Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#521 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pityee írta:
flatley09 írta:Én is inkább Ruben-t adtam volna kölcsön.
Ettől fóggetlenül én inkébb arra vagyok kíváncsi mi van a többi "deadwood"-dal akiknek egyébként is távoznia kellene? Mint Pl. Drinkwater.
Feltételezem nehéz találni bárkit aki pénzt ad érte így leginkább nála is egy kölcsönben reménykedhetünk. Viszont vele kapcsolatban nem pletykálnak semmit.
Bakayoko esetében legalább a Milan-t rebesgetik de még ott sincs egyezség.
Illetve engem aggaszt az is, hogy mi van Rüdiger-rel....Totál eltünt a csávó. Én a védelemből nem őt adnám el első körben.
Egyébként Rüdiger vajon mi olyat tehetett ami miatt ennyire partvonalon kívülre esett a tag? Sorozatban a 4. meccs ahol még csak a keretbe sem került.
Nem tudom. Nekem az is megfordult a fejemben, hogy egyébként semmi nem történt és semmi gáz nincs vele. Egyszerűen Frank így rotál. Előző szezonban, a re-start után Jorginho-nak is volt egy ilyen periódusa, hogy nem került keretbe sem, vagy csak a padon ült...holott a szünet előtt elég rendszeresen játszott. Giroud szintén. Tomori detto...
Én inkább azt furcsálom, hogy kérdéseket sem kap vele kapcsolatban. Míg mondjuk Giroud esetében minden héten kérdezték a firkászok. (Vagy csak nem vettem észre, hogy kérdezték róla is?)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#522 Hozzászólás Szerző: Pityee »

flatley09 írta:Én is inkább Ruben-t adtam volna kölcsön.
Ettől fóggetlenül én inkébb arra vagyok kíváncsi mi van a többi "deadwood"-dal akiknek egyébként is távoznia kellene? Mint Pl. Drinkwater.
Feltételezem nehéz találni bárkit aki pénzt ad érte így leginkább nála is egy kölcsönben reménykedhetünk. Viszont vele kapcsolatban nem pletykálnak semmit.
Bakayoko esetében legalább a Milan-t rebesgetik de még ott sincs egyezség.
Illetve engem aggaszt az is, hogy mi van Rüdiger-rel....Totál eltünt a csávó. Én a védelemből nem őt adnám el első körben.
Egyébként Rüdiger vajon mi olyat tehetett ami miatt ennyire partvonalon kívülre esett a tag? Sorozatban a 4. meccs ahol még csak a keretbe sem került.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#523 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Rubenre tegnap előtt megmondta hogy kölcsönbe fog menni. Barkleytol ez független.

Valami nagy támadást kell indítani Rice-ért hogy legyen belőle valami, mert a héten vége az átigazolási időszaknak. Elvileg még hivatalos ajánlatot se tettünk és a WHU nagyon nem akarja eladni.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#524 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Én is inkább Ruben-t adtam volna kölcsön.
Ettől fóggetlenül én inkébb arra vagyok kíváncsi mi van a többi "deadwood"-dal akiknek egyébként is távoznia kellene? Mint Pl. Drinkwater.
Feltételezem nehéz találni bárkit aki pénzt ad érte így leginkább nála is egy kölcsönben reménykedhetünk. Viszont vele kapcsolatban nem pletykálnak semmit.
Bakayoko esetében legalább a Milan-t rebesgetik de még ott sincs egyezség.
Illetve engem aggaszt az is, hogy mi van Rüdiger-rel....Totál eltünt a csávó. Én a védelemből nem őt adnám el első körben.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#525 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Dízel írta:
Drogbert írta:Ruben mehetett volna barkley helyett...barkley jo formaban van rubenre raferne a jatekperc...
Bennem is ez fogalmazódott meg, Barkley mikor jó formába lendül kölcsön adjuk ennyi idősen. Akkor miért nem adjuk el ha nincs rá szükség? RLC-nek jobban kellett volna a kölcsön. Hiába lesz rotalas meg sérüléshullam, ő lesz a legutolsó aki játszani fog, pláne ugy hogy sztem még életébe nem játszott végig egy Chelsea meccset. Nulla játékperc van a lábába így semmi haszna belőle a csapatnak. Ligakupába már nem lehet bedobálni, FA kupan majd talán, de PL és BL meccsen biztos vagyok benne, hogy nem fog játsztani, főleg a szezon első felében.
Rossz döntés.
(Lamps ápolni akarja a Terryvel való barátságát?) :roll:
Állitolag declan rice kell lampsnak, igy meg egy ember tavozni fog mielott az ablak bezarodik. Ha igy lesz akkor nem sajnalom barkleyt... ott van mount havertz es ha kell gilmour. Declan rice johet es egybol stabil helye lenne hatul, mert ugye lamps CB nek akarja ot.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Kölcsönjátékosok

