Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#2661 Hozzászólás Szerző: béla »

emsanya írta:
Chester írta:
emsanya írta:Ti gunyolodtok hogy mester, zseni meg hasonlok, mikozben ugyanezzel a vedelemmel a legkevesebb golt kapta. Tavaly amig itt volt, akkor meg legtobb pontot szerezte, remlik? De biztos veletlen volt meg gyongek voltak a tobbiek...
Idén meg ugyanazzal a csapattal amivel bajnok lett a 17. helyen volt decemberben, de biztos véletlen volt. Körülbelül ennyit érnek ezek az összehasonlítások. A bajnokcsapata sem volt jó csapat, elég ránézni a BL-re, ahol emberelőnyben sem tudtuk lehozni a meccset nyert állásból a PSG ellen otthon, néhány bérkommentelő még azért emlékszik erre is.
Igaz, a BL mervado, a bajnoksag nem, az jott magátol...

Egy valami nem valtozott, a jatekosok. Ez inkabb elgondolkodtadto. Es tok mindegy h Jose, felolem Scolari is lehetett volna az edzo tavaly meg iden, ez akkor is vicc...
Igazából nem is a bajnokság a mérvadó,hanem a Ligakupa! Azt keményen behúztuk

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2662 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chester írta:
emsanya írta:Ti gunyolodtok hogy mester, zseni meg hasonlok, mikozben ugyanezzel a vedelemmel a legkevesebb golt kapta. Tavaly amig itt volt, akkor meg legtobb pontot szerezte, remlik? De biztos veletlen volt meg gyongek voltak a tobbiek...
Idén meg ugyanazzal a csapattal amivel bajnok lett a 17. helyen volt decemberben, de biztos véletlen volt. Körülbelül ennyit érnek ezek az összehasonlítások. A bajnokcsapata sem volt jó csapat, elég ránézni a BL-re, ahol emberelőnyben sem tudtuk lehozni a meccset nyert állásból a PSG ellen otthon, néhány bérkommentelő még azért emlékszik erre is.
Igaz, a BL mervado, a bajnoksag nem, az jott magátol...

Egy valami nem valtozott, a jatekosok. Ez inkabb elgondolkodtadto. Es tok mindegy h Jose, felolem Scolari is lehetett volna az edzo tavaly meg iden, ez akkor is vicc...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#2663 Hozzászólás Szerző: Chester »

emsanya írta:Ti gunyolodtok hogy mester, zseni meg hasonlok, mikozben ugyanezzel a vedelemmel a legkevesebb golt kapta. Tavaly amig itt volt, akkor meg legtobb pontot szerezte, remlik? De biztos veletlen volt meg gyongek voltak a tobbiek...
Idén meg ugyanazzal a csapattal amivel bajnok lett a 17. helyen volt decemberben, de biztos véletlen volt. Körülbelül ennyit érnek ezek az összehasonlítások. A bajnokcsapata sem volt jó csapat, elég ránézni a BL-re, ahol emberelőnyben sem tudtuk lehozni a meccset nyert állásból a PSG ellen otthon, néhány bérkommentelő még azért emlékszik erre is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2664 Hozzászólás Szerző: emsanya »

rafanadal írta:
emsanya írta:És tavaly ugyanezek a védők (egy Filipe Luis-Baba híján) a liga legjobb védekezését mutatták, a legstabilabb és szervezetebb csapat volt, legkevesebb gólt kapták és hetekkel a bajnokság vége előtt megnyerték a PL-t...Elképesztő.
Es iden meccsenkent ket golt atlagoltak es a 16. helyen alltak ugyan azzal a zsenivel ... Nem ertem minek jossz ide fel fanyalogni amikor kikapunk es Mourinhot isteniteni. Ha jol tudom amiota lelepett a zseni a 2. legtobb pontot szereztuk a bajnoksagban.
Nem fanyalgok, csak nem ertem es errol tettem megjegyzest meg a vedelemrol. Ti gunyolodtok hogy mester, zseni meg hasonlok, mikozben ugyanezzel a vedelemmel a legkevesebb golt kapta. Tavaly amig itt volt, akkor meg legtobb pontot szerezte, remlik? De biztos veletlen volt meg gyongek voltak a tobbiek...

