ebben értünk egyet. :D
A többit nem is kommentelném....majd meccs után. :P
Remélem nézni is tudom.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#23979 Hozzászólás Szerző: Bubi »

paco83 írta:
Tehát összegezve CA egy balfasz. :D
Bruma középső védő, legalábbis nálunk ott játszik.Nekem mindegy hogy kölcsön mennek vagy maradnak csak fejlődjenek és épüljenek be a csapatba.Nem kéne úgy járni mint Glen Johnson-al.
Szerintem nem balfsz, varom a nyarat, es a kovetkezo idenyt!:) Igaz, meg ennek sincs vege, de hiaba jo az FA es a Bajnoksag, szvsz ez egy csunya ideny volt.

En ugytudom, hogy Bruma jobbszelso bekk, es nalunk is azt jatszott a nagycsapatban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Luisss
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2010. április 7., szerda 11:25
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#23980 Hozzászólás Szerző: Luisss »

Ha komolyan gondolják hogy a következő szezonban 5 fiatal játékos a keret tagja lesz annak csak örülni lehet.Már jó páran megérdemelnék hogy ott legyen az első csapatnál.Az én vélemény hogy ki az a 5 játékos:Mancienne,Stoch,Van Anhoolt,Borini,Kakuta.De rajtuk kívül is van még jó pár játékos akit már lassan be lehetne építeni az első csapatba,és remélem is hogy komolyan gondolják a csapatnál ezt a dolgot.

Válasz küldése