Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#16301 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:
cech19960320 írta:
kazomester írta:utcalány anyádat coquelin te favágó paraszt :evil: :x

Tudjuk milyen, de itt kurvára semmi szándékos sáv nem volt. A labdát nézte, a labdát rúgta és a passzolási mozdulat találta el a pont akkor odalépő Mount bokáját... Sok alattomos dolgot csinált de itt nem volt szándékosság
Látnia kellett volna hogy lemarad és behajlítania a térdét hogy ne okozzon annyi kárt. Az ilyen favágóknak valahogy mindig összejön egy ilyen belépő...
Baszki, mit nézel?
Nem maradt le. Elpasszolta a labdát. Mount maradt le az odalépéssel, pont a passz utáni pillanatban ért oda, így a továbbllendülő láb eltalálta.

Ha jogos, szidjuk, de olyanért ne vegyünk elő senkit amiről nem tehet.. Ez egy szerencsétlen eset volt, szándékosság nélkül.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16302 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:
Bubi írta:Amióta mount lejött nincs játékunk. Pedro egyelőre nagyon gyenge. Remélem csak húzódás.
Pulisic vajon ennyire gyenge lenne edzéseken? Vagy miért nem kap lehetőséget? :roll:
Baloldalt rutintalan, jobboldalt meg veszélytelen a kapura, szvsz. Meg hát nem ártana megerősödnie.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16303 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nagyobb bűn amit Pedro és Willian csinál, nem volt még jó passzuk.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16304 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Amióta mount lejött nincs játékunk. Pedro egyelőre nagyon gyenge. Remélem csak húzódás.
Pulisic vajon ennyire gyenge lenne edzéseken? Vagy miért nem kap lehetőséget? :roll:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16305 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta:
kazomester írta:utcalány anyádat coquelin te favágó paraszt :evil: :x

Tudjuk milyen, de itt kurvára semmi szándékos sáv nem volt. A labdát nézte, a labdát rúgta és a passzolási mozdulat találta el a pont akkor odalépő Mount bokáját... Sok alattomos dolgot csinált de itt nem volt szándékosság
Látnia kellett volna hogy lemarad és behajlítania a térdét hogy ne okozzon annyi kárt. Az ilyen favágóknak valahogy mindig összejön egy ilyen belépő...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16306 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:utcalány anyádat coquelin te favágó paraszt :evil: :x
Az Inter meccsén egy fele ekkora Asamoah belépőt nézegetett percekig a bíró, mint piroslap esélyes szituáció. Hihetetlen, hogy még csak vissza se nézték vagy minimum a bírónak nem jeleztek fentről, hogy majdnem széttörték Mount bokáját. Nevetséges...
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#16307 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:utcalány anyádat coquelin te favágó paraszt :evil: :x

Tudjuk milyen, de itt kurvára semmi szándékos sáv nem volt. A labdát nézte, a labdát rúgta és a passzolási mozdulat találta el a pont akkor odalépő Mount bokáját... Sok alattomos dolgot csinált de itt nem volt szándékosság

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16308 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Amióta mount lejött nincs játékunk. Pedro egyelőre nagyon gyenge. Remélem csak húzódás.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16309 Hozzászólás Szerző: Dante »

Vajon a 10-esünk, 11-esünk mennyit fog passzolni Tammy-nek, vagy bárkinek aki jobb helyzetben van..? Kár hogy nem más jött be Pedro helyett, túl nagy az önbizalom így a támadósorban, amit nehezen bír el a csapat.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16310 Hozzászólás Szerző: kazomester »

