Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6983
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#1701 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Carlo Ancelotti tegnap egy előkelő londoni étteremben a Premier League 16. helyén szerénykedő Chelsea képviselőivel találkozott, köztük a klub egyik ügyvédjével.

Ancelotti eredetileg Cristiano Ronaldo filmbemutatója miatt utazott Londonba, de a jelek szerint nem ez volt az egyetlen célja.
Kép

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Edzőkérdés

#1702 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

Real Madrid are willing to bring Jose Mourinho back to the Bernabeu if he is sacked by Chelsea, reports the Daily Express.

However, Sky Sports News HQ understands Mourinho's position as Chelsea manager is not under immediate threat despite their 3-1 defeat to Liverpool earlier today.
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Edzőkérdés

#1703 Hozzászólás Szerző: gerawba »

zoli0415 írta:BREAKING: Jose Mourinho's position as @ChelseaFC manager is not under immediate threat [Sky Sources]. https://t.co/e1CSDrBYVL" onclick="window.open(this.href);return false;
Ezek szerint a Monaco egyelőre mégse fog 40 millát (vagy mennyi) fizetni érte... Meg más sem. Mondjuk ezen nincs mit csodálkozni.
Ő meg nyilván nem akar lelépni, főleg nem pénz nélkül.
HAZARD = Messi+Ronaldo

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#1704 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

BREAKING: Jose Mourinho's position as @ChelseaFC manager is not under immediate threat [Sky Sources]. https://t.co/e1CSDrBYVL" onclick="window.open(this.href);return false;

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Edzőkérdés

#1705 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Bandi írta:
Champions20 írta:Ha csak azt nezzuk h pep es mou mennyire mas taktikailag akkor szamithattok arra h fel lesz forgatva a keret rendesen.fabregas valoszinulwg kilove de costa is.pep egyiket sem kedveli.Hazard viszont a kedvence lehet majd.
Látva Hazard hozzáállását, nem tennék rá nagy pénzt hogy jövőre is itt lesz, függetlenül attól hogy ki lesz az edző...
Hazard kapcsan azt tudom elkepzelni h valtana.De nem igazan erdeklodik iranta egy olyan klub se.psg barca real bayern akik egy chelseatol jobbak lennenek.eleg szomorunak tartom h 1 PL gyozelemtol bezabaltak a Hazard Fabregas Oscar fele jatekosok.

Bandi
Hozzászólások: 2738
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Edzőkérdés

#1706 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Champions20 írta:Ha csak azt nezzuk h pep es mou mennyire mas taktikailag akkor szamithattok arra h fel lesz forgatva a keret rendesen.fabregas valoszinulwg kilove de costa is.pep egyiket sem kedveli.Hazard viszont a kedvence lehet majd.
Látva Hazard hozzáállását, nem tennék rá nagy pénzt hogy jövőre is itt lesz, függetlenül attól hogy ki lesz az edző...

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Edzőkérdés

#1707 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Ha csak azt nezzuk h pep es mou mennyire mas taktikailag akkor szamithattok arra h fel lesz forgatva a keret rendesen.fabregas valoszinulwg kilove de costa is.pep egyiket sem kedveli.Hazard viszont a kedvence lehet majd.

