Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Petrolanos
Hozzászólások: 1781
Csatlakozott: 2008. május 25., vasárnap 12:26
Kedvenc játékos: Kante - Mount
Kedvenc exjátékos: Drogba - Lampard - Terry

Re: Keret, kezdőcsapat

#12801 Hozzászólás Szerző: Petrolanos »

Chelsea will line up in a 4-1-2-1-2 formation as follows:

1 Petr Cech
17 José Bosingwa
6 Ricardo Carvalho
26 John Terry (c)
3 Ashley Cole
12 John Mikel Obi
5 Michael Essien
15 Florent Malouda
8 Frank Lampard
39 Nicolas Anelka
11 Didier Drogba

Substitutes: 40 Hilario, 19 Paulo Ferreira, 2 Branislav Ivanovic, 35 Juliano Belletti, 18 Yury Zhirkov, 21 Salomon Kalou, 45 Fabio Borini.

Wigan are expected to line up in the following 4-2-3-1 formation:

Kirkland; Melchiot (c), Boyce, Bramble, Figueroa; Thomas, Diame; N'Zogbia, Scotland, Scharner; Rodallega.

Substitutes: Pollitt, Amaya, Cho, Koumas, Gomez, De Ridder, King.

The referee is Phil Dowd.
2012. 05. 19.

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#12802 Hozzászólás Szerző: redrum »

Ezt a meccset nagyon szivesen megnézném. Carlo mer kockáztatni.
Amúgy Matic is a padon van. PF is visszatér.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára redrum 2009. szeptember 23., szerda 20:05-kor.
I'm goin' down down down down

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#12803 Hozzászólás Szerző: redrum »

Chelsea will line up in a 4-1-2-1-2 formation as follows:
40 Hilario
19 Paulo Ferreira
2 Branislav Ivanovic
41 Sam Hutchinson
18 Yury Zhirkov
12 John Mikel Obi
35 Juliano Belletti
15 Florent Malouda
10 Joe Cole (c)
45 Fabio Borini
21 Salomon Kalou
Substitutes: 22 Ross Turnbull, 41 Jeffrey Bruma, 26 John Terry, 3 Ashley Cole, 24 Nemanja Matic, 5 Michael Essien, 8 Frank Lampard.
QPR are expected to line up in the following 4-4-2 formation:
Heaton; Borrowdale, Gorkss, Stewart, Leigertwood; Routledge, Rowlands (c), Faurlin, Buzsaky; Simpson, Vine.
Substitutes: Cerny, Ramage, Mahon, Pellicori, Taarabt, Agyemang, Ephram.
The referee is Mike Jones.
I'm goin' down down down down

szunyog98
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 14:23
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#12804 Hozzászólás Szerző: szunyog98 »

Szerintem meg nem kell vitatkozni,hogy ki a jobb védő mert mindenki jó a Chelseaban!!!Nem igaz?Hajrá Chelsea!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
!!!!!!Chelsea 4 ever!!!!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#12805 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

koni0725 írta:
misakd írta: Malouda nem szokott szabadott löni
De igen, mégpedig ha beívelésre kerül sor bal oldalról.
No meg jobbról is, ha elég mélyről jár a szabi, sőt, jobboldali szögleteket is ugyanezen okból kifolyólag is gyakran végzi.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3197
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Keret, kezdőcsapat

#12806 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

misakd írta:
ZenZo írta:
emsanya írta:Carvahlo a világ leginteligensebb középhátvédje, amíg bírja, muszáj kezdőként játszatni, aranyat ér. Az hogy Alex jól lövi a szabadrúgásokat, kit érdekel egy védő esetében? Inkább hozzuk le kapott gól nélkül a meccseket és ne lőjennek gólt Terry-ék...
No igen, főleg, hogy szabadrúgáslövőnk van bőven a csapatban, Lampard, Drogba, Ballack, Deco, Malouda mellett Alex akkor juthat szóhoz, ha középről és vagy 35-40 méterről kell lőni. Alex távolról kiváló, hiszen baszott nagyot tud lőni.
Malouda nem szokott szabadott löni
De igen, mégpedig ha beívelésre kerül sor bal oldalról.
211! NEW RECORD!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Keret, kezdőcsapat

#12807 Hozzászólás Szerző: misakd »

ZenZo írta:
emsanya írta:Carvahlo a világ leginteligensebb középhátvédje, amíg bírja, muszáj kezdőként játszatni, aranyat ér. Az hogy Alex jól lövi a szabadrúgásokat, kit érdekel egy védő esetében? Inkább hozzuk le kapott gól nélkül a meccseket és ne lőjennek gólt Terry-ék...
No igen, főleg, hogy szabadrúgáslövőnk van bőven a csapatban, Lampard, Drogba, Ballack, Deco, Malouda mellett Alex akkor juthat szóhoz, ha középről és vagy 35-40 méterről kell lőni. Alex távolról kiváló, hiszen baszott nagyot tud lőni.
Malouda nem szokott szabadott löni

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#12808 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta:Carvahlo a világ leginteligensebb középhátvédje, amíg bírja, muszáj kezdőként játszatni, aranyat ér. Az hogy Alex jól lövi a szabadrúgásokat, kit érdekel egy védő esetében? Inkább hozzuk le kapott gól nélkül a meccseket és ne lőjennek gólt Terry-ék...
No igen, főleg, hogy szabadrúgáslövőnk van bőven a csapatban, Lampard, Drogba, Ballack, Deco, Malouda mellett Alex akkor juthat szóhoz, ha középről és vagy 35-40 méterről kell lőni. Alex távolról kiváló, hiszen baszott nagyot tud lőni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Keret, kezdőcsapat

#12809 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

ZenZo írta:
rafanadal írta:Azért Alex tud nagy dolgokat csinálni támadásban is. PL. szabadrúgás. Tavaly mekkora gólt lőtt a Barca-nak. Carvalho védelemben tökéletes, de Alex segít tamádni is.
Öt szezon alatt azért Carvalho is összehozott 10 gólt a Chelseaben, ennél egy középső védő ne is akarjon sokkal többet szerezni. Koncentráljunk arra, hogy a középső védő ált a leghátsó ember, kapu elé szögletet leszámítva ne nagyon kerüljön :wink:
azért 2006. április végén igen jól esett, amikor előreszaladt a 16-oson belülréig :) és Van de szarnak odapakolta a 3.-at...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#12810 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Carvahlo a világ leginteligensebb középhátvédje, amíg bírja, muszáj kezdőként játszatni, aranyat ér. Az hogy Alex jól lövi a szabadrúgásokat, kit érdekel egy védő esetében? Inkább hozzuk le kapott gól nélkül a meccseket és ne lőjennek gólt Terry-ék...

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Keret, kezdőcsapat

#12811 Hozzászólás Szerző: misakd »

Én is Alex mellett teszem le a voksom bar szerintem iden Carvalho is nagyon szuper

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Keret, kezdőcsapat

#12812 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

rafanadal írta:
Spring írta:
rafanadal írta:Mikor tér már vissza Alex? Igazán ideje lenne, hogy végre legyen meg a stabil kezdő 4es hátul.
Eddig én is ezt mondtam volna, de télleg nem értem, hogy most hova akarod te Alex-et, amikor Carvalho-nak egy rossz meccse se volt idén és kitűnően játszik?!
Azért Alex tud nagy dolgokat csinálni támadásban is. PL. szabadrúgás. Tavaly mekkora gólt lőtt a Pool-nak. Carvalho védelemben tökéletes, de Alex segít tamádni is.
Azért ha kell Carvalho is tud segíteni a támadásban,sokszor elindul egész hátulról és egész az ellenfél tizenhatosáig vezeti a labdát és nem 1 gólt szerzett már Chelsea mezben!!
Chelsea The Pride Of London

Totya21
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009. augusztus 14., péntek 14:08
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Keret, kezdőcsapat

#12813 Hozzászólás Szerző: Totya21 »

http://www.sportytube.net/2009/09/premi ... enham.html" onclick="window.open(this.href);return false;

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#12814 Hozzászólás Szerző: twopac »

undertow írta:
twopac írta:Látom te még nem láttad a Terry Carvalho kettőst amikor 10 meccsig gólt nem kaptunk,és brutál védelmünk volt!
arról én is lemaradtam, de mintha rémlene valami hasonló a ferreira-gallas-terry-bridge védősorral ;)
Úgy emlékeztem hogy Carvalho is részt vállalt abban a rekordban,de a memóriám soha nem volt az igazi :)
mindörökké chelsea!!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Keret, kezdőcsapat

#12815 Hozzászólás Szerző: misakd »

Borini-t remelem behozza majd ancelotti mert nagyon kivancsi vagyok az olaszra

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Keret, kezdőcsapat

#12816 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Carvalho remekül végzi a dolgát, egy rossz szavunk sem lehet rá, sőt, még gólt is lőtt idén.

Szamomra nagy kérdés, az idei év nagy erősítése nalunk, zhirkovval mi a rák van? értem én hogy nem kell elsietni a bemutatkozását, de azért ez már tulzas, ahogy joe colet sem értem. 10-15 percet siman kaphatnának....

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Keret, kezdőcsapat

#12817 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

rafanadal írta:Azért Alex tud nagy dolgokat csinálni támadásban is. PL. szabadrúgás. Tavaly mekkora gólt lőtt a Barca-nak. Carvalho védelemben tökéletes, de Alex segít tamádni is.
Öt szezon alatt azért Carvalho is összehozott 10 gólt a Chelseaben, ennél egy középső védő ne is akarjon sokkal többet szerezni. Koncentráljunk arra, hogy a középső védő ált a leghátsó ember, kapu elé szögletet leszámítva ne nagyon kerüljön :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Keret, kezdőcsapat

#12818 Hozzászólás Szerző: undertow »

twopac írta:Látom te még nem láttad a Terry Carvalho kettőst amikor 10 meccsig gólt nem kaptunk,és brutál védelmünk volt!
arról én is lemaradtam, de mintha rémlene valami hasonló a ferreira-gallas-terry-bridge védősorral ;)

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Keret, kezdőcsapat

#12819 Hozzászólás Szerző: Gábor »

rafanadal írta:Azért Alex tud nagy dolgokat csinálni támadásban is. PL. szabadrúgás. Tavaly mekkora gólt lőtt a Barca-nak. Carvalho védelemben tökéletes, de Alex segít tamádni is.
Te hallod maradj már csöndben.Te akkora CFC fan vagy,hogy nemtod kinek lőtte azt a gólt Alex.Ismét csak gratulálni tudok. :twisted:
Balázsinho írta:Joe Cole-t hiányolom a padról. Azt hittem van már benne annyi, hogy egy 20-30 percet vállaljon.
Hát kb..
Reserveben ő a CSK.Biztosan tudna játszani fél órát.Én ugyan így vagyok kiakadva csak én Sturridge miatt.
Farewell Didier!

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Keret, kezdőcsapat

#12820 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

rafanadal írta:Alex tud nagy dolgokat csinálni támadásban is. PL. szabadrúgás. Tavaly mekkora gólt lőtt a Barca-nak. Carvalho védelemben tökéletes, de Alex segít tamádni is.
Ez most vicc? :lol: Csak megsúgom, hogy azt a gólt a pool-nak lőtte :lol: Beszarok ezen a gyereken.

Válasz küldése