Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#601 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Ziyech hivatalos:
Ajax and Chelsea have reached an agreement for the transfer of Hakim Ziyech. The player will join the Premier League club on July 1st 2020 and will finish the season in Amsterdam. The clubs have agreed a deal of € 40 million euros. This sum could potentially increase to a maximum of € 44 million, with variable factors.
https://www.chelseafc.com/en/news/2020/ ... dIndex=0-0" onclick="window.open(this.href);return false;
https://english.ajax.nl/streams/ajax-no ... iyech-.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#602 Hozzászólás Szerző: focimark »

adrian1989 írta:
focimark írta:Lamptey a Brightoné, hivatalos. https://www.brightonandhovealbion.com/n ... -youngster" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem értem miért nem csak kölcsönbe lett adva.
Nekem tetszett ahogy játszott.
Sajnálom,hogy így alakult!
Nyaron lejart volna a szerzodese es gondolom nem gyozte meg a maradasrol, hogy a kupaban is csak cserekent kapott lehetoseget.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#603 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

focimark írta:Lamptey a Brightoné, hivatalos. https://www.brightonandhovealbion.com/n ... -youngster" onclick="window.open(this.href);return false;
Nem értem miért nem csak kölcsönbe lett adva.
Nekem tetszett ahogy játszott.
Sajnálom,hogy így alakult!

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#604 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

focimark írta:Lamptey a Brightoné, hivatalos. https://www.brightonandhovealbion.com/n ... -youngster" onclick="window.open(this.href);return false;
Meghogy nincs uzleti erzekuk, bedobtak 2 meccsre, hogy eltudjak adni, 2 honap mulva le is passzoltak egy PL klubhoz :lol: Annyi eszuk volt legalabb, hogy valami visszavasarlasi opcio vagy kesobb elonyt elvez a klub a tobbi vasarloval szemben? James melle nem lenne rossz, ha kesobb tapasztalatot szerez es fejlodik.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#605 Hozzászólás Szerző: focimark »

Lamptey a Brightoné, hivatalos. https://www.brightonandhovealbion.com/n ... -youngster" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#606 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gamling írta:
emsanya írta:
kazomester írta:Ja egyébként megvan az első igazolásunk, Bryan Solhaug Fiabema személyében, aki egy 16 éves norvég csatár.
Kurv@ jo, jöhet a rettegéd az ujabb transzfer ban miatt.
Azt ugye tudod, hogy a bant 18 év alatti, nem európai játékosok szabálytalan igazolásáért kaptuk? Megvan merre van Norvégia?
Tudom, de én minden 10-18 éves játékos leigazolásánál rettegek mert ezért utcalány sok csapatot eltiltottak, megbüntettek(többek közt minket is, tök mindegy hogy europa vagy nem, kurvára nem ez volt a lényeg). Elég csak beigérni anyucinak egy uj autot, kiderül és elmeszelnek...

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#607 Hozzászólás Szerző: Gamling »

emsanya írta:
kazomester írta:Ja egyébként megvan az első igazolásunk, Bryan Solhaug Fiabema személyében, aki egy 16 éves norvég csatár.
Kurv@ jo, jöhet a rettegéd az ujabb transzfer ban miatt.
Azt ugye tudod, hogy a bant 18 év alatti, nem európai játékosok szabálytalan igazolásáért kaptuk? Megvan merre van Norvégia?

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolások

#608 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Az mondjuk egy pozitív dolog lehet a jövőre nézve, hogy elvileg Lampard akarta, hátha a felnőtteknél is így lesz.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#609 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Nem vettem úgy.
Amúgy én mindenhol még csak ma olvastam,hogy leigazolták ezt a srácot azért is maradt el a visszaolvasás.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#610 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

adrian1989 írta:
cech19960320 írta:
figyi már.. linkelés előtt elolvastad az utolsó 2 hozzászólást? :D
Nagyon sajnálom, remélem megtudsz bocsátani.
nem lebasztalak, csak megkérdeztem :D nehogy már úgy vedd mintha elküldtelek volna a picsába :D vasárnap délután/este előfordul az ilyen :D

