Community Shield

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Community Shield

#81 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bandi írta:
laczze írta:Morata nem vágom miért nem kezd... :roll:
Rüdiger oké majd csereként biztos beáll de Morata simán kezdhetne.
Nincs mese tényleg nyermi kell, kell az új kupa és az önbizalom.
Misinek elég jó pre season-je volt, egyértelmű volt szerintem hogy ő kezd, meg is érdemli.
Morata gondolom 1. számú csatárnak jött, egyértelműen kezdenie kellett volna szerintem. Persze Misi megérdemli de attól, hogy most jól megy neki még Morata a jobb
Egyébként le a kalappal a sport1 elött, baromi jó felvezető műsort nyomnak :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Bandi
Hozzászólások: 2737
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Community Shield

#82 Hozzászólás Szerző: Bandi »

laczze írta:Morata nem vágom miért nem kezd... :roll:
Rüdiger oké majd csereként biztos beáll de Morata simán kezdhetne.
Nincs mese tényleg nyermi kell, kell az új kupa és az önbizalom.
Misinek elég jó pre season-je volt, egyértelmű volt szerintem hogy ő kezd, meg is érdemli.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Community Shield

#83 Hozzászólás Szerző: laczze »

Morata nem vágom miért nem kezd... :roll:
Rüdiger oké majd csereként biztos beáll de Morata simán kezdhetne.
Nincs mese tényleg nyermi kell, kell az új kupa és az önbizalom.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Community Shield

#84 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Arsenalnal Alexis es Ozil a keretben sincs.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Community Shield

#85 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea team: Courtois; Azpilicueta, David Luiz, Cahill (c); Moses, Fabregas, Kante, Alonso; Willian, Batshuayi, Pedro.
Chelsea subs today: Caballero, Rudiger, Christensen, Scott, Boga, Musonda, Morata.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6802
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Community Shield

#86 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Jó kis sörmeccs lesz, remélem azért gólgazdag, részemről az eredmény másodlagos, tesztelni lehetne felállást a Burnley elleni meccsre. Arsenal biztos motiváltabb lesz, nekik minden kupa felértékelődik.
Elsődleges az eredmény és az, hogy egy újabb trófeát gyűjtsön be a klub. Nagyon fontos a jó szezonkezdet, nem szabad félvállról venni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Community Shield

#87 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jó kis sörmeccs lesz, remélem azért gólgazdag, részemről az eredmény másodlagos, tesztelni lehetne felállást a Burnley elleni meccsre. Arsenal biztos motiváltabb lesz, nekik minden kupa felértékelődik.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Community Shield

#88 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nincs mese, nincs kifogás, ez már élesbe megy! Nyerni kell!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Community Shield

#89 Hozzászólás Szerző: laczze »

Na meg kell ma csapni a Szarzi száját. Remélem Morata gólall.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Community Shield

#90 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Should Sunday’s Community Shield against Arsenal be decided by penalties, a new ‘A-B-B-A’ shoot-out format will be used.

If, after 90 minutes, the scores are level, the game will be decided by a penalty shoot-out and a new system, which is aimed at being fairer on the team taking the second spot-kick, will be trialled.

The system is based on the format used in tennis tie-breaks, with the team taking the first kick in each pair of kicks alternating, so AB-BA-AB-BA and so on instead of AB-AB-AB-AB etc.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Community Shield

#91 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A meccs félidejében mondta Faragó Ricsi hogy a Chelsea-t látva mindig az az érzése hogy Mourinho kivárásra játszik, és számára érthetetlen hogy miért csinálja ezt ilyen kerettel. Teljesen egyetértek vele. Szerintem nem az igazolások hiányával van a baj. Drogba helyére jött Falcao, ezzel erősödtünk, Begovic is jó cserekapus, Moses és Traoré pedig bővítik a variációs lehetőségeket több poszton is. Tök mindegy hogy kit hozunk ide amíg a mentalitáson nem változtatunk. Willian és Oscar baromi kreatív játékosok, itt viszont sokszor csak a mezőnyben dolgoznak Hazard alá.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Community Shield

