Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Átigazolások

#15161 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Segíti a csapatot idén? Nem.
Hiányposztra jött? Nem.
Csatárt tud játszani? Nem.
Bármi szükség volt rá? Nem.

Üdvözlöm az újabb hasznos igazolást...
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#15162 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

ChesterB írta:Wallace hivatalos.

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... eal-agreed" onclick="window.open(this.href);return false;

Remélem nem Toddy Kane kárára lesz itt.
Na Akkor Luíz képein mostmár akkor Wallace is rajta lesz :lol: Korosztályos válogatottat végig járja a srác. Lehet hogy jó vétel..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#15163 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Wallace hivatalos.

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... eal-agreed" onclick="window.open(this.href);return false;

Remélem nem Toddy Kane kárára lesz itt.

Kíváncsi leszek rá. Valószínűleg két-három év kölcsön/reserve vár rá.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#15164 Hozzászólás Szerző: Chester »

Wallace hivatalos.

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... eal-agreed" onclick="window.open(this.href);return false;

Remélem nem Toddy Kane kárára lesz itt.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#15165 Hozzászólás Szerző: marknagy »

emsanya írta:
Bubi írta:
emsanya írta:Csak mondjuk Cavani-nak vagy Falcao-nak nem tudom megérné-e átjönni hozzánk. Mindketten a csapatukban bajnoki címért küzdenek, BL-ben indulnak majd jövőre is, ez már biztosnak tűnik. Mi jelenleg a 3-4 hely környékén fogunk végezni és talán így meg lehet a BL hely. Lefele nem nagyon szoktak igazolni...
Nem ez a realitas, de meg az 1. hely is lazan meglehet. Mi kell ehhez? Tobbek kozott egy goleros csatar...
Én azt érzem hogy mind az atletico, mind a napoli jelenleg sokkal jobb formában van, nagyobb versenyben a bajnoki címért és BL helyért, mint mi. Persze csatár kell, bármi áron, mert jelenleg nincsen...
Az AtMa egy vicc. Bűn rossz játékkal kikapnak egy gyenge formában levő Real Madridtól (ami nem szégyen, de ahogyan kikaptak az igen), nem lesznek ők sem feljebb a bajnokságban mint mi, 3. lesznek.

A Napoli előtt ott van a Juve és az Inter is, sztem Juve-Inter befutó lesz, Napoli 3. hellyel. Plusz amikor Cavani nem játszik, rohadt szarok, de amikor játszik hirtelen feljavul a csapatjáték. Nagyon Cavani-függők.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Átigazolások

#15166 Hozzászólás Szerző: albundy »

ChesterB írta:
béla írta:http://newcastle.blog.nepsport.hu/archi ... a_2_evada/

Gyerünk,startoljunk rá. :D
Ma is két gólnál jár. Veszteni nem vesztenénk vele szerintem...
Szinte ingyen van ennyiért ajándék :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#15167 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:
emsanya írta:Csak mondjuk Cavani-nak vagy Falcao-nak nem tudom megérné-e átjönni hozzánk. Mindketten a csapatukban bajnoki címért küzdenek, BL-ben indulnak majd jövőre is, ez már biztosnak tűnik. Mi jelenleg a 3-4 hely környékén fogunk végezni és talán így meg lehet a BL hely. Lefele nem nagyon szoktak igazolni...
Nem ez a realitas, de meg az 1. hely is lazan meglehet. Mi kell ehhez? Tobbek kozott egy goleros csatar...
Én azt érzem hogy mind az atletico, mind a napoli jelenleg sokkal jobb formában van, nagyobb versenyben a bajnoki címért és BL helyért, mint mi. Persze csatár kell, bármi áron, mert jelenleg nincsen...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9380
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#15168 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Csak mondjuk Cavani-nak vagy Falcao-nak nem tudom megérné-e átjönni hozzánk. Mindketten a csapatukban bajnoki címért küzdenek, BL-ben indulnak majd jövőre is, ez már biztosnak tűnik. Mi jelenleg a 3-4 hely környékén fogunk végezni és talán így meg lehet a BL hely. Lefele nem nagyon szoktak igazolni...
Nem ez a realitas, de meg az 1. hely is lazan meglehet. Mi kell ehhez? Tobbek kozott egy goleros csatar...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#15169 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Csak mondjuk Cavani-nak vagy Falcao-nak nem tudom megérné-e átjönni hozzánk. Mindketten a csapatukban bajnoki címért küzdenek, BL-ben indulnak majd jövőre is, ez már biztosnak tűnik. Mi jelenleg a 3-4 hely környékén fogunk végezni és talán így meg lehet a BL hely. Lefele nem nagyon szoktak igazolni...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#15170 Hozzászólás Szerző: chiedis »

pulci03 írta:Remélem lesz annyi esze vezetőségnek, hogy nem baszakodunk és igazolunk egy igazi csatárt mert így egyszerűen nem lehet folytatni.
Még a szerencsétlen Wenger is rástartol Henryra, Hunterra meg Zaha-ra nálunk meg nagy a csönd.
Bízom benn, hogy tényleg van egy lista igazolásokról bár ha Rafa készítette akkor nem tudom mennyire legyek optimista e téren :? :?:
Ja csak amíg itt csend van, addig olyanok jönnek sorjában, hogy más összetenné a kezét .)
Szó nélkül elhoznám mint kettőt a Newcastle-ből.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#15171 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Remélem lesz annyi esze vezetőségnek, hogy nem baszakodunk és igazolunk egy igazi csatárt mert így egyszerűen nem lehet folytatni.
Még a szerencsétlen Wenger is rástartol Henryra, Hunterra meg Zaha-ra nálunk meg nagy a csönd.
Bízom benn, hogy tényleg van egy lista igazolásokról bár ha Rafa készítette akkor nem tudom mennyire legyek optimista e téren :? :?:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#15172 Hozzászólás Szerző: Chester »

béla írta:http://newcastle.blog.nepsport.hu/archi ... a_2_evada/

Gyerünk,startoljunk rá. :D
Ma is két gólnál jár. Veszteni nem vesztenénk vele szerintem...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#15173 Hozzászólás Szerző: béla »

ZsoltiLuiz írta:Én nekem jelen pillanatban, nem játékos kéne, hanem Mou, vagy Hiddink.
Én meg Torres-párti vagyok,de egy nagy néger,aki nem ügyetlen,7 milkacsokiért ajándék. :D

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Átigazolások

#15174 Hozzászólás Szerző: Gábor »

ZsoltiLuiz írta:Én nekem jelen pillanatban, nem játékos kéne, hanem Mou, vagy Hiddink.
Meg egy torres OFF.
Farewell Didier!

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Átigazolások

#15175 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Én nekem jelen pillanatban, nem játékos kéne, hanem Mou, vagy Hiddink.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#15176 Hozzászólás Szerző: béla »

http://newcastle.blog.nepsport.hu/archi ... a_2_evada/" onclick="window.open(this.href);return false;

Gyerünk,startoljunk rá. :D

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#15177 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

laczze írta:Csak nehogy az legyen, hogy nem igazolunk senkit ( legalábbis csatárt) mert Benítez hisz Torres jelenlegi képességeiben, ez elég valószínű és baromi nagy hiba, kb mellberúgjuk magunkat!
A balhátvéd témára annyit odaböknék, hogy szerintem Lahm ha éppen is de kicsivel jobb lehet, bárkinél!
Nálunk csak egy biztos, hogy semmi sem biztos és minden és annak az ellentéte is megtörténhet és bár MINDENKI látja, hogy nincs normális csatárunk sajnos kinézem Abrából és benitezből, hogy megpróbálják a szezont végigszenvedni Torres-el.

Óriási hiba lenne nem igazolni, akármit is csinál nino ebben a maradék hónapban az igazolásig el kell fogadni, hogy hiba volt papíron két csatárral rajtolni akik közül egyik másfél év alatt semmit nem tett le asztalra mégis vezetőség kedvence, másik pedig sérülékeny és esélye sincs érvényesülni.

Igazolni kell csatárt legalább egyet és Lukakut visszahozni mert ha ezt folytatjuk akkor örülhetünk ha végén kiharcoljuk BL szereplést.
Másik hiányposzt ahova hozni kéne egy univerzális játékost az a sokat emlegetett Mikel, Lampard poszt hisz előbbi januárban nem nagyon lesz bevethető míg Lamps azért erősen öregszik, sérülékeny és ki tudja meddig marad!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#15178 Hozzászólás Szerző: laczze »

Mendez írta:
laczze írta:Csak nehogy az legyen, hogy nem igazolunk senkit ( legalábbis csatárt) mert Benítez hisz Torres jelenlegi képességeiben, ez elég valószínű és baromi nagy hiba, kb mellberúgjuk magunkat!
A balhátvéd témára annyit odaböknék, hogy szerintem Lahm ha éppen is de kicsivel jobb lehet, bárkinél!

szerintem fogad el hogy az elkövetkező 20 évben nem igazolunk a Bayernből :lol:
Én azt nem is szeretném :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Átigazolások

#15179 Hozzászólás Szerző: Mendez »

laczze írta:Csak nehogy az legyen, hogy nem igazolunk senkit ( legalábbis csatárt) mert Benítez hisz Torres jelenlegi képességeiben, ez elég valószínű és baromi nagy hiba, kb mellberúgjuk magunkat!
A balhátvéd témára annyit odaböknék, hogy szerintem Lahm ha éppen is de kicsivel jobb lehet, bárkinél!

szerintem fogad el hogy az elkövetkező 20 évben nem igazolunk a Bayernből :lol:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9380
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#15180 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kiki írta:http://www1.skysports.com/football/news ... ng-Chelsea

Wallace azt nyilatkozta,hogy hozzánk jön. jobbhátvédnek írják a wikipédián,nem tudom az minek nekünk :roll:
A jatekjoganak bizonyos szazalekat mar birtokoljuk egy ideje es amugy egy nagyon tehetseges JTH, fiatal is, akarmi lehet belole.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése