Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
petr
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2015. június 4., csütörtök 20:12
Kedvenc játékos: foszcar
Kedvenc exjátékos: foszcar

Re: Keret, kezdőcsapat

#4381 Hozzászólás Szerző: petr »

Cuadrado fel labbal mar torinoba van elvileg.
Amugy csak engem frusztral, hogy Oscar minden evben eljatssza ezt az edzesen megserulok es utana hetekre eltunok dolgot??? (Es most tenyleg nem a szemelye miatt van a gond)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Keret, kezdőcsapat

#4382 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Az első három meccsen nagyjából ugyanazok az játékosok kaptak lehetőséget, szerintem kéne egy-két változás. Rémy egy percet sem játszott eddig, neki mindenképp elő kéne kerülnie a kalapból. Oszi és Moses sérültek, nagyon kíváncsi leszek hogy kit fog kiküldeni Mourinho, beszarok ha megint Ramires-t. Én valami ilyesmit képzelek el:

Kurti - Iva, Zouma, Terry, Dave - Matic, Fábregas - Rémy, Vilmos, 'Azar - Costa

De az sem lenne rossz ha előkerülne egy meglepetésnév a pakliból, mondjuk Willian maradna a jobb szélen és RLC játszana tízest.

Btw, Retro és Kenedy érkezésével kezdünk kicsit sokan lenni. Hazard, Oscar, Willian, Cuad, Traoré, Pedro, Kenedy - ez 7 ember a csatár mögötti 3 helyre úgy + Fábregas, Ramires és Rémy is meg szoktak fordulni ott. Vajh ki fogunk szortírozni egy-két embert? Hazard és Willian helye biztos, az Oscar-os pletykák elhalkultak.. Kenedy-ről és Traoré-ról egy az egyben kimondta José hogy maradnak, Cuadrado most kapott új mezszámot, de Pedro érkezésével felerősödtek a távozásáról szóló hírek. Szerintem Rémy is könnyen létszámfelettivé válhat. Csatárként és szélsőként is 3-4. számú választás, szerintem simán lehet hogy elpasszoljuk, bár ne legyen igazam.

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Keret, kezdőcsapat

#4383 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Iva aduász? Mi? Ha belső védő volna felgyorsulna, fegyelzelettebb v? Abu Dabi.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3202
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Keret, kezdőcsapat

#4384 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Nézd meg Zoumán kívül a középső védőink korát, szerintem nem szorul magyarázatra. :)
211! NEW RECORD!

Horváth Ádám
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2013. október 15., kedd 9:59
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#4385 Hozzászólás Szerző: Horváth Ádám »

Az eddigieket figyelembe véve és az új igazolásokat mérlegre téve nálam ez a kezdő lenne a preferált:

Courtois- Baba, Terry, Zouma, Azpilicueta - Matic, Fabregas- Hazard, Oscar, Pedro - Costa

A probléma leginkább az, hogy itt kimarad két olyan kaliberű, komoly Chelsea múltú játékos, mint Cahill és Iva, az pedig tudvalevő, hogy José a védelmet (sem) fogja rotálni. Pedig meglátásom szerint jót tenne a csapatnak ez a vérfrissítés, ha hirtelen ráébrednének a "nagyok", hogy többé senkinek sincs biztos helye a csapatban.

Ivanovic egyébként csapat szempontból aduász, mert bevethető a védelem közepén és jobb oldalán is. Cahill pedig jelenleg kb. egy szint Zoumával, maximum a tapasztalat szól mellette. Mint látható, védőjátékosokból Baba érkezésével pont megvagyunk, aki ezek után még mindig azt mondja, megéri Stones-ért egy vagyont kifizetni, az legyen kedves írja meg azt is, hová tenné a védelemben. :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4386 Hozzászólás Szerző: Chester »

Jelenleg HG az, aki 15 és 21 éves kora között angol vagy walesi csapatnál tartózkodott 3 évig, a jövőben a 21-et 18-ra viszik majd. Aki meg 1994.01.01. után született, az nem regisztráció köteles, pl Baba és Zouma nem számít (még) légiósnak.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#4387 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Hogy is van a szabály 17 légiós lehet? Ki nem számít annak? 20 év alatt vagy 21 év alatt? Sajnos nem emlékszem a szabályra.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3202
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Keret, kezdőcsapat

#4388 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Dante írta:
koni0725 írta:Azzal én is egyetértek, hogy Azpinak vissza kell kerülnie a helyére, de nálam Iva ezzel párhuzamosan bekerülne középre Terry mellé. Ott nem kell olyan gyorsnak lennie, mint szélen, viszont előtérbe kerülne az összes előnye, amit szélen a megkopott sebessége miatt nem tud kamatoztatni.
Nekem az nem tetszik Iva-ban, hogy úgy látom, b.szik az egészbe, tök komolytalan. Értelmes csapatban hol állhatna a szabad mögé, hol lőhetné rá 35-40-ről. Arról már ne is beszéljünk hogy támad az ellenfél ő meg általában a kezdőkörben sétál, de hogy a helyén nincs az 100%.
Én ezt nem így látom. Szerintem továbbra sem a hozzáállásával van a baj, (nem hiába lett vice captain) hanem a szélen nyújtott teljesítményével. Ennyi idősen úgy,hogy soha ne volt villámléptű egyszerűen ennyit tud, egyszerűen nem tudom felfogni, hogy José nem látja a nyilánvalónál is nyilvánvalóbat.
211! NEW RECORD!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#4389 Hozzászólás Szerző: Dante »

koni0725 írta:Azzal én is egyetértek, hogy Azpinak vissza kell kerülnie a helyére, de nálam Iva ezzel párhuzamosan bekerülne középre Terry mellé. Ott nem kell olyan gyorsnak lennie, mint szélen, viszont előtérbe kerülne az összes előnye, amit szélen a megkopott sebessége miatt nem tud kamatoztatni.
Nekem az nem tetszik Iva-ban, hogy úgy látom, b.szik az egészbe, tök komolytalan. Értelmes csapatban hol állhatna a szabad mögé, hol lőhetné rá 35-40-ről. Arról már ne is beszéljünk hogy támad az ellenfél ő meg általában a kezdőkörben sétál, de hogy a helyén nincs az 100%.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3202
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Keret, kezdőcsapat

#4390 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Azzal én is egyetértek, hogy Azpinak vissza kell kerülnie a helyére, de nálam Iva ezzel párhuzamosan bekerülne középre Terry mellé. Ott nem kell olyan gyorsnak lennie, mint szélen, viszont előtérbe kerülne az összes előnye, amit szélen a megkopott sebessége miatt nem tud kamatoztatni.
211! NEW RECORD!

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Keret, kezdőcsapat

#4391 Hozzászólás Szerző: royston »

Én Zoumat márpedig kezdetném méghozzá fixen.Sztem hatalmas tehetség és többször bizonyította hogy nem ilyed meg a nagy feladatoktól sem.Ha azt akarjuk hogy ő legyen az új "Desailly"akkor játszatni kell nem elkótyavetyélni.Cahill pad,nála nem lenne rosszabb kezdőként,JT mellett nem lenne gond vele.Amúgy se ártana ha fiatalodna egy kicsit a kezdő védelem.Azpili vissza a helyére,Zouma középre,Baba balbunkó.Ott lenne padon Cahill+Iva aki szélen és középen is bevethető.
Fel kell zavarni kicsit az állóvizet mert úgy érzik egy páran hogy nincs konkurencia,és úgy csúcsformában játszani minden meccsen hogy tudod,úgy is kezdő leszel kis túlzással akármit is csinálsz,lehetetlen.
Másik dolog hogy Ramirest felejtsük már el kezdőként...Se labdát vezetni,se kezelni nem tud,vagy elfelejtett,összjátékba nem lehet bevonni(vesztett labda lesz belőle)Ami régen volt előnye az a gyorsasága,de abból sem profitál a csapat semmit.Ráadásul szar poszton is játszik legtöbbször.
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Keret, kezdőcsapat

#4392 Hozzászólás Szerző: Spring »

koni0725 írta: Izlesek es pofonok, en barmikor elcserelnem Williant Navasra.
Én meg egy zsák krumplira Williant. :twisted:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3202
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Keret, kezdőcsapat

#4393 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

cfclegend2 írta:
koni0725 írta:
ChesterB írta:Mondjuk sterling egy kalap szart nem ert ma, es ameddig ramires a jobbszelsonk, addig persze hogy jobb egy navas a szelen.
Sterling csak ma volt szar, Navas meg Hazardon kivul az osszes szelsonknel jobb.
Navas középszer spanyol szinten. Csak elfutni tud és beadni. Ettől még Cuadradonál és Mosesnél tényleg jobb (mondjuk ez nem Navas érdeme), de Williannél nem mondanám, ő sokkal komplexebb a spanyolnál, csak Mou nem adja meg neki a teret. Sterlinget meg mindenki fikázza itt a fórumon, pedig penge a srác, a helyzetkihasználást leszámítva, de hát min lepődünk meg, elvégre angol..
Izlesek es pofonok, en barmikor elcserelnem Williant Navasra.
211! NEW RECORD!

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Keret, kezdőcsapat

#4394 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

koni0725 írta:
ChesterB írta:Mondjuk sterling egy kalap szart nem ert ma, es ameddig ramires a jobbszelsonk, addig persze hogy jobb egy navas a szelen.
Sterling csak ma volt szar, Navas meg Hazardon kivul az osszes szelsonknel jobb.
Navas középszer spanyol szinten. Csak elfutni tud és beadni. Ettől még Cuadradonál és Mosesnél tényleg jobb (mondjuk ez nem Navas érdeme), de Williannél nem mondanám, ő sokkal komplexebb a spanyolnál, csak Mou nem adja meg neki a teret. Sterlinget meg mindenki fikázza itt a fórumon, pedig penge a srác, a helyzetkihasználást leszámítva, de hát min lepődünk meg, elvégre angol..
Why always me?

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3202
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Keret, kezdőcsapat

#4395 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

ChesterB írta:Mondjuk sterling egy kalap szart nem ert ma, es ameddig ramires a jobbszelsonk, addig persze hogy jobb egy navas a szelen.
Sterling csak ma volt szar, Navas meg Hazardon kivul az osszes szelsonknel jobb.
211! NEW RECORD!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4396 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mondjuk sterling egy kalap szart nem ert ma, es ameddig ramires a jobbszelsonk, addig persze hogy jobb egy navas a szelen.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3202
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Keret, kezdőcsapat

#4397 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Hawaii írta:
koni0725 írta:Fogalmam sincs, hogy mit latnak Mosesben azok, akik a City ellen a kezdobe kovetelik, pedig bizisten, nem vagyok Willian fan...
Ramires helyett követeltük volna a kezdőbe, és ha nézted a felkészülési meccseket, akkor szerintem nincs mit ezen magyarázni...
Nem lattam mast, mint egy lelkes, de teljesen kozepszeru jatekost, az egesz keretunket jelemzi, hogy igy is ki tudott emelkedni a (Hazardon kivul) fantasztikus szelsofelhozatalunkbol. A City ket szelsoje elenunk Navas meg Sterling volt, zongorazni lehet a kulonbseget.
211! NEW RECORD!

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#4398 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

koni0725 írta:Fogalmam sincs, hogy mit latnak Mosesben azok, akik a City ellen a kezdobe kovetelik, pedig bizisten, nem vagyok Willian fan...
Ramires helyett követeltük volna a kezdőbe, és ha nézted a felkészülési meccseket, akkor szerintem nincs mit ezen magyarázni...

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3202
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Keret, kezdőcsapat

#4399 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Fogalmam sincs, hogy mit latnak Mosesben azok, akik a City ellen a kezdobe kovetelik, pedig bizisten, nem vagyok Willian fan...
211! NEW RECORD!

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Keret, kezdőcsapat

#4400 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Spring írta:
moldviii írta:Iva. :mrgreen: Élmény lesz ez a meccs.
Ki a faszt raktal volna be te?
Volt 2,5 hónapja igazolni a helyére valakit.

Válasz küldése