Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#14381 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Szabi írta:Hazardhoz lett itt hasonlítva mind tehetségben, mind a csapatra gyakorolt (vélt) hatását tekintve, ugyebár mindketten 21 évesen igazoltak hozzánk, viszont Edenre emlékszünk, hogy 2 perc alatt felvette a PL ritmusát és bohócot csinált a védőkből - persze ez nem magától értetődő, hogy azonnal megy mindenkinek, én mégis ennél talán kicsit többre számítottam a némettől debütálás gyanánt.
Hazard egy kész csapatba igazolt, Havertz viszont egy formálódóba, ezért sem érdemes őket összehasonlítani. Nagyon nem mindegy, hogy a körülötte lévő játékosok között kialakult-e már némi összhang, vagy ezt most kell még felépíteni. Egyébként emlékeim szerint Hazardnak a bemutatkozó meccse jól sikerült, viszont neki is kellett egy jó félév, mire igazán felvette a ritmust. Mindenesetre egyértelműen több kell Havertz-től is, ugyanakkor nem fog mindenki egyből úgy beintegrálódni a csapatba, mint pl Chilwell vagy épp Werner.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14382 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Havertz nekem eddig összességében nagy csalódás, nyilván még mindig piszok korai lehúzni róla a keresztvizet, de azért annyi idő és meccs már van a háta mögött nálunk, hogy egy első benyomást lehet alkotni róla. Valahogy én nem érzem azt a szikrát egyelőre a játékában, ami nálam megér 80 milliót, ügyes gyerek, vannak szép megoldásai, de ha nem tudnám, hogy ki ő (Európa egyik, ha nem a legtehetségesebb fiatalja), én megmondom őszintén, hogy korosztályában nem sorolnám a közvetlen elitbe. Minden jó megoldására, döntésére jut kettő rossz, fejben is még kicsit lassú, nekem annyira a labdás mozgása sem tetszik és a 16-oson kívülről sem jelent különösebb veszélyt. Hazardhoz lett itt hasonlítva mind tehetségben, mind a csapatra gyakorolt (vélt) hatását tekintve, ugyebár mindketten 21 évesen igazoltak hozzánk, viszont Edenre emlékszünk, hogy 2 perc alatt felvette a PL ritmusát és bohócot csinált a védőkből - persze ez nem magától értetődő, hogy azonnal megy mindenkinek, én mégis ennél talán kicsit többre számítottam a némettől debütálás gyanánt.

Nincs egyszerű dolga, mert nagy a kuszaság és a fejetlenség, sok az idegen elem, az edző se nagyon tudja, hogy mit akar, viszont van azért ismerős arc neki Werner vagy Rödiger személyében, szóval nincs teljesen magára utalva, vannak akik segítik a beilleszkedését. Többet várok tőle, bízom benne, hogy amint összeáll a kirakós - ha összeáll -, akkor kijön belőle is az a klasszis, akit mind várunk, de az eddig látottak alapján azért van némi aggályom azzal kapcsolatban, hogy nehogy flop legyen.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14383 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chilwell óriási igazolás volt, Colet idézi az a magabiztosság ahogy leköveti a rávezetett labdákat. Werner szintén hatalmas fogás, brutálisan helyezkedik.

Sokat kell még ennek a csapatnak érnie. Havertz még mindig nem vette fel a tempót, egész másképp kell játszania nálunk mint a B.L.-nél, hiába játszik középen, itt nincs annyi területe, sokkal pengébbnek kell lennie. Az együttjátszatása Mounttal szerintem sem jó egyelőre, max akkor ha Havertz kerül ki a szélére. Egyelőre szerintem Mount hasznosabb a németnél. Pulisic jobboldalt játszatása számomra teljesen érthetetlen, láthatóan szenved ott, már nem tudja azt játszani amit a Dortmundnál, azt várja magától amit a sérülése előtt adott. Persze formán kívül van még, ahogy Zijes is, ami egyelőre nagyban hátráltatja a csapatot.

Jorginho borzalmas, teljesen haszontalan, Kovacicnak egyértelműen kezdenie kellene. Szerintem a mai kezdővel lampard nagyon mellényúlt, több ponton tévedett.

0-0 lett, ami nem jó, de nem is rossz ez a tavalyi EL győztes ellen. Pozitívum, hogy nem kaptunk gólt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14384 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Az eredmennyel akkora problema nincsen. Azert ez a Sevilla pariban volt a Bayernnel, kiutottek par honapja a Unitedet es az Intert is. Egy jo csapatrol beszelunk.

Ami inkabb aggaszto, azok az edzoi dontesek es a mutatott jatek. Pulisic es Mount egy fillert nem ert a Soton ellen sem es ma sem, az amerikai igy is szinte majdnem vegig jatszotta a meccset, holott CHO megerdemelte volna, hogy hamarabb bedobjak. O hozta a mentoovet a WBA ellen is szvsz. Bizhatna benne jobban Lampard.

Zouma nehany megmozdulasa meggyozodesem, hogy a vesztunket okozta volna, ha mondjuk egy Christensen-Alonso-Kepa harmas van mellette. Chilwell es Silva halistennek kisegitette, de akarmiylen nagy szerelesei vannak, benne mindig ott van es ott is lesz a hiba. Szerintem Rudigernek lehetne visszaut, ezt is Lampard nyakaba varrom. Ugy csinal, mintha milyen jo vedelmunk lenne, hogy neki eselye sincs bekerulni. A BL-ben spanyol csapat ellen talan Azpinak is kezdenie kellett volna, kicsit meglepett, hogy James volt az RB, nem is ez volt a legjobb meccse az angolnak.

