Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#30701 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Viasat Explorer 2006. jan 17. reggel 9 óra
MacIntyre álruhában - 1.rész
Chelsea huligánok

Igazi Football Factory témájú doksifilm. Mindenkinek ajánlom!
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#30702 Hozzászólás Szerző: Dani »

Engem a helytelen kielytés nem nagyon zavarna,(úgyis mindig baromságokat szövegelnek) de azok a teljesen anti Chelsea kommentátorok elmehetnének sakkmeccset közvetíteni....

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30703 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Komolyan elmegyek Chelsea meccskommentárnak a TV-be! 2-3 meccset láttam csak a Sport 1-2 jóvoltából, a kiejtés zavart a legkevésbé, hanem az a rengeteg badarság, amit összehordanak!!!
A Sky Sports-on a meccsek alatt a csapatok 1-1 szurkolója közvetíti a teljes meccset, ami az almenükben kiválasztva nézhető ill. hallgatható. Nagyon állat!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#30704 Hozzászólás Szerző: Norbert »

zirkonium írta:
Festa írta:Szaniszló Csaba,kommentátor:"azért az elég szégyenltes,hogy a címvédő
a sereghajtó ellen bekkel még 10 emberrel is"
Ez a JM felfogás lényege a racionalitás:Ha vezetünk védekezünk,ha vesztésre állunk támadunk.Ezért örültem a sundy góljának mert így megkellett erőltetnünk magunkat.
Szaniszló Csabának az NB-III-as csigaversenyt kellene közvetítenie, mert nyílvánvalóan nem ért az angol focihoz.
Ez nem csak Vaddisznó Csabira, de az egész k...ott Sport 1-2 galerire igaz! Szánalmasak mind egytől egyig. Ez a Szaniszló (önéletrajzából tudom) benzinkutasként dolgozott, aztán lett sportriporter... (no comment)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30705 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Chelseafan írta:
tibi71 írta:Én azért ebbe a C.Cole csalodtam egy kicsit ! Engem nem gyözött meg,hogy nem kell aggodni,ha Crespo vagy Drogba megsérül,incs baj mert ő minöségi csere lenne ! A Mu ellen és most tegnap nagyon nyúl volt ! Azt hittem felszántja a pályát,megtartja elöl a lasztit!
Nem is volt lehetősége bizonyitani, hisz egyedül volt fent, mert mindenki védekezett a saját térfelén. Próbálta ő továbbfejelni a labdát a szélsőknek, csak hát nem volt kinek. Amúgy én se tartom olyan nagy csatárnak. Hiába magas, úgy nem tud fejelni, mint mondjuk Crespo, aki alacsonyabb
Nekem az a véleményem ő még messze nem megoldás a csatár hiányra ! Ide ennél több kell !

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#30706 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

CFCBoy írta:Vége a meccsnek,nem mondom,h megérdemeltük,de legyőztük a Sunderlandet,és immár 16pont előnyünk van a Manchesterel szemben,de azért szép volt fiúk!!!!!!!!!!!!
Én viszont mondom, hogy megérdemeltük. A Sunderland hajtott, próbálkozott, de nem (voltak) elég jók. Nem csak akkor beszélhetünk megérdemelt győzelemről, ha szénné vágjuk az ellenfelet 4-5 góllal....
Birth, CHELSEA, Death

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#30707 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

tibi71 írta:Én azért ebbe a C.Cole csalodtam egy kicsit ! Engem nem gyözött meg,hogy nem kell aggodni,ha Crespo vagy Drogba megsérül,incs baj mert ő minöségi csere lenne ! A Mu ellen és most tegnap nagyon nyúl volt ! Azt hittem felszántja a pályát,megtartja elöl a lasztit!
Nem is volt lehetősége bizonyitani, hisz egyedül volt fent, mert mindenki védekezett a saját térfelén. Próbálta ő továbbfejelni a labdát a szélsőknek, csak hát nem volt kinek. Amúgy én se tartom olyan nagy csatárnak. Hiába magas, úgy nem tud fejelni, mint mondjuk Crespo, aki alacsonyabb

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30708 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

tibi71 írta:Én azért ebbe a C.Cole csalodtam egy kicsit ! Engem nem gyözött meg,hogy nem kell aggodni,ha Crespo vagy Drogba megsérül,incs baj mert ő minöségi csere lenne ! A Mu ellen és most tegnap nagyon nyúl volt ! Azt hittem felszántja a pályát,megtartja elöl a lasztit ! Egy Rooney,Messi stb ennyi lehetőségből is megyőztéka szurkolokat !
10 emberrel játszottunk és a középpálya elég gyenge volt! Ne most várd Carltontól a megváltást!
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30709 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Festa írta:Szaniszló Csaba,kommentátor:"azért az elég szégyenltes,hogy a címvédő
a sereghajtó ellen bekkel még 10 emberrel is"
Ez a JM felfogás lényege a racionalitás:Ha vezetünk védekezünk,ha vesztésre állunk támadunk.Ezért örültem a sundy góljának mert így megkellett erőltetnünk magunkat.
Szaniszló Csabának az NB-III-as csigaversenyt kellene közvetítenie, mert nyílvánvalóan nem ért az angol focihoz.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30710 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Én azért ebbe a C.Cole csalodtam egy kicsit ! Engem nem gyözött meg,hogy nem kell aggodni,ha Crespo vagy Drogba megsérül,incs baj mert ő minöségi csere lenne ! A Mu ellen és most tegnap nagyon nyúl volt ! Azt hittem felszántja a pályát,megtartja elöl a lasztit ! Egy Rooney,Messi stb ennyi lehetőségből is megyőztéka szurkolokat !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30711 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Festa: Lesz még több is, csak legyen nálunk egy törülköző, ugye?;)
Only one Di Matteo!

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#30712 Hozzászólás Szerző: Festa »

Szaniszló Csaba,kommentátor:"azért az elég szégyenltes,hogy a címvédő
a sereghajtó ellen bekkel még 10 emberrel is"
Ez a JM felfogás lényege a racionalitás:Ha vezetünk védekezünk,ha vesztésre állunk támadunk.Ezért örültem a sundy góljának mert így megkellett erőltetnünk magunkat. :lol:

A lényeg új klubrekord zsínórban 10 megnyert meccs.
Lesz ez még több is. :P
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30713 Hozzászólás Szerző: undertow »

cech - 7
gallas - 8
carv - 7
terry - 6
del horno - 5
maka - 7
lamps - 6
guddy - 7
j.cole - 6
robben - 7
crespo - 7

duffer - 6
c.cole - 6
huuuth :) - 6

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30714 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta:Sziasztok!
Ismer valaki olyan weblapot, ahol régebbi meccseknek nem csak az eredménye, hanem a csapatok összeállítása is megtalálható???
soccerbase

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#30715 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Vége a meccsnek,nem mondom,h megérdemeltük,de legyőztük a Sunderlandet,és immár 16pont előnyünk van a Manchesterel szemben,de azért szép volt fiúk!!!!!!!!!!!!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#30716 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Gudjohnsen helyett Huth a pályán,jó húzás,csak jöjjön be....

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#30717 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Crespo helyett C. Cole a pályán,de emberhátrányban jáccunk....

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#30718 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Robben góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól,aztán kiállítja C Foy :cry: ejnye Robben....

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#30719 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

J.Cole helyett Duff a pályán.....remélem bejön a cseréd Muri....

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30720 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Álmosan játszunk nagyon, 20 perc kellett mire valamit csináltak a srácok. Igaz nagyon küzd a Sunderland is, de szerintem nem fogják végig bírni erőnlétileg. A különbség elő fog jönni. Lamps néhány labdát eladott, Joe Cole sem megy be eleget középre a jobb szélről. (Láttátok a jobb szeme alatti monoklit?!!) Nagyon szervezetten védekezik a Sunderland, de meg kell verni őket.

Válasz küldése