Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#4721 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

zoli0415 írta:Team to face Burnley: Courtois; Ivanovic, Zouma, Terry (c), Filipe Luis; Matic, Fabregas; Cuadrado, Oscar, Hazard; Diego Costa. #CFCLive
Tetszetős. Zouma megint kezd, akárcsak Cuadrado is. Kíváncsi leszek rájuk. Itt lenne az alkalom Cuadrado első góljára vagy gólpasszára. Remélem egy ilyen könnyebbnek tűnő meccsen végre Costa is kicsit összeszedi magát.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#4722 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Team to face Burnley: Courtois; Ivanovic, Zouma, Terry (c), Filipe Luis; Matic, Fabregas; Cuadrado, Oscar, Hazard; Diego Costa. #CFCLive

Today's subs: Cech, Azpilicueta, Cahill, Ramires, Willian, Drogba and Remy. #CFCLive

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Keret, kezdőcsapat

#4723 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Pethy írta:Off: Jelentkezzen már az aki ezt a Pivotot elterjesztette itt fórumon mert seggbe billenteném. Sehol nem találkozom ezzel a szóhasználattal más fórumokon, oldalakon, máshol érdekes képesek leírni hogy középpályás vagy védekező középpályás...
http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... tball.html
http://www.espnfc.com/blog/tactics-and- ... uble-pivot
http://www1.skysports.com/football/news ... ve-perhaps
They do now.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4724 Hozzászólás Szerző: Chester »

alpar08 írta:Lehet-e nezni a meccset magyar kommentarral valalmi jobb streamen?
Banok streamen nézz körül. :)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Keret, kezdőcsapat

#4725 Hozzászólás Szerző: béla »

rafanadal írta:
Pethy írta:Off: Jelentkezzen már az aki ezt a Pivotot elterjesztette itt fórumon mert seggbe billenteném. Sehol nem találkozom ezzel a szóhasználattal más fórumokon, oldalakon, máshol érdekes képesek leírni hogy középpályás vagy védekező középpályás...
Adom. Amúgy románul nevezik így, szóval nem tudom kitől származhat ez.
Spanyolban is így nevezik, onnan jön a doble pivot kifejezés,mert ugye a 4-2-3-1 az spanyol eredetű formáció. Szerintem nincs baj a használatával,sokkal egyszerűbb azt írni,hogy "Ramires ma a pivotban játszik" mint azt,hogy "Ramires lesz ma a két védekező-középpályás közül az egyik". Plusz ha csak annyit ír az ember,hogy XY vkp-t játszik az adott meccsen,akkor csak ennyi derül ki, a pivot szóból meg következik,hogy a felállás pedig nagyon nagy valószínűséggel 4-2-3-1.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára béla 2015. február 17., kedd 21:04-kor.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Keret, kezdőcsapat

#4726 Hozzászólás Szerző: Pethy »

mateja írta:
Николаевич írta:Á... A Matic-Fábregas pivot annyira szépen működik, miért bontjuk meg?

.
talán azért mert nincs egy értelmes 10esünk csak foscar a kulcsjátékos, a mourinho kedvenc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nyáron mou fogja kivágna a grabancánál fogva
Takarodj már innen, vér ciki amit leművelsz...
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#4727 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Lehet-e nezni a meccset magyar kommentarral valalmi jobb streamen?
-=Kék vér=-

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Keret, kezdőcsapat

#4728 Hozzászólás Szerző: mateja »

Hawaii írta:
mateja írta:foscar a visszavágóra pihen :lol: :lol: :lol:

úristen, merje még valaki állítani hogy a legfontosabb játékosa mounak. rangadók nagy részét azért hagyja ki mindet..szünetben egyedül őt cseréli le.. :lol:
Nem tudom, hogy ugyanarról az Oscarról beszélünk-e, de a Chelseas Oscart eddig összesen 1x cserélte le Mourinho a szünetben, méghozzá a Tottenham ellen...
ja meg a watford ellen mert még ott is a legszarabb volt :lol: :lol:

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#4729 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

mateja írta:foscar a visszavágóra pihen :lol: :lol: :lol:

úristen, merje még valaki állítani hogy a legfontosabb játékosa mounak. rangadók nagy részét azért hagyja ki mindet..szünetben egyedül őt cseréli le.. :lol:
Nem tudom, hogy ugyanarról az Oscarról beszélünk-e, de a Chelseas Oscart eddig összesen 1x cserélte le Mourinho a szünetben, méghozzá a Tottenham ellen...

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Keret, kezdőcsapat

#4730 Hozzászólás Szerző: mateja »

Николаевич írta:Á... A Matic-Fábregas pivot annyira szépen működik, miért bontjuk meg?

.
talán azért mert nincs egy értelmes 10esünk csak foscar a kulcsjátékos, a mourinho kedvenc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nyáron mou fogja kivágna a grabancánál fogva
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mateja 2015. február 17., kedd 21:00-kor.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4731 Hozzászólás Szerző: Chester »

Pethy írta:Off: Jelentkezzen már az aki ezt a Pivotot elterjesztette itt fórumon mert seggbe billenteném. Sehol nem találkozom ezzel a szóhasználattal más fórumokon, oldalakon, máshol érdekes képesek leírni hogy középpályás vagy védekező középpályás...
Az angol elnevezése a Double Pivot, ezt a KazinczySE blog, amit az NST szerzői működtetnek, duplaszűrőnek szavaztatta meg, azonban a hivatalosításra tudtommal még nem került sor. Én ezt a szót használom rá, ma már "nincsenek posztok", csak szerepkörök.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#4732 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Pethy írta:Off: Jelentkezzen már az aki ezt a Pivotot elterjesztette itt fórumon mert seggbe billenteném. Sehol nem találkozom ezzel a szóhasználattal más fórumokon, oldalakon, máshol érdekes képesek leírni hogy középpályás vagy védekező középpályás...
Adom. Amúgy románul nevezik így, szóval nem tudom kitől származhat ez.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

mateja
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2014. május 31., szombat 23:53
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: -

Re: Keret, kezdőcsapat

#4733 Hozzászólás Szerző: mateja »

foscar a visszavágóra pihen :lol: :lol: :lol:

úristen, merje még valaki állítani hogy a legfontosabb játékosa mounak. rangadók nagy részét azért hagyja ki mindet..szünetben egyedül őt cseréli le.. :lol:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4734 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ramiresre szerintem az utóbbi pár meccsen, amíg nem volt se Fabregas se Mikel, nem lehet panasz, és remélhetőleg segít betölteni az Iva által hagyott űrt a jobboldalunkon, mert egy Lavezzi röhögve körbefutja azt a területet.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Keret, kezdőcsapat

#4735 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Off: Jelentkezzen már az aki ezt a Pivotot elterjesztette itt fórumon mert seggbe billenteném. Sehol nem találkozom ezzel a szóhasználattal más fórumokon, oldalakon, máshol érdekes képesek leírni hogy középpályás vagy védekező középpályás...
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Keret, kezdőcsapat

#4736 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

zzzzz írta:
rafanadal írta:Kivancsi vagyok, hogy Cech vagy Courtois fog kezdeni. Eleg egyertelmu, hogy Courtois az elso szamu, de most Cech eleg jo formaban van. Hasonlo a helyzet Cahill es Zouma kozott is, de ott mondjuk szerintem valoszinubb Cahill kezdetese. A tobbiek varhatoan a szokasosak lesznek, vagyis: Ivanovic, Terry, Azpilicueta, Matic, Fabregas, Willian, Oscar, Hazard, Costa.
Szerintem nem ilyen egyértelmű a kezdő, simán el tudom képzelni, hogy Oscar (akit ki szokott hagyni, ha csak döntetlenre megy) vagy Fabregas (aki beteg és a második Pool meccs óta nem kezdett) helyett Ramires játszik majd, eléggé dicsérte őt mostanában Mourinho.
Igazad volt:

Chelsea team v PSG: Courtois; Ivanovic, Cahill, Terry (c), Azpilicueta; Ramires, Matic; Willian, Fabregas, Hazard; Diego Costa
Chelsea subs v PSG: Cech, Filipe Luis, Zouma, Oscar, Cuadrado, Drogba, Remy
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Keret, kezdőcsapat

#4737 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Á... A Matic-Fábregas pivot annyira szépen működik, miért bontjuk meg?

Azért bika erős. Cahill és Ramires lehetnek a gyenge pontok, remélhetőleg mindketten a szebbik arcukat mutatják ma.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#4738 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Busz, de imádlak Istenem. :)
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Keret, kezdőcsapat

#4739 Hozzászólás Szerző: Chester »

Courtois; Azpilicueta, Terry, Cahill, Ivanovic; Matic, Ramires; Willian, Fabregas, Hazard; Costa #CFC #PSG

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Keret, kezdőcsapat

#4740 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

rafanadal írta:Kivancsi vagyok, hogy Cech vagy Courtois fog kezdeni. Eleg egyertelmu, hogy Courtois az elso szamu, de most Cech eleg jo formaban van. Hasonlo a helyzet Cahill es Zouma kozott is, de ott mondjuk szerintem valoszinubb Cahill kezdetese. A tobbiek varhatoan a szokasosak lesznek, vagyis: Ivanovic, Terry, Azpilicueta, Matic, Fabregas, Willian, Oscar, Hazard, Costa.
Szerintem nem ilyen egyértelmű a kezdő, simán el tudom képzelni, hogy Oscar (akit ki szokott hagyni, ha csak döntetlenre megy) vagy Fabregas (aki beteg és a második Pool meccs óta nem kezdett) helyett Ramires játszik majd, eléggé dicsérte őt mostanában Mourinho.

Válasz küldése