Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#301 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Mbuyamba és Bradley-Morgan is távozott az utolsó napon, Előbbi a Volendam csapatához, míg utóbbi a Stoke U21-es csapatához igazolt.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#302 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Chris22 írta: 2022. szeptember 2., péntek 12:22 Sterling nem a helyére jött? Minőségben hasonló, max a múltjába (meg a stílusába) lehet belekötni.
Én őt Lukaku pótlásával tettem egy lapra, valószínűleg mert akkortájt mentek még a Raphinha hírek is, így őt azonosítottam Werner pótlásaképp. De teljesen jogos, mostmár Werner-Sterling, Lukaku-Auba.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#303 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

AwayRoller írta: 2022. szeptember 2., péntek 11:54 Ez már TT idejövetelekor tiszta volt, hogy aki nála egyszer elvágta magát, annak annyi, úgyhogy Werner is tudatában lehetett ennek. Én a távozását nem bánom, azt viszont igen, hogy nem érkezett minőségi pótlás valamint, hogy sem CHO sem Vale nem találtatott alkalmasnak a szerepkör betöltésére.
Sterling nem a helyére jött? Minőségben hasonló, max a múltjába (meg a stílusába) lehet belekötni.

Hawaii írta: 2022. szeptember 2., péntek 12:05
AwayRoller írta: 2022. szeptember 2., péntek 11:54 Ez már TT idejövetelekor tiszta volt, hogy aki nála egyszer elvágta magát, annak annyi, úgyhogy Werner is tudatában lehetett ennek. Én a távozását nem bánom, azt viszont igen, hogy nem érkezett minőségi pótlás valamint, hogy sem CHO sem Vale nem találtatott alkalmasnak a szerepkör betöltésére.
Ezt amúgy mire alapozzátok, hogy Werner elvágta magát Tuchelnél? Csak azért kérdezem, mert én egyáltalán nem éreztem ezt nála, tavalyi szezonban is szinte végig élvezte Tuchel bizalmát, amikor épp nem volt sérült vagy Covidos. Werner távozása után Tuchel is nagy tisztelettel beszélt róla, szóval kissé alaptalannak érzem ezeket a vádakat.
Az FA kupa döntő óta volt köztük feszültség, mikor a bemelegítésnél Timo megsérült és nem akart játszani, ott mintha Tuchelen lehetett volna érezni neheztel rá és beléállt. Majd Werner is lenyilatkozta, hogy a válogatott taktikaja sokkal jobban fekszik neki mint a Chelseaé, ahol idegen szerepkörben játszik.
Ezen kívül olvastam sok blikk kategória pletykát, hogy tuchel megmondta neki nem számol vele kezdőként és megromlott a kapcsolatuk.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#304 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Hawaii írta: 2022. szeptember 2., péntek 12:05 Ezt amúgy mire alapozzátok, hogy Werner elvágta magát Tuchelnél? Csak azért kérdezem, mert én egyáltalán nem éreztem ezt nála, tavalyi szezonban is szinte végig élvezte Tuchel bizalmát, amikor épp nem volt sérült vagy Covidos. Werner távozása után Tuchel is nagy tisztelettel beszélt róla, szóval kissé alaptalannak érzem ezeket a vádakat.
https://www.dailymail.co.uk/sport/footb ... efeat.html
https://newsroompost.com/sports/chelsea ... 7.html/amp
https://www.sportbible.com/absolute-che ... r-20220807

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1574
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#305 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Hawaii írta: 2022. szeptember 2., péntek 12:05
AwayRoller írta: 2022. szeptember 2., péntek 11:54 Ez már TT idejövetelekor tiszta volt, hogy aki nála egyszer elvágta magát, annak annyi, úgyhogy Werner is tudatában lehetett ennek. Én a távozását nem bánom, azt viszont igen, hogy nem érkezett minőségi pótlás valamint, hogy sem CHO sem Vale nem találtatott alkalmasnak a szerepkör betöltésére.
Ezt amúgy mire alapozzátok, hogy Werner elvágta magát Tuchelnél? Csak azért kérdezem, mert én egyáltalán nem éreztem ezt nála, tavalyi szezonban is szinte végig élvezte Tuchel bizalmát, amikor épp nem volt sérült vagy Covidos. Werner távozása után Tuchel is nagy tisztelettel beszélt róla, szóval kissé alaptalannak érzem ezeket a vádakat.
Ezek nem alaptalan vádak, én is úgy emlékszem, hogy az utóbbi időben már a megromlott viszonyról lehetett olvasni. Ki tudja.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#306 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

