Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#14861 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Huh a második félidöben összehánytam és fostam magam egyszerre mikor fent volt a Willian-Batsu-Barkley-Pedro négyes támadásban.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#14862 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dante írta:Caballero miért csak 4 embert kért a falba? Borzasztóan állította fel.
Ha Kovacic nem akart volna elugrani a labda elől akkor nem lett volna gond.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14863 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Kisebb csoda, hogy nyertünk. Az elsőben kellett volna hármat rúgni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#14864 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:Hihetetlen,hogy ez a Barkley mekkora egy hulladék semmirekellő szar játékos.
pEdiG MoStAnÁBaN jÓl jÁtSZotT

Vhogy nem bánom, hogy jövő hét után lesz 2 hét pihenő.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14865 Hozzászólás Szerző: Dante »

Na a Hull volt annyira gyenge, hogy őket nem tudtuk visszahozni a meccsbe.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#14866 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Hihetetlen,hogy ez a Barkley mekkora egy hulladék semmirekellő szar játékos.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14867 Hozzászólás Szerző: Dante »

Caballero miért csak 4 embert kért a falba? Borzasztóan állította fel.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#14868 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

hihetetlen mennyire fos ez az egész.
Mount kicsit leülhetne a padra, mert nem nagyon megy neki.
Barkley és társait pedig jó lenne örökre elfelejteni.
Batshuayi a gólján kívül megint 0.
CHO nem rossz, de az 1v1-ket még gyakorolni kell, mert az nem megy.
Nem értem miért nem Tomori Rudiger az alap belső védő páros.
Azpi nem rossz, de nálam R.James az első számú opció azon a poszton.
Balhátvédért egy szélsőért aki jó 1v1-be és egy csatárért sír ez a csapat.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#14869 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ismét egy gyenge megpattanó lövésből született gól... Mount pedig rendre rosssz megoldásokat választ, belevezeti az ellenfélbe, stb. Szerencsénk, hogy az ellenfél sem talált be pár meccs óta, megmenthet minket, ha ma sem fog, mert a lezárás még mindig nem megy.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14870 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Odoi nagy spíler.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#14871 Hozzászólás Szerző: emsanya »

broduer írta:
Nem ellened szól, de rohadt vicces, hogy ez már kb 6-7 éve, minden évben elhangzik. Hogy ez döntő lesz, és az utolsó sansz, stb. :D Aztán megy minden tovább ugyanúgy, és semmi nem történik . Már alig várom a cikkeket arról, hogy Abra idén nyáron 300 milliót szeretne elkölteni.
Tudom jol szánalmasak vagyunk évek ota. Csak ez már tényleg nagyon gáz lesz ha most nyáron se áldozunk be jo játékosokba és jönnek a felkészülési meccsek, Willian-Batsu-Pedro trioval rohamozunk.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#14872 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szabi írta: Nem világos tehát, hogy vezetésnél miért kell a fölösleges rizikót bevállalni. Apró hibák ezek, de mégis súlyos pontokba kerülnek és már nem az első ilyen fatális taktikai hiba volt ez a szezon során. Tanuló státuszban van még Lampard, de az ő intelligenciájához, játékosként megélt temérdek tapasztalatához képest én kicsit sokallom ezeket a gyermekbetegségeket idén.
Na jó, de most melyik ujjukat harapjak meg?! Ha 1-0nal beállunk bunkerezni meg betoljuk a buszt, mint jose alatt (tudom, az megvolt szervezve, meg ahogy védekeztünk az csillagos 5ös volt akkoriban) akkor meg az a baj h. ráülünk a meccsre.
Azért kaptuk az első gólt, mert nyomtunk még, mentünk előre, szó szerint kantén kivül mindenki elöl volt. Senki le se szarta az esetleges kontrát ami sajnos be is jött nekik.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14873 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta:
Botond9797 írta: 3.) Batshuayi-t felejtsük már el örökre, könyörgöm! Egy átlagos képességű, nulla játékintelligenciával rendelkező játékos, még Giroud is hasznosabb lenne nála. Abraham se top csatár még, de ég és föld a különbség a két ember között. Emerson szintén nem Chelsea-szint, se védekezésben, se támadásban nem tud hasznos lenni. Ha komoly terveink vannak a jövőre nézve, egy top kaliber balhátvédet, szélsőt és csatárt mindenképpen igazolnunk kell, ha nem most, legkésőbb nyáron. Csak hát ha nem lesz meg a BL, a Chilwell, Sancho, Werner szintű emberekért aligha mi leszünk pole-pozícióban. Égetően fontos lenne már csak ezért is valahogy a top 4-ben ragadni, de ilyen gyermeteg hibákkal és ilyen "tartalékemberekkel" csak a Sp*rs, Mu duó impotenciájában reménykedhetünk.
Nyáron már nem lehet tovább huzni ezt. Most még télen be lehet adagolni hogy nehéz igazolni, rövid idő stb de nyár az más. Eladtuk a legjobb játékosunk nagy pénzért, elmehet még pár selejetes nagy fizetésü ember, kell hogy legyen rá keret. Akiker felsoroltál ilyen kaliberü ember kell 3-4 darab, ez az alap.

