Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6802
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#781 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nagyon nagyon remélem, hogy 9 év után újra BL döntőt játszhatunk! Az egy örök élmény mindenkinek. Mindenkinek jó szurkolást srácok, én már talpig kékben!!
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
White
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Bajnokok Ligája

#782 Hozzászólás Szerző: White »

Jó szurkolást mindenkinek !! 8)
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Bajnokok Ligája

#783 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Mi mar keszen allunk. A sort mar isszuk, a kajat megrendeltuk. A kisfiam is a Chelsea-nek drukkol, pedig meg azt sem tudja mi az. Hajra!!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#784 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2021. május 5., szerda 15:36 Én azpi fejjátékától jobban tartok mint a sebességétől. Az odavágón is benne volt a góljukban ha jól rémlik, vastagon.
Szerintem Casemiro szabálytalanul nyerte meg azt a fejpárbajt, inkább a közepén egymást fogó védőink helyezkedtek furcsán.

Ettől függetlenül Azpi nem rossz megoldás a szélre sem, mert a CB-k egész gyorsak, de James mindenben jobb. Én Azpi-t meg mindig Kanté mellett látnám szívesen, ahol érvényesülhetne a technikai tudása, a helyezkedése és a védői tulajdonságai, de nem akkora gond hogy 178 cm magas.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9393
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#785 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én azpi fejjátékától jobban tartok mint a sebességétől. Az odavágón is benne volt a góljukban ha jól rémlik, vastagon.

James megoldja erőből és a magassága is megvan. Sok a reálban a jól fejelő ember, pontrúgásokból láttuk milyen veszélyesek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2736
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Bajnokok Ligája

#786 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dízel írta: 2021. május 5., szerda 14:06 Eleg lesz szelre azpi gyorsasaga? Szerintem nem jo otlet. A cb posztra oke, de szelre ongyilkossag. A 3 cbk eleg jol tolja most, ha nem belehetne dobni azpit.
Azpi-tól én is tartok, nagyon lassúnak tűnt ezen a pár meccsen, amit mostanában játszott wb-ként. Nem kaptunk még gólt róla, de több olyan szitu is volt amikor nagyon lemaradt az emberéről, pl. egy Vinicius-t esélytelen hogy utolérjen, mondjuk ha Hazard játszik majd az oldalán akkor nincs nagy gond :D (na jó, ezt vissza is szívtam, nem akarok elkiabálni semmit :mrgreen: ) James ugyan tapasztalatlanabb, de én inkább őt játszatnám azon a poszton és talán Christensen-t venném ki, benne még most se bízom 100%-osan hogy egy ilyen meccsen nem remeg meg a lába. De szinte biztos hogy Azpi kezd ott, az odavágón is megoldotta, hétvégén is pihent, reméljük jól dönt Tuchel.

edeskeves
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#787 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta: 2021. május 5., szerda 14:06 Eleg lesz szelre azpi gyorsasaga? Szerintem nem jo otlet. A cb posztra oke, de szelre ongyilkossag. A 3 cbk eleg jol tolja most, ha nem belehetne dobni azpit.
Multkor Vinicius nem sok mindent csinalt mellette, sokat szamit a rutinja. James gyorsabb meg elorefele jobb is ugye, de vedekezesben Azpi rutinja tobbet er. Aztan majd kiderul, hogy mit eszelt ki mara Tuchel, de fejetlenul nem fogunk nekik rontani szerintem, hanem inkabb kontrazunk majd. Hatra kell a stabilitas es elol a gyilkos befejezesek.
Hu de varom mar a meccset!! :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#788 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Eleg lesz szelre azpi gyorsasaga? Szerintem nem jo otlet. A cb posztra oke, de szelre ongyilkossag. A 3 cbk eleg jol tolja most, ha nem belehetne dobni azpit.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6802
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#789 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mr-Moss írta: 2021. május 5., szerda 11:06
Pityee írta: 2021. május 5., szerda 10:19 Na emberek, jöhetnek a kezdők! A mai meccs talán az egyik legfontosabb az idei szezonban.