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Edzőkérdés

#1708 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Nem tudom mikent kellene cselekedni :/. Bennem van meg az emlek,hogy mennyire orultem amikor visszatert Mou. Biztos vagyok benne,hogy minden szurkolo igy volt vele,es azt hittuk, hogy most egy SAF-hosszusagu idoszak erkezik el a klubhoz. En meg szeretnem mindig azt hinni,hogy Jose szemelyeben talaltuk meg a hosszutavu megoldast. Nagyon le vagyok torve,hogy meg egy fikarcnyi szerencsenk sincsen iden. 100% hogy Jose hibas,a nyari felkeszuletlenseg es igazolasok hianya(bar ki tudja,hogy mennyi beleszolasa volt),sokszor otlettelen jatek,nyilatkozatok, eva elkuldese stb... de bassza meg, mi az hogy edzobuktatas,mi az hogy a jatekosok nem halnak meg a palyan? Fabregas otlettelenebb volt tamadasban mint Mikel,es a vedekezo kp is megszunt ezzel a cserevel. Hazard-t hagyjuk,rossz nezni , hogy milyen format mutat. Ma nem volt jo passza gyakorlatilag, Oscar szamomra azota impotens miota Juan elment,megmozdulasai vannak mindig, mint a mai tavoli emelese,de iranyitani a kp-t nem tudja. Vedelem katasztrofalis,meccsenkent ket-harom kapott gol renduletlenul megvan szinte mindig.

Ezzel azt akarom mondani,hogy nem biztos,hogy Jose menesztese a megoldas, a jatekosok legalabb ugyanannyira sarasak. Persze,ha kovetkezo ket-harom meccsen nincs javulas tenyleg nincs mit tenni,hiszen akkor stabilan kiesohelyen tanyazunk,ami nevetseges lenne,nem csak katasztrofalis cimvedokent!!!!

Lesz ami lesz,kiderul most menesztik az oreget vagy sem ,aki a donteshozo remelhetoleg tudja mit csinal.
Stone haxleader!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: José Mourinho

#1709 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Bandi írta:
gerawba írta:
kecske01 írta:Az ESPN szerint az elkövetkező órákban hivatalos lehet José Mourinho menesztése. A portugál szakember mellett, a szakmai stáb is távozna. Az utód szezon végéig Guus Hiddink lenne, utána pedig Guardiolán múlik minden. (Twitter)
Én nem tartom akkor ásznak Hiddinket, mint sokan az itteni ténykedésekor (szerintem akkor nem az övé volt a legnagyobb rész a sikerben), de szezon végéig jó lesz, nem nagyon van más alternatíva.
Október elején kellett volna eltávolítani Mourinhot, és lecsapni Kloppra.... De hát ez a hajó megint elúszott.
Biztos hogy Guardiola-t akarja Abra, ezért nem akart egy Klopp szintű edzőt hozni, aki nem menne bele abba hogy csak év végéig marad. Más kérdés hogy ha nincs BL, akkor Pep sem akar majd valószínűleg idejönni...
Az lehet, hogy őt akarja, csak nem biztos, hogy ő is akar minket. Az meg megint más kérdés, hogy Abra agyatlan döntése miatt nincs menesztve Mou, ugyanis sikerült nyáron hosszabbítani vele, mikor még soha nem volt 3 évnél többet sehol... (nem véletlen, mint látjuk). 2 évre zseniális edző, de huzamosabban sosem lesz az, mert képtelen alázattal hozzáállni a dolgokhoz, ekkora pofával és egoval pedig sajnos nem lehet.... Ez van. Nyilván sok alternatíva nincs nyáron megfogjuk próbálni Guardiolat, ha nem jön össze ötletem se nagyon van, hogy ki jöhetne.
*knock, and it shall be opened unto you*

Bandi
Hozzászólások: 2738
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: José Mourinho

#1710 Hozzászólás Szerző: Bandi »

gerawba írta:
kecske01 írta:Az ESPN szerint az elkövetkező órákban hivatalos lehet José Mourinho menesztése. A portugál szakember mellett, a szakmai stáb is távozna. Az utód szezon végéig Guus Hiddink lenne, utána pedig Guardiolán múlik minden. (Twitter)
Én nem tartom akkor ásznak Hiddinket, mint sokan az itteni ténykedésekor (szerintem akkor nem az övé volt a legnagyobb rész a sikerben), de szezon végéig jó lesz, nem nagyon van más alternatíva.
Október elején kellett volna eltávolítani Mourinhot, és lecsapni Kloppra.... De hát ez a hajó megint elúszott.
Biztos hogy Guardiola-t akarja Abra, ezért nem akart egy Klopp szintű edzőt hozni, aki nem menne bele abba hogy csak év végéig marad. Más kérdés hogy ha nincs BL, akkor Pep sem akar majd valószínűleg idejönni...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: José Mourinho

