Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#2221 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

"A Chelsea-vel és a Real Madriddal is hírbe hozott Michael Laudrup 2015 nyaráig meghosszabbította vezetőedzői szerződését jelenlegi labdarúgócsapatánál, a Swansea Citynél."
Jó edzőnek tűnik, első szezonjában a Swansea-nál meg nyerték a klub első jelentős trófeáját, de szerintem jó döntést hozott, egyenlőre kevés lenne szvsz mindkét csapat kispadjára.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Edzőkérdés

#2222 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

ChesterB írta:Ha hosszútávra tervezünk, akkor mindenképp egy 60, de inkább 50 alatti menedzserre kellene gondolni. Ezekből, akik szóba jöhetnek, nagyon kevés van, és láttuk Boas hogy járt, és azt is sajnos, hogy RDM hogy járt. Komolyan mondom az lesz a vége, hogy Abra lesz az edző.
Lehet, hogy te vagy én hosszú távra terveznénk, de Abra nem. Ha valakinek egy szezonban nem megy (ami mondjuk 3 év alatt egyszer biztos megtörténik), akkor pá-pá. Épp ezért én Hiddinknek örülnék a legjobban, imádom azt az embert, öröm volt nézni a csapatot a keze alatt, nálam Mourinho-nál és Di Matteonál is előrébb van. Van Gaal-t meg azért nem tartom annyira jó ötletnek, mert ha nem tetszene a játékosoknak, hogy keményen kell dolgozni, vagy a stílusa, akkor csapatszinten őt is megbuktatnák, mint AVB-t, nem tudna mindenkit a tarcsiba rakni.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#2223 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Szerintem José vagy Hiddink lenne a legjobb választás. De az biztos hogy egy tapasztalt edzőre van szükségünk, aki újra eltud valamit indítani, nem AVB féle fiatal csodaedzőkre. Legalábbis a mostani helyzetünkben.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

swajni77
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2009. november 10., kedd 20:45
Kedvenc játékos: salamon kalou
Kedvenc exjátékos: gianfranco zola

Re: Edzőkérdés

#2224 Hozzászólás Szerző: swajni77 »

Joachim Löw

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Edzőkérdés

#2225 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha hosszútávra tervezünk, akkor mindenképp egy 60, de inkább 50 alatti menedzserre kellene gondolni. Ezekből, akik szóba jöhetnek, nagyon kevés van, és láttuk Boas hogy járt, és azt is sajnos, hogy RDM hogy járt. Komolyan mondom az lesz a vége, hogy Abra lesz az edző.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2226 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

blackjack04 írta:Figyeljétek meg, hogy az lesz ebből, mint RDM-nél, hogy hosszabbítunk Benítezzel a sikeres munkájának megjutalmazásaként. :)

Az én szemléletemben nincs olyan menedzser most, aki potenciális edzőjelölt lenne a Chelsea kispadjára, mindegyikben van olyan faktor ami miatt, enyhe szóval, kérdéses. Hiddink vissazvonul (elvileg), Van Gaal, Löw válogatott kispadján ül és a vb-ig nem jönne el (elvileg), Klopp jól meg van Dortmundban értelmetlen lenne eljönnie (elvileg), Mourinho pedig nem hiszem hogy visszajönne csak azért, mert olyannyira szereti a Chelsea csapatát. Nála is a pénz dominál, higgyétek el ha a Citytől többet kap akkor oda megy, ha a PSG-től akkor oda, ráadásul az orosszal is rossz viszonyban váltak el, nem hinném hogy ő lenne a következő. Elvileg.

Ki maradt még? Csupa névtelen edző, akik megfelelő támogatás nélkül 80%, hogy becsődölnek. This is the Chelsea way.
Szerintem RDM a Bl győzelem után a közvélemény hatására nem lett kirúgva. Ahogy Rafa is a közvélemény, szurkolók hatására lesz kibaszva, persze ehhez hozzájárul az is, hogy egy nagy kula, amit eddig produkál edzőként. Egy ilyen játékoskerettel rendelkező csapatnak szerintem elsősorban nem kivételes taktikai érzékkel rendelkező edzőre van szüksége, hanem egy olyan keménykezű pedagógia/pszichológiai képességekkel rendelkezőre, aki tiszteletet tud kiváltani belőlük és ha kell egy rossz meccs után a földbe döngöli őket.

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2227 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

BlueBlood1993 írta:Azért a ló túloldalára se essünk át, fügetlenül az idei szezontól, név és keret alapján is nagy csapat vagyunk. Az, hogy senki ne jöjjön ide a jók közül, lehetetlen. Ha már mondtad Mounál hogy pénz beszél kutya ugat, akkor Abranak is van lóvéja bőven. És ez más edzőkre is igaz lehet. Kihívás a csapatunk

Klopp pedig mért ne jönne el? Zsinórban 2 bajnoki cím után, német kupával a zsebében, ráadásul idén még egy nagyon szép BL menetelést is a háta mögött tudva (tök mind1 mi lesz már, egy halálcsoportot nyertek meg, kiejtették azt a Shahtart aki majdnem megnyerte a mi csoportunkat, többek közt kiejtve a BL győztest), pont itt lenne az ideje a váltásnak. Bár én neki kevésbé örülnék. AVB 2.0 lehet (kisebb csapatnál bizonyított, nagynál először megbukhat).
Kihívás vagy orosz rulett? Nem mindegy.

Klopp pedig egy dortmundi Fegusonná válhat, akit istenként tisztelnek ott, és még sokáig irányíthatja a világ egyik legjobb középpályájával megáldott csapatát. Szerintem visszalépés lenne neki a Chelsea, ha ide jön csak a pénzért, vagy az első sor.
One ball to rule them all!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3619
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Edzőkérdés

#2228 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Azért a ló túloldalára se essünk át, fügetlenül az idei szezontól, név és keret alapján is nagy csapat vagyunk. Az, hogy senki ne jöjjön ide a jók közül, lehetetlen. Ha már mondtad Mounál hogy pénz beszél kutya ugat, akkor Abranak is van lóvéja bőven. És ez más edzőkre is igaz lehet. Kihívás a csapatunk

Klopp pedig mért ne jönne el? Zsinórban 2 bajnoki cím után, német kupával a zsebében, ráadásul idén még egy nagyon szép BL menetelést is a háta mögött tudva (tök mind1 mi lesz már, egy halálcsoportot nyertek meg, kiejtették azt a Shahtart aki majdnem megnyerte a mi csoportunkat, többek közt kiejtve a BL győztest), pont itt lenne az ideje a váltásnak. Bár én neki kevésbé örülnék. AVB 2.0 lehet (kisebb csapatnál bizonyított, nagynál először megbukhat).

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2229 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Figyeljétek meg, hogy az lesz ebből, mint RDM-nél, hogy hosszabbítunk Benítezzel a sikeres munkájának megjutalmazásaként. :)

Az én szemléletemben nincs olyan menedzser most, aki potenciális edzőjelölt lenne a Chelsea kispadjára, mindegyikben van olyan faktor ami miatt, enyhe szóval, kérdéses. Hiddink vissazvonul (elvileg), Van Gaal, Löw válogatott kispadján ül és a vb-ig nem jönne el (elvileg), Klopp jól meg van Dortmundban értelmetlen lenne eljönnie (elvileg), Mourinho pedig nem hiszem hogy visszajönne csak azért, mert olyannyira szereti a Chelsea csapatát. Nála is a pénz dominál, higgyétek el ha a Citytől többet kap akkor oda megy, ha a PSG-től akkor oda, ráadásul az orosszal is rossz viszonyban váltak el, nem hinném hogy ő lenne a következő. Elvileg.

Ki maradt még? Csupa névtelen edző, akik megfelelő támogatás nélkül 80%, hogy becsődölnek. This is the Chelsea way.
One ball to rule them all!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Edzőkérdés

#2230 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Jó lenne Hiddink(én jobban örülnék neki mint Mourinho-nak), de csak akkor jöjjön ha hajlandó aláírni egy 5 éves szerződést legalább. Azzal nem lennénk nagyon elörébb ha 1-2 év után lelépne és megint kereshetnénk új edzőt.

66 éves, 5 év simán benne lehet, Sir Alkesz, Trappatoni vagy Roux is bőven nyomta 70 felett.

Crysz
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:29
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#2231 Hozzászólás Szerző: Crysz »

dankodavid írta:Én egye inkább azt gondolom, hogy ebből Hiddink lesz. Ami jó. Nagyon.
A baj csak az, hogy ő azt nyilatkozta hogy az év végén visszavonul az edzősködéstől, és hogy az Anzsi az utolsó csapata.
http://www1.skysports.com/football/news ... the-season

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3619
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Edzőkérdés

#2232 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

dankodavid írta:Én egye inkább azt gondolom, hogy ebből Hiddink lesz. Ami jó. Nagyon.
Vele meg tudnek békélni. Jose utan a kedvenc.

Meg Van Gaalt is elviselnem, tudvan hogy a Mount Everest megmaszasaval kezdődne 1 edzes
Szep idők lennének

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#2233 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Én egye inkább azt gondolom, hogy ebből Hiddink lesz. Ami jó. Nagyon.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Edzőkérdés

#2234 Hozzászólás Szerző: Chester »

Sajnos én nagyon is reálisnak tartom azt, hogy nem tér vissza nyáron, de lehet később sem. De egyszerűen tényleg nem maradt azon a 2-3 néven több, aki szóba jöhet: José, Hiddink, Klopp (Löw). De nem hiszem, hogy megint egy fiatal edzőt fog hozni, így lehet [meg amúgy is, miért hagyná el a BVB-t?] hogy Klopp kizárva, marad a három úriember. Az első kettővel biztos jól járna szurkoló is, vezetőség is, játékosok is, Löw nekem szimpatikus, de láttuk mi volt Scolarival, nem akarom, hogy ő vele is hasonló történjen [nincs tapasztalata klubcsapatoknál].

Egy biztos, izgalmas nyarunk lesz ismét. :)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3619
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Edzőkérdés

#2235 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

pulci03 írta:Természetesen nem jelent túl sokat a spanyol lapok véleményezése de azért mégiscsak arról írnak, hogy José marad Madridban...

Mourinho to stay at Madrid

Jose Mourinho will continue at Real Madrid next season, despite speculation over his future continually surfacing throughout the season.
Source: AS
José fog felmondani/Abra kivásárolja ha megnyerik a BL-t

Én attól félek, és ezért örütlem volna ha kizúgnak a MU ellen, hogy ha mondjuk döntőznek, esetleg negyeddöntő, azt még elnézi neki Perez, nem rúgja ki, és Mou is marad, hogy BL-t nyerjen.

Egyszerűen el se tom képzelni, hogy ne ő jöjjön, csak az tartja bennem (és szerintem sokan vagyunk így ezzel!) a lelket az idei szezonban, hogy majd nyártól jön a special one

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Edzőkérdés

#2236 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Természetesen nem jelent túl sokat a spanyol lapok véleményezése de azért mégiscsak arról írnak, hogy José marad Madridban...

Mourinho to stay at Madrid

Jose Mourinho will continue at Real Madrid next season, despite speculation over his future continually surfacing throughout the season.
Source: AS

Avatar
bNc
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2008. június 2., hétfő 19:38
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Kiskőrös

Re: Edzőkérdés

#2237 Hozzászólás Szerző: bNc »


Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Edzőkérdés

#2238 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6482
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Edzőkérdés

#2239 Hozzászólás Szerző: Dante »

Gabor20 írta:http://www.csakfoci.hu/node/132941 hát nem is tudom, még Mourinhora látok esélyt, de Ronaldora semmit..:)
Mou-ról jöjjenek csak a hírek, minél több van, annál nagyobb az esély a visszatérésére. CR ide hozatalára nincs sok esély, személy szerint nem is szeretem, de ha idekerülne, körülményektől függetlenül meglőné a maga 30+ gólját.

Avatar
Gabor20
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012. május 30., szerda 23:12
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Makelele
Tartózkodási hely: Karancsberény

Re: Edzőkérdés

#2240 Hozzászólás Szerző: Gabor20 »

http://www.csakfoci.hu/node/132941" onclick="window.open(this.href);return false; hát nem is tudom, még Mourinhora látok esélyt, de Ronaldora semmit..:)

Lezárt