#526 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Drogbert írta:Ruben mehetett volna barkley helyett...barkley jo formaban van rubenre raferne a jatekperc...
Bennem is ez fogalmazódott meg, Barkley mikor jó formába lendül kölcsön adjuk ennyi idősen. Akkor miért nem adjuk el ha nincs rá szükség? RLC-nek jobban kellett volna a kölcsön. Hiába lesz rotalas meg sérüléshullam, ő lesz a legutolsó aki játszani fog, pláne ugy hogy sztem még életébe nem játszott végig egy Chelsea meccset. Nulla játékperc van a lábába így semmi haszna belőle a csapatnak. Ligakupába már nem lehet bedobálni, FA kupan majd talán, de PL és BL meccsen biztos vagyok benne, hogy nem fog játsztani, főleg a szezon első felében.
Rossz döntés.
(Lamps ápolni akarja a Terryvel való barátságát?) :roll:

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#527 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Ruben mehetett volna barkley helyett...barkley jo formaban van rubenre raferne a jatekperc...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#528 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... ston-villa" onclick="window.open(this.href);return false;

Barkley :arrow: Aston Villa (kölcsönbe szezon végéig)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#529 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Blackman hosszú sérülés után visszatért, kölcsönben tolja idén a Rotherhamnél. Az első meccsen a csapat egyik legjobbja lett :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#530 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ampadu az idei szezont a Sheffield-nél tölti. Jó csapat, remélhetőleg sok lehetőséghez jut. Külön öröm, hogy a PL-ben gyűjthet tapasztalatot.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#531 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Marc Guehi has agreed to rejoin Swansea City on loan for the upcoming 2020/21 season.
https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... dIndex=0-3" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Kölcsönjátékosok

#532 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kazomester írta:Swansea's incredible goal-rush yesterday was capped with an assist from Conor Gallagher. He's racked up 3,889 minutes played and 17 goal contributions (6G + 11A) at a similar rate to Mason Mount last season. Been a superb debut campaign, with the playoffs he'll cross 4,000.
Jó lenne ha a Swansea kiharcolná a feljutást, akkor ő és Guehi is maradhatnának esetleg és a PL-ben is kipróbálhatnák magukat. Amúgy nagyon durva izgalmak voltak az utolsó fordulóban, a Swansea a hosszabbításban lőtt gólt, a Nottingham pedig kapott egyet a 95. percben, így lett jobb eggyel a Swansea gólkülönbsége, amivel kiharcolták a playoff helyet.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Kölcsönjátékosok

#533 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Swansea's incredible goal-rush yesterday was capped with an assist from Conor Gallagher. He's racked up 3,889 minutes played and 17 goal contributions (6G + 11A) at a similar rate to Mason Mount last season. Been a superb debut campaign, with the playoffs he'll cross 4,000.

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kölcsönjátékosok

#534 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

edeskeves írta: Drinkwater elotte fontos tagja volt a bajnok Leicesternek, ki gondolta volna, hogy igy tonkreteszi az egesz karrierjet? Nyilvan nem egy megmentonek szantak, de nem is tunhetett ekkora mellenyulasnak.
Morata egy top csatarigeret volt akkoriban, aki jol is kezdett es hozta a golokat amig nem kezdodott a hatproblemaja es az ebbol adodo formahanyatlasa miatt fejben total szetesett. Most az Atleticoban nincsenek olyan rossz mutatoi, de elozetesen nem volt egy rossz otlet leigazolni, kesobb aztan nem valt be.
Bakayoko szinten nem egy ZS kategorias jatekos volt amikor megszereztuk, a Monaconal jol ment neki a BL-ben is jol nyomta, elore ki tudta, hogy ennyire nem PL kompatibilis?
Nem voltak ezek olyan rossz nevek, de kulonbozo okok miatt egyik sem valt be, utolag konnyu mar okosnak lenni. Zappacosta jo kerdes ki es minek hozta ezt alairom.
Most az Internel kapott azert jo jatekosokat es jelenleg 3. vagy Lukaku, Alexis, Eriksen stb rossz nevek? Szegeny Conte :lol: :roll:
Drinkwater sosem volt egy közepesnél jobb játékos, attól függetlenül, hogy bajnok lett a leicester. Akkor már Okazakit is elhozhattuk volna ennyi erővel, ő is a csapat tagja volt. :D Bakayoko mögött volt valamennyi hype, de aki követte a Monaco meccseit láthatta, hogy ott nem ő az ász, psg meg mancity el is kapkodta őket. Neki nem PL kompatibilitási problémái vannak, hanem ennyit tud az ember egyszerűen.
Morata, mint top csatártalent max abból eredt, hogy a Realban játszott és spanyol, ezért néhányan elhitték róla. Nekem mindig is feltűnt, hogy mennyire botlábú akárhol játszott, és a fejjátékon kívül nincs semmilyen erőssége. Nincsenek rossz mutatói? Jók sincsenek. Nem véletlen, hogy ez a leggyengyébb Simeone-féle Atleti.
Az Intert nem értem miért hoztad fel, egyáltalán nem reveláns a mi szempontunkból, hogy ott mi történik. Engem pl. teljesen hidegen hagy kiket igazoltak ott Contenak meg éppen hányadik helyen állnak.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#535 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bazsi írta:Drinkwater Villás karrierjének is valószínüleg vége, miután edzésen lefejelte Jotát. :lol:

