Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Edzőkérdés

#4441 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

SUN, de azért érdekes:
"Carlo Ancelotti has identified Aston Villa winger Ashley Young as the man to spark his Chelsea revolution."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#4442 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ancelotti lesz, valahogy úgy érzem... Folyton erről olvasni, senki másról, ez picit gyanús. De mindegy, a nyár még messze van, talán nem ő lesz.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Edzőkérdés

#4443 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Na, az egyik "jelölt", van Gaal már nem lesz Chelsea edző, ugyanis bejelentett munkás lesz a bőrgatyásoknál.

"Van Gaal has signed a two-year contract with Bayern and will assume his responsibilities on July 1, exactly one year after Klinsmann's ill-fated reign commenced."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3206
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Edzőkérdés

#4444 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Megyó írta:soktól hallom, hogy Pirlo a Vb óta (2006) csapat egyik legrosszabbja, ezt nem tudom se elvetni, se egyetérteni vele, mert mostanság nagyon kevés Milan meccset nézek.
Ez érdekes. A Magyar Ligaválogatott-Milan meccsen a kommentátor állandóan Pirlo szervezőkézségét hiányolta. Igaz, hogy pletykalapon, de felröppent Bilics neve is. Nektek erről mi a véleményetek?
211! NEW RECORD!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Edzőkérdés

#4445 Hozzászólás Szerző: misakd »

A spanyol bajnokság és az olasz bajnokság kb. fele olyan erös mint a PL .
Az olasz bajnokságban csak az Inter létezik meg néha a juve bundazik egyet.
A spanyol bajnokságban a barca és a madrid civakodasarol szol de ha a madridiak igy folytatjak akkor it is egyedutalom lesz a tobbi csapat meg egy-két személyes team.
pl.:Athletico:Forlán és Agüero
Villareal:Capdevilla,senna,carzola
bár itt is lehetnek jó eddzők de én inkább a chelsea vezetesevel angliaban edzösködö edzöt bíznék meg.
mint pl. Moyes-t vagy O'neil-t vagy Radknapp-et

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4446 Hozzászólás Szerző: kdako »

Most kaptam egy Milanos ismerőstől: Galliani ezt nyilatkozta: "Nemrég beszéltem Berlusconival telefonon, s megdöbbentették őt ezek a hírek. Carlónak jelenleg 2010-ig tartó szerződése van a Milannal, s a következő évben is ő fog űlni a kispadon". az olasz lapok szerint a dolog hátterében az van, hogy Berlusconi Drogbára akarja cserélni Ancelottit, de erről Abra hallani sem akart.
GO BLUES!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4447 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Hege írta:Aki egy átlagban 30feletti játékosokból álló csapattal megtudja nyerni a Bl-t arra azthiszem szavunk nem lehet nem tom a Milanosok mit sirnak!!Ien csapattal az is csoda hogy 2.helyen állnak a bajnokságban.!
A bl nem csak tudáson és edzőn alapszik (lásd mi és Hiddink de lehet még sorolni) nem kevés szerencse is kell hozzá, ellenben a bajnoksággal, a seria a-t meg megnyerni nem nagy kunszt. (az összes digot kiverték az angolok) Az inter egy Ibrahimovichal és egy Mourinhoval jobb bármelyik olasz együttesnél (a középpályájuk és a védelmük elképesztő szerintem, egy Cordoba egy Samuel hogy kerülhet be a kezdőbe??úgy hogy nincs más), a Juventus most jött vissza a seria b-ből koránt sem olyan erős a keretük mint jó pár éve, Roma nagyon gyengén muzsikál idén, a keretük szintén nem valami erős, Fiorentina se valami jó, hogy ne lennének másodikok?? A Milannak messze a legnagyobb a költségvetése az olaszok között és ők költöttek nyári átigazolásra is a legtöbbet nyáron és kiket vettek? Nem középidős és fiatal tehetségeket...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Edzőkérdés

#4448 Hozzászólás Szerző: Hege »