Ahogy irtam ez nem is Jose fuggo, nem is rá akartam kihegyezni a dolgot, inkabb a jatekosokra. De elnezest kerek mindenkitol! Hagyjuk, felreertheto.

cech19960320
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#2665 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Tomi26 írta:nezzuk akkor a masik oldalat. 45 millio fonttol esik el klub mert nem indul a blbe. a delta es hublot jelezte hogy szezon vegen kilep a tamogatok kozul es meg kovethetik mas cegek is. a fel jatekoskeret lelep es nem lesz minosegi potlas. jovore a realis cel a legjobb 10 kozott vegezni.
Tomi26 forrást is írj a híreidhez, mert az ilyen stadion környékén suttogják exkluzív infóid már párszor vicc tárgyává váltak..

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Bajnokok Ligája

#2666 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Tomi26 írta:a delta es hublot jelezte hogy szezon vegen kilep a tamogatok kozul es meg kovethetik mas cegek is. a fel jatekoskeret lelep es nem lesz minosegi potlas. jovore a realis cel a legjobb 10 kozott vegezni.
Forrás? Még szerencse, hogy ez nem így működik.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4842
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Bajnokok Ligája

#2667 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

asderedsa írta:Hazard, nem tudom mit mondjak, mindig várom, hogy na most megmutatja... És nem történik semmi
De történt, és nagyon is megmutatta...
http://bleacherreport.com/articles/2623 ... shirt-swap" onclick="window.open(this.href);return false;

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#2668 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Fájó ez a kiesés,bevallom (elfogult emberként) én hitegettem magam egy 2012-vel :D ,kegyetlen módon besült,persze azért nem a semmiből jött ez a kiesés. Psg labdabiztos csapat nagyon,sokszor percekig nem tudtuk megszerezni a labdát,pedig nekünk nagyon kellett volna nyomni. Második bekapott gól után már egyértelműen eldőlt minden,Costa lecserélése is döntőnek bizonyult sajnos. Costa nagyot hajtott,és kíméletetlenül elküldte a dohányboltba gyufáért Thiago Silvát,felordítottam és ott azt hittem van esély,aztán időről-időre lejjebb apadt ez a hit..

Hazard, nem tudom mit mondjak, mindig várom, hogy na most megmutatja... És nem történik semmi, nem vagyok benne biztos, hogy valós volt a sérülése,de nem tetszett, hogy látta a reménytelenséget és akkor ő már nem küzd, inkább lejön, neki elég volt ennyi. Nekem teljesen így festett a helyzet,és ugye már voltak hasonló cselekedetei korábban is,két éve psg ellen ugyanígy,csak akkor már első félidőben kérte a cserét. Persze, lehet csak én képzelek ebbe túl sokat :D és tényleg ennyire sérülékeny lenne a faszi? Nem tudom,nekem szemet szúrt egyből mindenesetre.
Stone haxleader!

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#2669 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

nezzuk akkor a masik oldalat. 45 millio fonttol esik el klub mert nem indul a blbe. a delta es hublot jelezte hogy szezon vegen kilep a tamogatok kozul es meg kovethetik mas cegek is. a fel jatekoskeret lelep es nem lesz minosegi potlas. jovore a realis cel a legjobb 10 kozott vegezni.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6486
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#2670 Hozzászólás Szerző: Dante »

Chester írta:Hiddink nem építeni jött ide, hanem menteni a menthetőt, szemben Joséval, aki építeni jött, helyette meg rombolt.
Az már csak hab a tortán hogy Hiddink eddig többet épített, mint José a három éve alatt.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#2671 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

emsanya írta:És tavaly ugyanezek a védők (egy Filipe Luis-Baba híján) a liga legjobb védekezését mutatták, a legstabilabb és szervezetebb csapat volt, legkevesebb gólt kapták és hetekkel a bajnokság vége előtt megnyerték a PL-t...Elképesztő.
Es iden meccsenkent ket golt atlagoltak es a 16. helyen alltak ugyan azzal a zsenivel ... Nem ertem minek jossz ide fel fanyalogni amikor kikapunk es Mourinhot isteniteni. Ha jol tudom amiota lelepett a zseni a 2. legtobb pontot szereztuk a bajnoksagban.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#2672 Hozzászólás Szerző: Chester »

15 bekapott gól utal stabil védelemre, nem 32. Tavaly kiemelkedtünk a bajnokságból, annyira gyenge volt a többi csapat, mi meg ennyivel jobbak volt náluk, de láttuk a BL-ben ez mennyit ért.

