Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Fox
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2014. június 7., szombat 20:19
Kedvenc játékos: Terry Azpi RLC Kenedy
Kedvenc exjátékos: Lampard Schurrle Ballack

Re: Keret, kezdőcsapat

#4541 Hozzászólás Szerző: Fox »

Akkor melyik adón lesz a meccs része,és melyiken az ünneplés ?

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4542 Hozzászólás Szerző: Chester »

kispadon meg 3 csatár, az karcol :D :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4543 Hozzászólás Szerző: Chester »

mondjuk hogy egy ilyen meccsen miért nem játszik luis vagy loftus-cheek, az rejtély. costa is úgy volt hogy kezd, úgy tűnik drogba coming outja fontosabb :D lehetett volna tartalékosabb is, de ma a kezdő első és utolsó emberén van a főszerep

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#4544 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Team to face Sunderland: Cech; Ivanovic, Cahill, Terry, Azpilicueta; Mikel, Matic; Cuadrado, Willian, Hazard; Drogba (c). #alltheway
Today’s subs: Courtois, Filipe Luis, Christensen, Boga, Remy, D Costa, Solanke. #alltheway

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4545 Hozzászólás Szerző: Chester »

christensen már ott volt a wba ellen is a kispadon, őt azért nem emeltem ki, meg ő már bemutatkozott a felnőtt csapatban tétmeccsen

sok opció nincsen, hazard, ramires, oscra, fabregas és zouma biztos nem játszik, gyakorlatilag egy komplett középpálya. cech is kérdéses, nagyon össze akarják drótozni erre a meccsre, drogba dettó, costa mindenképp játszani fog (de minek), willian gondolom hazajött a dubajozásból, de játszani nem tudom hogy fog-e, szóval ember legyen a talpán, aki eltalálja a kezdőnket :D

én betippelnék egy cech - iva, cahill, jt, luis - mikel, rlc, matic - willian, costa, remy kezdőt, de egyáltalán nem bánnám, ha nem ez lenne

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#4546 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ChesterB írta:boga meg elég valószínű, hogy leülhet a kispadra vasárnap, nagyon adnám, ha becserélné mourinho egy jó 10 percre
Christensent is emlegették Bogával együtt, kiváncsi vagyok.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4547 Hozzászólás Szerző: Chester »

boga meg elég valószínű, hogy leülhet a kispadra vasárnap, nagyon adnám, ha becserélné mourinho egy jó 10 percre

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4548 Hozzászólás Szerző: Chester »

közben úgy néz ki hazard is kihagyja az utolsó bajnokit. csak beraknám így a fiatalokat :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4549 Hozzászólás Szerző: Chester »

tibi71 írta:És milyen sokra vitték aztán Jimy Smith még a3.osztályban sem volt tényező Ben Sahar pedig a méltán elismert izraelibajnokságnál se vitte tovább☺az az igazság aki elkerült tőlünk az majdnem mindegyíkcsak lejjeb csúszott
jó látni hogy írsz, mielőbbi gyógyulást!

azért azt is nézzük meg, hogy a mostaniak bőven tehetségesebb játékosok az akkori krémnél, ráadásul belőlük anyagi hasznot is szereznénk ha eladnánk őket, a korábbiaktól egyedül stochból láttunk értelmes összeget, az is 5 millió font volt, azóta elment bertrand 10 millióért pl, aki ráadásul nem dubajozik 25 évesen mint a szlovák

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Keret, kezdőcsapat

#4550 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Николаевич írta:
ChesterB írta:ez világos, de sokszor mondott már olyan dolgokat mourinho amiket később nem váltott be, úgyhogy kicsit óvatos vagyok. aztán lehet beállnak a 90. percben :D
és m8l

2005-ben és 2006-ban is ahogy meglett a bajnoki cím Mourinho elkezdte magasról lesz.rni a bajnokikat és a fiatalokat meg a cserejátékosokat játszatta - Jimmy Smith, Scott Sinclair, Ben Sahar stbÉs milyen sokra vitték aztán Jimy Smith még a3.osztályban sem volt tényező Ben Sahar pedig a méltán elismert izraelibajnokságnál se vitte tovább☺az az igazság aki elkerült tőlünk az majdnem mindegyíkcsak lejjeb csúszott

Kíváncsi vagyok Aké-ra, a Reading-ben fantasztikus egy hónapot töltött, már-már hányingerkeltő volt ahogy ajnározták a szurkolóik :D Nem láttam a tegnapi meccset, de a statisztikák, egy összefoglaló videó és a Sky analízise alapján ügyes volt. Mourinho a meccs után megint kijelentette, hogy belőle Chelsea-játékos lesz, hát nagyon kíváncsi leszek. Jobban örülnék neki mint bármilyen igazolásnak ha befutna egy saját nevelésű angol játékos.

Izzy meg vicces hogy pont a WBA ellen fog debütálni a Chelsea-ben. Ő ugye 16 évesen játszott már pár percet a PL-ben a WBA színeiben, most ugyan abban a stadionban debütálhat egy másik csapatban. Kíváncsi leszek hogy hol fog játszani, remélem legalább 20-30 percet kap.

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Keret, kezdőcsapat

#4551 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

koni0725 írta:Az egy támadófelhozatal a padon...
Viccelsz? Ott van a mágus, ő egyedül kitesz vagy ötöt.
Why always me?

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3202
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Keret, kezdőcsapat

#4552 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Az egy támadófelhozatal a padon...
211! NEW RECORD!

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#4553 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Chelsea team v West Brom: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Filipe Luis; Loftus-Cheek, Matic; Remy, Fabregas, Hazard; Diego Costa. #CFC
Chelsea subs v West Brom: Blackman, Christensen, Azpilicueta, Ake, Mikel, Cuadrado, Brown. #CFC

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#4554 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ChesterB írta:mondjuk ha rajtam múlna, akkor feltolnám az u21-et a pályára + luis, cuadrado, remy, mikel, tökönszúrom magam ha ilyen meccseken lesérülne egy hazard vagy fabregas. persze nyilván kell az egyéni rekord terrynek meg hazardnak meg courtoinsnak meg mourinhonak meg még sokaknak, valamint a 90 pont és a veretlen szériánk is, de na, azért csak jó lenne solnaket és a többieket is ott látni a pályán kezdőként, megérdemelnék ezután a szezon után (és a nagyok is a pihenést...).
Ezzel én is így vagyok. Még hazai pályán elfogadom valamilyen szinten h játszanak Hazard-ék(a közönség miatt), de ezen a meccsen tényleg az U21-ből tolnék fel akit csak lehet. De persze ez nem így működik, imádkozom egész meccsen hogy a sérülések kerüljék el a csapatot, mást nem tehetünk...

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4555 Hozzászólás Szerző: Chester »

mondjuk ha rajtam múlna, akkor feltolnám az u21-et a pályára + luis, cuadrado, remy, mikel, tökönszúrom magam ha ilyen meccseken lesérülne egy hazard vagy fabregas. persze nyilván kell az egyéni rekord terrynek meg hazardnak meg courtoinsnak meg mourinhonak meg még sokaknak, valamint a 90 pont és a veretlen szériánk is, de na, azért csak jó lenne solnaket és a többieket is ott látni a pályán kezdőként, megérdemelnék ezután a szezon után (és a nagyok is a pihenést...).

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Keret, kezdőcsapat

#4556 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:cech-vel mivan? remélem be tud ugrani, legalább ezeken a meccseken védjen. amúgy sanszos ez a kezdő, természetesen akkor lábadoznak a kevés lehetőséget kapó játékosaink amikor végre lehetőséghez juthatnának. :D én betippelem ezt, reménykedve a sérültek felgyógyulásában

cech
azpi zouma terry luis
rlc mikel
cuadrado fabregas hazard
drogba


Zouma ebben a szezonban már biztosan nem játszik, ahogy Rami és Oscar sem. Cech elvileg kisebb sérüléssel küzd, az mondta Mourinho hogy talán a Sunderland ellen játszhat. Drogba meg elég sok meccset játszott mostanában, kizártnak tartom hogy ő kezdjen most hogy Rémy és Costa is felépült.

Szerintem Cech már csak azért sem fog kezdeni ma hogy vasárnap hazai pályán mindenképpen bevethető legyen, 99% hogy az lesz a búcsúmeccse. Inkább pihenjen ma, nehogy összeszedjen egy kisebb sérülést vagy piros lapot. Vasárnap legyen ott a kapuban, ez a lényeg.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4557 Hozzászólás Szerző: Chester »

cech-vel mivan? remélem be tud ugrani, legalább ezeken a meccseken védjen. amúgy sanszos ez a kezdő, természetesen akkor lábadoznak a kevés lehetőséget kapó játékosaink amikor végre lehetőséghez juthatnának. :D én betippelem ezt, reménykedve a sérültek felgyógyulásában

cech
azpi zouma terry luis
rlc mikel
cuadrado fabregas hazard
drogba

szerk: ahogy látom zouma nem lesz bent a meccskeretben, így ebben az esetben cahill lenne az ő helyén

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Keret, kezdőcsapat

#4558 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:mourinho a mai kezdőről
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... code=30erm" onclick="window.open(this.href);return false;

avagy loftus-cheek megint kezdeni fog, brown nem fog kezdeni, de csereként valószínűleg játszik, és vélhetően ez lesz aké sorsa is, bár remélem ő is kezdeni fog

A nyilatkozat és a sérültlista alapján valami ilyesmire számítok:

Kurti

Iva-Cahill-Terry-Azpi
RLC-Matic
Cuadrado-Fábregas-Hazard
Rémy

A padról meg Aké, Brown és Costa ugorhat be.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4559 Hozzászólás Szerző: Chester »

mourinho a mai kezdőről
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... code=30erm" onclick="window.open(this.href);return false;

avagy loftus-cheek megint kezdeni fog, brown nem fog kezdeni, de csereként valószínűleg játszik, és vélhetően ez lesz aké sorsa is, bár remélem ő is kezdeni fog

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1574
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#4560 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Én azt sem bánnám, ha hamarosan Solanke is lehetőséget kapna.

Válasz küldése