Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2621 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pedig Dave játékstílusához (és itt ezen van a hangsúly) Luis jobban illik mint Bertrand, Hazard mögé olyan embert akar aki jól tud védekezni, nem kérdés, hogy a brazil jobb focista Ryannél. Luis meg a tétmeccseken közel sem olyan gyalázatos mint a preseasonben, na ott tényleg elég gyér teljesítményt nyújtott, bár én is többet várnék el tőle.

Két éve kezdődött el nálunk az ekkora mértékű kölcsönadogatás, azóta egyre inkább romlanak le a játékosok. Folyamatosan emelkedik a szint a klubjaiknál, magas szinten pedig rendre "besülnek". Akarhatunk mi itt Piazonokat meg Kalasokat a kezdőbe, mikor Bundesliga középcsapatokban is csak epizódszereplők.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#2622 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Talmaszabi írta: Én nyáron még Rodriguez-ért kampányoltam, de látva ezt a Bernat gyereket a Bayernben, hát nem fogtak rosszat 10-12 millióért... Csak hogy érezzük a különbséget.
A Bayernesek nem repesnek az örömtől, főleg mert Alaba miatta nem játszik a baloldalon (pontosabban Guardiola miatt)...

Egyébként Filipe alapember Dunganal a brazil valogatottban, pedig Marcelo is ott lenn, de nyilvan ő is tudja ki védekezik jobban és ez Dunganak fontosabb.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#2623 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Filipe tavaly egy kiválóan működő gépezetben valóban nagyon jól helytállt, de azért nálunk szembeötlő, hogy nem egy akkora ász. Eddig ha volt 2 olyan meccse, amin elégedett voltam vele, akkor szerintem nem lövök nagyon mellé (preseasontől kezdve). Ballábas létére a támadásokba nem igazán tud besegíteni, arra jó, hogy Hazard valakinek tudjon adni egy kétméteres passzt, de többre nem. Beadásai még jelenthetnének veszélyt, de amikor játszik, akkor abból is nagyon kevés van. Szimpatikus, és cserének tökéletes lenne, ha nem fizettünk volna ki érte 20 millió körül, ráadásul nem is egy ígéretes tehetség.

Bertrand egy erős, fiatal PL-csapatban stabil kezdő kölcsönjátékos létére, nyilván elégedett az ottani helyzetével, és nem szeretne ilyen rotáció mellett a padon megrohadni nálunk.

Én nyáron még Rodriguez-ért kampányoltam, de látva ezt a Bernat gyereket a Bayernben, hát nem fogtak rosszat 10-12 millióért... Csak hogy érezzük a különbséget.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#2624 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

marknagy írta: Tavaly Európa legjobb védelmének alapemberét komolyan összehasonlítjuk egy középszerű angol futballistaval?
Nálam mindkettő egyformán 0 percet kapna Azpi mögött :roll: :mrgreen:

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#2625 Hozzászólás Szerző: marknagy »

kiskacsa08 írta:
marknagy írta:
kiskacsa08 írta: Pedig Bertrand mérföldekkel jobb Luis-nál, nem is értem, miért kellett a brazil...
??
!!

Talán érdemes lenne bővebben kifejtened, a két kérdőjelből nem nagyon vágom, mit nem értesz. Elég egyértelmű mondatot írtam.
Tavaly Európa legjobb védelmének alapemberét komolyan összehasonlítjuk egy középszerű angol futballistaval?
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Kölcsönjátékosok

#2626 Hozzászólás Szerző: almos »

ChesterB írta:Bertrand egy teljesen jó cserehátvéd lenne nálunk, nem több. Ő ezt nyilván nem akarja bevállalni, mikor alacsonyabb szintű csapatnál stabil kezdő, ráadásul jól is játszik. Csak azt remélem, hogy legalább érte leakasztunk olyan 5-7 millió font közötti összeget.
Még jó, hogy Filipe Luis bevállálta. :D
LAMPARD#8

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2627 Hozzászólás Szerző: Chester »

Bertrand egy teljesen jó cserehátvéd lenne nálunk, nem több. Ő ezt nyilván nem akarja bevállalni, mikor alacsonyabb szintű csapatnál stabil kezdő, ráadásul jól is játszik. Csak azt remélem, hogy legalább érte leakasztunk olyan 5-7 millió font közötti összeget.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#2628 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Talmaszabi írta:
marknagy írta:
kiskacsa08 írta: Pedig Bertrand mérföldekkel jobb Luis-nál, nem is értem, miért kellett a brazil...
??
Ha mérföldekkel nem is jobb, de azt a szintet simán megüti...
Ezt most nem mondjátok komolyan! Szerintetek kajak Bertrand jobb Filipenél? jeez
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#2629 Hozzászólás Szerző: Szabi »

marknagy írta:
kiskacsa08 írta: Pedig Bertrand mérföldekkel jobb Luis-nál, nem is értem, miért kellett a brazil...
??
Ha mérföldekkel nem is jobb, de azt a szintet simán megüti...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Kölcsönjátékosok

#2630 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

marknagy írta:
kiskacsa08 írta: Pedig Bertrand mérföldekkel jobb Luis-nál, nem is értem, miért kellett a brazil...
??
!!

Talán érdemes lenne bővebben kifejtened, a két kérdőjelből nem nagyon vágom, mit nem értesz. Elég egyértelmű mondatot írtam.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#2631 Hozzászólás Szerző: marknagy »

pulci03 írta:
dankodavid írta:A .com mai cikkebol: " Bertrand, Kakuta, Moses, Romeu and Torres are unlikely to combine for one more Chelsea appearance between them" 8) 8)
Elég valószínű, hogy így lesz Josénak nincs szüksége ezekre a játékosokra ő tényleg csak a topban gondolkodik jelenleg van 13-14 top játékosunk és rajtuk kívül egy Salah, Mikel de Ramires is csak kiegészítő emberek és ligakupában vagy utolsó 10-15 percben kaphatnak több esélyt.
Ramires nem kiegészítő ember.
kiskacsa08 írta: Pedig Bertrand mérföldekkel jobb Luis-nál, nem is értem, miért kellett a brazil...
??
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Kölcsönjátékosok

#2632 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

dankodavid írta:A .com mai cikkebol: " Bertrand, Kakuta, Moses, Romeu and Torres are unlikely to combine for one more Chelsea appearance between them" 8) 8)
Pedig Bertrand mérföldekkel jobb Luis-nál, nem is értem, miért kellett a brazil...
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kölcsönjátékosok

#2633 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

dankodavid írta:A .com mai cikkebol: " Bertrand, Kakuta, Moses, Romeu and Torres are unlikely to combine for one more Chelsea appearance between them" 8) 8)
Elég valószínű, hogy így lesz Josénak nincs szüksége ezekre a játékosokra ő tényleg csak a topban gondolkodik jelenleg van 13-14 top játékosunk és rajtuk kívül egy Salah, Mikel de Ramires is csak kiegészítő emberek és ligakupában vagy utolsó 10-15 percben kaphatnak több esélyt.
Egy olyan kölcsönjátékosunk sincs akiben halvány esélyt is látok, hogy visszakerül ide max. fiatal Hazardnak lehet rá esélye de ahhoz is még sokat kell javulnia ha belegondolunk, hogy a pletykák Reus megkörnyékezéséről szólnak akkor látható, hogy milyen szintet kéne megütni ezeknek a játékosoknak, hogy legyen itt esélyük...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#2634 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

A .com mai cikkebol: " Bertrand, Kakuta, Moses, Romeu and Torres are unlikely to combine for one more Chelsea appearance between them" 8) 8)
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#2635 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bamford nem semmi gólt szerzett ma:

https://vine.co/v/OOlTeT1VMwh" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#2636 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nagyon jól tolja, stabil kezdő. Ez az ő szintje, ezt sajnos be kell látni. Azért az évi 4-5 meccsért nem hiszem, hogy nálunk marad, az idei szezonjával viszont felsrófolhatja az árát. PvA-ról is azt hittem, hogy majd egy jó 5-6 milliót kapunk érte, aztán épphogy elérte a 2 milliót az összeg, nem is megy neki túl jól a Sunderlandben.

Én is nagyon szeretném, hogy sok kölcsön-és saját nevelésű játékost építsünk be, de nem árt a földön maradni, Mourinho csak a zseniket szokta betenni a csapatába a fiatalok közül, mint amilyen Varane volt, nem kockáztatja az egoját fiatalokkal vagy nem elég jó játékosokkal akiket szinte a nulláról kell felépíteni. Eddig egy olyan távozó, nagy potenciállal rendelkező játékos nem volt azóta, amióta ilyen szinten van a scout-unk, akik Chelsea szintű csapatban bizonyították volna, hogy hiba volt őket elengedni, és ez a klubot igazolja, sajnos, mert volt nem egy kedvencem köztük.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Kölcsönjátékosok

#2637 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Valaki nem tudja, hogy Bertrand hogy tolja a Sotonban? Én visszahoznám a nyáron, mivel kevés szélsőhátvédünk, és angol játékosunk van. Na meg a játékát is szeretem.
Why always me?

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#2638 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Shady60 írta:Marinnal mivan megint sérült ?
Szerintem tökmindegy hogy sérült-e vagy sem, úgyse lesz belőle semmi.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#2639 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Shady60 írta:Marinnal mivan megint sérült ?
Szezon elején sérült volt, majd a legutóbbi két bajnokin már ott volt a meccskeretben, de ott nem cserélték be, egyedül a PAOK elleni EL-meccsen kapott negyed órát csereként...
6+8+5+4+1+1+2+1

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Kölcsönjátékosok

#2640 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Marinnal mivan megint sérült ?
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Válasz küldése