Nem lehet majd nyáron már hogy várunk a végéig és megy a hümmögés, alkudozás, várakozás majd valami átlagos fos/kölcsön igazolás. Ha bármit is akarunk ez a nyár döntö lesz.

Van egy jo szerethetö menedzserünk, beépitett fiatalokat, lesz eladott játékos ebböl bevétel, mi a szent szarnak kell történnie még hogy mi huzzunk be egy Wermert vagy Sanchot?
Nem ellened szól, de rohadt vicces, hogy ez már kb 6-7 éve, minden évben elhangzik. Hogy ez döntő lesz, és az utolsó sansz, stb. :D Aztán megy minden tovább ugyanúgy, és semmi nem történik . Már alig várom a cikkeket arról, hogy Abra idén nyáron 300 milliót szeretne elkölteni.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#14874 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Szabi írta:
Botond9797 írta: 2.) Kanté helyzetével kezdeni kell valamit, az aktuális helyén abszolút beleszürkül, ha Lamps-ék nem találnak helyet neki a csapatban, adjuk el, kb 80-100 misit kaphatunk érte. Fájna, ha távozna, CDM-ben a kedvenc játékosom, de ebben a rendszerben egy SMS sokkal hasznosabb lenne a helyén, főleg a fizikai adottságai miatt (RLC szintén, ha felépül még valaha).
Nem kifejezetten neked szól, mert azt már megfigyeltem, hogy az egyik kedvenced Jorginho, de az nem opció, hogy őt esetleg kirakni a kezdőből? Komolyan Kanté eladása, ami először szóba jön? Most nem akarok túlzásokba esni, de ha ő (és Sarri) nincs, akkor a mai napig CDM-et játszik Kanté és nem a pálya jobb oldalán rohangászik, visszazüllesztve ezzel a saját teljesítményét és a csapathoz hozzáadott értékét.