#92 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:
emsanya írta:„Mi voltunk a jobb csapat. Többet kezdeményeztünk, irányítottuk a játékot, nálunk volt többet a labda. Az Arsenal tíz emberrel védekezett, ugyanakkor rendkívül szervezetten és jól tette ezt, gratulálok nekik! Megvoltak a helyzeteik kontrákból, viszont nekünk is lehetőségeink voltak a szervezett játékunkból adódóan. Az Arsenal taktikusan játszott, és úgy szerezte meg a vezetést, hogy arra semmi jel nem utalt előtte. Nagyon nehéz idény lesz ez minden bajnokesélyes számára a Premier League-ben. Rengeteget költenek és erősítenek a riválisok, mi lényegében változatlan kerettel indulunk – és ezzel próbálunk meg sikereket elérni


Korrekt José nyilatkozat (nem sárdobálás), az arsenal most taktikailag nagyon jól lehozta ezt a meccset, grat nekik. A PL-ről meg szintén igaz a vélemény...
A kiemelt reszt ugy mondja mintha nem az o faszsaga lenne az, hogy nem erositettunk semmit ... Eszem megall ezektol a nyilatkozatoktol, sot mostanaban ugy Mourinhotol mindenestol.
Nem csak, hogy nem erősít, hanem még balf*sz módjára elenged egy világklasszis kapust a fő városi vetélytárshoz (akinek ráadásul tegnap nem sikerült gól lőnünk, azt a pár kósza helyzetünket ami volt, simán lehozta). És akkor ennek megkoronázásaként ezzel próbál takarózni már a szezon előtt...
Logika 0.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Community Shield

#93 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Chucky írta:Szerintem páran itt félreértitek a helyzetet. Megpróbálom elmagyarázni....

Sok embernek (köztük nekem is!) nem az a baja, hogy kikaptunk. Még csak nem is az, hogy milyen játékkal (pedig lehet ez is az ok). A legnagyobb baja az sok embernek, hogy EZZEL a kerettel egy trágya, beszari focit "játszunk" 2015. január óta!!!

Számomra külön röhej, hogy Zola, Wise, Flo a belüket kidolgozták egy meccsen és NEM TELEFOSOTT GATYÁVAL MENTEK KI A PÁLYÁRA, pedig akkoriban volt pár csapat, akiktől félhettünk VOLNA!!!!!
Teljesen egyetertek es ami engem meg jobban kiakaszt az az a teny, hogy NEM FEJLODTUNK SEMMIT! Szamomra a profizmus azt jelenti, hogy eltelt egy szezon, kihoztuk belole amit ki tudtunk hozni es kovetkezo szezonra kielemezzuk ezt es javitunk a hibakon, mert nem voltunk tokeletesek es mindig van hova fejlodni. Erre fel mit csinalunk? Nem tomjuk be a lyukakat a keretben, nem javitunk a jatek kepen, a szervezettsegen es a mentalitason se. Ergo NEM FEJLODTUNK SEMMIT!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Community Shield

#94 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

emsanya írta:„Mi voltunk a jobb csapat. Többet kezdeményeztünk, irányítottuk a játékot, nálunk volt többet a labda. Az Arsenal tíz emberrel védekezett, ugyanakkor rendkívül szervezetten és jól tette ezt, gratulálok nekik! Megvoltak a helyzeteik kontrákból, viszont nekünk is lehetőségeink voltak a szervezett játékunkból adódóan. Az Arsenal taktikusan játszott, és úgy szerezte meg a vezetést, hogy arra semmi jel nem utalt előtte. Nagyon nehéz idény lesz ez minden bajnokesélyes számára a Premier League-ben. Rengeteget költenek és erősítenek a riválisok, mi lényegében változatlan kerettel indulunk – és ezzel próbálunk meg sikereket elérni