Thiago Silva es Chilwell ugy kellett mint egy falat kenyer. Ok ketten voltak nalam a meccs legjobbjai. Mendy vedese az elso felidoben mikor megpattant Zouman az oriasi volt, nem szabad mellette szo nelkul elmenni. Remeljuk megoldodik a kapusgond.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14385 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nálam Chilwell a MOTM, klasszis a pali.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14386 Hozzászólás Szerző: broduer »

Az eredmény végülis jó a csoport legerősebbje ellen. De ez egy Championship szintű meccs volt, nulla motivációval.
Mendy viszont ezen a meccsen nagyon meggyőző volt. Nem ugrált ide-oda mint egy idióta, hanem stabil, megbízható volt, fogta amit kellett. Jamesnek is jár a pacsi, és Silva is nagyon stabil volt. De pl Zouma... hát én tényleg nem tudom kinek kellene ott játszania Silva mellett (talán leginkább Tomorinak).

Bandi
Hozzászólások: 2734
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#14387 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nem akar összeállni a játék. A védelem kivételesen most nagyjából rendben volt (Mendy nagy felüdülés, nem volt komoly dolga, de teljesen más a testbeszéde mint Kepa-nak, nem kapok gyomorgörcsöt minden lövésnél és beadásnál), viszont a támadójáték 0 volt. A Werner, Mount, Havertz trió fáradt, túl fogja játszatni őket Lampard, míg CHO-t és Abraham-et le fogja építeni. Nagyon sok a hiba Frank-nél, kezd aggasztó lenni ez számomra...

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#14388 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Át lehetne állni 2 csatárra, így ki lennének használva. Van két nagy cula, meg egy kicsi, fürge. Pont jó.
Odoi nem szolgált rá, hogy ennyit padozzon, az utóbbi időben kezdi visszanyerni formáját....

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14389 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Öröm az ürömben: Kanté és Chilwell bőven kiemelhető. James játéka is tetszett, Silva is kell középre.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14390 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:Sokadik alkalom már, hogy baszik időben cserélni, biztos elég a döntetlen otthon... Fú de szar meccs volt ez. Gyötrelem játék. :|
Egyébként szerintem ez egy okés eredmény. Legalább nem nyitott szájjal rohangáltak a @erdőben ma srácok. Nem egyszer volt már, hogy úgy küldte fel őket Lamps.

Viszont a többi meccsen ez elfogadhatatlan lesz, mind az eredmény, mind a mutatott játék szempontjából.

Jó lenne az utóbbi időben mumussá váló mu ellen értelmes meccset produkálni, aztán vegyes csapattal kiállni a Krasznodar ellen, bőven van minőség a padon is, a kezdők meg szarrá vannak játszatva.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14391 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hát ez marha kevés lesz hétvégén, van egy olyan érzésem. Rég láttam hazai pályán ilyen beszarva játszani a csapatunkat... nekünk nem kellett ez a győzelem vagy mi a franc? Döntetlen és hátul passzolgatnak a sevilla játékosok, a mieink pedig távolrol szemlélik.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#14392 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sokadik alkalom már, hogy baszik időben cserélni, biztos elég a döntetlen otthon... Fú de szar meccs volt ez. Gyötrelem játék. :|

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14393 Hozzászólás Szerző: broduer »

Ezek a 85. perc utáni cserék annyira megalázóak, ha nem időhúzás a cél... Szegények beöltöznek, bemelegítenek, aztán 3 sípszó. Borzasztó demotiváló lehet.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14394 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bandi írta:Ismét érthetetlen számomra hogy miért nem cserél Lampard. Pulisic mintha pályán sem lenne, Havertz és Werner is fáradt, a padon meg ott ücsörög Abraham vagy CHO is, akik akár lendületet is vihetnének a játékba.
Ezt akartam írni. Szerintem Pulisic hasznosabb, mint Havertz, a németnek nem emlékszem jó megoldására. Látszik, hogy fáradt, bár hajt, csak olyan, mintha térdig érő vízben futna a többiekhez képest.

Ha akarna is cserélni, már késő, kb idő sem maradt.

Bandi
Hozzászólások: 2734
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#14395 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Ismét érthetetlen számomra hogy miért nem cserél Lampard. Pulisic mintha pályán sem lenne, Havertz és Werner is fáradt, a padon meg ott ücsörög Abraham vagy CHO is, akik akár lendületet is vihetnének a játékba.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14396 Hozzászólás Szerző: broduer »

James Lee írta:
broduer írta:
kazomester írta:2 dolgot amúgy megjegyezhetne már Lampard:

1. Mount nem balszélső
2. Pulisic nem jobbszélső

Nem bonyolult dolgok ezek, nagyjából mindenki látja ezt rajta kívül.
3. Jorginho nem focista
4. Tomori megérdemelné a lehetőséget Zouma helyett.
Nem értek egyet, Jorginho igazi biztos pont. Biztos pont a hátrapasszra. Legalább tudom mi fog történni a következő pár másodpercben. Esetleg néha előrebaszkodja, amiből tavaly óta lett két assistja.
Ez már valami.
Legalább addig elmehetsz sörért.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14397 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Dante írta:Chilwell minden penny-t megért. Alonso-ról ki tudja hány gólt kaptunk volna már, esélye sem lenne Ocampos ellen.
Megelőztél :D Ha 100 misi lett volna, akkor is kötelező vétel

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#14398 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Zouma életveszély...ma is
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14399 Hozzászólás Szerző: Dante »

Chilwell minden penny-t megért. Alonso-ról ki tudja hány gólt kaptunk volna már, esélye sem lenne Ocampos ellen.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14400 Hozzászólás Szerző: broduer »

Kanté a csk :lol: :lol: :lol: :lol: Várom már, hogy kezdjen kiabálni a társakkal, ha nem jól mozognak :lol:

Válasz küldése