#1711 Hozzászólás Szerző: gerawba »

kecske01 írta:Az ESPN szerint az elkövetkező órákban hivatalos lehet José Mourinho menesztése. A portugál szakember mellett, a szakmai stáb is távozna. Az utód szezon végéig Guus Hiddink lenne, utána pedig Guardiolán múlik minden. (Twitter)
Én nem tartom akkor ásznak Hiddinket, mint sokan az itteni ténykedésekor (szerintem akkor nem az övé volt a legnagyobb rész a sikerben), de szezon végéig jó lesz, nem nagyon van más alternatíva.
Október elején kellett volna eltávolítani Mourinhot, és lecsapni Kloppra.... De hát ez a hajó megint elúszott.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6983
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: José Mourinho

#1712 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Az ESPN szerint az elkövetkező órákban hivatalos lehet José Mourinho menesztése. A portugál szakember mellett, a szakmai stáb is távozna. Az utód szezon végéig Guus Hiddink lenne, utána pedig Guardiolán múlik minden. (Twitter)

Avatar
Mr-Moss
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2013. április 1., hétfő 18:22
Kedvenc játékos: JT
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#1713 Hozzászólás Szerző: Mr-Moss »

Николаевич írta:
chaoskid18 írta:
gerawba írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... lt-2447029

Hoppá, rá nem is gondolt senki még pletyka szinten sem, nem lenne semmi...
Egyébként igen jó edzőnek tűnik, nagyon összerakta ezt a CSZKA-t, és mióta Capellot leváltotta az orosz kispadon is, azóta 100%-osak ha jól emlékszem.

Az persze egy másik kérdés, hogy hogyan kezelne egy ilyen szintű klubot, meg ahol ennyi a sztár (bár szerintem vele nem mernének kikezdeni a játékosok, mivel orosz, mint Abra). Mondjuk persze valahol el kell kezdeni, Mourinho is csak egy Portoban (meg az Uniaoban) volt edző mielőtt hozzánk került. És akkor még az sem mellékes, hogy hogyan áll az angol nyelvvel, meg hogy egyáltalán meddig kapna szerződést (beugró szerepre, a nyárig kizárt, hogy elvállalna, és otthagyna a CSZKA-t meg az orosz kispadot)



Nem hinném, hogy ő lesz JM utódja, de örülök, hogy nem csak a megszokott, unalomig ismételt edzőkről pletykálnak (Guardiola, Hiddink, Ancelotti stb). Csodálkozom, hogy Emery, Bielsa, Garcia vagy Löw (esetleg Martinez) még nem vetődött fel, még egyikőjük sem kapott esélyt, hogy egy ilyen kerettel dolgozzon, holott szerintem semmivel sem rosszabb edzők, mint a most hypeoltak.
Ha nem jön angol edző akkor nekem Bielsa lenne Nr.1 jelöltem nagyon kedvelem azt amit a csapataival játszat persze kérdés h eljönne e a Marseille padjáról

Már rég eljött, szabadúszó. Nem rossz edző Bielsa de címeres seggfej, mindig mindenkivel fasírtban van, ezért zavarták el Marseilleből. Bilbao-ban is ez volt. Utálták a játékosok, a klubvezetők, baromságokat nyilatkozott stb. Pedig jó kis edző tényleg.
Ezen kívül szokása, hogy tavaszra kizsigereli az aktuális csapatait. Szezon elején jönnek sorban a 4-0-ák, aztán tavaszra meg kifújnak. Ne legyünk Arsenal :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6288
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Edzőkérdés

#1714 Hozzászólás Szerző: Szabi »

gerawba írta: Nem hinném, hogy ő lesz JM utódja, de örülök, hogy nem csak a megszokott, unalomig ismételt edzőkről pletykálnak (Guardiola, Hiddink, Ancelotti stb). Csodálkozom, hogy Emery, Bielsa, Garcia vagy Löw (esetleg Martinez) még nem vetődött fel, még egyikőjük sem kapott esélyt, hogy egy ilyen kerettel dolgozzon, holott szerintem semmivel sem rosszabb edzők, mint a most hypeoltak.
Emeryt én is szívesen látnám, ugyan a Szpartaknál csúnyán megbukott, de amit a Valenciával és főleg a Sevillával csinál, az zseniális. És ha hozná magával ráadásként egyik kedvencemet a Sevillától, nagyon adnám. :D

Mondjuk én Garciát nem tartom valami nagy edzőzseninek, max. Hazard miatt lehetne idehozni, ugye nagyban neki köszönheti Eden, hogy itt tart most, és nekik nagyon jó a kapcsolatuk, nála biztos nem így játszana, ahogy manapság. Amúgy nem tartom valami nagyra (ahogy a római szurkolók sem), ezzel az olasz szinten bombakerettel az elmúlt években valami kézzelfogható eredményt azért fel kellett volna mutatni. A tavalyi második féléves borzalom alatt rendesen kikezdték a szurkolók, csodálkoztam is, hogy végül meg tudta tartani az állását.
6+8+5+4+1+1+2+1

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edzőkérdés

#1715 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Николаевич írta: Már rég eljött, szabadúszó. Nem rossz edző Bielsa de címeres seggfej, mindig mindenkivel fasírtban van, ezért zavarták el Marseilleből. Bilbao-ban is ez volt. Utálták a játékosok, a klubvezetők, baromságokat nyilatkozott stb. Pedig jó kis edző tényleg.
Not sure if Bielsa or Mourinho ... :)
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Edzőkérdés

#1716 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

chaoskid18 írta:
gerawba írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... lt-2447029

Hoppá, rá nem is gondolt senki még pletyka szinten sem, nem lenne semmi...
Egyébként igen jó edzőnek tűnik, nagyon összerakta ezt a CSZKA-t, és mióta Capellot leváltotta az orosz kispadon is, azóta 100%-osak ha jól emlékszem.

Az persze egy másik kérdés, hogy hogyan kezelne egy ilyen szintű klubot, meg ahol ennyi a sztár (bár szerintem vele nem mernének kikezdeni a játékosok, mivel orosz, mint Abra). Mondjuk persze valahol el kell kezdeni, Mourinho is csak egy Portoban (meg az Uniaoban) volt edző mielőtt hozzánk került. És akkor még az sem mellékes, hogy hogyan áll az angol nyelvvel, meg hogy egyáltalán meddig kapna szerződést (beugró szerepre, a nyárig kizárt, hogy elvállalna, és otthagyna a CSZKA-t meg az orosz kispadot)



Nem hinném, hogy ő lesz JM utódja, de örülök, hogy nem csak a megszokott, unalomig ismételt edzőkről pletykálnak (Guardiola, Hiddink, Ancelotti stb). Csodálkozom, hogy Emery, Bielsa, Garcia vagy Löw (esetleg Martinez) még nem vetődött fel, még egyikőjük sem kapott esélyt, hogy egy ilyen kerettel dolgozzon, holott szerintem semmivel sem rosszabb edzők, mint a most hypeoltak.
Ha nem jön angol edző akkor nekem Bielsa lenne Nr.1 jelöltem nagyon kedvelem azt amit a csapataival játszat persze kérdés h eljönne e a Marseille padjáról

Már rég eljött, szabadúszó. Nem rossz edző Bielsa de címeres seggfej, mindig mindenkivel fasírtban van, ezért zavarták el Marseilleből. Bilbao-ban is ez volt. Utálták a játékosok, a klubvezetők, baromságokat nyilatkozott stb. Pedig jó kis edző tényleg.

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Edzőkérdés

#1717 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

gerawba írta:http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... lt-2447029

Hoppá, rá nem is gondolt senki még pletyka szinten sem, nem lenne semmi...
Egyébként igen jó edzőnek tűnik, nagyon összerakta ezt a CSZKA-t, és mióta Capellot leváltotta az orosz kispadon is, azóta 100%-osak ha jól emlékszem.

Az persze egy másik kérdés, hogy hogyan kezelne egy ilyen szintű klubot, meg ahol ennyi a sztár (bár szerintem vele nem mernének kikezdeni a játékosok, mivel orosz, mint Abra). Mondjuk persze valahol el kell kezdeni, Mourinho is csak egy Portoban (meg az Uniaoban) volt edző mielőtt hozzánk került. És akkor még az sem mellékes, hogy hogyan áll az angol nyelvvel, meg hogy egyáltalán meddig kapna szerződést (beugró szerepre, a nyárig kizárt, hogy elvállalna, és otthagyna a CSZKA-t meg az orosz kispadot)



Nem hinném, hogy ő lesz JM utódja, de örülök, hogy nem csak a megszokott, unalomig ismételt edzőkről pletykálnak (Guardiola, Hiddink, Ancelotti stb). Csodálkozom, hogy Emery, Bielsa, Garcia vagy Löw (esetleg Martinez) még nem vetődött fel, még egyikőjük sem kapott esélyt, hogy egy ilyen kerettel dolgozzon, holott szerintem semmivel sem rosszabb edzők, mint a most hypeoltak.
Ha nem jön angol edző akkor nekem Bielsa lenne Nr.1 jelöltem nagyon kedvelem azt amit a csapataival játszat persze kérdés h eljönne e a Marseille padjáról
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Edzőkérdés

#1718 Hozzászólás Szerző: gerawba »

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... lt-2447029" onclick="window.open(this.href);return false;

Hoppá, rá nem is gondolt senki még pletyka szinten sem, nem lenne semmi...
Egyébként igen jó edzőnek tűnik, nagyon összerakta ezt a CSZKA-t, és mióta Capellot leváltotta az orosz kispadon is, azóta 100%-osak ha jól emlékszem.

Az persze egy másik kérdés, hogy hogyan kezelne egy ilyen szintű klubot, meg ahol ennyi a sztár (bár szerintem vele nem mernének kikezdeni a játékosok, mivel orosz, mint Abra). Mondjuk persze valahol el kell kezdeni, Mourinho is csak egy Portoban (meg az Uniaoban) volt edző mielőtt hozzánk került. És akkor még az sem mellékes, hogy hogyan áll az angol nyelvvel, meg hogy egyáltalán meddig kapna szerződést (beugró szerepre, a nyárig kizárt, hogy elvállalna, és otthagyna a CSZKA-t meg az orosz kispadot)



Nem hinném, hogy ő lesz JM utódja, de örülök, hogy nem csak a megszokott, unalomig ismételt edzőkről pletykálnak (Guardiola, Hiddink, Ancelotti stb). Csodálkozom, hogy Emery, Bielsa, Garcia vagy Löw (esetleg Martinez) még nem vetődött fel, még egyikőjük sem kapott esélyt, hogy egy ilyen kerettel dolgozzon, holott szerintem semmivel sem rosszabb edzők, mint a most hypeoltak.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Edzőkérdés

#1719 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem is ő nálam a favorit jelölt, pont ezek miatt. :D Csak nem tartanám akkora hülyeségnek mint mondjuk Rodgerst. Nem baj, Szentpétervár után mehet majd Dakarozni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4833
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Edzőkérdés

#1720 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ezekkel a részekkel egyet is értek, azért nem idéztem :) Most nézem, hogy a ruszki liga 1-2. legerősebb keretével 8 pont hátrányban van az éllovas Moszkvától, ez azért nem túl bíztató.

Lezárt