Értem én, hogy szervez meg vezényel az olasz, de az mindenki számára világos szerintem, hogy kategóriákkal veszélyesebb és jobb csapat lennénk, ha teszem azt Kanté visszatér az eredeti posztjára, és a francia eddigi helyét betölti egy Savic vagy akárki, aki erős, magas, technikás és kapura veszélyes (pl. RLC). Én kicsit úgy érzem, hogy Jorginho miatt szívunk, annyit meg szerintem nem tesz hozzá (játékban biztosan nem, a bunkerelő csapatok ellen pedig inkább emberhátrány, mert kapura veszélytelen), amiért megéri ezt az "áldozatot" meghozni. Abban sem hiszek, hogy Lampardhoz nem jut el az valamilyen formában, hogy Kantét Sarrihoz hasonlóan ő is elkótyavetyéli.
Bevallom, Jorginho-val szemben lehet, elfogult vagyok. De ugyanígy Kantéval szeben is, hiszen legalább annyira kedvelem és eredeti posztján nagyobb klasszis, mint az olaszbrazil a sajátján. Nem Jorginho tehet arról, hogy Kanté nem jétszhat az eredeti posztján, Sarri ragaszkodott a regista, előtte két btb játékhoz, ma azonban már Lamps irányít és simán meghúzhatná, hogy, ahogyan anno Mou idején Matic és Fabre, úgy játsszon Kanté és Jorgi, előbbi védekező középpályást, utóbbi hátravont irányítót. Matic se lett támadó középpályás attól, hogy Fabre rendre hátralépett és adogatott. Mikel se, amikor Lamps játszott mellette 4-2-3-1-ben. Kanté eladásának felvetésével csak arra céloztam, hogy amennyiben Lamps a jelenlegi játékrendszerhez ragaszkodik, amelyben Jorginak és Kovának jelen pillanatban jobban megvan a helye, mint Kanténak, akkor lehetséges, hogy egy támadóbb szellemű, magasabb és kreatívabb, távolról lőni képes ember többet érne Kanté helyén.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14875 Hozzászólás Szerző: Szabi »

edeskeves írta:
Szabi írta:
Botond9797 írta: 2.) Kanté helyzetével kezdeni kell valamit, az aktuális helyén abszolút beleszürkül, ha Lamps-ék nem találnak helyet neki a csapatban, adjuk el, kb 80-100 misit kaphatunk érte. Fájna, ha távozna, CDM-ben a kedvenc játékosom, de ebben a rendszerben egy SMS sokkal hasznosabb lenne a helyén, főleg a fizikai adottságai miatt (RLC szintén, ha felépül még valaha).
Nem kifejezetten neked szól, mert azt már megfigyeltem, hogy az egyik kedvenced Jorginho, de az nem opció, hogy őt esetleg kirakni a kezdőből? Komolyan Kanté eladása, ami először szóba jön? Most nem akarok túlzásokba esni, de ha ő (és Sarri) nincs, akkor a mai napig CDM-et játszik Kanté és nem a pálya jobb oldalán rohangászik, visszazüllesztve ezzel a saját teljesítményét és a csapathoz hozzáadott értékét.

Értem én, hogy szervez meg vezényel az olasz, de az mindenki számára világos szerintem, hogy kategóriákkal veszélyesebb és jobb csapat lennénk, ha teszem azt Kanté visszatér az eredeti posztjára, és a francia eddigi helyét betölti egy Savic vagy akárki, aki erős, magas, technikás és kapura veszélyes (pl. RLC). Én kicsit úgy érzem, hogy Jorginho miatt szívunk, annyit meg szerintem nem tesz hozzá (játékban biztosan nem, a bunkerelő csapatok ellen pedig inkább emberhátrány, mert kapura veszélytelen), amiért megéri ezt az "áldozatot" meghozni. Abban sem hiszek, hogy Lampardhoz nem jut el az valamilyen formában, hogy Kantét Sarrihoz hasonlóan ő is elkótyavetyéli.
Viszont az nem Jorginho hibaja, hogy Kante nem ott jatszik ahol kellene. Mikor Jorginho padozott kategoriakkal jobb csapat voltunk?
Egyetertek abban, hogy Kante nem jo helyen es nem jol jatszik, de ez annak a felelossege, aki nem ott jatszatja, mar nincs itt Sarri, hogy minden f.st a nyakaba lehessen onteni.
Tavol alljon tolem Lampardot szidni valaha is, de ezek a butasagok az o felelossegei es kesobb talan majd belatja es valtoztat. Tapasztalatlan jatekosok, edzo ebbol vannak a gondok. Aztan jon az erosites hianya is, a Bayern pl milyen gyorsan lezavarta az Odriozola uzletet ahova erositeni akartak es nem is ZS kategorias Bundesliga kozepcsapat emberet szereztek meg, mint akikkel minket forditott esetben szobahoznak a PL-en belul. Pedig ok se szorjak eszetlenul a penzt.
Nem az ő hibája, de az ő jelenléte miatt került ki onnan, ahol a legjobb, engem ez zavar. Lehet bennem van a hiba, de nálam egy olyan középpályás nem alapkezdő, aki a játékintelligenciáján kívül semmiben sem kiemelkedő. Nem tud lőni, lassú, fejpárbajokban egy magasabb ember elnyomja, szerelni és indítani tud valamennyire, de utóbbiban sem egy Fabregas, Pirlo vagy Pjanic kaliber. A vezéregyéniségével meg sokra megyünk, ha olyan helyzetekben, mint a tegnapi nem megy oda helyretenni a 0 agysejtes játékosokat, hogy cselezés meg passzolás helyett rúgd már ki a faszba a lelátóra.