Korrekt José nyilatkozat (nem sárdobálás), az arsenal most taktikailag nagyon jól lehozta ezt a meccset, grat nekik. A PL-ről meg szintén igaz a vélemény...
A kiemelt reszt ugy mondja mintha nem az o faszsaga lenne az, hogy nem erositettunk semmit ... Eszem megall ezektol a nyilatkozatoktol, sot mostanaban ugy Mourinhotol mindenestol.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6980
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Community Shield

#95 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Azért Zombori volt a legszerencsétlenebb. Hegyi jól meg is szólta egyből az elején :D

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Community Shield

#96 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Dante írta:
Szabi írta:Ez így van, mivel egész évben a spanyol bajnokságba vannak burkolózva (mondjuk ki tudja meddig még, mert a most következő szezonra egyelőre nincsenek meg a közvetítési jogaik), gőzük nincs a PL-ről, szerintem egy darab meccset nem láttak az utóbbi időben, így nehéz is értelmeset mondani. A Hegyi az valóban ritka irritáló a Barca imádatával, de a Zombori az összes közül a legidegesítőbb, olyan szinten beszél a konkrét semmiről (a nagy Arsenal fan...), hogy én nekem kellemetlen otthon a tévé előtt. És mindig ezt a nyomorult Kassai-Tóth Csabát küldik/ültetik be az ilyen meccsekre vagy FA-kupára, mert ő az, aki legalább képben van valamennyire az angol focival, de mellette meg akkora bohóc ezekkel a fájdalmasan ócska poénjaival, 'szóvicceivel' meg átigazolási híreivel, a játékosok neveinek kiejtésével (lempörd, kortoá, és régebben a klasszikus házárdddddd - ezt legalább már megtanulta azóta...), hogy ő is a szánalmas kategória. Ezekkel egy PL-idény a falra mászós kategória lenne nálam, addig jó, amíg a diginél van, remélem hamarosan hosszabbítják az idény végén lejáró jogaikat.
OFF.: Minden szavaddal egyetértek, imádom hogy ha angol meccs van össze tudják kaparni az összes félkegyelműt és a legszarabb kommentátort. Tegnapi kedvencem a bejelentkezés után (amikor már rég kiadták a kezdőket, bemondta hogy Costa valószínűleg kezd), hogy szerencsétlen Remy nevét végig Loák-ként ejtette, de amúgy minden névbe, vagy megjegyzésben (vagyis 10-20 éves kliséjében) volt valami apró faszság. Bár ahogy elnéztem a fejét, lehet van valami mentális baja a csávónak.
Az volt a baj a tegnapi meccsen is, hogy kevés volt az oldalfasz.
One ball to rule them all!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Community Shield

#97 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Ez így van, mivel egész évben a spanyol bajnokságba vannak burkolózva (mondjuk ki tudja meddig még, mert a most következő szezonra egyelőre nincsenek meg a közvetítési jogaik), gőzük nincs a PL-ről, szerintem egy darab meccset nem láttak az utóbbi időben, így nehéz is értelmeset mondani. A Hegyi az valóban ritka irritáló a Barca imádatával, de a Zombori az összes közül a legidegesítőbb, olyan szinten beszél a konkrét semmiről (a nagy Arsenal fan...), hogy én nekem kellemetlen otthon a tévé előtt. És mindig ezt a nyomorult Kassai-Tóth Csabát küldik/ültetik be az ilyen meccsekre vagy FA-kupára, mert ő az, aki legalább képben van valamennyire az angol focival, de mellette meg akkora bohóc ezekkel a fájdalmasan ócska poénjaival, 'szóvicceivel' meg átigazolási híreivel, a játékosok neveinek kiejtésével (lempörd, kortoá, és régebben a klasszikus házárdddddd - ezt legalább már megtanulta azóta...), hogy ő is a szánalmas kategória. Ezekkel egy PL-idény a falra mászós kategória lenne nálam, addig jó, amíg a diginél van, remélem hamarosan hosszabbítják az idény végén lejáró jogaikat.
OFF.: Minden szavaddal egyetértek, imádom hogy ha angol meccs van össze tudják kaparni az összes félkegyelműt és a legszarabb kommentátort. Tegnapi kedvencem a bejelentkezés után (amikor már rég kiadták a kezdőket, bemondta hogy Costa valószínűleg kezd), hogy szerencsétlen Remy nevét végig Loák-ként ejtette, de amúgy minden névbe, vagy megjegyzésben (vagyis 10-20 éves kliséjében) volt valami apró faszság. Bár ahogy elnéztem a fejét, lehet van valami mentális baja a csávónak.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Community Shield

#98 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Hawaii írta:
Dante írta:
Botond9797 írta:A félidőben a stúdióban is ezt pedzegették a hozzáértők...
Mondjuk ez elég erős tagmondat :D
Az a legjobb a Sport1-es "szakértőkben", hogy olyan szinten sablon dumákat tolnak, mintha már egy héttel a meccs előtt megfogalmaznák magukban a mondanivalójukat. Az egészben az a legdurvább, hogy konkrétan a semmiről beszélnek 5-10 percen keresztül. A Digisportosok ezerszer felkészültebbek, és mindig érdekesebb dolgokat is fejtegetnek, mint a Sport1-esek.
Ez így van, mivel egész évben a spanyol bajnokságba vannak burkolózva (mondjuk ki tudja meddig még, mert a most következő szezonra egyelőre nincsenek meg a közvetítési jogaik), gőzük nincs a PL-ről, szerintem egy darab meccset nem láttak az utóbbi időben, így nehéz is értelmeset mondani. A Hegyi az valóban ritka irritáló a Barca imádatával, de a Zombori az összes közül a legidegesítőbb, olyan szinten beszél a konkrét semmiről (a nagy Arsenal fan...), hogy én nekem kellemetlen otthon a tévé előtt. És mindig ezt a nyomorult Kassai-Tóth Csabát küldik/ültetik be az ilyen meccsekre vagy FA-kupára, mert ő az, aki legalább képben van valamennyire az angol focival, de mellette meg akkora bohóc ezekkel a fájdalmasan ócska poénjaival, 'szóvicceivel' meg átigazolási híreivel, a játékosok neveinek kiejtésével (lempörd, kortoá, és régebben a klasszikus házárdddddd - ezt legalább már megtanulta azóta...), hogy ő is a szánalmas kategória. Ezekkel egy PL-idény a falra mászós kategória lenne nálam, addig jó, amíg a diginél van, remélem hamarosan hosszabbítják az idény végén lejáró jogaikat.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Community Shield

#99 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Hawaii írta:
Dante írta:
Botond9797 írta:A félidőben a stúdióban is ezt pedzegették a hozzáértők...
Mondjuk ez elég erős tagmondat :D
Az a legjobb a Sport1-es "szakértőkben", hogy olyan szinten sablon dumákat tolnak, mintha már egy héttel a meccs előtt megfogalmaznák magukban a mondanivalójukat. Az egészben az a legdurvább, hogy konkrétan a semmiről beszélnek 5-10 percen keresztül. A Digisportosok ezerszer felkészültebbek, és mindig érdekesebb dolgokat is fejtegetnek, mint a Sport1-esek.
Ez tény, de most hogy nevezzem őket? :D Ettől függetlenül ebben a kivárásos játékban most igazuk volt, szerintem.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Community Shield

#100 Hozzászólás Szerző: petr »

Ilyen hegyi ivan felektol most komolyan mit varjon az ember???
a szor is felall a hatamon mikor meghallom azt a mu real katalan imado szagertot

Válasz küldése