AwayRoller írta: 2022. szeptember 2., péntek 11:54 Ez már TT idejövetelekor tiszta volt, hogy aki nála egyszer elvágta magát, annak annyi, úgyhogy Werner is tudatában lehetett ennek. Én a távozását nem bánom, azt viszont igen, hogy nem érkezett minőségi pótlás valamint, hogy sem CHO sem Vale nem találtatott alkalmasnak a szerepkör betöltésére.
Ezt amúgy mire alapozzátok, hogy Werner elvágta magát Tuchelnél? Csak azért kérdezem, mert én egyáltalán nem éreztem ezt nála, tavalyi szezonban is szinte végig élvezte Tuchel bizalmát, amikor épp nem volt sérült vagy Covidos. Werner távozása után Tuchel is nagy tisztelettel beszélt róla, szóval kissé alaptalannak érzem ezeket a vádakat.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#307 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ez már TT idejövetelekor tiszta volt, hogy aki nála egyszer elvágta magát, annak annyi, úgyhogy Werner is tudatában lehetett ennek. Én a távozását nem bánom, azt viszont igen, hogy nem érkezett minőségi pótlás valamint, hogy sem CHO sem Vale nem találtatott alkalmasnak a szerepkör betöltésére.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#308 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Chris22 írta: 2022. szeptember 2., péntek 11:33
Moldván írta: 2022. szeptember 2., péntek 11:20
James Lee írta: 2022. szeptember 2., péntek 10:51 Tudom, hogy a kisebbséghez tartozom, de engem Werner távozása szomorúsággal tölt el
Én azt nem bírom feldolgozni tegnap óta, hogy elengedtük Wernert szinte ingyen, és megvettük Állkapcsot. Mi a szar értelme volt ennek?
Sajnálom én is, mert nála tényleg lehetett mondani, hogy bár nem lőtte be a helyzeteit, de embertelen mezőnymunkát végzett és hajtott minden meccsen.
Viszont nála nyílt titok hogy megromlott a kapcsolata Tuchellel, így csak epizódszerepet kapott volna. Ez meg így pár hónappal a vb előtt kockázatos. Nyílván ő kérte, hogy engedjék vissza Lipcsébe és mivel mi vagyunk a Chelsea mi ezért nem kérünk pénzt.
Én is sajnálom Wernert, de szerintem belátták a felek, hogy mindenkinek jobb lesz így. A kiemelt részhez meg annyit fűznék hozzá, hogy a 20 millió euró - amit kaptunk érte - teljesen reális összeg, tekintve az elmúlt 2 éves teljesítményét. Mellesleg a piaci értéke is a felére esett vissza ez idő alatt, ráadásul ő is távozni akart. Szóval ez két olyan tényező, amivel nem nagyon lehet mit kezdeni, ezért is gondolom azt, hogy a körülményekhez képest egy abszolút reális összeget kaptunk érte. Nyilván, ha újra felépíti magát a Lipcsében, akkor ennek a többszöröséért válthat majd később csapatot.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#309 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Moldván írta: 2022. szeptember 2., péntek 11:20
James Lee írta: 2022. szeptember 2., péntek 10:51 Tudom, hogy a kisebbséghez tartozom, de engem Werner távozása szomorúsággal tölt el
Én azt nem bírom feldolgozni tegnap óta, hogy elengedtük Wernert szinte ingyen, és megvettük Állkapcsot. Mi a szar értelme volt ennek?
Elvileg most elengedtek mindenkit aki menni akart (Ziyech nél is tárgyaltak de nem sikerült megegyezni Ajax al) és Werner szerintem újra felakarta építeni magát es rajott hogy itt nem fog menni és még most pont vissza tud menni, nyilván sajnálom én is, mert hajtós játékos volt, de két év alatt nem sikerült neki akkor idén se jött volna össze

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#310 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Moldván írta: 2022. szeptember 2., péntek 11:20
James Lee írta: 2022. szeptember 2., péntek 10:51 Tudom, hogy a kisebbséghez tartozom, de engem Werner távozása szomorúsággal tölt el
Én azt nem bírom feldolgozni tegnap óta, hogy elengedtük Wernert szinte ingyen, és megvettük Állkapcsot. Mi a szar értelme volt ennek?

Sajnálom én is, mert nála tényleg lehetett mondani, hogy bár nem lőtte be a helyzeteit, de embertelen mezőnymunkát végzett és hajtott minden meccsen.
Viszont nála nyílt titok hogy megromlott a kapcsolata Tuchellel, így csak epizódszerepet kapott volna. Ez meg így pár hónappal a vb előtt kockázatos. Nyílván ő kérte, hogy engedjék vissza Lipcsébe és mivel mi vagyunk a Chelsea mi ezért nem kérünk pénzt.

Auba meg Tuchel igazolás, ő akarta (amúgy külön tetszik a bemutatós fotókon az arsenal mezes tetkó a karján😂). Innentől kezdve ha ez a csere nem válik be még a magamfajta Tuchel-párti szurkoló sem tudja majd bemagyarázni, hogy nem ő a hibás.😂

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#311 Hozzászólás Szerző: Moldván »

James Lee írta: 2022. szeptember 2., péntek 10:51 Tudom, hogy a kisebbséghez tartozom, de engem Werner távozása szomorúsággal tölt el
Én azt nem bírom feldolgozni tegnap óta, hogy elengedtük Wernert szinte ingyen, és megvettük Állkapcsot. Mi a szar értelme volt ennek?

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1574
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#312 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Lenyugodva a tegnapi Aubás dührohamom után azért látszik, hogy bár nem vagyok maradéktalanul elégedett, különösebb panaszra nincs okunk. A védelemből távozókat minőségileg sikerült pótolni, amint felveszik a ritmust és Kulabá is megtanulja kontrollálni magát, nem lesz különösebb baj. Sterlinget megszokom, Aubát elviselem. Zakaria kiderül, de anyagilag nem fájdalmas a dolog.
A selejtnek többé-kevésbé sikerült ajtót mutatni, az igazolások pedig a jelek szerint Tuchel listája alapján történtek. Rengeteg hálával tartozik a klub Abrának és a csapatának, de ez a két tény már most szimpatikusabbá teszi nekem az új brigádot. Mindenesetre egy tapasztalt sportigazgató létszükség, hiszen ebben az ablakban csak az nem csinált belőlünk hülyét, aki nem akart.

Tudom, hogy a kisebbséghez tartozom, de engem Werner távozása szomorúsággal tölt el a már említett okok miatt, a Gilmour-sztori utolsó pillanatos lezárása pedig szabályosan sokkolt. Nagy kedvencem a srác és úgy gondolom, méltatlanul alakult a tavalyi szezonja. Őt új kölcsönbe kellett volna küldeni, vagy legalább visszavásárlási opcióval eladni.

Ahhoz képest, hogy tavasszal még a klub jövője forgott kockán, most már az a legnagyobb problémánk, hogy nem a Pool-City duó seggében loholunk, és hogy egy-egy játékosra egyes vélemények szerint túl sok pénz ment el. Én ezerszer is inkább ez utóbbit választom. Pesszimistán állok a szezonhoz, de itt sokkal rosszabb dolgok is küszöbön álltak már korábban, a klub pedig ismét széllel szemben pisálva állt helyt. Van okunk a bizakodásra.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#313 Hozzászólás Szerző: fst200 »

az a része szimpatikus, hogy TT megkapta akit szeretett volna nagyjából ,vagyis a stáb rajta volt mindenkin :D
CHO kölcsön is már nagyon érett, lett két CB a távozók helyett, igaz az egyikük túl fiatal a másik pedig 30+ de ha addig tolja mint Silva akkor még van pár évünk :D és Chaloab is maradt aminek örülök
Alonso helyett is minőségi csere érkezett, kaptunk egy DM et , aki ha mégse válik be nem marad a nyakunkon - bár x héttel előtte is rámehettünk volna erre a posztra , jövőre pedig jöhet Rice ,sok régi nem itt játszó játékostól is végleg megszabadultunk
innentől már a mesteren múlik hogy ebből mit hoz ki, sajnos egy pool és citytől messze vagyunk , de egy ilyen év és ilyen nagy távozások után ahol kb minden posztra kellett valaki , plusz ugye a tulajon kívül szakemberek is távoztak vaalamit azért sikerült összehozni

Cappy
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolások

#314 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Traxver írta: 2022. szeptember 2., péntek 8:07
AwayRoller írta: 2022. szeptember 2., péntek 7:05 Off: Indítunk fogadást, ki lesz a következő, a leselejtezett 30+os csatár sormintában falcao, higany, auba és társai után? Az én pénzem Moratan van.
adjunk esélyt Aubának most már mást úgyse tudunk ha már 5-8 góllal többet ver mint Lukaku akkor számomra elfogatható
Az is eleg, hogy nem Lukaku fejet kell nezni. Onnantol nekem mindegy volt ki jon helyette.