utcalány anyádat coquelin te favágó paraszt :evil: :x

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16311 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Már hétvégén akartam mondani, de Mount work rateje az, amit sokan helytelenül williannek tulajdonítanak.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16312 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta: Most azt várom, hogy a bevált 4es mellé kezdőbe kerüljön Odoi, RLC és James is. Sience fiction kategória, de lesz olyan meccsünk, ahol 7 (!!!) sajt nevelt fiatal lesz egyszerre a kezdőnkben amiből 6 angol és 4 db idén debütált.
A lényegen nem változtat, de sokan elfelejtik/nem tudják, hogy Abraham már Hiddink alatt 2016 (!) májusában debütált egy 'Pool elleni bajnokin Chelsea-mezben az Anfielden, Bertrand Traoré cseréjeként jött be. :D Akkor egyébként Tomori is ott ült a kispadon, az öreg már 3 éve megérezhetett valamit, hogy kiket érdemes oda ültetni. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#16313 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Azon tűnődtem, hogy vajon volt-e valaha olyan keret, amivel a jelenleginél jobban tudtam azonosulni. Nem találtam ilyet, pedig nagy kedvencem volt az első Mou-éra és a BL győztes csapat.
Ezek a srácok visszacsalogattak a képernyő elé az odaaásukkal és hogy úgy mondjam, az "ártatlanságukkal". Örülök, hogy ismét szerethető klub lettünk, levetkőzve magunkról a játékostemető és a zsoldostábor jelzőket. Még sok ilyen meccset, mint a tegnapi, megérdemlik a srácok.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#16314 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Ha belegondolok, hogy simán összeállhat egy Kepa-James,Chris,Tomori,Emerson-Kanté,RLC-CHO,Mount,Pulisic-Tammy kezdő... 8)
7 saját nevelés, abból 6 angol, és öten alig idősebek 20 évesnél. Egytől egyik kiemelkedő képességű, hatalmas jövő előtt álló, kékvérű játékosok. Úgy érzem, újra megtaláltam a csapatom. :oops:
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16315 Hozzászólás Szerző: Dante »

CHO, Mount, Tammy, Ruben és Christensen piaci értéke így is €30 millió fölött van. CHO kivételével egyikőjükről sem tudom elképzelni, hogy eligazolna, remélhetőleg egyikőjük sem távozik.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16316 Hozzászólás Szerző: Bubi »

fst200 írta:Annyira jó nézni a meccseket és szurkolni ennek a csapatnak benne ezzel a sok fiatallal. Remélem bl ben is beindulunk és mi leszünk az új Monaco, ajax utat bejáró team. Azon parázok, hogy majd jól lenyuljak a fiataljaink, de mivel szeretik a klubot és a pénz nem akadály, így minket nem tudnak Úgy lerabolni mint a fent említett két klubbot, nem?
Ha valaki menni akar, arra rá kell adni a kabátot. Viszont kétlem, hogy az angol fiataljaink elvágyódnának innen, és amúgy is jól meg kell annak fizetnie aki vinni akar bárkit is. Max az olyan top10es fiataloknál kell izgulni mint Odoi, benne ott van a lehetőség hogy a legjobbak között lehessen, a többiek is kiemelkedőek, de olyat még nem mutattak amiért mondjuk egy Mbappéval egy lapon lehetne őket említeni.
Hozzátenném, nem is kell, hogy elérjék azt a szintet, nekünk kiváló csapatjátékosok kellenek. Azok a csapatok akik teletűzdelik magukat klasszisokkal vagy túlhypeolt sztárocskákkal, mint a PSG, Barca vagy a Manu, azok semmire nem viszik manapság. Azok akik olyan játékosokat igazolnak akik magas szinten űzik a csapatjátékot, mint a City vagy a Pool, azok magasan kiemelkednek. Persze fontosak az egyéni kvalitások, de nem kell egyénileg mindenkinek tudnia azt amit pl Neymar tud.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16317 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Annyira jó nézni a meccseket és szurkolni ennek a csapatnak benne ezzel a sok fiatallal. Remélem bl ben is beindulunk és mi leszünk az új Monaco, ajax utat bejáró team. Azon parázok, hogy majd jól lenyuljak a fiataljaink, de mivel szeretik a klubot és a pénz nem akadály, így minket nem tudnak Úgy lerabolni mint a fent említett két klubbot, nem?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16318 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hihetetlen érték van az akadémiánkon. Mindenkit meglepett az idei szereplés, pedig valójában nem kellene. Ezek a srácok az utánpótlás és a korosztályos ificsapatok tagjaként rommá verték a világot, a leghíresebb és legtermékenyebb akadémiákat kenték le tök simán. Lehetett tudni, hogy ez nem véletlen vagy szerencse, évről évre sikeresek voltak. A kérdőjel az volt, hogy megtudják-e ugrani a szintet és hogy kapnak-e erre lehetőséget, nem úgy mint Stoch, Sinclair vagy Sahar pl.

Mondtátok páran, hogy idén jó lehetőség lesz a fiataloknak a transfer ban, és hogy eljött az idejük, amivel egyet is értettem, de féltem, hogy egyszerre kettőnél több fiatallal nem fogunk tudni nyerni. Mekkorát tévedtem...

Most azt várom, hogy a bevált 4es mellé kezdőbe kerüljön Odoi, RLC és James is. Sience fiction kategória, de lesz olyan meccsünk, ahol 7 (!!!) sajt nevelt fiatal lesz egyszerre a kezdőnkben amiből 6 angol és 4 db idén debütált.

Nem tudom kinek az ötlete volt ez a kölcsönadási rendszer, talán Emenálohoz fűződik. Sokan gúnyosan is beszéltek erről, miközben szerintem ez egy forradalmi ötlet. Az, hogy ezek a fiatalok magabiztosan, mosolyogva, tehetségük legjavát nyújtva rugdalják a gólokat idén az annak köszönhető részben, hogy előtte már olyan csapatoknál pallérozódhattak akik a Premierligben, az ELben vagy egy erősebb másodligás klubnál szerepelnek évről évre. Amikor felkerül egy nagyon tehetséges srác, az első meccseiken általában remegő lábbal, zavartan, görcsösen akarva játszanak a tudásuk töredékét nyújtva. Én semmi ilyesmit nem látok rajtuk, úgy játszanak mintha profik lennének már évek óta.

...még nincs vége a dalnak, az akadémiánk és a loan army még mindig hemzseg a tehetségektől. Jelenleg is 20 player van kölcsönadva, köztük olyanokkal, mint Ampadu, Maddox, vagy Sterling, de ide sorolhatnám Akét is, akit biztos vagyok benne, hogy visszaveszünk.

Ha olyan fiatal labdarúgó lennék aki kiemelkedik a kortársai közül és lehetőségem lenne a Chelsea-be szerződni, szakmailag, pártatlanúl nézve azt gondolom, hogy magasan a legjobb lehetőség lenne számomra.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#16319 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Tavaly, mikor arra gondoltam, mi lesz velünk Hazard és Luiz nélkül, na meg a transfer-ban beköszöntével, kicsit összerándult a gyomrom. Örültem, hogy jönnek a fiatalok, de az ami most történik arról álmodni sem mertem.
Ekkora pálfordulást (aminek épp itt volt az ideje) nem gondoltam volna.
Ezekben a fiatalokban tényleg ott a jövő (jelen). Ha még visszajön Hudson, RLC és felépül Kanté... hát nem is tudom mi lesz itt.
Nem kell messzemenő következtetéseket levonni, de az biztos, hogy ez a csapat egy szerethető új korszakot nyit meg és ha Lampard sokáig megkapja a bizalmat, akkor ez így is fog maradni.
Lesznek hullámvölgyek, hiányzik a rutin, ki fogunk kapni idén párszor, de ha ezt a csapatot fogom látni és ezt a fajta filozofiat, akkor jöjjön aminek jönnie kell.
Szerintem sok kék vérű szurkoló szíve ugy dobog mostanában, ahogy a Terry, Lampard, Drogba időszakban. Legalábbis az enyém biztosan. :oops: :oops: :oops:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16320 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Lamps eddig hozza azt amit vártunk. Tökéletesen épiti a fiatalokat, bátram nyúl a taktikai változtatásokhoz és simán kibassza az öregeket. Ma is jo volt az 5 védő, Adama Traoré se tudott elhuzni, pedig veszélyes lert volna Alonso ellen.

Továbbra sem várhat el senki semmilyen eredményt el tőle, kiesni nem fogunk, ez a lényeg, minden más ajándék. Sokan fostak hogy jaj mi lesz ha középcsapat leszünk, nem lesz top 6 stb. Ezt a csapatot jó nézni, ennyi.

És jelenleg ott tartunk ha a sheffield ellen nem basszuk el 2-0-rol, most ugyanannyi pontunk lenne mint a citynek a második helyen, durva...

Válasz küldése