FA-kupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#4561 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Wayne azért ment kölcsönbe, mert játszani akar a VB-n.
Bár szerintem fázisokkal jobb, mint ADH!!!!
Basszus, hány játékos van már kölcsönbe?? El kéne feledni ezt a módszert!!

Smertin - szerintem tök jó volt
Jarosik - adjuk el, bár nem olyan rossz
Verón - tudtátok, hogy még a mi játékosunk???
Nuno Morais - minek vettük meg??

Maniche remélem visszamegy Oroszországba, mert Ő AZ aki nem ide való!
Only one Di Matteo!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#4562 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Teljesen igazad van o egy Angol tehetseg .De csak az ,egy tehetseg neki is kell valamit tenni hogy elorebb jusson .Lasd Cole tavaly .Ha kell kerje azt hogy elmehessen kolcsonbe , mint Wayne .Kell a gyakorlat a tapasztalat .En nem azt mondom hogy el kell dobni , en azt mondom ha kapszegy lehetoseget elj vele .Senkit nem erdekel mit csinalt tavaly , a fontos MIT CSINALSZ MOST .

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#4563 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

grimrieper írta:Figyusz ennyi penzert ha azt modjak hogy kapus legyel legalabb probald meg .
Ha ezt vennénk mindenütt figyelembe, akkor Drogbát, Crespot, Ferreirát mindenféle képpen el lehetne küldeni.

Amúgy érdekes a példád. Tavaly a Newcastle elleni FA kupa meccsen Cudicini-t akkor állították ki, amikor már nem volt csere. Glenny állt be a kapuba és remekül védett! Pl. egy nagy szabadrúgást!! Nézd csak vissza! :wink:

GO JOHNNO!!!
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#4564 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Johnson még nincs 21 éves és már 5-ször volt válogatott. Az első évében -de ezt már sokszor elmondtam- 4 rúgott gól mellett nagyon jól játszott. A tavalyi szezonban nagyon kevés szerepet kapott Ferreira miatt.
De idén, amikor játszott, igenis mindig nagyon jó volt. Amikor nem, akkor a csapat nagy szar volt.
És utcalány jó védő. Sokkal eszesebb, mint Paolo. Igen, mintahogy már valaki leírta, nem elbikázza, hanem csinál egy cselt és emberhez passzol.
A tavalyi szezon legszebb gólpassza az övé volt, ehhez kétség sem fér.

FIATAL! ANGOL! TEHETSÉGES! 3 ÉVE CHELSEA JÁTÉKOS!
Mi más kell még neki, mint bizalom és játéklehetőség???????

GO GO GLENNY!!!!!!!!!!!!
Only one Di Matteo!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#4565 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

To Torre

Figyusz ennyi penzert ha azt modjak hogy kapus legyel legalabb probald meg .Es kulonben is a hozza allas , a sziv ,az akarat ,ezt latod a Terrytol szerintem neki ot kene neznie ,es nem a luvnyakat hajkuraszni az ejszakaban .Jo nem jatszik sokat de ha lehetoseget kap akkor eljen vele .Nem pedig a kifogas hogy miert nem megy .Kit erdekel menni vagy meghalni .Ha nem vagy idevalo nincs kek szived akkor menj a Pool -ba a sok leftover koze .Ez az en velemenyem .Meg egyszer nekem lenne ilyen lehetosegem en atharapnam a torkat az ellenfelnek,harcolni foggal kormmel ez az amit Jose ertekel ,es nem a pityergest hogy most eppen faj a hajam .

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#4566 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:
s-h-i-n-e.com írta:Ferreira előnye annyi, hogy a kockázat szikráját sem vállalja be, míg Johnson-ban benne van a könnyelműség, mivel ő képes megcsinálni egy cselt. :D Ferreira pedig a "csak a biztos" játékot játsza. (Inkább az ellenfél térfeléről hazaad, csak nehogy baj legyen.) :D
tehat pontosan azt teszi, amit jose elvar tole.
Ezt mindannyian tudjuk...(csak itt nem ez volt a kérdés, hanem az, hogy többet nem is lehetne várni tőle)...
...kedvezőtlen eredmény esetén semmit nem tudna hozzátenni a támadás építéshez...

Avatar
chelseafan01
Hozzászólások: 404
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 13:06
Tartózkodási hely: Kecskemét

#4567 Hozzászólás Szerző: chelseafan01 »

Johnsonnal az a baj hogy egyszerűen még nem kész ,érett játékos. Hihetetlenül jó adottságai vannak,de nem lehet egy lapon emlegetni mondjuk a 20 éves Terry-vel, aki már akkor KÉSZ játékos volt. Egyszerűbben: például cselez mikor ki kéne bikázni a stadionból, és hosszan indít mikor egy passzív oldalpassz hasznosabb lenne. Ezt lehetne csiszolni, csak egy a bökkenő, ez évi 10-12 meccsel nem megy. Tényleg jobb volna egy-két évre kölcsönadni. Bocs a J. fanoktól... :D

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#4568 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

andyslacker írta:
Zolaisgod írta:
zirkonium írta:Charlton - Middlesbrough
Aston Villa/Man City - Bolton/West Ham
Chelsea FC - Newcastle
Birmingham - Liverpool
itt már nincs könnyű ellenfél. örülök, h a Charltont megúsztuk. Shearerék remélem kapni fognak! Mourinho 100%-os csapatot kell, h kiállítson, nem úgy mint tegnap!
És nem úgy, mint tavaly.....nem akarok hármas cserét látni a félidőben :)
Tavaly csak a Barca miatt nem volt 100%-os a csapat. Vasárnap volt a meccs, majd kedden Barca. Szemétláda Shearer! Még sárgát sem kapott!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#4569 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta:Ferreira előnye annyi, hogy a kockázat szikráját sem vállalja be, míg Johnson-ban benne van a könnyelműség, mivel ő képes megcsinálni egy cselt. :D Ferreira pedig a "csak a biztos" játékot játsza. (Inkább az ellenfél térfeléről hazaad, csak nehogy baj legyen.) :D
tehat pontosan azt teszi, amit jose elvar tole.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#4570 Hozzászólás Szerző: Dani »

Azért ez nem ugyan olyan szintű hasonlat...és lehet,hogy jobb volt baloldalon,mint a saját posztján... :lol: :lol: :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#4571 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

sonofsam! Már megmondtam! Életében először játszott balhátvédet!!!!!!!!
Kíváncsi lennék milyen lenne mondjuk Terry csatárként...
Only one Di Matteo!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#4572 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

En nekem szemely szerint nem szamit hogy honnan jon csak focizni tudjon .De Glenny nem fog tudni beferni ebbe a csapatba ilyen jatekkal .Egy ertelmes megmozdulasa nem volt .talan neki is el kene mennie egy kicsit kolcsnbe hogy legyen egy kis tapasztalata.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#4573 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

tibi71 írta:Az,hogy ennyire utáljuk Huth-ot annak oka van ! A meccsek 70%-ban mindig csinál valami hajmeresztőt ! Mindenkinek van antipatikus játékosok ! Valaki a portugál delegátust vagy az afrikai duót néhányan az elkényeztetett angolokat nem szereti ! Huth 1 külön kaszt ! Karikatura !
...szerintem ez nem szimpátia kérdés...
...ha megnézzük, hogy pl. Desailly játszott anno azon a poszton, akkor az embernek vagy sírni támad kedve, vagy röhögni... :cry: :D


Én személy szerint Carvalho-ért se' vagyok oda...(Gallas klasszisokkal jobb)...dehááát portugál...sokba is került...így illik játszania... :D

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#4574 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Az,hogy ennyire utáljuk Huth-ot annak oka van ! A meccsek 70%-ban mindig csinál valami hajmeresztőt ! Mindenkinek van antipatikus játékosok ! Valaki a portugál delegátust vagy az afrikai duót néhányan az elkényeztetett angolokat nem szereti ! Huth 1 külön kaszt ! Karikatura !

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#4575 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

zirkonium írta:Charlton - Middlesbrough
Aston Villa/Man City - Bolton/West Ham
Chelsea FC - Newcastle
Birmingham - Liverpool
...ha jól emlékszem pont a Newcastle ellen volt az az eltaktikázott kupameccs, ahol a JM a szünetben hármat cserélt, majd Bridge megsérült a 2. félidő elején...

Szerintem ez a meccs hazai pályán megoldható feladat... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára s-h-i-n-e.com 2006. február 20., hétfő 20:29-kor.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#4576 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

szpecnaz írta:ferreira hibája?:)...volt egy pár...johnson jobb nála....
Johnson egy "labdazsonglőr" Ferreira-hoz képest.
Ferreira előnye annyi, hogy a kockázat szikráját sem vállalja be, míg Johnson-ban benne van a könnyelműség, mivel ő képes megcsinálni egy cselt. :D Ferreira pedig a "csak a biztos" játékot játsza. (Inkább az ellenfél térfeléről hazaad, csak nehogy baj legyen.) :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#4577 Hozzászólás Szerző: undertow »

CFCBoy írta:És h lesérüljön a balbekkünk :?
mar serult :/

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#4578 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ToreAndre írta:Geri! Ki hibázott nagyobbat a gólnál? Huth vagy Carvalho?? :P
Huth nem a gólnál hibázott, hanem egyszerűen el kell ismerni, hogy a játékintelligenciája nagyon kevéssel haladja meg a nullát. Csak azért, mert most nem ugratta ki ziccerben az ellenfél csatárát még nem kellene örömtüzeket gyújtanunk..... Róla mindennemű indulat nélkül ki lehet jelenteni, hogy nem üti meg azt a szintet, amire a mai Chelsea-nek szüksége van. Különösen ha összevetjük a védelem többi tagjának játékával. Az, hogy valahogy elkaristolgat a többiek farvizén és hébe-hóba emberhez passzol nem igazán elég ahhoz, hogy azt mondhassuk, hasznos tagja a csapatnak.Szerintem.
Beszéltem.
Birth, CHELSEA, Death

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#4579 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

kdako írta:Nem láttam a meccset, de ezek szerint nem is vesztettem sokat...

Nagyon restellem, hogy elfelejtettem tudósítani....... Bocsesz.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#4580 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

És h lesérüljön a balbekkünk :?

Válasz küldése