Klubismereti játék indul!

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Klubismereti játék indul!

#1 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

akkor most melyik club tag nyerte meg az en kulon dijamat?

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Klubismereti játék indul!

#2 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Most már több, mint két éve, a Szurkolói klub alapítása napján azt hiszem készítettem egy kvízt, amit kitöltettem az ott jelenlévőkkel és azt hiszem szpecnaz és undertow kivételével botrányosan szarul teljesített mindenki!:D
Talán 20 kérdés volt, azt átlag jó válasz úgy 5-6 volt... pedig egyszerű kérdések voltak:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Victorio
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 16:57
Kedvenc játékos: Branislav Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Vác

Re: Klubismereti játék indul!

#3 Hozzászólás Szerző: Victorio »

Érdeklődnék, h akkor a díjazott(ak) azok tulajdonképpen ki(k) és mit nyertek? Nyilván timoboll nyert ezt tudom, de rajta kívül vki más?
(Amúgy rendkívül boldog vagyok h ő nyert, mert öregbítette városunk hírnevét:D:D)

Avatar
Victorio
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 16:57
Kedvenc játékos: Branislav Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Vác

Re: Klubismereti játék indul!

#4 Hozzászólás Szerző: Victorio »

Wisey írta:
torres18 írta:Én is csatlakozom kékvérű testvéreimhez, nagyon hasznos játéknak tartottam, és remélem lesz még folytatása, gratulálok a kitalálóknak! Nem fértem be sajnos az első 10-be, de ha "a" betűvel kezdődne a nickem, akár 9. is lehettem volna :oops: :D
Látod, ezért nem szabad Torres névvel regisztrálni Chelsea fórumba :) 8)
Öhm, nem a beküldési sebesség döntött?:O:O:O

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Klubismereti játék indul!

#5 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

undertow írta:lehet, hogy jobban mérné a tudást, ha kibérelnénk valamelyik egyetem nagyelőadóját és röpdolgozatot iratnánk, de mivel ez egy honlap, fórum, alapvetően egy internetes közösség, egymástól fizikailag távol levő tagokkal, ezért ez némi nehézségbe ütközne, azt hiszem ;)
jó tegyük már túl magunkat a hülyeségemen és azon hogy én itt pofázok!

a lényeg, hogy vége van a versenynek,
grat a győztesnek, vesztesnek,( :D )
és grat minden szervezőnek
és a játékban részvevőnek

(sikerült rímbe írni? :D )

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Klubismereti játék indul!

#6 Hozzászólás Szerző: undertow »

lehet, hogy jobban mérné a tudást, ha kibérelnénk valamelyik egyetem nagyelőadóját és röpdolgozatot iratnánk, de mivel ez egy honlap, fórum, alapvetően egy internetes közösség, egymástól fizikailag távol levő tagokkal, ezért ez némi nehézségbe ütközne, azt hiszem ;)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Klubismereti játék indul!

#7 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Norbertoo írta: jó nem azért, nagyon jó és élvezhető volt így is, szerintem nagyszerű munkát végeztek a készítők, csak hát így egyes emberek hátrányból indulnak ami nem egy fair dolog
Mondj nekem olyan versenyt, ahol az egyik fél nincs hátrányban. Hacsak nem a klónod ellen focizol, te is lehetsz hátrányban vagy előnyben. Ugyanígy a tudásra támaszkodó, kvíz játékoknál is. Aki többet tud, az ellen neked kevesebb esélyed van. Élőben egy Norbertoo vs. undertow kvízmeccs sem lenne fair. ;)
Szerintem ennél fair-ebb netes versenyt nehéz csinálni. Van majd 1 heted 5 kérdésre? Nem elég? Túl nehéz? Akkor nem érdemled meg, hogy nyerj. (Ha lusta vagy, mint én, akkor sem :D)

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Klubismereti játék indul!

#8 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Wisey írta:
Norbertoo írta: nem azt mondtam, hogy nem tetszett! Én csak annyit mondtam, hogy itt lényegében az nyer akinek a legtöbb az információs forrása...
Igazad van, mert ez a játék nem azt nézte hogy ki mit tud magától, hanem hogy ki mennyire néz utána a dolgoknak. Azért volt viszont korrekt a játék, mert direkt "nyomozós" kérdések voltak, azaz egyértelműen arra ment ki, hogy mindenki nézzen utána minél jobban.

Abba gondolj azért bele, hogy a játék a neten keresztül zajlott, több napon keresztül, tehát mindenkinek meg volt a lehetősége utánanézni a válaszoknak. Ilyen formában csak ilyen kvízt tudunk lebonyolítani, hiszen senki sem tudja ellenőrizni, ki milyen segítséget használ fel a válaszadáshoz.
Olyan kvízt, amire Te gondolsz, csak élőben lehet kivitelezni (nincs külső segítség), tehát max 10-15 embert érintett volna valamelyik taggyűlésünkön vagy közös meccsnézésünkön. Így azért jóval többen megkapták az esélyt ;)
jó nem azért, nagyon jó és élvezhető volt így is, szerintem nagyszerű munkát végeztek a készítők, csak hát így egyes emberek hátrányból indulnak ami nem egy fair dolog

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Klubismereti játék indul!

#9 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Norbertoo írta:
dankodavid írta:Nekem is tetszett, jó volt, élvezetes, bár nekem az utóbbi időben nem volt időm játszani, de amikor játszottam, akkor sok dolgot megtudtam a klubról! Akinek meg nem tetszik, ne játszon!!!
nem azt mondtam, hogy nem tetszett! Én csak annyit mondtam, hogy itt lényegében az nyer akinek a legtöbb az információs forrása...
Igazad van, mert ez a játék nem azt nézte hogy ki mit tud magától, hanem hogy ki mennyire néz utána a dolgoknak. Azért volt viszont korrekt a játék, mert direkt "nyomozós" kérdések voltak, azaz egyértelműen arra ment ki, hogy mindenki nézzen utána minél jobban.

Abba gondolj azért bele, hogy a játék a neten keresztül zajlott, több napon keresztül, tehát mindenkinek meg volt a lehetősége utánanézni a válaszoknak. Ilyen formában csak ilyen kvízt tudunk lebonyolítani, hiszen senki sem tudja ellenőrizni, ki milyen segítséget használ fel a válaszadáshoz.
Olyan kvízt, amire Te gondolsz, csak élőben lehet kivitelezni (nincs külső segítség), tehát max 10-15 embert érintett volna valamelyik taggyűlésünkön vagy közös meccsnézésünkön. Így azért jóval többen megkapták az esélyt ;)

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Klubismereti játék indul!

#10 Hozzászólás Szerző: Wisey »

torres18 írta:Én is csatlakozom kékvérű testvéreimhez, nagyon hasznos játéknak tartottam, és remélem lesz még folytatása, gratulálok a kitalálóknak! Nem fértem be sajnos az első 10-be, de ha "a" betűvel kezdődne a nickem, akár 9. is lehettem volna :oops: :D
Látod, ezért nem szabad Torres névvel regisztrálni Chelsea fórumba :) 8)

Avatar
csukja
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Hasselbank

Re: Klubismereti játék indul!

#11 Hozzászólás Szerző: csukja »

köszönjük mindenkinek aki valamit is hozzá tett ehhez. :D :D Remélem máskor is lesz ilyen. :wink: :wink:

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Klubismereti játék indul!

#12 Hozzászólás Szerző: Albinho »

Csatlakozom. Nagyon érdekes volt. Rengeteg új infót tudtam meg a klubról, köszönöm ZenZo! Remélem még sok ilyen játékban lehet majd részünk.
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
torres18
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2007. január 18., csütörtök 21:25
Tartózkodási hely: Kartal

Re: Klubismereti játék indul!

#13 Hozzászólás Szerző: torres18 »

Én is csatlakozom kékvérű testvéreimhez, nagyon hasznos játéknak tartottam, és remélem lesz még folytatása, gratulálok a kitalálóknak! Nem fértem be sajnos az első 10-be, de ha "a" betűvel kezdődne a nickem, akár 9. is lehettem volna :oops: :D

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Klubismereti játék indul!

#14 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Én is köszönöm mindenkinek a munkát. Fantasztikus játék volt! :) A célom az első 10-be való bekerülés volt. Ez sikerült is. :oops: :P Sajnálom, hogy vége. Mert alig vártam a hétfőket mindig. Gratula az ötletadónak és mindenkinek, aki ezt lehetővé tette nekünk.

Külön gratulálok timobollnak! Sajnálom hogy nem lett max eredménye.

Remélem lesz folytatása!

Avatar
oli
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 21:07
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Klubismereti játék indul!

#15 Hozzászólás Szerző: oli »

Csatlkazom az elöttem szólókhoz én is élveztem a játékot,és nem mellesleg 10.lettem. Külön köszönet Zenzonak és csapatának a lebonyolításért. Remélem, hogy több ilyen játékban lesz részünk,gratulálok a top 3- nek. Különdíjat Zenzonak.
Chelsea FC : {Blue Is The Colour}

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Klubismereti játék indul!

#16 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Igazán élveztem a játékot, köszönöm ZenZo-nak. Báár kicsit rossz, mert biztos benne lettem volna az első 10-ben, ha tudok Dániában időt szerezni rá, hogy kutakodjak. Megpróbáltam, de elég drága volt a net és fél óra nem elég sajna...
Mindegy.
Gratula a győztesnek!
Only one Di Matteo!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3197
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Klubismereti játék indul!

#17 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Őszintén szólva én nagyon sajnálom, hogy vége lett a kvíznek :( . Hihetetlen nyakatekert kérdéseket láthattunk és jó időtöltés volt ezeket kibogozni, utánna pedig megtalálni a helyes megoldást(több kevesebb sikerrel). Remélem lesz még ilyen, vagy ehez hasonló :D
211! NEW RECORD!

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Klubismereti játék indul!

#18 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Norbertoo írta:nem azt mondtam, hogy nem tetszett! Én csak annyit mondtam, hogy itt lényegében az nyer akinek a legtöbb az információs forrása...
Aki játszott, annak valószínűleg van internet hozzáférése. Az interneten pedig MINDEN fent van, csak keresni kell. Itt az nyert, aki nem volt lusta utánanézni a dolgoknak.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Klubismereti játék indul!

#19 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

dankodavid írta:Nekem is tetszett, jó volt, élvezetes, bár nekem az utóbbi időben nem volt időm játszani, de amikor játszottam, akkor sok dolgot megtudtam a klubról! Akinek meg nem tetszik, ne játszon!!!
nem azt mondtam, hogy nem tetszett! Én csak annyit mondtam, hogy itt lényegében az nyer akinek a legtöbb az információs forrása...

Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Klubismereti játék indul!

#20 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

31. lettem. Utolsó fordulót meg el is felejtettem elküldeni, ezért lett nulla pont az.
2012. 05. 19.

Lezárt