Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#981 Hozzászólás Szerző: kazomester »

gerawba írta:Úristen, hogy lehetett ennyi pénzt kiadni erre a 27 éves analfabétára???????????? Kabaré. :D :D

Ennyi idióta f*szkalap, hogy lehet vezető pozícióban ennél (igazából bármilyen) klubnál???? Egész nyáron nem csináltak semmit (ennél a nyomoréknál millió jobb opció lehetett volna), aztán csak azért, hogy legyen valaki, az utolsó pillanatban 6x-os áron elhoztak egy ilyen semmirekellőt. Megnyugtató tudni, milyen óriási agytrösztjeink vannak. 35 millió DRINKWATER-ért, fontban... :D Madarak...

A nem igazolás is jobb lett volna. Burnley szintű igazolások az utolsó napon, 60 (!!!!!!!) millióért. Siralmas.
Ajajj, ezért mit fogsz kapni :D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#982 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Úristen, hogy lehetett ennyi pénzt kiadni erre a 27 éves analfabétára???????????? Kabaré. :D :D

Ennyi idióta f*szkalap, hogy lehet vezető pozícióban ennél (igazából bármilyen) klubnál???? Egész nyáron nem csináltak semmit (ennél a nyomoréknál millió jobb opció lehetett volna), aztán csak azért, hogy legyen valaki, az utolsó pillanatban 6x-os áron elhoztak egy ilyen semmirekellőt. Megnyugtató tudni, milyen óriási agytrösztjeink vannak. 35 millió DRINKWATER-ért, fontban... :D Madarak...

A nem igazolás is jobb lett volna. Burnley szintű igazolások az utolsó napon, 60 (!!!!!!!) millióért. Siralmas.
HAZARD = Messi+Ronaldo

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#983 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:http://e0.365dm.com/17/08/16-9/20/swans ... 0831213723 Reméljük ezen a statisztikán nagyot fog javítani Zappacosta.
Azért ez a játékstílusunktól is függ, meg a felállástól is :) én a %ot letojnám ha alapvetően javul vele a játékunk :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolások

#984 Hozzászólás Szerző: kazomester »

http://e0.365dm.com/17/08/16-9/20/swans ... 0831213723 Reméljük ezen a statisztikán nagyot fog javítani Zappacosta.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#985 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Szabi 2016. december 23., péntek 15:47 írta:Na, Oscar végre nincs itt, el se akarom hinni. :D Remélem rástartolunk James-re, de az se baj, ha csak mondjuk Matic helyére hozunk egy Nainggolant, illetve esetleg nézünk egy fasza kis wingbacket Moses alternatívájaként jobb oldalra, mondjuk Zappacosta-t a Torinoból, úgyse ártana már egy olasz játékos. :D A lényeg, hogy okosan, de költsük el ezt az ajándékot. :D
Kis önfényezés talán belefér. :D

Orosz pedig nagyon jól összefoglalta, nagyjából erre lehet számítani tőle. Mondjuk a bal oldalon kb. sosem szerepelt tétmeccsen a statisztikák alapján sem meg én sem emlékszem ilyenre (a pontos jobblábas beadásai miatt egyértelmű, hol hasznosabb), de külön öröm, ha alkalomadtán ott is bevethető. A jó beadásai mellett én is azt szűrtem le leginkább a játékából mikor láttam, hogy fut föl-le egész meccsen, nem igazán ismeri a lustaság fogalmát. A végül 9. helyen végző Torino tavaly brutál sok gólt lőtt és kapott is (71-66) a bajnokságban, elsősorban Belottinak köszönhetően előbbi mutatóban hatodikak lettek, a kapottak terén viszont a két hullagyenge kieső Palermo és Pescara mellett csak a Cagliari szedett be többet náluk, ezt csak érdekességképpen említettem meg. Viszont míg ott klasszikus felfutó jobbhátvédet kellett játszania, addig nálunk wb-be nyomhatja, ami sokkal inkább fekszik neki a játékstílusából kiindulva.

A Leicester ellen még nem valószínű, hogy variál majd Conte, de a hétközi Qarabag elleni meccsen akár már kezdhetne is.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#986 Hozzászólás Szerző: laczze »

Én olvastam olyant is, hogy valójában nem is felelt meg az orvosin hiszen sérülése van.
Mindenesetre 200 milliót durván elnyomtunk ami azért szép összeg ( a bevétel most mind1 ).
És szerintem egyik rivális sem erősebb, sőt a jól rajtoló Mu se egy hűha leesik az állam csapat enyén szólva se... 2 nehéz meccsel is 6 pontot hoztunk a börnli i baki pedig mindenkivel meg fog esni sokkal többet ért a Sp*rs-Everton 6 pont.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#987 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Megyó írta: Premier League:
Erősebb lett papíron a Mu, a City és a Lpool is. Meglátjuk, nehéz bajnokság lesz, nehezebb, mint tavaly.
Az Arsenalt nem értem, meg Sanchezt sem, bár így hogy maradt és érkezett Lacazete legalább nem égnek le csúfosan.
Már írtam tegnap: Mahrez és Van Dijk jelenleg az a 2 játékos, akinek a kora és a képessége feljogosította volna őket arra, hogy bajnokesélyes csapatban játszanak, nem így lett.

