Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22161 Hozzászólás Szerző: Gallion »

https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ ... arabag_fk/" onclick="window.open(this.href);return false;

Én innen szoktam válogatni, rengeteg streamet belinkelnek, odaírják a nyelvet és a minőséget is, úgyhogy tudod mire számíts.

Talán a legkorrektebb a stream amit most gyorsan találtam: http://www.genti.stream/chelsea-live-stream.php" onclick="window.open(this.href);return false;

HD minőség, BTSport (Lampard maybe)

Avatar
kikó
Tippverseny győztese 2013/14
Tippverseny győztese 2013/14
Hozzászólások: 445
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:12
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: Békéssámson

Re: Aktuális meccsek

#22162 Hozzászólás Szerző: kikó »

paliczandras írta:Egyébként a FILM MÁNIA ad még bl-t, de sehol nem írják, hogy melyik meccset, van olyan szerencsénk, hogy a Chelseat választják?
MU - Basel

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#22163 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Egyébként a FILM MÁNIA ad még bl-t, de sehol nem írják, hogy melyik meccset, van olyan szerencsénk, hogy a Chelseat választják?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22164 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Hali, dobtok valami jó streamet?
http://www.rojadirecta.me" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.livefootballol.me" onclick="window.open(this.href);return false;

Itt érdemes körbenézni, mint mindig. Most még korán van, ilyenkor a legtöbb stream nem aktív még.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22165 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hali, dobtok valami jó streamet?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22166 Hozzászólás Szerző: laczze »

Azért senki ne szidkozódjon.
Everton,Sp*rs,Leichester 9 pont!!!! Ez sokkal többet ér mint a Mu ponjai.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22167 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Николаевич írta:De ez honnan jön? Van valami háttere ennek hogy "hates the fucking yids"?
Gondolom mivel a mi játékosunk, ezért egyenes úton következik, hogy utálja a sp*rst :D A szurkolók ráaggatják, alapja biztos nincs.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22168 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

De ez honnan jön? Van valami háttere ennek hogy "hates the fucking yids"?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22169 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:
kazomester írta:CFC statement on Morata song: "The language in that song is not acceptable at all. Alvaro has requested supporters stop singing it."
CFC spokesman says Morata is appalled by the song, doesn't want his name connected with it, and doesn't want it sung.
Melyik dalról van szó?
"Morata, whoa, Morata, whoa. He came from Real Madrid, he hates the fucking Yids.”

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#22170 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Pityee írta:Hát mit mondjak, az eredményel elégedett vagyok, 3 pont zsebben, de a mutatott játék nem volt a legjobb. A második félidőben többet is játszhattunk volna, ahelyett hogy húztuk az időt, a meccs végi helyzetekről nem is beszélve, majdnem rácsesztünk. Willian pedig frissen beállva azér igazán sprintelhetne vissza tiszta erejéből, ő meg inkább nézi, ahogy a hulla fáradt Bakayoko vagy Morata fut vissza, kicsit megorroltam rá. Hazard pedig eléggé betojva játszott még, tényleg kell neki idő. Egyébként Zappacosta ez alatt a 15 perc alatt lehozta azt amit Moses, szerintem kifogja szorítani előbb-utóbb.
Nem értem mire számítotok Williantől. Szembefut a támadóval, elveszti a labdát és mire átgondolja a tettét a meccs lejár. Mindig ezt csinálja. Hozzászokhattatok volna már. :)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22171 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:CFC statement on Morata song: "The language in that song is not acceptable at all. Alvaro has requested supporters stop singing it."
CFC spokesman says Morata is appalled by the song, doesn't want his name connected with it, and doesn't want it sung.
Melyik dalról van szó?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22172 Hozzászólás Szerző: kazomester »

CFC statement on Morata song: "The language in that song is not acceptable at all. Alvaro has requested supporters stop singing it."
CFC spokesman says Morata is appalled by the song, doesn't want his name connected with it, and doesn't want it sung.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22173 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Lehet megint én vagyok túl optimista, de én rengeteg bíztató dolgot láttam ma.

A csapat az első percektől a kezébe vette az irányítást, szépen alakítottuk ki a helyzeteket egyiket a másik után. Az első 40 percben Morgan 15/16-os formában játszott, óriásit védekezett.

A hátsó hármas rendben volt, a kp-szűrés szintén, Cesc az "új" szerepkörben szintén. Ez mindenképp jó hír, tavaly kissé egysíkú és kiismerhető lett a játékunk azzal hogy csak a széleket erőltettük. Szerintem hosszú távon nem fogunk ennél a felállásnál maradni, de variációs lehetőségnek remek, főleg hogy Morata nagyon jó fejjel.

Ha már Morata: négy meccs után 5 kanadai pontot szerzett fejjel, és úgy néz ki hogy Azpi és Fábregas nagyon ki tudja ezt használni, Hazard meg Zappacosta meg még meg sem próbálta.

Bakayoko teljesítménye meg nem volt rossz egyáltalán, és ennél lesz sokkal jobb is: most tért vissza a 4 hónapos sérüléséből, kihagyta a pre-seasont, új ország, új csapat, alakul ez.

