Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
paliczandras
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#7161 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Van baj nem kevés.

A legnagyobb az szerintem, hogy elől egyedül Mount és Sterling az a szint ami egy Chelsea ben elfogadható lenne és sajnos ők sem top formájukban vannak. Rajtuk kívül mindenki hulladék.

Broja t szándékosan nem írtam, ő még nem kapott elég lehetőséget, de hátha legalább ő beválik.

Zijes, pulcsit, Havertz mindet rossz nézni meccsek óta...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7162 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta: 2022. szeptember 14., szerda 23:10
Bubi írta: 2022. szeptember 14., szerda 23:01 Én nem látom olyan negatívan a dolgokat mint sokan. Sajnos ez döntetlen lett, de végre változott a felállás, egyszerre 4 támadónk volt a pályán és sokkal több helyzetet tudtunk kidolgozni mint eddig, ráadásul a védelem is működött.

Sokat számít a rendszer, hogy végre a posztjukon játszanak, de a helyzetkihasználásunk nem fog csak úgy egy edzőváltás miatt rendbejönni. A kreatívabb, támadóbb foci majd ezt is helyre fogja rakni idővel.

Illett volna ma nyerni, de nálam manapság nem olyan magas a léc. Túl sok szar meccset láttam az utóbbi időbe, azokhoz képest a mai élmény volt.

James egy zseni, nem csodálkoznék ha Balehez hasonló utat járna be.
Ez a meccs volt az élmény? Hát Bubi nagyon nem lehetett magasan a léc már nálad. Sztem ugyanolyan okádék volt mint az eddigiek. Ráadásul lehozni egy Salzburg elleni hazai meccset 4 darabbal, abból is 2 az utolsó pár percben.
Lehet az mondatja velem ezt, hogy Tuchelt nem kedveltem túlzottan, nem tudom, de a Sp*rs elleni meccs után nekem is ez volt a legnézhetőbb az ideiek közül. :D Nagyon gyenge ez a Salzburg, de legalább néha volt egy kis kombinatív játék féleség, amit én Tuchel alatt nem sűrűn véltem felfedezni az elmúlt egy évben.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7163 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Crap írta: 2022. szeptember 14., szerda 23:04 Valóban gyenge a csapat de aki ki ejt minket igazából az Kepa.
Zvezda ellen bekap egy olyan gólt amit Mendy kb. egész évben védeni szokott, most meg ez a potya.
Ha nem lenne az ára még Dibusz is kiszorítaná a Fradibol. Bárcsak el takarodna végre tőlünk.

A másik kritikán aluli ember pedig Ziyech. Teljesen le épült pedig mindene adott volt, ellenben Kepaval. Viszont ma is jobban érdekelte hogy néz ki a kamerában, mint hogy legyen egy jó megoldása. A helyzete után csak azzal van elfoglalva hogy a kamerába néz és próbál fasza lenni....
Szerintem Silva vagy Azpi jobban elővehető a gólért.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7164 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2022. szeptember 14., szerda 23:01 Én nem látom olyan negatívan a dolgokat mint sokan. Sajnos ez döntetlen lett, de végre változott a felállás, egyszerre 4 támadónk volt a pályán és sokkal több helyzetet tudtunk kidolgozni mint eddig, ráadásul a védelem is működött.

Sokat számít a rendszer, hogy végre a posztjukon játszanak, de a helyzetkihasználásunk nem fog csak úgy egy edzőváltás miatt rendbejönni. A kreatívabb, támadóbb foci majd ezt is helyre fogja rakni idővel.

Illett volna ma nyerni, de nálam manapság nem olyan magas a léc. Túl sok szar meccset láttam az utóbbi időbe, azokhoz képest a mai élmény volt.

James egy zseni, nem csodálkoznék ha Balehez hasonló utat járna be.
Ez a meccs volt az élmény? Hát Bubi nagyon nem lehetett magasan a léc már nálad. Sztem ugyanolyan okádék volt mint az eddigiek. Ráadásul lehozni egy Salzburg elleni hazai meccset 4 darab kapuralövéssel, abból is 2 az utolsó pár percben, az több mint szomorú.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2022. szeptember 14., szerda 23:13-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7165 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Broja lehet az egyetlen reményünk elöl, kihagyott két nagy helyzetet ugyan, de pont most kéne kezdőbe rakni és erőltetni picit, mert ezek a fél órák, amiket kap, nem elegendők, hogy szokja a társakat. Ő az egyetlen klasszikus center a keretben, és ez a mozgásán, helyezkedésén is látszik.

Jó lenne már ezt a Havertz hamis 9-esben sztorit elengedni, sose fog az ember 10 gól felett rúgni, nekünk pedig gólok kellenek, tegye hátrébb egy sorral vagy bánom is én hova (padra), és kapja meg az albán az esélyt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Crap
Hozzászólások: 1010
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#7166 Hozzászólás Szerző: Crap »

Valóban gyenge a csapat de aki ki ejt minket igazából az Kepa.
Zvezda ellen bekap egy olyan gólt amit Mendy kb. egész évben védeni szokott, most meg ez a potya.
Ha nem lenne az ára még Dibusz is kiszorítaná a Fradibol. Bárcsak el takarodna végre tőlünk.

