Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Bajnokok Ligája

#1401 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

paliczandras

Kiemelt csapatok azaz. Mi játszunk Otthon a visszavágón.

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Bajnokok Ligája

#1402 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

broduer írta: 2020. december 14., hétfő 13:36
paliczandras írta: 2020. december 14., hétfő 13:22 Fasza, ismét kikaptuk a legszarabb ellenfelet.
Ami még vicces, hogy a City évek óta folyamatosan a legkönnyebb ellenfelet kapja (egyébként a hazai kupákban dettó), mégsem képes a kopasz egy BL-t nyerni :D
Az Atletico meg szívás egy szóval. Mi leszünk esélyesnek kikiáltva, és ez a fiatal csapat és Lamps lehet nem fogja elbírni ezt a terhet a dörzsölt Simeone meg az Atleticoja ellen. :(

Nem tudom, hogy ki kezd otthon, jobb lenne ha mi, de szerintem a tovabbjutashoz mindenképp kell idegenben gólt szerezni.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#1403 Hozzászólás Szerző: broduer »

paliczandras írta: 2020. december 14., hétfő 13:22 Fasza, ismét kikaptuk a legszarabb ellenfelet.
Ami még vicces, hogy a City évek óta folyamatosan a legkönnyebb ellenfelet kapja (egyébként a hazai kupákban dettó), mégsem képes a kopasz egy BL-t nyerni :D
Az Atletico meg szívás egy szóval. Mi leszünk esélyesnek kikiáltva, és ez a fiatal csapat és Lamps lehet nem fogja elbírni ezt a terhet a dörzsölt Simeone meg az Atleticoja ellen. :(

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Bajnokok Ligája

#1404 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Fasza, ismét kikaptuk a legszarabb ellenfelet.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#1405 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta: 2020. december 10., csütörtök 16:43
Dante írta: 2020. december 10., csütörtök 15:00
emsanya írta: 2020. december 10., csütörtök 10:36 A Portonak tudnék egyedül örülni, többiben otf az életveszély.
Lehet hogy rossz ötlet, de a szétesett Barca ellen szerintem több esélyünk van, mint a bizonyítani vágyó "kicsik" ellen. Lenne is mit törleszteni, hasonlóan lejtmenetben voltunk mikor utoljára találkoztunk velük.

Ettől függetlenül valóban a Porto lenne a legkényelmesebb ellenfél, bár idén elég jó 16 gyűlt össze.
Szerintem jelen állapotban jobb formaban vagyunk mint a barca es jobn jatekot jatszunk. Csak hat ott van Messi. Az embernek még mindig ha jo napja rug egy mesterharmast idegenben oszt jonapot.
Meg hát ezek a meccsek februárban lesznek. Addig nagyot fordulhat a világ a Barcelonával is (új edző, stb.) El kellene kerülni ezeket a csapatokat.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1406 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta: 2020. december 10., csütörtök 15:00
emsanya írta: 2020. december 10., csütörtök 10:36 A Portonak tudnék egyedül örülni, többiben otf az életveszély.
Lehet hogy rossz ötlet, de a szétesett Barca ellen szerintem több esélyünk van, mint a bizonyítani vágyó "kicsik" ellen. Lenne is mit törleszteni, hasonlóan lejtmenetben voltunk mikor utoljára találkoztunk velük.

Ettől függetlenül valóban a Porto lenne a legkényelmesebb ellenfél, bár idén elég jó 16 gyűlt össze.
Szerintem jelen állapotban jobb formaban vagyunk mint a barca es jobn jatekot jatszunk. Csak hat ott van Messi. Az embernek még mindig ha jo napja rug egy mesterharmast idegenben oszt jonapot.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1407 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2020. december 10., csütörtök 10:36 A Portonak tudnék egyedül örülni, többiben otf az életveszély.
Lehet hogy rossz ötlet, de a szétesett Barca ellen szerintem több esélyünk van, mint a bizonyítani vágyó "kicsik" ellen. Lenne is mit törleszteni, hasonlóan lejtmenetben voltunk mikor utoljára találkoztunk velük.