Gyönyörűen húztunk meg 3 nagyon kemény meccset zsinórban úgy, hogy gyakorlatilag Cahill, Drinkwater, Hazard és Zappacosta most csatlakozik csak a kerethez és Bakayoko is csak ismerkedik.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22174 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Daniel írta:
Hawaii írta:
Daniel írta:Ez valami szánalmas volt. Te atyaúristen ekkora alibit rég láttam. Bakayokonak és Kanténak sem volt nagyon pontos passza, Willian mire várt? Egyetlen pozitívum Hazard visszatérése és hogy nyertünk.
Bakayoko 84%-os, míg Kante 87%-os passzpontossággal játszott. Just sayin'...
Az lehet, de a hátrafele tili-toli szar nem különösebben érdekel. Előre a lényegi passzokat mind eladták és rendre jöttek a veszélyes kontrák. Mindezzel együtt Kanté és Bakayoko is jól szűrt, voltak jó megindulások, de ez nagyon veszélyes volt. Just sayin'...
Szerintem is korrekt volt Bakayoko és a mai statisztikái sem rosszak:
81 labdaérintés
5 sikeres csel
5 szerelés
2 közbeavatkozás
2 győztes légipárbaj
63 passz
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#22175 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Daniel írta:
Hawaii írta:
Daniel írta:Ez valami szánalmas volt. Te atyaúristen ekkora alibit rég láttam. Bakayokonak és Kanténak sem volt nagyon pontos passza, Willian mire várt? Egyetlen pozitívum Hazard visszatérése és hogy nyertünk.
Bakayoko 84%-os, míg Kante 87%-os passzpontossággal játszott. Just sayin'...
Az lehet, de a hátrafele tili-toli szar nem különösebben érdekel. Előre a lényegi passzokat mind eladták és rendre jöttek a veszélyes kontrák. Mindezzel együtt Kanté és Bakayoko is jól szűrt, voltak jó megindulások, de ez nagyon veszélyes volt. Just sayin'...
Akkor én másik meccset néztem ezek szerint... Jó, ha a passzaik negyede ment hátra, és ketten együtt összesen kb 20 passzt rontottak el (ami ezen szinten bőven belefér), ellenben ~140 sikeres passz is fűződik a nevükhöz.
Egyébként ajánlom figyelmedbe (különös tekintettel a passing részt és azon belül is Bakayoko és Kante passzainak irányát): http://epl.squawka.com/english-premier- ... ea/matches

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#22176 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Hawaii írta:
Daniel írta:Ez valami szánalmas volt. Te atyaúristen ekkora alibit rég láttam. Bakayokonak és Kanténak sem volt nagyon pontos passza, Willian mire várt? Egyetlen pozitívum Hazard visszatérése és hogy nyertünk.
Bakayoko 84%-os, míg Kante 87%-os passzpontossággal játszott. Just sayin'...
Az lehet, de a hátrafele tili-toli szar nem különösebben érdekel. Előre a lényegi passzokat mind eladták és rendre jöttek a veszélyes kontrák. Mindezzel együtt Kanté és Bakayoko is jól szűrt, voltak jó megindulások, de ez nagyon veszélyes volt. Just sayin'...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22177 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

En Bakayokot full jonak ereztem. Matic utan legalabbis nekem tetszik. Oda mer lepni, birkozik, nem fel felugrani. Nem igazan tiszta, hogy akkor most 3-4-3 vagy 3-5-2-re lehet szamitani iden. Szerintem nem lenne rossz ez az 5 kp. Kante es Bakayoko egymas mellett, Fabregasnak meg szabad szerepkor. Pedro nagyon nem erezte, en a felidoben leszedtem volna. Nem nagyon szoktak brillirozni a csapatok a King Powerben, ezt is kipipalhatjuk az elejen. Johet a BL. Mutatott jatekban azert remelem javulunk jovoheten.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22178 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Kicsit nyikorog a gépezet, de idővel biztosan jobb lesz. Most már teljes a keret, össze fognak szokni. Kíváncsi vagyok, hogy Rudi megtartja-e a helyét az alapcsapatban Vahill visszatérésével. Őszintén szólva semmi kivetnivalót nem láttam eddig a játékában és hibákat se nagyon vétett. Szegény Chris-t sajnálom, így már a padra sem fog odaférni... Nem beszélve Charly-ról :(
Christensen és Musonda simán mehettek volna kölcsönbe, kár volt őket itt tartani.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22179 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kicsit nyikorog a gépezet, de idővel biztosan jobb lesz. Most már teljes a keret, össze fognak szokni. Kíváncsi vagyok, hogy Rudi megtartja-e a helyét az alapcsapatban Vahill visszatérésével. Őszintén szólva semmi kivetnivalót nem láttam eddig a játékában és hibákat se nagyon vétett. Szegény Chris-t sajnálom, így már a padra sem fog odaférni... Nem beszélve Charly-ról :(

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#22180 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Daniel írta:Ez valami szánalmas volt. Te atyaúristen ekkora alibit rég láttam. Bakayokonak és Kanténak sem volt nagyon pontos passza, Willian mire várt? Egyetlen pozitívum Hazard visszatérése és hogy nyertünk.
Bakayoko 84%-os, míg Kante 87%-os passzpontossággal játszott. Just sayin'...

Válasz küldése