Én nem látom benne továbbra sem azt a hozzáadott értéket, ami miatt ennyire köré kéne strukturálni a középpályát. Aláírom, hogy rengeteget javult 2018 nyara óta, de én továbbra is zokszó nélkül a padra raknám, ha jönne egy jobb játékos a posztra és nem Kanté eladásán (a keret egyetlen tényleges klasszis játékosának, világszinten posztja/feladatköre legjobbikának) kezdenék gondolkodni, akinek (vszeg) csak egy pozícióváltás kéne ahhoz, hogy ismét régi fényében tündököljön.

És valóban nem voltunk jobb csapat, mialatt padozott, de ideális esetben (minőségi védők és szélsők) azok lennénk, meggyőződésem.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14876 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta:
Botond9797 írta: 2.) Kanté helyzetével kezdeni kell valamit, az aktuális helyén abszolút beleszürkül, ha Lamps-ék nem találnak helyet neki a csapatban, adjuk el, kb 80-100 misit kaphatunk érte. Fájna, ha távozna, CDM-ben a kedvenc játékosom, de ebben a rendszerben egy SMS sokkal hasznosabb lenne a helyén, főleg a fizikai adottságai miatt (RLC szintén, ha felépül még valaha).
Nem kifejezetten neked szól, mert azt már megfigyeltem, hogy az egyik kedvenced Jorginho, de az nem opció, hogy őt esetleg kirakni a kezdőből? Komolyan Kanté eladása, ami először szóba jön? Most nem akarok túlzásokba esni, de ha ő (és Sarri) nincs, akkor a mai napig CDM-et játszik Kanté és nem a pálya jobb oldalán rohangászik, visszazüllesztve ezzel a saját teljesítményét és a csapathoz hozzáadott értékét.

Értem én, hogy szervez meg vezényel az olasz, de az mindenki számára világos szerintem, hogy kategóriákkal veszélyesebb és jobb csapat lennénk, ha teszem azt Kanté visszatér az eredeti posztjára, és a francia eddigi helyét betölti egy Savic vagy akárki, aki erős, magas, technikás és kapura veszélyes (pl. RLC). Én kicsit úgy érzem, hogy Jorginho miatt szívunk, annyit meg szerintem nem tesz hozzá (játékban biztosan nem, a bunkerelő csapatok ellen pedig inkább emberhátrány, mert kapura veszélytelen), amiért megéri ezt az "áldozatot" meghozni. Abban sem hiszek, hogy Lampardhoz nem jut el az valamilyen formában, hogy Kantét Sarrihoz hasonlóan ő is elkótyavetyéli.
Viszont az nem Jorginho hibaja, hogy Kante nem ott jatszik ahol kellene. Mikor Jorginho padozott kategoriakkal jobb csapat voltunk?
Egyetertek abban, hogy Kante nem jo helyen es nem jol jatszik, de ez annak a felelossege, aki nem ott jatszatja, mar nincs itt Sarri, hogy minden f.st a nyakaba lehessen onteni.
Tavol alljon tolem Lampardot szidni valaha is, de ezek a butasagok az o felelossegei es kesobb talan majd belatja es valtoztat. Tapasztalatlan jatekosok, edzo ebbol vannak a gondok. Aztan jon az erosites hianya is, a Bayern pl milyen gyorsan lezavarta az Odriozola uzletet ahova erositeni akartak es nem is ZS kategorias Bundesliga kozepcsapat emberet szereztek meg, mint akikkel minket forditott esetben szobahoznak a PL-en belul. Pedig ok se szorjak eszetlenul a penzt.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#14877 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Szabi írta:
Botond9797 írta: 2.) Kanté helyzetével kezdeni kell valamit, az aktuális helyén abszolút beleszürkül, ha Lamps-ék nem találnak helyet neki a csapatban, adjuk el, kb 80-100 misit kaphatunk érte. Fájna, ha távozna, CDM-ben a kedvenc játékosom, de ebben a rendszerben egy SMS sokkal hasznosabb lenne a helyén, főleg a fizikai adottságai miatt (RLC szintén, ha felépül még valaha).
Nem kifejezetten neked szól, mert azt már megfigyeltem, hogy az egyik kedvenced Jorginho, de az nem opció, hogy őt esetleg kirakni a kezdőből? Komolyan Kanté eladása, ami először szóba jön? Most nem akarok túlzásokba esni, de ha ő (és Sarri) nincs, akkor a mai napig CDM-et játszik Kanté és nem a pálya jobb oldalán rohangászik, visszazüllesztve ezzel a saját teljesítményét és a csapathoz hozzáadott értékét.

Értem én, hogy szervez meg vezényel az olasz, de az mindenki számára világos szerintem, hogy kategóriákkal veszélyesebb és jobb csapat lennénk, ha teszem azt Kanté visszatér az eredeti posztjára, és a francia eddigi helyét betölti egy Savic vagy akárki, aki erős, magas, technikás és kapura veszélyes (pl. RLC). Én kicsit úgy érzem, hogy Jorginho miatt szívunk, annyit meg szerintem nem tesz hozzá (játékban biztosan nem, a bunkerelő csapatok ellen pedig inkább emberhátrány, mert kapura veszélytelen), amiért megéri ezt az "áldozatot" meghozni. Abban sem hiszek, hogy Lampardhoz nem jut el az valamilyen formában, hogy Kantét Sarrihoz hasonlóan ő is elkótyavetyéli.
Szerintem Jorginho betömörülő csapatok ellen felesleges, mert nem tudja kihasználni az előnyeit (védők mögé belőtt labda, mélységi indítások, stb), egyébként pedig zseniális megoldásai vannak nyíltabb ellenfelek ellen. Amiért ritkábban van lecserélve, az szerintem a vezéregyéniségének tudható be, ami eléggé hiánycikk ebben a csapatban. Ettől függetlenül tegnap Kante helyett egyértelműen őt kellett volna lehozni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14878 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Botond9797 írta: 2.) Kanté helyzetével kezdeni kell valamit, az aktuális helyén abszolút beleszürkül, ha Lamps-ék nem találnak helyet neki a csapatban, adjuk el, kb 80-100 misit kaphatunk érte. Fájna, ha távozna, CDM-ben a kedvenc játékosom, de ebben a rendszerben egy SMS sokkal hasznosabb lenne a helyén, főleg a fizikai adottságai miatt (RLC szintén, ha felépül még valaha).
Nem kifejezetten neked szól, mert azt már megfigyeltem, hogy az egyik kedvenced Jorginho, de az nem opció, hogy őt esetleg kirakni a kezdőből? Komolyan Kanté eladása, ami először szóba jön? Most nem akarok túlzásokba esni, de ha ő (és Sarri) nincs, akkor a mai napig CDM-et játszik Kanté és nem a pálya jobb oldalán rohangászik, visszazüllesztve ezzel a saját teljesítményét és a csapathoz hozzáadott értékét.