Enyém: Mendy - Chris, Silva, Rüdi - Chili, Kanté, Jorgi, Azpi - Mount, Pulisic - Havertz
Ugyanezt szeretném. Wingbackben mondjuk inkább Jamest nézném, de Azpinak egy ilyen meccsen muszáj játszania, a 3 cb közül pedig egyiket sem venném ki. Második félidőben jöhet RJ.
Csak az miatt raktam be Azpit, mert ma tökéletes védekezés fog kelleni az első perctől kezdve és Azpi védekezésben egyértelműen jobb Jamestől. Mai meccsre nagyon fog kelleni a rutin is a védelembe. James pedig képes olyan buta szabálytalanságokat elkövetni, amik sokba kerülhetnek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#790 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Pityee írta: 2021. május 5., szerda 10:19 Na emberek, jöhetnek a kezdők! A mai meccs talán az egyik legfontosabb az idei szezonban.

Enyém: Mendy - Chris, Silva, Rüdi - Chili, Kanté, Jorgi, Azpi - Mount, Pulisic - Havertz
Ugyanezt szeretném. Wingbackben mondjuk inkább Jamest nézném, de Azpinak egy ilyen meccsen muszáj játszania, a 3 cb közül pedig egyiket sem venném ki. Második félidőben jöhet RJ.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#791 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az utobbi evek legfontosabb meccse inkabb. Emberek BL donto lehet! Még mindig hihetetlen.

Egyebkent en is Pityee bacsi kezdojet varom, talan Werner kezd Havertz helyett. Azt nem erzem ki fog.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6802
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#792 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na emberek, jöhetnek a kezdők! A mai meccs talán az egyik legfontosabb az idei szezonban.

Enyém: Mendy - Chris, Silva, Rüdi - Chili, Kanté, Jorgi, Azpi - Mount, Pulisic - Havertz
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 595
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Bajnokok Ligája

#793 Hozzászólás Szerző: Cappy »

A psg a bayern ellen is csak nagy szerencsevel jutott tovabb. Ott a bayern az első meccsen kivegezhette volna a parizsiakat.

Csapatszinten 0 a psg. Ha a tamadoknak jo napja akkor kb barkit meg tudnak verni, ha nincs jo napjuk, vagy jobb vedelemmel talalkoznak, akkor csak szenvednek.

Amazing24
Hozzászólások: 2496
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#794 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

kecske01 írta: 2021. május 5., szerda 6:32 City jo kipihenten johet majd a hetvegi bajnokinkra. :|
Mi megyunk hozzajuk. Egyebkent nem hiszem, hogy kulonosebben erdekelne a Cityt a hetvegi bajnoki. Tegnap tortenelmet irtak, a bajnoki cim is szinte zsebben. A Palace ellen a B csapatot kuldte Guardiola a palyara, szerintem ez ellenunk sem lesz maskepp.

Nagyon varom az esti merkozest. Szerintem mi jutunk a finaleba, de kememy meccs lesz az egyszer biztos.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6975
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#795 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

City jo kipihenten johet majd a hetvegi bajnokinkra. :|

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#796 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Azért az szomorú hogy egy normális ffp ítélet után a citynek nem sok keresnivalója lenne idén a bl ben..

Crap
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Bajnokok Ligája

#797 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ez a mai City kb. fél gőzzel nyert megint. A PSG 30.percig úgy ahogy eljutott a kapuig, utána már egyáltalán nem bírta az iramot. A Cityt igazán támadni egyszer se láttuk a két meccs alatt és szükségük se volt rá.

Mikor a 200 milas Neymar saját térfelén eladja a labdát majd csak arrébb sétál az ellenfél elől, majd rá 5-10 perce ő hisztizik a kapott gól miatt a védelemnek, hát priceless volt :D
Örülök hogy ki esett a PSG. Toronymagasan a legantipatikusabb csapat és a bíró még nagyon jó fej volt mert még 3 piros a zsebbe maradt, ami azért a játékosok épsége miatt szerintem jöhetett volna és komoly hiba volt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6802
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#798 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Tehát city az egyik döntős.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Bajnokok Ligája

#799 Hozzászólás Szerző: broduer »

Na, megint szépen megmutatja a PSG milyen férgekből áll. Ezek a dél amerikai pojácák nem tudnak veszteni, hihetetlen antipatikus egy csapat a PSG. Remélem sosem nyernek Bl-t.

edeskeves
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#800 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ruben Dias egy allat, elkepeszto milyeneket blokkol fejjel, mellel, becsuszva. Hihetetlenul jo jatekos, eddig nem is nagyon figyeltem meg.

Válasz küldése