Erre az évre két vágyam van: nyerjük meg a bajnokságot megint és Cahill szoruljon ki minél hamarabb a kezdőből.
Mint már elöbb megjegyeztem Mahreznek szintet kellett volna lépnie és mi alkalmasak lettünk volna erre a feladatra. Ugyan ez igaz Van Dijk-re is. Nem értem mire várnak, fiatalabbak már nem lesznek. Egyértelmű, hogy ők többre hivatottabbak.
Cahill nagyon szúrja a szemed. :) Ugyan én is elnéztem volna helyette az előbb említett van dijkot mondjuk. Ha tippelnem kell idén ki lesz a bűnbak (mert mindig van ilyen) tavaly ugye matic volt, idén szvsz Willian lesz. Ezzel a lelketlen fapofával elfogja érni elég könnyen. Csak azt nem tudom miért nem ment ő is José kezei alá, nagy kedvence a brazil. Aztan akkor jöhetett volna tutira Mahrez...
Barkley:
Az angol átigazolási ügyekben megbízható Sky Sports beszámolója szerint ugyanis Barkley a vizsgálat közepén jelezte, neki ez mégsem fog menni, kiviharzott, beült gyorsan az autójába, és visszaszáguldott Liverpoolba.
Ez mi?!... Igazabol hetek/hónapok munkája van abban, hogy ő vagy bárki más ideigazoljon, sok ember munkája és ideje benne van, ez meg fogja magát és lelép? :D Ez nem a szaros esküvője ahol felállhat és elmehet. Nem őt sajnálom, főleg ezek után, de Conte szerintem számitott rá, kellett egy ember még neki, most meg arconhugyozta őt és az egész csapatot. Kivancsi lennék mi lett volna egy olyan játékos esetében aki SOS-be kellett volna...

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolások

#988 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Személy szerint azt tartom a legfontosabbnak, hogy Conte filozófiájában passzoljanak. Nyilván voltak olyan játékosok akiket igazán szeretett volna(valszeg: Bonucci, Sandro..,) de ha az érkezők is a listán voltak akkor biztos be tudja építeni őket úgy, hogy hasznosak legyenek.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#989 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Meglátásaim:
- Röviden szólva, szerintem jól igazoltunk. Aminek örülök, hogy nem jöttek olyan játékosok, akiket egyébként többször is szóba hoztak velünk, viszont semmi értelme nem lett volna. Vagy középszerűek (vagy még az sem) és/vagy túl öregek.
- Szisztematikusan igazoltunk, olyan posztokra, ahol erősítés kellett.
- Hála az égnek, nincs itt már Costa, se Matic. Szerintem a 2 legrosszabb játékosunk volt. Előbbinek, ha rossz meccse volt, akkor szinte 0 volt, de inkább -3, mert még azt is lehúzta morálisan, aki amúgy játszani akart és nyerni. Utóbbi pedig a be nem teljesült ígéret. 2 méteres állat, fix kezdő lehetőség, cserébe olyan elánnal játszott, mint a halott ükanyám.

Az érkezők:
Morata - egyelőre nagyon ígéretes. Nem feltétlenül szükséges, hogy háttal a kapunak, csukott szemmel, féllábbal is gólt rúgjon, de ha hozza a jó szintet konzisztensen, az sokkal fontosabb.
Bakayoko - nagyon keveset láttam, de a videók alapján sokkal jobb, mint Matic, innentől kezdve tényként ki lehet jelenteni: erősebbek vagyunk vele azon a poszton.
Zappacosta - semmit nem tudok róla, de ismerve Szabi kritikusi meglátásait, ha Ő jónak titulálja, nekem az már elég. Magyarul: tuti nem egy rossz játékost vettünk és vélhetően Moses helyett hamar kezdő lesz, tehát: erősebb lett a csapat azon a poszton is.
Drinkwater - kiegészítőnek jön. Én tartom az álláspontom. Ligakupa játékosnak túl jó, kezdőnek túl rossz. Ő tudja, ha padozni akar az elmúlt évek után, szíve joga.

Premier League:
Erősebb lett papíron a Mu, a City és a Lpool is. Meglátjuk, nehéz bajnokság lesz, nehezebb, mint tavaly.
Az Arsenalt nem értem, meg Sanchezt sem, bár így hogy maradt és érkezett Lacazete legalább nem égnek le csúfosan.
Már írtam tegnap: Mahrez és Van Dijk jelenleg az a 2 játékos, akinek a kora és a képessége feljogosította volna őket arra, hogy bajnokesélyes csapatban játszanak, nem így lett.