Nem sok javulás van a játékunkban Moruinho távozása óta, de ostobaság lett volna marasztalni a portugált, így is épp elég kárt okozott már. Gondoljunk csak arra, hogy 3 éve egy ilyen helyzetben kik jöhettek volna be a padról: De Bruyne, Mata, Schürrle, most meg Oscartól vártuk volna a megváltást. Kenedy játszott balbekket egy PSG ellen, mert Josénak nem volt jó Bertrand és Luis, Babat meg jegelte a padon, aztán csodálkozunk ha hibázik.

Hiddink nem építeni jött ide, hanem menteni a menthetőt, szemben Joséval, aki építeni jött, helyette meg rombolt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2673 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chester írta:Tavaly sem volt stabil minden, csak aki kritizált, az plasztik volt, a többségnek meg elég volt a tény, hogy bajnok a csapat.
Pedig a védelem a gólszámok alapján elég stabilnak tűnt, meg a rangadókon elért eredmény alapján is. Meg úgy általában, aki nem chelsea drukker, is azon a véleményen volt hogy ez masszív csapat, masszív védelemmel. A bajnoki címet meg nem osztogatják csak úgy. A támadójátékot inkább lehetett kritizálni, sablonos volt. De mint látjuk, láttuk tegnap is Hazard-nak tök mindegy ki az edző, nem tud gólt lőni.

De tény, most már minden csapatrészbe erősítés kell...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#2674 Hozzászólás Szerző: Chester »

Tavaly sem volt stabil minden, csak aki kritizált, az plasztik volt, a többségnek meg elég volt a tény, hogy bajnok a csapat.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2675 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chester írta:
casma írta:Természetesen, ez mind Mou hibája ))
Nem azért a két zsák sz*rért, de ezt a csodás keretet neki (is) köszönhetjük.
Ezzel a lesajnált kerettel és védelemmel lett bajnok és legkevesebb gólt kapta. Amúgy meg ez az ördögi kör, hogy kinek köszönhetjük ezt a keretet. Nyílván felajánlották neki Pogba-t, Ronaldo-t és Neuer-t, hogy megszerzik ha kell, de ő nemet mondott. Pont ő...

És most tök mindegy hogy José vagy nem José (bár ugye őt is elküldték, hogy mindenki happy legyen), fura az egész, hogy tavaly még stabil volt minden, most meg Cahill nem tud embert váltani középen. Röhej...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#2676 Hozzászólás Szerző: Chester »

casma írta:Természetesen, ez mind Mou hibája ))
Nem azért a két zsák sz*rért, de ezt a csodás keretet neki (is) köszönhetjük.

casma
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. június 5., szerda 20:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#2677 Hozzászólás Szerző: casma »

Természetesen, ez mind Mou hibája ))

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#2678 Hozzászólás Szerző: emsanya »

És tavaly ugyanezek a védők (egy Filipe Luis-Baba híján) a liga legjobb védekezését mutatták, a legstabilabb és szervezetebb csapat volt, legkevesebb gólt kapták és hetekkel a bajnokság vége előtt megnyerték a PL-t...Elképesztő.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9412
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#2679 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zouma idén klasszis szinten játszott, hogy ő hatalmas erősítés lett volna az nem kérdés. Sokszor azon felül hogy hiba nélkül hozta a posztját még tudott takarítani ivanovic után is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bajnokok Ligája

#2680 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem mondom hogy csodasan jatszottunk, de egy normalis vedelemmel ennyi eleg lett volna a hosszabbitas kiharcolasara minimum. Csak sajna itt a vedekezes ebben a szezonban nem letezik, es a legveszelyesebb jatekost hagyjak tok uresen. Maradt az FA kupa..

Válasz küldése