Ettől függetlenül valóban a Porto lenne a legkényelmesebb ellenfél, bár idén elég jó 16 gyűlt össze.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1408 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A Lazio is simán a verhető kategória, az idei teljesítményük és formájuk nem egy nagy durranás. A Porto, 'Gladbach, Lazio trió ellen kötelező a továbbjutás, a többi ellenfélben valóban ott a veszély, de most azt érzem, hogy bárki ellen reális eséllyel pályáznánk a továbbjutásra, beleértve a két spanyolt is.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1409 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A Portonak tudnék egyedül örülni, többiben otf az életveszély.

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Bajnokok Ligája

#1410 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Bandi írta: 2020. december 10., csütörtök 8:23
paliczandras írta: 2020. december 9., szerda 9:39 Jó lenne legalább a közé bejutni idén, ha nincs nagy pechünk akkor ez csoportelsőként össze is jöhet.

Utoljára 2014-ben jutottunk be a legjobb 8 köz, ideje lenne már kicsit tovább túlélni a BL-t.
Atletico, Barca, Porto, Mönchengladbach, Atalanta, Lazio, RB Leipzig.

Közülük kaphatunk ellenfeleket. A spanyolokat jó lenne elkerülni, a többi ellenfél ellen igazából tovább kellene menni, talán a Porto-val vagy a Gladbach-al járnánk legjobban. A sorsolás mikor lesz, tudja valaki?
Szerintem is a két spanyolt kellene elkerülni, a legkevésbé az Atletico-nak örülnék, Barca most elég gyenge, bár ki tudja, lehet pont tavaszra fognak formába lendülni.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Bajnokok Ligája

#1411 Hozzászólás Szerző: Bandi »

paliczandras írta: 2020. december 9., szerda 9:39 Jó lenne legalább a közé bejutni idén, ha nincs nagy pechünk akkor ez csoportelsőként össze is jöhet.

Utoljára 2014-ben jutottunk be a legjobb 8 köz, ideje lenne már kicsit tovább túlélni a BL-t.
Atletico, Barca, Porto, Mönchengladbach, Atalanta, Lazio, RB Leipzig.

Közülük kaphatunk ellenfeleket. A spanyolokat jó lenne elkerülni, a többi ellenfél ellen igazából tovább kellene menni, talán a Porto-val vagy a Gladbach-al járnánk legjobban. A sorsolás mikor lesz, tudja valaki?

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Bajnokok Ligája

#1412 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Jó lenne legalább a közé bejutni idén, ha nincs nagy pechünk akkor ez csoportelsőként össze is jöhet.

Utoljára 2014-ben jutottunk be a legjobb 8 köz, ideje lenne már kicsit tovább túlélni a BL-t.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1413 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Én eljutottam arra a pontra, hogy nem vagyok hajlandó magyarul nézni a meccseket. Irigylem azokat, akik ignorálni tudják a Spíleren elhangzó szagmai kommentárt, ugyanide sorolnám az állandó f@szszopkodást. Teljesen mindegy, ki játszik ellenünk, ők a fasza gyerekek, nálunk pedig a legkisebb lehetőségnél már megy a pocskondiázás. Angol kommentárral is gyakori, de egy marha primitív módszerrel ki tudom védeni: annyira nem erős az angolom, hogy 100%-ban megértsem a bullshitet. :D
Én itt szoktam szemezgetni, mindig van elérhető, jó minőségű stream, teljesen meg vagyok vele elégedve:
https://soccerstreams-100.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1414 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:
emsanya írta: Utálom a streamet és lefosom mit beszélnek, engem nem zavar.
Egyetértek, engem inkább a stream késlekedése zavar, mintsem a nyelv. Volt már olyan, hogy átkattintottam az eredményeket megsasolni és pont akkor lőttünk gólt élőben, mikor a streamen még csak csíráját se láttam.
.
Meg nagy tvn szeretem nezni a meccseket (tudom letezik hdmi kabel stb de akkor is faraszto sokszor the channel is offline meg a fos minőség es kozbe laptoppal szarakodás).

