Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
qiroga
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2008. szeptember 1., hétfő 22:22
Kedvenc játékos: deco
Kedvenc exjátékos: robben

Re: Bajnokok Ligája

#14541 Hozzászólás Szerző: qiroga »

grimrieper írta:csak a ciganyok nem orulnek hogy jon a pukli mert igy kevesebbett tudnak lopni. jon a competition
van benne valami. görény szima állítólag 100 000ft-t adott prémiumként. én ezt a sorsolást vártam. pudlifalván még nem voltam így eljuthatok. igaz május 1-e tervbe van véve. remélem segítesz nekem, és tudunk majd együtt menni, de ez még ráér. lyon egy napos túránál nem ér többet. így ide is el lehet menni. firenze meccsen még nem voltam. pesten bepótolom. amúgy egy madridi túra jobban lázba hozna, de nincs két napom. majd a direkt rendszerbe.

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Bajnokok Ligája

#14542 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Matuszka írta:Nem,hogy egyáltalán annak örülnének,hogy főtáblások még sír a szájuk mert nem kaptak nagyobb csapatot.Örüljenek,hogy az Anfield-en játszhatnak,ez is elég nagy szó.
Így van,nemtudom mit sírnak annyira,az Anfilden játszani(világ egyik leghangulatosabb stadionja) úgylátszik nemelég nekik :roll: !
Chelsea The Pride Of London

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#14543 Hozzászólás Szerző: Spring »

mYkr0 írta:Szerintem a Chelsea teljesen boldog lehet a csoportja miatt. A lokiról meg annyit : Megyünk pool mezt égetni! :D
alap! :D

Jegyekről már tud vki vmit?
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Bajnokok Ligája

#14544 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Szerintem a Chelsea teljesen boldog lehet a csoportja miatt. A lokiról meg annyit : Megyünk pool mezt égetni! :D

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#14545 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Matuszka írta:Nem,hogy egyáltalán annak örülnének,hogy főtáblások még sír a szájuk mert nem kaptak nagyobb csapatot.Örüljenek,hogy az Anfield-en játszhatnak,ez is elég nagy szó.
No igen, a tulajt én sem értem, ez elég hülye válasz volt, bár ugye mit mondhatna szerencsétlen. De pénz szempontjából vizsgálni ezt elég dőreség.

Mer a díjazás így néz ki:

Each of the 32 teams in the group stage of European club football's leading competition this season will receive a participation bonus of €3.8m plus a match bonus of €550,000 per group game played. The clubs can also expect to receive performance bonuses, with €800,000 being paid out for every win and €400,000 for every draw in the group stage.

Szóval jobb híjján a Debrecen kap 3,8M euro + 6*0,550M=3,8+3,3=7,1M euro pénzet, ami nem rossz. Szóval ha csak egy, azaz egy darab döntetlent összehoznak emellé, az hét és fél millió ajró, mai átlag 269 Ft-tal számolva 2.017.500.000,- forint ami nemkevéspénz :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Bajnokok Ligája

#14546 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Szerintem sem vészes a csoportunk, a Porto ellen meg szoktunk szenvedni, idegenben jó az X, az atleti azonban könnyebbnek tűnik náluk, de a négy pont onnan is elég, persze ha jön a ciprusiakat oda-vissza ütjük. Sorsolás szempontjából is jól jártunk, már úgyértem időpontilag, hiszen elsőre jön a Porto, majd egy könnyed idegenbeli ciprusi meccs, október-novemberben letudjuk a Madridot, s nov végén jöhet a talán legnagyobb kihívás, a portói vendégjáték, hogy az utolsó ciprus elleni meccs, ha tét nélküli, mehet a B csapat, ha meg kell a pont, akkor otthon a ciprusi bajnok a lehető legjobb ellenfél.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#14547 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Nem,hogy egyáltalán annak örülnének,hogy főtáblások még sír a szájuk mert nem kaptak nagyobb csapatot.Örüljenek,hogy az Anfield-en játszhatnak,ez is elég nagy szó.

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Bajnokok Ligája

#14548 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

Mészáros Norbert a DVSC véd?je:
„A Reallal jobb lett volna játszani, mert garantált lenne a telt ház, és hatalmas élmény lett volna ekkora sztárok ellen játszani. Az biztos, hogy nagyon nehéz csoportba kerültünk, de de három-négy pont megszerzése így sem elérhetetlen"

Leandro a DVSC játékosa:
„Én a BL-címvéd? ellen játszottam volna a legszívesebben, de ezen most már kéár rágódni, nagyon nehéz csoportba kerültünk, meglátjuk, mire leszünk képesek"

Szima Gábor a Debrecen Tulajdonosa:
„Én sem örülök a sorsolásnak, mert a Liverpoolon kívül igazi sztárcsapat nem érkezik hozzánk, viszont a Lyon és a Firoentina is nagyon er?s csapat. A továbbjutás szempontjából a H-csoport, üzletileg pedig a C lett volna a legjobb"

na ez nállam kibaszta a biztosítékot, ha már a mezcserét várják fel se menjenek inkább :evil:

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#14549 Hozzászólás Szerző: Spring »

Tuesday 15 September
Chelsea v Porto

Wednesday 30 September
APOEL FC v Chelsea

Wednesday 21 October
Chelsea v Atletico Madrid

Tuesday 3 November
Atletico Madrid v Chelsea

Wednesday 25 November
Porto v Chelsea

Tuesday 8 December
Chelsea v APOEL FC
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#14550 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

csak a ciganyok nem orulnek hogy jon a pukli mert igy kevesebbett tudnak lopni. jon a competition

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#14551 Hozzászólás Szerző: Spring »

http://en.wikipedia.org/wiki/2009%E2%80 ... ge#Group_E" onclick="window.open(this.href);return false;

MENETRENDEK!
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Atthilleus
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2008. október 27., hétfő 20:45
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Bajnokok Ligája

#14552 Hozzászólás Szerző: Atthilleus »

A Chelsea-ről:
Mi kaptunk egy átlagos csoportot: Portót szerintem otthon verjük, idegenben neccesebb a dolog.
Atletico Madrid nem kis falat lesz. Ők képesek lehetnek otthon és idegenben is nagy eredményt elérni. És tudjuk, hogy ők kettős győzelemmel vívták ki a főtáblára kerülést.
Cipruson pedig szép lesz játszani. És sajnos Pestre se jönnek túrázni.

A Lokiról:
Ennél rosszabb sorsolást nem is kaphattak volna. Se nem közönségcsalógató (kivéve a 'Poolt), se nem könnyen verhető csapatokat kaptak. Pedig bíztam abban, hogy a Stamford Bridge-re jönnek majd egyszer, ill. a Chelsea BP.-re.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#14553 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ez a csoport sima továbbjutás, de nagyon sajnálom, hogy az Atletico is a mi csoportunkban van, mivel Spanyolországban nekik drukkolok... :? Na mindegy, majd második helyen jönnek velünk tovább 8)

A Loki sorsolása, háááát.... Az egyértelmű, hogy nagyon erős csapatok, de közel sem olyan közönségcsalogatóak mint pl. lett volna az A, a C, vagy az F csoportban.(a Liverpoolt leszámítva) Mondjuk végülis ez nem lesz olyan nagy probléma, nem egy százezres stadion a Puskás, még így is teltház lesz minden meccsen, plussz még az újdonság varázsa is ugye...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Bajnokok Ligája

#14554 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

B o t o n d írta:A Chelsea és Barca után a Pool-t szerettem volna. Végülis a 3. kívánságom bejött.
Nagyon nehéz csoport a Lokié, de azért pár pontot el lehet csípni. A Fiorentina azért egy X-re jó lehet itthon, főleg ha lebecsülnek minket. A Lyon-t is meg lehet szorongatni. A Pool ellen pedig élvezni kell a játékot. Sok függ azért attól is, hogy kivel mikor találkozunk.
A Chelsea csoportja pedig annyira nem vészes. Az Atletico nehéz lesz, a Porto viszont könnyen verhető. Az Apoelről meg nem is beszélve.

Nem tudja vlki, hogy mikor tudjuk meg, h melyik meccset hol és mikor játszák? (Tehát pl. h mikor lesz CFC-Atletico meccs, stb.)
A Lyon ne becsüljön le minket(Loki) de mi(Chelsea) lebecsülhetjük a ciprusiakat?nem hinném :)

Avatar
Patrik223
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2009. március 4., szerda 16:43
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Solymár

Re: Bajnokok Ligája

#14555 Hozzászólás Szerző: Patrik223 »

eddig jól állunk a csoportunkba...majd a végén kiderűl hogy mi is lesz...2.hely szerintem garantált...és a k*rva liverpool jön:D
!!!HAJRÁ CHELSEA!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#14556 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Akarod mondani Trondheimben Norbert! :P Egyszer már szóltam, többször nem akarok! 8) 8) :lol:
Only one Di Matteo!

B o t o n d
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 19:19
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bajnokok Ligája

#14557 Hozzászólás Szerző: B o t o n d »

A Chelsea és Barca után a Pool-t szerettem volna. Végülis a 3. kívánságom bejött.
Nagyon nehéz csoport a Lokié, de azért pár pontot el lehet csípni. A Fiorentina azért egy X-re jó lehet itthon, főleg ha lebecsülnek minket. A Lyon-t is meg lehet szorongatni. A Pool ellen pedig élvezni kell a játékot. Sok függ azért attól is, hogy kivel mikor találkozunk.
A Chelsea csoportja pedig annyira nem vészes. Az Atletico nehéz lesz, a Porto viszont könnyen verhető. Az Apoelről meg nem is beszélve.

Nem tudja vlki, hogy mikor tudjuk meg, h melyik meccset hol és mikor játszák? (Tehát pl. h mikor lesz CFC-Atletico meccs, stb.)

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#14558 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Déli csapatokat kaptunk. Drogba legalább nem fog fázni... :) (nem úgy mint Rosenborgban...)
IN CHELSEA WE TRUST!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Bajnokok Ligája

#14559 Hozzászólás Szerző: Spring »

kdako írta:
Spring írta:Szegény Debrecen, ha pontot szereznek az bravúrnak mondható már! Nagy erős csoport! :(

A pool ellen megyünk viszont!!! :twisted:
Szegény?? Három európai topcsapat jön ide, mutassák meg, mit tudnak, és ha 6 zakó a vége, akkor sem lehet mondani semmit. Egyébként mondjatok egy csoportot, ahol a 3. helyre jó lehetett volna a Loki.
Úgy értve szegény, hogy nagyon megfogja verni mind a 3 csapat! :?

A Puskásban a Liverpool-nak nem lesz könnyű dolga, ha rajtam múlik :D :twisted:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Bajnokok Ligája

#14560 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

kdako írta:
Spring írta:Szegény Debrecen, ha pontot szereznek az bravúrnak mondható már! Nagy erős csoport! :(

A pool ellen megyünk viszont!!! :twisted:
Szegény?? Három európai topcsapat jön ide, mutassák meg, mit tudnak, és ha 6 zakó a vége, akkor sem lehet mondani semmit. Egyébként mondjatok egy csoportot, ahol a 3. helyre jó lehetett volna a Loki.
én mondok, G, vagy amibe van, mer ha neked a Fiorentina top csapat akkor régen rossz :D

Válasz küldése