F_Adam888 írta:
kdako írta:
ZenZo írta: Ennek ellenére a Milan szurkolók 90%-a elzavarná a halál f*szára. Vajh' miért?
Ezzel nem értek egyet, nem tudom, milyen felmérést olvastál erről...vagy megkérdezted 10 milanos haverodat? :lol:
Az öcsém Milanos és k.rvára utálja CA-t "remek" cseréi miatt h hátrányba kerülnek és Pato helyett behozza Senderost vagy Emersont
Aki egy átlagban 30feletti játékosokból álló csapattal megtudja nyerni a Bl-t arra azthiszem szavunk nem lehet nem tom a Milanosok mit sirnak!!Ien csapattal az is csoda hogy 2.helyen állnak a bajnokságban.!
We love you Chelsea^^

F_Adam888
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 16:03
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Edzőkérdés

#4449 Hozzászólás Szerző: F_Adam888 »

kdako írta:
ZenZo írta:
kdako írta:Miért utasítjátok el ennyire Ancelottit? 2 BL-t nyert 4 év alatt, taktika zseni.
Ennek ellenére a Milan szurkolók 90%-a elzavarná a halál f*szára. Vajh' miért?
Ezzel nem értek egyet, nem tudom, milyen felmérést olvastál erről...vagy megkérdezted 10 milanos haverodat? :lol:
Az öcsém Milanos és k.rvára utálja CA-t "remek" cseréi miatt h hátrányba kerülnek és Pato helyett behozza Senderost vagy Emersont
PC
BI DL JT AC
ME FL JOM
SK DD FM

Sindu
Hozzászólások: 799
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Edzőkérdés

#4450 Hozzászólás Szerző: Sindu »

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 05,00.html
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 00,00.html
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 043480.stm

Abra akarja Ancelottit, Ancelotti meg maradni akar. Igazából bármi lehet, ha elküldik onnan, akkor simán lehet, hogy idejön.

Rihanna
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009. február 15., vasárnap 0:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4451 Hozzászólás Szerző: Rihanna »

Xiaxtok!nem tudja valaki h igaz e az a hir h Ancelotti lex az uj trener?


Hajra Chelsea!!!!!!!!!!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4452 Hozzászólás Szerző: Daniel »

AwayRoller írta:szerintem ha JM is akkora szabadsagott kapott volna mint o, akkor kb ugyanott jarnank, szoval ha szabadon igazolhatott volna, nem rugjak ki, megertik az elkepzeleseit stb...de ugyebar a fociba nincs ha...
Nem mondtam hogy nem :wink: Amúgy nem tudom tényleg mit várt Abra???Nem lehet örökké csak nyerni, ezt minden csapat bebizonyította már...Kíváncsi vagyok hogy az emberek fognak-e Hiddink-es plakátokkal járkálni hogy vissza vissza vagy ami JM-nél volt :) (remélem nem, mert jövőre is marad én még mindig ebbe bízok :) )
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4849
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Edzőkérdés

#4453 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

szerintem ha JM is akkora szabadsagott kapott volna mint o, akkor kb ugyanott jarnank, szoval ha szabadon igazolhatott volna, nem rugjak ki, megertik az elkepzeleseit stb...de ugyebar a fociba nincs ha...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4454 Hozzászólás Szerző: Daniel »

AwayRoller írta:3 edzo van...hmmm...aki ittvan az Hiddink...aki elment az JM...de ki a harmadik akire te gondolsz???...Advocaat?...v Rijkaard :?:
Vicente del Bosque, egybéként SAF-ot tartom még nagyon nagy edzőnek és közéjük sorolom, de neki kellett idő, de meg is lett az eredménye, ne felejtsük el hogy igen közel állt anno a MU-s karrierje elvesztéséhez :wink:
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4849
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Edzőkérdés

#4455 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

3 edzo van...hmmm...aki ittvan az Hiddink...aki elment az JM...de ki a harmadik akire te gondolsz???...Advocaat?...v Rijkaard :?:

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4456 Hozzászólás Szerző: Daniel »

undertow írta:
ToreAndre írta:Llewellyn Charles???:-) (Kiváncsi vagyok ki tudja kiről van szó??)
hát, úgyfest te vagy az egyetlen körvirsli fan erre ;) én is csak a szép velszi neve kapcsán tudom.
egyébként nem örülnék neki. akkor már inkább bármelyik edzősködő ex-játékosunk.
Körvirsli :lol: Egyébként én se tartom jó ötletnek.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Edzőkérdés

#4457 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Llewellyn Charles???:-) (Kiváncsi vagyok ki tudja kiről van szó??)
hát, úgyfest te vagy az egyetlen körvirsli fan erre ;) én is csak a szép velszi neve kapcsán tudom.
egyébként nem örülnék neki. akkor már inkább bármelyik edzősködő ex-játékosunk.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4458 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ZenZo írta:
Dani1905 írta:... Rijkaard van még akit szóba hoztak párszor, de őt több klubbal is Mancity, Ajax, sőt mostanában a Milánt hangoztatják, illetve a Milán padjára Van Bastent hallottam :o nem hinném hogy vele jobban járnának, mint Ancelottival :D
Rijkaard állítólag (bár ennek legalább annyi valóságalapja lehet, mint az Ancelottis hírnek) a Citeh-hez áll legközelebb, van Basten csak úgy került szóba a Milannál, hogy Cruyff nyilatkozta azt, hogy MvB készen áll a Milan edzői székére, miközben Berlusconi a sajtóban Ancelottit teszi felelőssé a gyatra szezon miatt. van Bastent én nálunk is el tudnám képzelni, de csak akkor, ha hagyunk neki időt is, nem dobjuk ki fél szezon után.
Persze ezek a hírek kuka mind csak megjegyeztem :) , egyébként az hogy egy edzőt, legyen az akárki is, nem kéne fél év alatt kidobni, mert semmi értelme az egésznek (hogy Zenzo szavaival éljek ettől agyf*szt kapok :D ), csak olyanok leszünk mint egy real madrid. Van a világon 3 edző aki képes egyből az érkeztével csapatot csinálni és kupákat nyerni, abból egy nálunk van :) de elmegy :( , egyet elküldtünk :( és egy akit biztos hogy nem fogunk megszerezni :( . Nem azt mondom hogy Scoalri jól csinálta amit csinált, vagy azt hogy rossz döntés volt kirúgni, de az tény hogy megpróbált valamit elkezdeni, elküldött játékosokat, akikre a legtöbb fórumozó szerint se volt szükség, próbált csapatot gyúrni ami sikerült is neki, de jött egy mélypont amiből nem bírt kievezni, sajnos :( Nem azt mondom hogy lett volna itt jövője, mert tényleg szörnyű volt úgy nagy csapatok ellen pályára menni (mondjuk tény amit Zenzo elírt az Arsenalos meccs tört meg a csapat lendületét amit szintén jogtalanul vettek el tőlünk, Poolos meccs hát Istenem van ilyen egy potya gól, Spurst ki verte meg nagyok közül? A mus meg abszolute égés volt tény) hogy taktika se volt kb. és tehetetlen volt az egész bagázs, de időt se hagytunk neki :roll: így meg azért elég nehéz.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Edzőkérdés

#4459 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Dani1905 írta:... Rijkaard van még akit szóba hoztak párszor, de őt több klubbal is Mancity, Ajax, sőt mostanában a Milánt hangoztatják, illetve a Milán padjára Van Bastent hallottam :o nem hinném hogy vele jobban járnának, mint Ancelottival :D
Rijkaard állítólag (bár ennek legalább annyi valóságalapja lehet, mint az Ancelottis hírnek) a Citeh-hez áll legközelebb, van Basten csak úgy került szóba a Milannál, hogy Cruyff nyilatkozta azt, hogy MvB készen áll a Milan edzői székére, miközben Berlusconi a sajtóban Ancelottit teszi felelőssé a gyatra szezon miatt. van Bastent én nálunk is el tudnám képzelni, de csak akkor, ha hagyunk neki időt is, nem dobjuk ki fél szezon után.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4460 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:
kiskacsa08 írta:
ZenZo írta:Mondj még egyet, s azt mondom, igazad van.
Pl. Gourcuff. Ő is remek játékos, és fiatal, csak kölcsön adták.
Kinevelte az akadémia, ahol Ancelotti nem csinál semmit. Pályára lépett a nagycsapatban vagy egyszerse, aztán meg kölcsönadták. Ez kb. olyan, mintha JM-re azt mondanád, hogy bazi nagy tehetségeket fedezett fel, mert játszott vagy 3 percet nála Sinclair meg Stoch is...
Igen, ez ügyben szerintem is mindenképp Zenzonak van igaza. Ancelotti szerintem nem is akar fiatalokkal foglalkozni. Vesz valami megbízható nevet és beépíti.

Válasz küldése