Amugy a livetv.ru amit en tudok még ajanlani.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Bajnokok Ligája

#1415 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Bandi írta:
paliczandras írta:
Tud valaki egyébként jó (tűrhető) stream oldalt? :D
https://reddiits.soccerstreams.net/home" onclick="window.open(this.href);return false;

Én itt szoktam válogatni, általában van viszonylag jó minőségű angol stream.
Totalsportek
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#1416 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

itt meg a kifejezetten jó minőségű oroszok
https://livesport365.ws/en/football" onclick="window.open(this.href);return false;
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cech19960320 2020. december 1., kedd 10:23-kor.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Bajnokok Ligája

#1417 Hozzászólás Szerző: Bandi »

paliczandras írta:
Tud valaki egyébként jó (tűrhető) stream oldalt? :D
https://reddiits.soccerstreams.net/home" onclick="window.open(this.href);return false;

Én itt szoktam válogatni, általában van viszonylag jó minőségű angol stream.

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Bajnokok Ligája

#1418 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Szabi írta:
emsanya írta: Utálom a streamet és lefosom mit beszélnek, engem nem zavar.
Egyetértek, engem inkább a stream késlekedése zavar, mintsem a nyelv. Volt már olyan, hogy átkattintottam az eredményeket megsasolni és pont akkor lőttünk gólt élőben, mikor a streamen még csak csíráját se láttam.

Meg komolyan néha (nagyon néha) még üdítő is hallgatni Rabóczki f*szságait, olyan vakon van az az ember sokszor, hogy inkább már vicces, mintsem fájdalmas. Persze számomra az a legideálisabb ha nem a Spíleren és a Hegyi Iván féle szagértéssel megspékelt SportTV-n kell a meccset nézni. A Digin sok szakmaiság nincs, csak az egópumpálás megy a stúdióban (bár most a járvány miatt szüneteltetik a stúdiós magazinokat és felvezetőket) , de ott legalább a meccs érdemi részét nem pofázza végig két okostojás.
Tud valaki egyébként jó (tűrhető) stream oldalt? :D

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Bajnokok Ligája

#1419 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Szabi írta:
emsanya írta: Utálom a streamet és lefosom mit beszélnek, engem nem zavar.
Egyetértek, engem inkább a stream késlekedése zavar, mintsem a nyelv. Volt már olyan, hogy átkattintottam az eredményeket megsasolni és pont akkor lőttünk gólt élőben, mikor a streamen még csak csíráját se láttam.

Meg komolyan néha (nagyon néha) még üdítő is hallgatni Rabóczki f*szságait, olyan vakon van az az ember sokszor, hogy inkább már vicces, mintsem fájdalmas. Persze számomra az a legideálisabb ha nem a Spíleren és a Hegyi Iván féle szagértéssel megspékelt SportTV-n kell a meccset nézni. A Digin sok szakmaiság nincs, csak az egópumpálás megy a stúdióban (bár most a járvány miatt szüneteltetik a stúdiós magazinokat és felvezetőket) , de ott legalább a meccs érdemi részét nem pofázza végig két okostojás.
Nekem a sok közül a legnagyobb kedvencem a Krasnodar elleni BL-meccs volt a Spíleren, ahol a szpíker fél órán át, többször is, a lehető legnagyobb magabiztossággal horvátozta "Pulisics"-et. :|
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1420 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: Utálom a streamet és lefosom mit beszélnek, engem nem zavar.
Egyetértek, engem inkább a stream késlekedése zavar, mintsem a nyelv. Volt már olyan, hogy átkattintottam az eredményeket megsasolni és pont akkor lőttünk gólt élőben, mikor a streamen még csak csíráját se láttam.

Meg komolyan néha (nagyon néha) még üdítő is hallgatni Rabóczki f*szságait, olyan vakon van az az ember sokszor, hogy inkább már vicces, mintsem fájdalmas. Persze számomra az a legideálisabb ha nem a Spíleren és a Hegyi Iván féle szagértéssel megspékelt SportTV-n kell a meccset nézni. A Digin sok szakmaiság nincs, csak az egópumpálás megy a stúdióban (bár most a járvány miatt szüneteltetik a stúdiós magazinokat és felvezetőket) , de ott legalább a meccs érdemi részét nem pofázza végig két okostojás.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése