Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3617
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#42801 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta:
Dízel írta:podolski 10 millaért ajándék. ennél olcsobban senkit nem kapunk.

Még azt nem értem ha eladtuk bridge-t nyilvan nem azért mert menni akart, minek a HELYÉRE valaki? azt mondjuk megértem ha mondjuk zsirkovot régóta kiszemeltük esetleg és kellene a csapatba ok! de ezt a HELYETTE dolgot nem értem.

velünk régen az volt a baj h. mi sosem tárgyaltunk játékosokról, tettünk egy óriási ajánlatot, azt meg csak a hülye utasitotta volna el. Ezért is vettük meg anelkat 30millért, sevat meg istentudja mennyiért... bar sevát még megértem.

csak egy észrevétel: szezon elején jónak tűnt van der vaart, de a realba jelenleg bénább mint nalunk bárki is. remélem nem jön hozzánk.
Ja Van der Vaart elég nagy baklövés volt a real-nak, semmit nem bizonyít. Pedig az is hogy fel volt kapva...
Anelka csak 20 milla volt, ha jól emlékszem.
VDV-nek most biztos lement az ára, bár sztem nincs rá szükségünk

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#42802 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta:podolski 10 millaért ajándék. ennél olcsobban senkit nem kapunk.

Még azt nem értem ha eladtuk bridge-t nyilvan nem azért mert menni akart, minek a HELYÉRE valaki? azt mondjuk megértem ha mondjuk zsirkovot régóta kiszemeltük esetleg és kellene a csapatba ok! de ezt a HELYETTE dolgot nem értem.

velünk régen az volt a baj h. mi sosem tárgyaltunk játékosokról, tettünk egy óriási ajánlatot, azt meg csak a hülye utasitotta volna el. Ezért is vettük meg anelkat 30millért, sevat meg istentudja mennyiért... bar sevát még megértem.

csak egy észrevétel: szezon elején jónak tűnt van der vaart, de a realba jelenleg bénább mint nalunk bárki is. remélem nem jön hozzánk.
Ja Van der Vaart elég nagy baklövés volt a real-nak, semmit nem bizonyít. Pedig az is hogy fel volt kapva...
Anelka csak 20 milla volt, ha jól emlékszem.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#42803 Hozzászólás Szerző: Dízel »

podolski 10 millaért ajándék. ennél olcsobban senkit nem kapunk.

Még azt nem értem ha eladtuk bridge-t nyilvan nem azért mert menni akart, minek a HELYÉRE valaki? azt mondjuk megértem ha mondjuk zsirkovot régóta kiszemeltük esetleg és kellene a csapatba ok! de ezt a HELYETTE dolgot nem értem.

velünk régen az volt a baj h. mi sosem tárgyaltunk játékosokról, tettünk egy óriási ajánlatot, azt meg csak a hülye utasitotta volna el. Ezért is vettük meg anelkat 30millért, sevat meg istentudja mennyiért... bar sevát még megértem.

csak egy észrevétel: szezon elején jónak tűnt van der vaart, de a realba jelenleg bénább mint nalunk bárki is. remélem nem jön hozzánk.

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Átigazolások

#42804 Hozzászólás Szerző: Pöri »

gyerekek ne csináljátok már van egy rakat tehetséges játékosunk minek venni még használjuk őket nem kell ide semmi fiatal 20 éven alulira gondolok..
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Átigazolások

#42805 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Az a baj, hogy fiatal igazán tehetséges 18 év alatti játékosok is most már jó pénzbe kerülnek,és biztos a többi nagy klub és verseng velünk és sajnos a tartalékbajnokság nem olyan acélos, hogy annyit fejlődjenek szerintem

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#42806 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Hege írta:szerintem nem ártana egy gyors szélső játékos aki gyors jól cselez és jól hozza helyzetbe a társakat pl ribery nem lenne rossz
Felejtsük már el a 60 milliós sztárok igazolását... Genyo(n) és Big Shit nem egyszer mondta, hogy nem lesz igazolás a télen... Persze ez még változhat de ha változik, akkor sem Ribery-hez hasonló kaliberű játékost veszünk!
I'm Chelsea till I die

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Átigazolások

#42807 Hozzászólás Szerző: Hege »

szerintem nem ártana egy gyors szélső játékos aki gyors jól cselez és jól hozza helyzetbe a társakat pl ribery nem lenne rossz
We love you Chelsea^^

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#42808 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Ezek csak találgatások! Nem azt kell eldönteni, hogy lesz,vagy nem lesz új igazolás, mert ez úgysem rajtunk múlik!
Inkább csak véleményt mondani, hogy ki szerint milyen posztra és kit lenne érdemes megszerezni!
Úgy gondolom egy vagy két játékos most tényleg jól jönne...de max ennyi!
Aztán venni a fiatal ifjú reménységeket! 16-17 éves játékosokat! A jövő már ebben rejlik!
Jó lenne a brazil Lulinha és még hozzá hasonló játékosok! 1-2 évig fejlődhetnének az ifik között, majd kölcsönbe mehetnének aztán a felnőtt csapat! Sokkal olcsóbb, mint 15-18 m€-ért szerződtetni egy érett, már-már öreg sztárjátékost,aki ugyan többségében beválhat, de maximum 3-4 évre.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#42809 Hozzászólás Szerző: emsanya »

BlueBlood1993 írta:
emsanya írta:Szegény öreg Phil, mindent megtett, hogy igazolhasson, de nem fog sikerülni ezen a télen. Még Bridge-t is eladta, hátha abból a pénzből vehet valakit, hát nem...

Fölösleges itt az igazolásokról beszélni, immár ez a 8.-ik nyilatkozat, amiben kifejtik, hogy NEM lesz télen igazolás. Most éppen Phil mondja...


http://www.goal.com/en/news/724/premier ... fer-window" onclick="window.open(this.href);return false;
sztem azért az átigazolási időszak utolsó napjaiban lesz 1( max 2) igazolás. legalábbis remélem
Sztem meg biztos nem. Kenyon és Scolari naponta kijelenti, nem lesz új igazolás. Amik nevek felvetődnek, azok meg általában sun-os vagy dailymail-es kamu cikkek...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3617
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#42810 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta:Szegény öreg Phil, mindent megtett, hogy igazolhasson, de nem fog sikerülni ezen a télen. Még Bridge-t is eladta, hátha abból a pénzből vehet valakit, hát nem...

Fölösleges itt az igazolásokról beszélni, immár ez a 8.-ik nyilatkozat, amiben kifejtik, hogy NEM lesz télen igazolás. Most éppen Phil mondja...


http://www.goal.com/en/news/724/premier ... fer-window" onclick="window.open(this.href);return false;
sztem azért az átigazolási időszak utolsó napjaiban lesz 1( max 2) igazolás. legalábbis remélem

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#42811 Hozzászólás Szerző: emsanya »

fradi írta:SZERINTEM KELLENE EGY CSATÁR MERT DROGBA NICS JÓ FÓRMÁBAN DI SANTO FIATAL MÉG HOGY KEZDÖ LEGYEN KALOU SINCS JÓ FÓRMÁBAN ANELKA VISZONT JÓ DE NEM TUDNI MEDIG LESZ IEN JÓ FORMÁBAN TEHÁT ÚJ CSATÁR KELLENE ÉN VILLÁT MEGPROBÁLNÁM VAgy do santost a tathenem töl vagy még owent vagy még torrest közülük kellene szerintem meg én eladnám alexet,alcidest,ivanovichot,Liam Bridcutt visza hívnám meg scottnak is adnék lehetöséget legalábis az fa kupákon probálnék fiatalokat jácatni benük a jövö.
Álmodozzál csak...(te sokadik "1 hsz.-es" nagy gondolkodó)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3617
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#42812 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Sindu írta:1. Tanulj meg írni!
2. Kapcsold ki a caps lockot!
3.Villára és Torresre semmi esély nincs, ha kicsit visszaolvastál volna láthattad volna.
Ezek voltak a tények... most jön az én magánvéleményem:
Szerintem Owen öreg és sérülékeny, semmi értelme sem lenne megvenni.
Ivanovicsot semmiképp sem szabad eladni, maximum Alexet, de ő is jobb ha megvan. Alcides? Simán lehet, hogy én vagyok a hülye, de ő mintha nem lenne a játékosunk. Vagy kölcsönben van?
Ja, és a "tathenem" nyáron vette Dos Santost, miért adná el fél év után?
talán azért mert soha nem játszik... de ha oda nem fér be, akkor hozzánk mért férne be? am én csinálnék 1 olyan üzletet, hogy potom összegért(max 4-5 milla) megvenném Giovannit, kölcsönadnám Spanyolországba( mert ott ment neki) és pár év múlva, amikor már sztár lett belőle( mer lehet, h én értékelem túl, de sztem nagy potencia rejlik a srácban, nem véletlenül lett ilyen fiatalon válogatott és a barcaból is csak azért ment el, mert nem bírta ki, hogy az 1 évvel fiatalabb Bojan többet játszik-érdekes, hogy mióta elment Dos Santos, alig játszik Krkic, persze a kettő nem függ össze.) eladnám drágábban, később is jól jöhet a pénz

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#42813 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

KRISZ28 írta:Egy csatár tuti , hogy kell meg egy védő. A csatár minél hamarabb
És védő mégis miért kéne???

KRISZ28
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 11:51
Kedvenc játékos: DROGBA
Kedvenc exjátékos: +

Re: Átigazolások

#42814 Hozzászólás Szerző: KRISZ28 »

Egy csatár tuti , hogy kell meg egy védő. A csatár minél hamarabb

Sindu
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#42815 Hozzászólás Szerző: Sindu »

1. Tanulj meg írni!
2. Kapcsold ki a caps lockot!
3.Villára és Torresre semmi esély nincs, ha kicsit visszaolvastál volna láthattad volna.
Ezek voltak a tények... most jön az én magánvéleményem:
Szerintem Owen öreg és sérülékeny, semmi értelme sem lenne megvenni.
Ivanovicsot semmiképp sem szabad eladni, maximum Alexet, de ő is jobb ha megvan. Alcides? Simán lehet, hogy én vagyok a hülye, de ő mintha nem lenne a játékosunk. Vagy kölcsönben van?
Ja, és a "tathenem" nyáron vette Dos Santost, miért adná el fél év után?

fradi

Re: Átigazolások

#42816 Hozzászólás Szerző: fradi »

SZERINTEM KELLENE EGY CSATÁR MERT DROGBA NICS JÓ FÓRMÁBAN DI SANTO FIATAL MÉG HOGY KEZDÖ LEGYEN KALOU SINCS JÓ FÓRMÁBAN ANELKA VISZONT JÓ DE NEM TUDNI MEDIG LESZ IEN JÓ FORMÁBAN TEHÁT ÚJ CSATÁR KELLENE ÉN VILLÁT MEGPROBÁLNÁM VAgy do santost a tathenem töl vagy még owent vagy még torrest közülük kellene szerintem meg én eladnám alexet,alcidest,ivanovichot,Liam Bridcutt visza hívnám meg scottnak is adnék lehetöséget legalábis az fa kupákon probálnék fiatalokat jácatni benük a jövö.

Zotya88
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2008. december 15., hétfő 14:23
Kedvenc játékos: Carvalho
Kedvenc exjátékos: de Goey

Re: Átigazolások

#42817 Hozzászólás Szerző: Zotya88 »

mostolvastam épp az nso-n hogy a Sp*rs milyen bombaüzletet csinált Defoval :D :D
a Cicinho-s hírnek meg örülök, nem tartom olyan jó játékosnak, főleg nem a középpályán. akkor már inkább Zhirkov jöjjön.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#42818 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szegény öreg Phil, mindent megtett, hogy igazolhasson, de nem fog sikerülni ezen a télen. Még Bridge-t is eladta, hátha abból a pénzből vehet valakit, hát nem...

Fölösleges itt az igazolásokról beszélni, immár ez a 8.-ik nyilatkozat, amiben kifejtik, hogy NEM lesz télen igazolás. Most éppen Phil mondja...


http://www.goal.com/en/news/724/premier ... fer-window" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#42819 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Hogy én mit indítottam el...:)
Össze ne vesszetek!
Amúgy ha már a fifa09-nél tartunk...nincs meg esetleg vkinek a football manager 05, vagy a 06???
Nagyon fontos lenne:)Dobjon rám egy e-mailt, vagy írjon rám itt és egyeztetünk:)

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Átigazolások

#42820 Hozzászólás Szerző: dunyha »

"Szerintem PF marad nálunk és ő lesz a csere bal (jobb) bekk, és mivel Mancienne marad a keretnél szerintem ez azt jelenti hogy egyik belső védőnket még eladjuk (Alex)..."
Egy Zhirkov-Malouda csere és egy csatárt kölcsönveszünk nyárig...

Kivéve, ha City nem akarja fél csapatot megvenni, valami nagyon jó ajánlat nem jön egy játékosra vagy az elégedetlenkedők el nem akarnak igazolni...

A valencia meg 50-60 millás city ajánlatot is visszautasította, ki is jelentette, hogy sztárjait nem akarja eladni..10-20 milliót összeszednek a cserék és peremjátékosok eladásával...és behozzák 2.ként a spanyol ligát...

Válasz küldése