Értem én, hogy szervez meg vezényel az olasz, de az mindenki számára világos szerintem, hogy kategóriákkal veszélyesebb és jobb csapat lennénk, ha teszem azt Kanté visszatér az eredeti posztjára, és a francia eddigi helyét betölti egy Savic vagy akárki, aki erős, magas, technikás és kapura veszélyes (pl. RLC). Én kicsit úgy érzem, hogy Jorginho miatt szívunk, annyit meg szerintem nem tesz hozzá (játékban biztosan nem, a bunkerelő csapatok ellen pedig inkább emberhátrány, mert kapura veszélytelen), amiért megéri ezt az "áldozatot" meghozni. Abban sem hiszek, hogy Lampardhoz nem jut el az valamilyen formában, hogy Kantét Sarrihoz hasonlóan ő is elkótyavetyéli.
6+8+5+4+1+1+2+1

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#14879 Hozzászólás Szerző: Crap »

Most először Lampard szavai is erősen pár játékosra irányultak a mérkőzés után. Teljesen jól látja szerintem a dolgokat. Ezt a kettőt emelném ki az interjúból.:
" And the second one was soft, soft for a right-back to cut inside and score into the bottom corner."

Ez pedig egyértelmű kifejezése annak, hogy a fasza kivan egyes játékosokkal.:
‘It was on the edge of the box that was the problem. People have got to do their jobs. We have people on the edge of the box that ran forward when they should have run backwards. It left N'Golo, it went to N'Golo and he slips. That wasn't the error. That's something that can happen. The edge of the box was the error, as I say, a job that should have been done but not done. If they can’t do it then someone else will have to do it right.’

Tetszik, azért hogy ennyire intelligensen eltudta mondani, hogy mi a baj és hogy kifogja baszni azokat, akik nem teljesítenek, de mondjuk ez eddig is világos volt. Nagy kár, hogy egyenlőre senki nem érkezik, hogy legalább egy kicsit segítsék a dolgát :(

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#14880 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Botond9797 írta: 3.) Batshuayi-t felejtsük már el örökre, könyörgöm! Egy átlagos képességű, nulla játékintelligenciával rendelkező játékos, még Giroud is hasznosabb lenne nála. Abraham se top csatár még, de ég és föld a különbség a két ember között. Emerson szintén nem Chelsea-szint, se védekezésben, se támadásban nem tud hasznos lenni. Ha komoly terveink vannak a jövőre nézve, egy top kaliber balhátvédet, szélsőt és csatárt mindenképpen igazolnunk kell, ha nem most, legkésőbb nyáron. Csak hát ha nem lesz meg a BL, a Chilwell, Sancho, Werner szintű emberekért aligha mi leszünk pole-pozícióban. Égetően fontos lenne már csak ezért is valahogy a top 4-ben ragadni, de ilyen gyermeteg hibákkal és ilyen "tartalékemberekkel" csak a Sp*rs, Mu duó impotenciájában reménykedhetünk.
Nyáron már nem lehet tovább huzni ezt. Most még télen be lehet adagolni hogy nehéz igazolni, rövid idő stb de nyár az más. Eladtuk a legjobb játékosunk nagy pénzért, elmehet még pár selejetes nagy fizetésü ember, kell hogy legyen rá keret. Akiker felsoroltál ilyen kaliberü ember kell 3-4 darab, ez az alap.

Nem lehet majd nyáron már hogy várunk a végéig és megy a hümmögés, alkudozás, várakozás majd valami átlagos fos/kölcsön igazolás. Ha bármit is akarunk ez a nyár döntö lesz.

Van egy jo szerethetö menedzserünk, beépitett fiatalokat, lesz eladott játékos ebböl bevétel, mi a szent szarnak kell történnie még hogy mi huzzunk be egy Wermert vagy Sanchot?

Válasz küldése