Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#3521 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta:
rafanadal írta: 2) Mourinho az isten felfogás, miatta bárkit eladunk, ő nem hibázhat és láttuk az eredményét
Ha egyszer egy edző nem tud együtt dolgozni egy játékossal, akkor minek itt tartani? Szálljatok már le erről, ideje a jelenben élni. Megnyugtatlak, Mata, Lukaku és de Bruyne(habár őt marasztalta) ugyanúgy leeresztett volna, mint a többi zsoldos pöcs.
Korábban én is írtam, hogy nem ezt a Lukaku-t és nem ezt a de Bruyne-t adtuk el. De Bruyne-be azóta beletoltak vagy 100 bundesliga meccset, egy teljesen másik játékos, ahogy Lukaku is. Emlékszem az első fordulóban 2 éve, mikor de Bruyne-t kezdőbe rakta José és semmit se csinált, itt is hányan felhozták hogy nem chelsea szint, gyenge stb. Igen, nagy potenciál volt bennük, így utólag hiba volt eladni (amúgy nem kis pénzért), de nálunk nem lett volna egyik se kezdő 100 meccsen (mint egy wolfsburgban vagy evertonban) és szedett volna fel ennyi rutint. Ha már egy-egy meccs után temetve voltak...

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#3522 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Persze, meg Ancelotti is egy fasz volt, meg minden olyan edzonk 100 szazalekos hibas az elmult 8-10 evbol, akivel 2 honap alatt elfelejtettunk focizni. (Persze ezzel nem azt mondom, hogy a Scolari-Boas vonalat marasztalni kellett volna, de ugye nem gondoljatok, hogy itt ez ennyi ev utan meg az edzore kenheto... Ancelottira, Di Matteora, vagy a klub legeredmenyesebb edzojere.... Nem hiszem el azt, aki meg mindig hattal ul a TV-nek)

Vezetoi problemak vannak. Jatekos nem lehet eleg nagy kupac szar ahhoz, hogy ne az edzo legyen a vegen picsan rugva, es ez benne van a fejekben. Ezzel a tudattal mennek edzesre, lepnek palyara. Megnyertek egy bajnoki cimet, az orszag legjobban fizetett sportoloi, a tobbit ki nem szarja le. Neha a csapat egyik felebol elobujik a sportember, de persze ez altalaban keves. A palyan nincs vezerunk, a legendainkat nem tiszteljuk, se a mindenkori edzonket, senkit... zsoldos csapat vagyunk, a jatekosok csak ehhez igazodnak.

Nem neztem a mai meccset. Dolgoztam, de egyebkent se akartam... Mar par forduloval ezelott abbahagytam a meccsnezest, annyira hanyingerem van ettol a kerettol, ilyet soha nem ereztem a tízen akarhany ev szurkolasom alatt. Nem akarom oket latni, nem tudok nekik szurkolni, ugy varom a nyari nagytakaritast mint kisgyerek a karacsonyt. A sajat temetesemet kihagytam volna par eve, hogy lassak egy elszant csapatot, akik masodikak lettek a bajnoksagban, a 8 kozott kiestek a BL-ben, 16 kozott a kupakban, de legalabb megprobaltak. Ez a mostani nem er egy kalap szart sem.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4833
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#3523 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

rafanadal írta: 2) Mourinho az isten felfogás, miatta bárkit eladunk, ő nem hibázhat és láttuk az eredményét
Ha egyszer egy edző nem tud együtt dolgozni egy játékossal, akkor minek itt tartani? Szálljatok már le erről, ideje a jelenben élni. Megnyugtatlak, Mata, Lukaku és de Bruyne(habár őt marasztalta) ugyanúgy leeresztett volna, mint a többi zsoldos pöcs.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#3524 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Megyó írta:
RobMayth írta:irány hosszú évekre a középcsapatszerűség
Az biztos, hogy parádés átigazolási szezont kell futnunk, és még akkor is a Top 4, ami biztosan meglesz, a bajnoki cím aligha. De ha jön 5 új játékos és 2-ok leszünk, az figyelembe véve a mostani helyzetet, felér egy bajnoki címmel. (nálam ez a realitás, jelenleg)

Szerk.: hogy lehetett ekkorát zuhanni ilyen rövid idő alatt? Miért nem ismerték fel időben a szakemberek a közelgő problémát és akadályozták meg csírájában?
Szerintem ennek két oka volt:
1) a vezetőségben olyan szereplők voltak/vannak akik nem értenek a munkájukhoz, de amíg nem ég a ház addig fel sem tűnik a probléma
2) Mourinho az isten felfogás, miatta bárkit eladunk, ő nem hibázhat és láttuk az eredményét

Ennek a kettőnek a kombinációja ölte meg ezt a szezont és a mostani keretet.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Keret, kezdőcsapat

#3525 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Megyó írta:
Szerk.: hogy lehetett ekkorát zuhanni ilyen rövid idő alatt? Miért nem ismerték fel időben a szakemberek a közelgő problémát és akadályozták meg csírájában?
Nem a megfelelő emberek ülnek a megfelelő pozícióban elképzelések, kvalitások, elhivatottság terén.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#3526 Hozzászólás Szerző: kazomester »

laczze írta:
kazomester írta:Nem is mondom, hogy élvezettel nézném, ahogy semmi esélyünk a top 4-re, de ha látnám, hogy van koncepció, meg tart vhova a csapat, akkor nem festene olyan szarul a dolog, mint most. Mondjuk kifejezetten tetszett, hogy a 3 fiatal titán együtt játszott, kellenek a percek.
De ez megint csak nálunk téma, hogy nembaj ha visszaesünk csak legyen koncepció. Erre csak akkor kell gondolni amikor már ég a ház csak akkor kell koncepció ? szerintem mindig kellene hogy legyen és ez a baj, más top klubok Real,Barca,Bayern nél nem kell középcsapattá csúszniuk hogy újra a toppon legyenek, nekünk meg csak így megy... na nemáár
:lol: Elhiheted, ha rajtam múlna nem így lenne. A vezetőségnél kell reklamálni.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#3527 Hozzászólás Szerző: Megyó »

RobMayth írta:irány hosszú évekre a középcsapatszerűség
Az biztos, hogy parádés átigazolási szezont kell futnunk, és még akkor is a Top 4, ami biztosan meglesz, a bajnoki cím aligha. De ha jön 5 új játékos és 2-ok leszünk, az figyelembe véve a mostani helyzetet, felér egy bajnoki címmel. (nálam ez a realitás, jelenleg)

Szerk.: hogy lehetett ekkorát zuhanni ilyen rövid idő alatt? Miért nem ismerték fel időben a szakemberek a közelgő problémát és akadályozták meg csírájában?

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Keret, kezdőcsapat

#3528 Hozzászólás Szerző: laczze »

kazomester írta:Nem is mondom, hogy élvezettel nézném, ahogy semmi esélyünk a top 4-re, de ha látnám, hogy van koncepció, meg tart vhova a csapat, akkor nem festene olyan szarul a dolog, mint most. Mondjuk kifejezetten tetszett, hogy a 3 fiatal titán együtt játszott, kellenek a percek.
De ez megint csak nálunk téma, hogy nembaj ha visszaesünk csak legyen koncepció. Erre csak akkor kell gondolni amikor már ég a ház csak akkor kell koncepció ? szerintem mindig kellene hogy legyen és ez a baj, más top klubok Real,Barca,Bayern nél nem kell középcsapattá csúszniuk hogy újra a toppon legyenek, nekünk meg csak így megy... na nemáár
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#3529 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem is mondom, hogy élvezettel nézném, ahogy semmi esélyünk a top 4-re, de ha látnám, hogy van koncepció, meg tart vhova a csapat, akkor nem festene olyan szarul a dolog, mint most. Mondjuk kifejezetten tetszett, hogy a 3 fiatal titán együtt játszott, kellenek a percek.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Keret, kezdőcsapat

#3530 Hozzászólás Szerző: laczze »

Azért szerintem mindenki bánná, ha visszacsúsznánk középcsapat szintre még ha csak 1 évre akkor is. Nem oda valók vagyunk, és nem is fog bekövetkezni, Conte rendet rak, igazolunk ( remélhetőleg pénzt nem sajnálva klasszisokat ) és akkor rendben leszünk.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6984
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#3531 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta:
RobMayth írta:irány hosszú évekre a középcsapatszerűség
Én azt sem bánom, ha (nem is évekre, de jövőre) középcsapat leszünk, ha cserébe elkezd alakulni egy fiatal, sikeréhes, nem a faszukat verő alibi focisták gyülekezete.
Én azért bánnám eléggé.

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Keret, kezdőcsapat

#3532 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

szerencsétlenek még ezt is kihagyják

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6984
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#3533 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hazard.... :lol: a legnagyobb fazon.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4618
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#3534 Hozzászólás Szerző: kazomester »

RobMayth írta:irány hosszú évekre a középcsapatszerűség
Én azt sem bánom, ha (nem is évekre, de jövőre) középcsapat leszünk, ha cserébe elkezd alakulni egy fiatal, sikeréhes, nem a faszukat verő alibi focisták gyülekezete.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4833
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#3535 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nincs ezen a gólon mit pörögni. Egyrészt már az első gól után nem volt semmi akarás, szóval 2-0ról 11 emberrel ugyanolyan esélytelen volt, mint így. Másrészt Agüero... pfff bármikor rásóznám a cityre a fél keretünket az argentínért cserébe.

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Keret, kezdőcsapat

#3536 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

itt nem pár igazolás kell hanem 20 körül minimum!
Értelmes játékos ide nem fog jönni

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Keret, kezdőcsapat

#3537 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

RobMayth írta:irány hosszú évekre a középcsapatszerűség
Ez majd novemberben fog kiderülni

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Keret, kezdőcsapat

#3538 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

irány hosszú évekre a középcsapatszerűség

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6984
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#3539 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Miért kell lábbal így becsúszni? Szép volt...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#3540 Hozzászólás Szerző: Dante »

most kapjuk a harmadik gólunkat arról a szarháziról. kiemelkedően nagyot ment ma

Válasz küldése