Amugy Auban nem nagyon latszodik az az allitolagos allkapocstores :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolások

#315 Hozzászólás Szerző: Traxver »

AwayRoller írta: 2022. szeptember 2., péntek 7:05 Off: Indítunk fogadást, ki lesz a következő, a leselejtezett 30+os csatár sormintában falcao, higany, auba és társai után? Az én pénzem Moratan van.
adjunk esélyt Aubának most már mást úgyse tudunk ha már 5-8 góllal többet ver mint Lukaku akkor számomra elfogatható

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4828
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#316 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Off: Indítunk fogadást, ki lesz a következő, a leselejtezett 30+os csatár sormintában falcao, higany, auba és társai után? Az én pénzem Moratan van.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6974
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#317 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ami viszont jó, hogy végre idén az összes selejttől megszabadultunk.

Harvey Vale Hullba ment kölcsön tegnap még.
Kenedyt eladtuk végleg Valladoidnak.

Cappy
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Átigazolások

#318 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Auba kb 30 millio volt igy, hogy penz mellett Alonsot odaadtuk nekik. Nem mondanam olcsonak.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#319 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Szerintem nem zartunk rossz ablakot. Iszonyat hatranyos helyzetben voltunk, az se volt biztos, hogy a PL ben indulhatunk. Emberfeletti munka vegeztek az amcsik, amiert hala nekik.

Tavozott Alonso, rudiger, chris, emerson… es sokaig ugy nezett ki Azpi is. Egyertelmu volt hogy a legfontosabb a hatso sor. Jelenleg (papiron) a vilag egyik legjobb vedosoraval rendekezunk. Chili es Cucu alom bal oldalon. Jobbon Azpi es James tobb poszton is ok. Rlc rwb-be is ok. Koulibaly, Silva, Fofana, Chalobah pedig alom kohepen. Koulibaly rutinos de azert nem kifele megy meg mint Silva, Fofana brutal nagy tehetseg.

Szoval elso volt a karmentes.

Emellett behuztunk egy alulertekelt Sterlinget, aki nagyon okos igazolas. Jesusnak nagyon orultem volna, de ha Broja kap lehetoseget Auba sem rossz vesz megoldas es eleg olcso volt. O jo jatekos ha jo kezelben van ld. Dortmund es Barca, ugyhogy en sokat varok tole es Brojatol is. Havertzen sem lesz akkora teher legalabb.

Szerlingnek kene egy par a masik oldalra de arra mar nem volt ido sajnos

Kozepen gyenguszokn vagyunk, de remeljuk Kante es Kova birni fogja es akkor nem lesh gond. Jovore tuti elhozzuk Ricet. FDJ Rice Mount az alom lenne, de sajna a holland szerelmes a barcaba. Mindenesetre hoztunk ingyen egy jatekost opcioval aki akar bevalhat (hatha nem jarunk ugy vele mint saulal)

Tovabba a vilag legtehetsegesebb mozdithato fiataljait elhoztuk (Endricket meg nem, de hatha osszejon elobb-utobb)

Mindemellett brutalis ballaszttol szabadultunk meg fizuk teren (barkley, alonso, emerson, kenedy, drinkwater, lukaku, stb)

Szoval a keret nincs kesz. Jovore meg kell egy nagyobb menet kozepre es nemileg elore, de nem rossz az irany.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#320 Hozzászólás Szerző: Dante »

kecske01 írta: 2022. szeptember 1., csütörtök 23:18 Nekem tetszik az ablak, lehetett volna auba meg zakaria helyett minőségibb, de örüljünk, hogy van klub egyáltalán.
Kép
Cucurella megjelenése tökéletes lenne egy 15-16. századi spanyol felfedezős, vagy konkvisztádoros filmhez. Királyi udvaribolond, vagy a kétbalkezes matróz.

Nem láttam még ezt a képet. Durva ha ez volt a legjobb.

Válasz küldése