A másik kritikán aluli ember pedig Ziyech. Teljesen le épült pedig mindene adott volt, ellenben Kepaval. Viszont ma is jobban érdekelte hogy néz ki a kamerában, mint hogy legyen egy jó megoldása. A helyzete után csak azzal van elfoglalva hogy a kamerába néz és próbál fasza lenni....

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7167 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Apinho írta: 2022. szeptember 14., szerda 22:42 Engem nem érdekel, de itt ma nyerni kell, ha vért hánynak se izgat. Ha ezeket nem verjük meg, akkor idén kb. senkit.
Akkor marad a senkit? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Lacika19
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 19:55
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7168 Hozzászólás Szerző: Lacika19 »

Kepa jó hozzáállása a kispadról mindig megszépíti egyesekben azt a tényt, hogy nagyon gyenge kapus. Édes istenem, hogy mi volt ez is... Jót nevetek már csak rajta. Kedvelem én is, mint embert, csak ne követeljük már kapuba... :)

De továbbra is azt mondom, hogy ameddig 1 gólokat tudunk lőni nagy nehezen, ilyen kis semmi csapatoknak, addig ne várjunk 3 pontot sehol.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#7169 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én nem látom olyan negatívan a dolgokat mint sokan. Sajnos ez döntetlen lett, de végre változott a felállás, egyszerre 4 támadónk volt a pályán és sokkal több helyzetet tudtunk kidolgozni mint eddig, ráadásul a védelem is működött.

Sokat számít a rendszer, hogy végre a posztjukon játszanak, de a helyzetkihasználásunk nem fog csak úgy egy edzőváltás miatt rendbejönni. A kreatívabb, támadóbb foci majd ezt is helyre fogja rakni idővel.

Illett volna ma nyerni, de nálam manapság nem olyan magas a léc. Túl sok szar meccset láttam az utóbbi időbe, azokhoz képest a mai élmény volt.

James egy zseni, nem csodálkoznék ha Balehez hasonló utat járna be.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#7170 Hozzászólás Szerző: Traxver »

1-0nál sztem átkellett volna állnunk 5 védőre akkor talán kibekkeltük volna
Eg labdavesztésből szinte lekontráztak, Azpiclemaradt a csatáról…

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#7171 Hozzászólás Szerző: focimark »

Broja jateka kifejezetten tetszik, harcias, gyors, helyzetbe tud kerulni es mivel Auba meg Kai versengenek hogy melyikojuk a nagyobb fostalicska itt az ideje kezdobe pakolgatni Brojat.
Azert Potternek is megvannak ugyanazok a faszsagai eddig mint Tuchelnek. Rlc csatart jatszott vagy wtf? De Ziyechet is behozta rwbnek, amig James meg hatrament cbnek.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2299
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#7172 Hozzászólás Szerző: Anti »

Asszem Tuchel is X-el kezdte.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#7173 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ez igy nem lesz jó. Vagy toljuk be a buszt ha nem megy a tamado jatek és kontrazzunk mint régen, vagy ha nem tudunk gól nélkül lehozni meccset akkor rúgjunk többet és építsünk a támadó harmadra mint a barca. Venni kell még 3-4 támadót, aztan azokból meg akik megvannak már valamit kihozni. Valaki csak beválik a nagy számok törvénye alapján.
Szopjuk a gólokat minden meccsen tucatszámra. Lövünk nagynehezen 1-et, pillanatok alatt jön a valasz. Nincs erő, kitartás. Mindig hibázik valaki, mindig van több nagyhelyzet ami nem megy be.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#7174 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Ezert kar volt elkuldeni Tuchelt... idot kell adni Potternek hatha tud meg varazsolni, de igy sem top4 sem bl az iden.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7175 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szégyen. Két meccsből 1 pont olyan veretes névsor ellen mint a Dinamo Zágráb és Salzburg.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#7176 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Azért ha ki már kiesünk a csoportból, azt összehozhatnák hogy ne 3. helyen tegyük ezt hogy legalább az EL-t elkerüljük. Amúgy ez konkrétan egy Tuchel féle meccs volt, a nagy részében fejetlen csirkeként, poszt nélkül rohangáltak a legtöbben. Boehly foghatja a fejét :lol:

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#7177 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Kedvelhető és jó játékos ez a Ziyech, kár hogy nem játszik többet. Jó látni rajta az akarást és a hajtást, meg hogy mennyire megviseli mikor 10ből 9.5x szar döntést hoz. Wizard......

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#7178 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Na 2 meccs után csoportutolsók jólvan az

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#7179 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Apinho írta: 2022. szeptember 14., szerda 22:42 Engem nem érdekel, de itt ma nyerni kell, ha vért hánynak se izgat. Ha ezeket nem verjük meg, akkor idén kb. senkit.
Épitkezünk fél évig az uj managerrel, majd egy jobb időszak után jövő ősszel/télen byebye.
Na, de nézzük a jó oldalát, ennél szarabb mar nem nagyon lehet. Kiesünk a blből, és akkor talan összekaparjak magukat a top 4be.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#7180 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem túl bátor csere ez?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2022. szeptember 14., szerda 22:59-kor.

Válasz küldése