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#611 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

cech19960320 írta:
figyi már.. linkelés előtt elolvastad az utolsó 2 hozzászólást? :D
Nagyon sajnálom, remélem megtudsz bocsátani.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#612 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

figyi már.. linkelés előtt elolvastad az utolsó 2 hozzászólást? :D

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolások

#613 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

https://www.origo.hu/sport/futball/2020 ... abema.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#614 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Ja egyébként megvan az első igazolásunk, Bryan Solhaug Fiabema személyében, aki egy 16 éves norvég csatár.
Kurv@ jo, jöhet a rettegéd az ujabb transzfer ban miatt.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#615 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ja egyébként megvan az első igazolásunk, Bryan Solhaug Fiabema személyében, aki egy 16 éves norvég csatár.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#616 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... dIndex=0-0 Szépen beszóltunk a FIFA-nak, tetszik. 8)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#617 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:Sztem is erősítést jelentene nekünk Zaha. PL rutinos, gólerős, jól befejező, jó fizikumú támadó, elférne itt bőven. A kérdés, hogy szeretne-e még mindig váltani, mert a Palace nem szerepel rosszul. Mondjuk a BL szereplés csábító lehet számára.
Biztos vagyok benne, hogy topszinten szeretne játszani, eddig se rajta múlt ez, a Palace szarta telibe az átigazolási kérelmét, talán nem is egyszer.

Gólerősnek amúgy nem mondanám, nem az a fő profilja. Gólpasszokban, kulcspasszokban és a helyzetek kialakításában nagyon jó, pl. rengeteg tizenegyest harcol ki. Ha nem Milivojevic rúgná azokat, akkor +20 góllal többje lenne, egyébként is a büntetők 80%-át ő harcolta ki nagyjából. Nálunk se jönne rosszul a játékának ez a szegmense, mert nem is emlékszem, mikor lőttünk utoljára büntetőt ebben a szezonban.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#618 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sztem is erősítést jelentene nekünk Zaha. PL rutinos, gólerős, jól befejező, jó fizikumú támadó, elférne itt bőven. A kérdés, hogy szeretne-e még mindig váltani, mert a Palace nem szerepel rosszul. Mondjuk a BL szereplés csábító lehet számára.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#619 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Most is végig néztem a héten a palace-bournemouth meccset és Zaha megint oriásit játszott. Tudom divat utálni őt az ára meg habitusa miatt meg a többség Sanchot akarja, de gyakorlatilag a kiállitás miatt szinte végig 10 emberrel játszó palace egyszemélyes hadserege volt ezen a meccsen is. 3-4 embert is volt hogy átvert és golhelyezetket érő passzokat adott, szoval nem csak önzőzött. Lehet kisebb az inger küszöböm de Willian/Pedro helyére simán elfogadnám ha csak ő jön össze.
Nélküle már réges rég csont nélkül kiesett volna a Palace a Champoba, és most ugyan jól állnak a tabellán, de ha Zaha-t elvesztik télen, óriási zuhanásba kezdenek majd.

Most lett csak 27 éves, bőven benne van még 4-5 jó év, azt pedig eddig még nem láthattuk, hogy minőségi társakkal körülvéve, ahol az ellenfél védekezése nem rá központosul, úgy mire lehet képes. Az egojával nincs baj, nem tűnik annak a játékosnak, aki átkerül egy jobb csapathoz és elfelejt futballozni. Pulisic és a jó formában lévő CHO is nagy feladat a védőknek 1v1-ben, hát még Zaha, aki a legjobb ebben a műfajban a PL-ben. Én nagyon örülnék, ha már télen érkezne, óriásit javulnánk vele szerintem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#620 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta: Én meglepődtem, hogy nem Piazónt akarja visszahozatni kölcsönből. :D Már nem ő a kedvenc játékosod sanya?
Piazon még a miénk (és örökké az is lesz!). Őt nem kell mozdítani, forever blue a srác! :D

Válasz küldése