Vicces így visszanézve, hogy szerencsétlen Conte milyen játékosokat kapott 2017 nyarán, mint "erősítés". Morata, Bakayoko, Drinkwater, Zappacosta. :D Enyhén megkérdőjelezhető mennyire értenek a munkájukhoz bizonyos döntéshozók a klubnál.
Drinkwater elotte fontos tagja volt a bajnok Leicesternek, ki gondolta volna, hogy igy tonkreteszi az egesz karrierjet? Nyilvan nem egy megmentonek szantak, de nem is tunhetett ekkora mellenyulasnak.
Morata egy top csatarigeret volt akkoriban, aki jol is kezdett es hozta a golokat amig nem kezdodott a hatproblemaja es az ebbol adodo formahanyatlasa miatt fejben total szetesett. Most az Atleticoban nincsenek olyan rossz mutatoi, de elozetesen nem volt egy rossz otlet leigazolni, kesobb aztan nem valt be.
Bakayoko szinten nem egy ZS kategorias jatekos volt amikor megszereztuk, a Monaconal jol ment neki a BL-ben is jol nyomta, elore ki tudta, hogy ennyire nem PL kompatibilis?
Nem voltak ezek olyan rossz nevek, de kulonbozo okok miatt egyik sem valt be, utolag konnyu mar okosnak lenni. Zappacosta jo kerdes ki es minek hozta ezt alairom.
Most az Internel kapott azert jo jatekosokat es jelenleg 3. vagy Lukaku, Alexis, Eriksen stb rossz nevek? Szegeny Conte :lol: :roll:

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Kölcsönjátékosok

#536 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Drinkwater Villás karrierjének is valószínüleg vége, miután edzésen lefejelte Jotát. :lol:

Vicces így visszanézve, hogy szerencsétlen Conte milyen játékosokat kapott 2017 nyarán, mint "erősítés". Morata, Bakayoko, Drinkwater, Zappacosta. :D Enyhén megkérdőjelezhető mennyire értenek a munkájukhoz bizonyos döntéshozók a klubnál.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#537 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Gallagher megint nagyot játszott!
Az üresbe mozgásai és a kiugratásai élményszámba mennek, a gólpasszán kívül tegnap is volt még egy assziszttal felérő passza.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Kölcsönjátékosok

#538 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

cech19960320 írta:Gallagher 2 gólpassz tegnap.

Az első nagyon szép volt, a második egy rossz labdakezelés :D

Nagyon jól mozog üresbe, és látszik rajta hogy ésszel játszik. Támadó középpályást csatár mögött játszik és kimozog a szélekre is.

Guehi sem volt rossz, de neki kell még egy kis rutin és határozottság.
Az akadémia erossege úgy tűnik a középső kozeppalyasok kinevelese, RCL, Mount már "felnőttek", úgy tűnik, jön Gilmour, Gallagher, majd Anjorin. Kár, hogy szelsobol csak CHO (esetleg Boga, ha visszahozzuk) csatár poszton csak abraham van kéznél, balhatved ppszton pedig esetleg Maatsen lehet valamikor tényező, pedig egy LB Reece James font-tizmilliok kiadasatol kimelne meg a klubot.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Kölcsönjátékosok

#539 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Ampadu kezd ma a Tottenham ellen

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Kölcsönjátékosok

#540 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Gallagher 2 gólpassz tegnap.

Az első nagyon szép volt, a második egy rossz labdakezelés :D

Nagyon jól mozog üresbe, és látszik rajta hogy ésszel játszik. Támadó középpályást csatár mögött játszik és kimozog a szélekre is.

Guehi sem volt rossz, de neki kell még egy kis rutin és határozottság.

Válasz küldése