Szubjektív meglátások:
Nem tudom mi az oka a visszautasításoknak, azt sem, hogy ténylegesen hány ajánlatot küldtünk és kikért. Azt sem értem a vezetőségnek, mint cégmenedzsmentnek mi a pontos célja és azt sem, hogy mi a pontos büdzsé, mire mennyit szánnak/szántak. Innentől kezdve, mint ahogy az volt egész nyáron, csak találgatni lehet, az egészen komolytalantól, az egészen racionális miértekig.

Ami biztos, nem igazoltunk úgy, mint a PSG vagy a Real az elmúlt években, de összeteszem a két kezem, hogy nem ilyen Arsenal, Liverpool szinten vagyunk, egy karnyújtásnyira a sikertől, de igazából mindig csak az ígérete marad.
Ha összeforr a csapat, visszatér Hazard, jó lesz Morata, akkor van esélyünk a Bl-re simán, egyelőre ezt nem lehet megjósolni.

Erre az évre két vágyam van: nyerjük meg a bajnokságot megint és Cahill szoruljon ki minél hamarabb a kezdőből.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#990 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

rafanadal írta:Ez a csoro bal vagy jobb wing backet fog jatszani?
Alapvetően jobb, de a Sky olasz szakértői szerint a bal oldalon is bevethető.

Amúgy elég ígéretes dolgokat olvasni róla. Tavaly 4 gólpasszt adott beadásból, a legtöbbet tavaly a Serie A-ban. Övé volt a második legtöbb sikeres beadás(eggyel lemaradva Alex Sandró-tól) és ő alakította ki az ötödik legtöbb helyzetet a szélről. Egyelőre úgy tűnik hogy Morata nagyon veszélyes fejjel - mind a két gólját és gólpasszát fejjel hozta - úgyhogy egy baromi jól beadó játékos komoly fegyver lehet. Moses nagyon jól oda tud érni a kapu elé és rugdos gólokat, de az ő beadásai pocsékak, meg Alonso se túl jó benne, úgyhogy beválhat.

Sky-on amúgy azt mondták róla hogy nagyon profi a srác hozáállása, keményen dolgozik és nem jártatja a száját, ez szimpatikus.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#991 Hozzászólás Szerző: Daniel »

rafanadal írta:Ez a csoro bal vagy jobb wing backet fog jatszani?
Mert csoro? Szerintem jobb, Mosest ki fogja szorítani siman.
*knock, and it shall be opened unto you*

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#992 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ez a csoro bal vagy jobb wing backet fog jatszani?
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolások

#993 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Only Alex Sandro had more successful crosses from open play in Serie A (48) than Zappacosta (47) in terms of defenders.

Ha tényleg beválik nálunk is, akkor megint fogtunk egy jó üzletet, viszonylag potom összegért.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#994 Hozzászólás Szerző: focimark »

Drinkwater a 6os Zappacosta pedig a 21es mezt kapta/valasztotta.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#995 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Sky Sports News understands Chelsea will pay Leicester £35m for Danny Drinkwater, breaking the club-record £32m fee the Foxes received for N’Golo Kante last summer

Csak mi adtuk be a derekunkat végül, a Leicester nem engedett a korábban megszabott árból... :? Sok választásunk mondjuk nem volt így a deadline környékén, vagy rábólintunk a Leicester igényeire, vagy maradunk három középpályással a négy frontos harcra. Előbbi lett.

Azért elég nevetséges még a körülményeket leszámítva is, hogy drágább volt, mint Kanté közvetlenül a bajnoki szezonjuk után.

Mindegy, remélhetőleg hasznos lesz és hozzá tud tenni majd a játékunkhoz.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#996 Hozzászólás Szerző: focimark »

Drinkwater is hivatalos.
https://www.lcfc.com/news/465036/danny- ... ss-release" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... elsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Átigazolások

#997 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Remélem, Azpi szintű deal lesz.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#998 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

zoli0415 írta:Zappacosta hivatalos.
http://torinofc.it/news/31/08/2017/zapp ... lsea_15334" onclick="window.open(this.href);return false;
Yep...Chelsea TV-n most adják ahogy besétál aláírni a szerződést.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#999 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... signs.html" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#1000 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Zappacosta hivatalos.
http://torinofc.it/news/31/08/2017/zapp ... lsea_15334" onclick="window.open(this.href);return false;


Szerk:
We have today completed the signing of Davide Zappacosta from Torino.
The 25-year-old can play at wing-back or full-back and has been capped by Italy. He has signed a four-year deal at Stamford Bridge.
http://www.chelseafc.com/news/latest-ne ... osta-signs" onclick="window.open(this.href);return false;.
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zoli0415 2017. szeptember 1., péntek 0:16-kor.

Válasz küldése