Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28721 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Drogba fantasztikus játékos, de hogy ocsmány módon közhellyel éljek, ő is csak egy ember, ő is csak egy csatár. Ezt értse mindenki ahogy akarja. (de minden csatárban rejtőzik egy ripacs) Ahhoz, hogy ilyen fomát nyújtson, az kellett, hogy a Stamfordon és ne Vígszínházban akarjon hétről hétre föllépni, és kellett neki is egy igazi csatártárs. Meg kell nézni, akkor tudott igazán nagyot alkotni, mikor mellette állt Sheva (persze ez idénre vonatkozik). Hiába volt az előző években mellette Kezman, vagy akár Crespo, ritkán játszottak egymás mellett. Szerintem ezért is "vette fel" Didi ezt a siralmas-nagyhalál-figurát, mert egymaga elöl nem tudott mit összehozni. 5-6 meccsenként azért ment neki, mert a szélsőinkkel is megértette magát, és tudtak együtt játszani, de vitathatatlan (szerintem), hogy ha Sheva mellette van, sokkal jobb. Csak nézzétek meg, idén, mikor 2 csatárral álltunk fel, vagy ha Drogba egyedül volt! (Barca ellen idegenben, Sp*rs ellen...)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#28722 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

tibi71 írta:ha igazán tárgyilagos vagy akkor így el kéne itélned terry amit decoval csinált ! az ugyanolyan antipata volt mint amit didi is csinált az első negyedorába ! csak sokan azért nem szeretik drogbát mert különc ! speciel mindig csíptem az ilyen fazonokat ! én mindig ben jonhsonnak drukkoltam és nem carl lewisnek hiába bukott le mert úgyan úgy karcsi is 'tele' volt ezt mindenki tudta ! ilyen volt még agassi,senna,hagi ! ezek sokszor furán viseldtek a pályán de ezért imádtam őket ! viszont a fapofákat soha nem szerettem !
Hát mit mondjak az sem tetszett de az közel sem volt ilyen gáz, a játék hevében lehet én is odarúgtam volna a fetrengő hülyegyerekhez. Nem volt olyan erős az. Csak épp annyira, hogy felkeljen. :wink:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28723 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Dandeer írta:
Clarmont írta:Na az latod konnyen lehet.

En egyatalan nem lattam borzalmasnak. Nyilvan a szineszkedest leszamitva. Amelyik mecsen pl. nem lott golt, adott mondjuk 1-4 golpasszt, a szineszkedese elterelte a tudasarol a figyelmet.
En mar akkor is "Black Jesus"-nak hivtam, amikor szerintetek borzalmasan jatszott.

En valoszinuleg maskeppen nezem a focit, szerintem ez azert van mert mindig jatszottam is, meg fogom is.

Have a nice evening!
Én is játszom. Persze én még fiatal vagyok a fórum túlnyomó tagjához képest, de mindig is elítéltem azokat a játékosokat, akik színészkednek. Most is hiába lőtt gólokat, én nem felejtettem el azt a gyalázatot, amit nyújtott a Nou Camp-ban az 1. félidőben. Elismerem, hogy nagy spíler, de ez nem változtat semmin. Persze amíg hasznára van a csapatnak, addig helye van a kezdőben. Bocs az offért.
ha igazán tárgyilagos vagy akkor így el kéne itélned terry amit decoval csinált ! az ugyanolyan antipata volt mint amit didi is csinált az első negyedorába ! csak sokan azért nem szeretik drogbát mert különc ! speciel mindig csíptem az ilyen fazonokat ! én mindig ben jonhsonnak drukkoltam és nem carl lewisnek hiába bukott le mert úgyan úgy karcsi is 'tele' volt ezt mindenki tudta ! ilyen volt még agassi,senna,hagi ! ezek sokszor furán viseldtek a pályán de ezért imádtam őket ! viszont a fapofákat soha nem szerettem !

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#28724 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Clarmont írta:Na az latod konnyen lehet.

En egyatalan nem lattam borzalmasnak. Nyilvan a szineszkedest leszamitva. Amelyik mecsen pl. nem lott golt, adott mondjuk 1-4 golpasszt, a szineszkedese elterelte a tudasarol a figyelmet.
En mar akkor is "Black Jesus"-nak hivtam, amikor szerintetek borzalmasan jatszott.

En valoszinuleg maskeppen nezem a focit, szerintem ez azert van mert mindig jatszottam is, meg fogom is.

Have a nice evening!
Én is játszom. Persze én még fiatal vagyok a fórum túlnyomó tagjához képest, de mindig is elítéltem azokat a játékosokat, akik színészkednek. Most is hiába lőtt gólokat, én nem felejtettem el azt a gyalázatot, amit nyújtott a Nou Camp-ban az 1. félidőben. Elismerem, hogy nagy spíler, de ez nem változtat semmin. Persze amíg hasznára van a csapatnak, addig helye van a kezdőben. Bocs az offért.

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#28725 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Na az latod konnyen lehet.

En egyatalan nem lattam borzalmasnak. Nyilvan a szineszkedest leszamitva. Amelyik mecsen pl. nem lott golt, adott mondjuk 1-4 golpasszt, a szineszkedese elterelte a tudasarol a figyelmet.
En mar akkor is "Black Jesus"-nak hivtam, amikor szerintetek borzalmasan jatszott.

En valoszinuleg maskeppen nezem a focit, szerintem ez azert van mert mindig jatszottam is, meg fogom is.

Have a nice evening!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28726 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

undertow írta:drogba tavasz ota nagyon fasza.
de elotte vegig borzalmas volt... 5-6 meccsenkent mutatott csak valamit.
viszont amiota jatszik, es visszavett a hisztibol a vilag egyik legjobb csatara.
Köszönöm szépen! :wink: Lehet, hogy mégis inkább mi értjük a focit?:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28727 Hozzászólás Szerző: undertow »

drogba tavasz ota nagyon fasza.
de elotte vegig borzalmas volt... 5-6 meccsenkent mutatott csak valamit.
viszont amiota jatszik, es visszavett a hisztibol a vilag egyik legjobb csatara.

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#28728 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

ToreAndre írta:Tényleg! Istenien játszott! Úgy, mint most. Minden 4.-5. meccsen.
Szerencsére nem csak én látom így! :wink:
Termeszetesen nem, de szerencsere nem ti vagytok a tobbseg, ezert meg tovabbra is lelkesit, hogy sokan vannak ezen a forumon, akik ertik is a focit, nemcsak szeretik. :wink: :wink:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28729 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

bár az első szezonjába úgy rugott 16 gólt hogy 6 hetet volt sérült ! II. szezonba rugott 18-at akkor + a bajnokság közepén hiányzott közel 1hónapot az afrika kupa miatt ! nem volt annyira rossz első két év ! azért ne tulozzatok ! idén pedig................................ black jesus !

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#28730 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

ToreAndre írta:
1.Kapus írta:
ToreAndre írta:Tényleg! Istenien játszott! Úgy, mint most. Minden 4.-5. meccsen.
Szerencsére nem csak én látom így! :wink:
Én nem így látom, szerintem az egész szezonban jól játszott eddig (kivéve a Barca-Chelsea-t).
Nem erről a szezonról beszéltem, hanem az előző kettőről! :wink:
Azok tényleg nem az ő szezonjai voltak:(
Mindörökké Chelsea

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#28731 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

1.Kapus írta:Én nem így látom, szerintem az egész szezonban jól játszott eddig (kivéve a Barca-Chelsea-t).
Vááá gondolkozz! Nem erre a szezonra értette. :wink:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28732 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

1.Kapus írta:
ToreAndre írta:Tényleg! Istenien játszott! Úgy, mint most. Minden 4.-5. meccsen.
Szerencsére nem csak én látom így! :wink:
Én nem így látom, szerintem az egész szezonban jól játszott eddig (kivéve a Barca-Chelsea-t).
Nem erről a szezonról beszéltem, hanem az előző kettőről! :wink:
Only one Di Matteo!

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#28733 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

ToreAndre írta:Tényleg! Istenien játszott! Úgy, mint most. Minden 4.-5. meccsen.
Szerencsére nem csak én látom így! :wink:
Én nem így látom, szerintem az egész szezonban jól játszott eddig (kivéve a Barca-Chelsea-t).
Mindörökké Chelsea

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#28734 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Tényleg! Istenien játszott! Úgy, mint most. Minden 4.-5. meccsen.
Szerencsére nem csak én látom így! :wink:
Hat ezert nem te vagy az edzo .

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28735 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Tényleg! Istenien játszott! Úgy, mint most. Minden 4.-5. meccsen.
Szerencsére nem csak én látom így! :wink:
Only one Di Matteo!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#28736 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

ToreAndre írta:
Clarmont írta:Na mi van Drogba ellenzők? Hol vagytok? :wink:
Az elmúlt két évben szar volt. Idén fantasztikus. Én csak addig voltam Drogba ellenző, amíg nem játszott jól....
Tényleg csak a utcalány, idegesítő hisztijeit és színészkedéseit kéne elfelejteni!
Én nem láttam szarnak őt soha... De ha Te mondod biztos igaz... 8)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28737 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Clarmont írta:Na mi van Drogba ellenzők? Hol vagytok? :wink:
Az elmúlt két évben szar volt. Idén fantasztikus. Én csak addig voltam Drogba ellenző, amíg nem játszott jól....
Tényleg csak a utcalány, idegesítő hisztijeit és színészkedéseit kéne elfelejteni!
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28738 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

s-h-i-n-e.com írta:Geremi nagyon jól játszott. (Az is tetszett, hogy remekül érzik egymást Essien-nel.)
A támadásokat egyértelműen ő tudja a legjobban segíteni a jelenlegi kínálatból.
Ferreira & Boulahrouz alkalmatlan erre, de védekezésben jobbak, mint Geremi.
Egyet kell értenem, a támadások segítésében egyértelműen a legjobb a hátvédsorból, bár ennek oka valószínűleg középpályás mivolta. Bár meg kell jegyezzem, Carvalho is sokat tett ebben a témában a tegnapi mérkőzésen. (csak kapura ne lőjön :wink: )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#28739 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Na mi van Drogba ellenzők? Hol vagytok? :wink:

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#28740 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Nem tudja vki h ismétlik e majd vhol a meccset?Előre is köszi!
Chelsea FOREVER!!!

Válasz küldése