Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#18561 Hozzászólás Szerző: Norbert »

nandorfipeti írta:A Pool meg már fordított Riise góljával... Hát ha ez ennyi lesz szerintem búcsút vehetünk a Barcától...
E szerint jót tett a golfütős kezelés... :lol:
IN CHELSEA WE TRUST!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#18562 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Véget értek a mai találkozók:

AS Roma - Lyon 0 - 0
Barcelona - Liverpool 1 - 2
FC Porto - Chelsea 1-1
Internazionale - Valencia 2-2

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#18563 Hozzászólás Szerző: findex »

nandorfipeti írta:A Pool meg már fordított Riise góljával... Hát ha ez ennyi lesz szerintem búcsút vehetünk a Barcától...
megérdemelten nyert a Liverpool!jobban játszottak és nagy lépést tettek a továbbjutás felé!de azért még nincs lefutva a visszavágó!remélem továbbjut a pool!
Carefree, wherever we may be

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#18564 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

A Pool meg már fordított Riise góljával... Hát ha ez ennyi lesz szerintem búcsút vehetünk a Barcától...

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#18565 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

undertow írta:a lille-manure osszefoglalojat nezzetek majd meg, a biro teljesitmenye botranyos volt...
Egyetértek, teljesen szabályos volt, Vidic úgy összeesett, mint valami rongybaba. Szörnyű ilyet látni, főleg egy szerbtől...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18566 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Tegnap aztán csak végignéztem az Arsenal meccsét is, az eredmény tudatában kíváncsi voltam a szenvedésre ;) hát, a PSV kapusa azért ott van a topon, azt kell mondjam. Eddig nem sokat hallottam Gomesről, (pedig többé-kevésbé rendszeresen nézem a holland bajnokságot), de tegnap a tizenhatoson belül nem volt esélye senkinek. Iszonyatosan jól uralta nem csak a kaput, hanem a kapu előtti teret, sőt, a levegőt! Nem mondom, hogy ha nem ő véd az Arsenal harminccal nyer, de hogy gólt rámolt volna, az biztos. Szurkoltam kicsit a PSV-nek, de nem sok elképzelés volt a játékukban. Szerintem egy x igazságosabb eredmény lett volna, de ki vagyok én, hogy ne örüljek az 1-0-nak :D
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
JoeCole
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 17:15
Tartózkodási hely: Miskolc/Szeged

#18567 Hozzászólás Szerző: JoeCole »

ToreAndre írta:
Etelkozi írta:Ránézésre pont annyira antipatikus, mint a C. ronaldócska. Egy kaptafa...
Végre valaki nem az unszimpatikus, hanem a helyes szót használja!!:)
Nem vagyok egy nagy nyelvész zseni, de ezt én is tudtam:D
bár én bioszból tanultam ezt a kifejezést... Tore, csak nem ilyen irányban tanulsz tovább?:)

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#18568 Hozzászólás Szerző: LooseR »

előnyszabály te okos gyerek

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#18569 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Szerintem elég nagyot lökött Odemwingie Vidicen, két kézzel, szabálytalan gól volt.

A szabadrúgás az érdekes dolog, mert a szabálykönyv szerint minden olyan szabadrúgást meg kell ismételtetni, ahol a védekező csapat valamely játékosa 9,15 méternél közelebb áll a labdához.

A tegnapi esetnél én úgy vettem észre, hogy a bíró úgy ítélte meg, az éppen összeállni készülő sorfal legalább 9,15 méterre áll, ezért nem látott okot a közbeavatkozásra. Látszott is ismétlésnél, hogy szépen elsétál onnan, Giggs meg beverte. Szerintem a gól szabályos volt, a franciák hibáztak. De nem örültem neki...

A MAdrid meccsről nekem még egy kis kiegészítés jut eszembe: BEKEM. Nagyon jól tolta, nem csak a pontrúgásokat, hanem olyan labdákat adott futás közben is, hogy leesett az álam. Nagyon tud még ez a srác.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#18570 Hozzászólás Szerző: Oziris »

undertow írta:a lille-manure osszefoglalojat nezzetek majd meg, a biro teljesitmenye botranyos volt...
Egyetértek!Azt a kis lökést sehol nem fujják be!Na meg ez a szabadrugás,én sosem értettem hogy csinálhatnak ilyet a birok!Henry is rugott egy ilyet nekünk anno!
A nigériai Odemwingie nagyon pörgött!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18571 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Szerintem egész jó mérkőzést játszottak Madridban, bár lehet csak azért, mert jóval rosszabbat vártam. A Real megmutatta, hogy tud játszani, semmi teret nem hagyott a németeknek, Podolskit és Makaayt tökéletesen semlegesítették, Schweinsteiger pedig nagyon nem volt formában, háromszor lőtt távolról, háromszor ugyanazt a palánkot találta el. Pizarro lett volna az egyenlítés vagy akár a győzelem kulcsa, ha már félidőben beáll. Ő teljesen összekócolta a spanyol védelmet. Vagy talán ha Sagnolnak jobban megy kicsit, de mindegy, igazából ha úgy vesszük, jó a 3-2 nekik, de a mostani Realt talán elverhették volna idegenben is (ha ők meg nem a mostani Bayern :) ).
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18572 Hozzászólás Szerző: undertow »

a lille-manure osszefoglalojat nezzetek majd meg, a biro teljesitmenye botranyos volt...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#18573 Hozzászólás Szerző: kdako »

Nem volt rossz mecs a Real-Bayern, bár kevés helyzet volt. A mai fogadásaim a PSV-n mentek el. 7ezer forint, pápá...
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18574 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Most kezdődött a PSV-Arsenal felvételről, Gall Vili a jobb szélen... jövőre keresnie kell egy új csapatot :twisted:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18575 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nah, a vége 3-2, de megszenvedett érte a Bayern. Életben tartotta ezzel a góllal a reményeket. A bíró egy kicsit jobban bírta ma a spanyolokat szerintem, de alapvetően jól vezette a mérkőzést.
A Celtic-Milan ahogy sejtettem, 0-0.
Nyert a ManU, pedig bíztam otthon a Lille-ben, tavaly jobban ment nekik, na meg a Manchesternek rosszabbul :) (egyébként ha jól láttam az összefoglalót, a Lillet megfosztották egy szabályos góltól)
Az Arsenal meg kikapott a PSV otthonában :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18576 Hozzászólás Szerző: undertow »

mendez!
vezet a psv 8)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18577 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:en is az m1re nyomtam a tvt, azt hiszem jol valasztottunk :)
Ja, az első félidő alapján úgy látszik eldöntötték a srácok, hogy ma nem játszanak szar meccset, én meg nem bánom. A Milan meg idegenben úgyis x-re hajt, erős 0-0.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#18578 Hozzászólás Szerző: findex »

Atr hiszem én jól választottam a REál meccsel!pedig nem nagyon szeretem a reált!
Carefree, wherever we may be

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#18579 Hozzászólás Szerző: undertow »

en is az m1re nyomtam a tvt, azt hiszem jol valasztottunk :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#18580 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Na véééégre kezdődik. Nem, megint nem az ORBITRON ÉS A MEGAHARCOSOK... Én ma a Real meccset követem, (bár ha sz@r lesz inkább átkapcsolok), ha valaki a Milan meccsre szavaz, írhat pár sort róla.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése